Φοιτητικές παρατάξεις

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Αηδιες και παλι αηδιες........:whistle::whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Έχει δει ρε. Όπως είδε κι εμένα να μοιράζω Οδηγητή στη σχολή μου.
Αμφιβάλλεις;
προφανώς μου το είπαν άλλοι...
είσαι σαν τους ΔΑΠιτες που λένε πως δεν παίρνουν γραμμή από την ΝΔ
Ένας δηλωμένος και εμφανέστατος κνίτης που δεν είναι κνίτης..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
προφανώς μου το είπαν άλλοι...
είσαι σαν τους ΔΑΠιτες που λένε πως δεν παίρνουν γραμμή από την ΝΔ
Ένας δηλωμένος και εμφανέστατος κνίτης που δεν είναι κνίτης..:D
Ποιοι άλλοι, μωρε; Ο ένας Αθήνα, ο άλλος Λάρισα, που τους βρήκατε τους κοινούς γνωστούς;
Αν αυτό σου λέει κάτι και εμένα μου έχει πει πως ΔΕΝ είναι ΚΝίτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Και να ναι καποιος σε μια παραταξη,κλαιν.προσωπικο θεμα του καθενος ειναι.


Σε μας ειμαι σιγουρος θα γινει μεταμεσονυχτιο παρτυ με σουβλακια για τη νικη της οποιας παραταξης,της δαπ κατα 101% δηλαδη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,094 μηνύματα.
Και να ναι καποιος σε μια παραταξη,κλαιν.προσωπικο θεμα του καθενος ειναι.


Σε μας ειμαι σιγουρος θα γινει μεταμεσονυχτιο παρτυ με σουβλακια για τη νικη της οποιας παραταξης,της δαπ κατα 101% δηλαδη.
και σε μας το ιδιο αλλά θα νικήσει αλλά θα νικήσει η ΠΑΣΠ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
καταρχήν νομίζω είσαι στην ΑΡΕΝ. Τέσπα ξανασκέψου το αυτό που έγραψες, δεν φαντάζεσαι πόσο αντιδραστικό είναι.

με την αρεν εχω παψει να ασχολουμαι απο την αρχη του ακαδημαικου ετους οποτε ακυρο αυτο :P

γιατι ειναι αντιδραστικο? δηλαδη να αφηνω τον καθε νεοδημοκρατη, πασοκο, συριζαιο, κνιτη κλπ να με κανει ο,τι θελει με μονο σκοπο να κερδισει το κομμα του?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Ρε παιδες υπαρχει καμια αμεσοδημοκρατικη παραταξη στα ελληνικα πανεπιστημια?Η μονο κρατικοσοσιαλιστικες και καπιταλιστικες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Ρε παιδες υπαρχει καμια αμεσοδημοκρατικη παραταξη στα ελληνικα πανεπιστημια?Η μονο κρατικοσοσιαλιστικες και καπιταλιστικες?
Αν βρεις μόνο παράταξη αναρχικών (αν και δεν το συνηθίζουν), οι οποίοι βέβαια, πάλι κομμουνιστές είναι, αλλά δεν είναι κρατικοσοσιαλιστές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
προφανώς μου το είπαν άλλοι...
είσαι σαν τους ΔΑΠιτες που λένε πως δεν παίρνουν γραμμή από την ΝΔ
Ένας δηλωμένος και εμφανέστατος κνίτης που δεν είναι κνίτης..:D
Ρε φίλε, για να σταματήσεις μόνο, θέλεις να σού στείλω φωτογραφία για να δεις τα ονόματα στο ψηφοδέλτιο της ΠΚΣ στη Νομική Κομοτηνής, τα οποία μπορείς να επιβεβαιώσεις και από το ίντερνετ, και να σού δώσω όνομα κι επίθετο, να το επιβεβαιώσεις κι αυτό ακόμη κι από άτομο που με ξέρει, για να καταλάβεις ότι ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΤΑΞΗ, ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΟΥΤΕ ΣΕ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ;

Επειδή εσύ είσαι δειλός και δεν έχεις το θάρρος να δηλώνεις ανοιχτά τις πεποιθήσεις σου και να πολεμάς γι' αυτές, δε σημαίνει πως όλοι όσοι το κάνουν αυτό είναι οργανωμένοι ή ενταγμένοι σε παράταξη. ΒΛΑΚΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Και να ήσουν σε ψηφοδέλτιο, πάλι δε θα σήμαινε ότι είσαι σε παράταξη. Και η ΠΚΣ και άλλες παρατάξεις το ψηφοδέλτιο το χρησιμοποιούν απλά ως δημόσια στήριξη της παράταξης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
και σε μας το ιδιο αλλά θα νικήσει αλλά θα νικήσει η ΠΑΣΠ

μια συμφοιτήτρια που δε μου μιλούσε ποτέ, ξαφνικά θυμήθηκε πως έχουμε γνωριστεί, από την πασπ πάντα :whistle:

ό,τι να ναι ήταν η όλη φάση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Stath

Δραστήριο μέλος

Ο Geronimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
μια συμφοιτήτρια που δε μου μιλούσε ποτέ, ξαφνικά θυμήθηκε πως έχουμε γνωριστεί, από την πασπ πάντα :whistle:

ό,τι να ναι ήταν η όλη φάση...

Αύριο σιγά μη σε θυμάται . Στις επόμενες εκλογές πάλι ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αύριο σιγά μη σε θυμάται . Στις επόμενες εκλογές πάλι ...

Δε χάνω και τίποτα :P

ένας γνωστός μου είπε "σ' ευχαριστώ που δε με ψήφισες" :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Stath

Δραστήριο μέλος

Ο Geronimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
ένας γνωστός μου είπε "σ' ευχαριστώ που δε με ψήφισες" :confused:

Με ποια παράταξη κατεβαίνει αυτός ο γνωστός σου ; Είναι πολλοί εδώ μέσα που θα τον έβριζαν . Μία ψήφος λιγότερη όσο να'ναι .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με ποια παράταξη κατεβαίνει αυτός ο γνωστός σου ; Είναι πολλοί εδώ μέσα που θα τον έβριζαν . Μία ψήφος λιγότερη όσο να'ναι .

ΠΑΣΠ και δεν ήθελε από όσο ξέρω να κατέβει υποψήφιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Stath

Δραστήριο μέλος

Ο Geronimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 400 μηνύματα.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Ένα "ψηφοδέλτιο" με τα ονόματα όλων των φυλακισμένων (Ρωμανό,Μιχαηλίδη κλπ)... :P
Έλα μωρέ, πολύ λάητ είναι για σένα.
Απογοητεύτηκα τώρα... :P

Ε ναι, ειδικά αν σκεφτείς ότι στο παρελθόν είχε προτείνει χαρτοπετσέτα με χύσια


Anyway, κι εγώ στο ίδιο μήκος κύματος κινήθηκα, αυτό έριξα, αλλά αμφιβάλλω αν θα διαβαστεί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι; Όποιος ψήφιζε σήμερα, άφηνε χρήμα; Σε εμάς ας πούμε, ζήτησαν 50λ. Στην εφορευτική πάνε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι; Όποιος ψήφιζε σήμερα, άφηνε χρήμα; Σε εμάς ας πούμε, ζήτησαν 50λ. Στην εφορευτική πάνε;

Εἶναι ὑποτίθεται ἡ «συνδρομὴ» γιὰ τὶς ἀνάγκες τοῦ φοιτητικοῦ συλλόγου.

Κι ἐδῶ πάντως ἔχει πέσει μνημόνιο· ὅταν ἤμουν ἐγὼ, ἦταν 2€...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι; Όποιος ψήφιζε σήμερα, άφηνε χρήμα; Σε εμάς ας πούμε, ζήτησαν 50λ. Στην εφορευτική πάνε;
πέρυσι ζητούσαν και σε εμάς, φέτος όχι..
είχαν πει για τον φοιτητικό σύλλογο:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top