Φοιτητικές εστίες Σάμου (Καρλόβασι)

ilovekpop

Νεοφερμένος

Η ilovekpop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Γεια σας, αποψεις για εστιες στο καρλοβασι, σαμο? Τι ακριβως περιεχει? Θα ημουν ευγνωμων αν καποιος φοιτητης απο το πανεπιστημιο απαντουσε. Ευχαριστωω
 

Maria_Xagorari

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικής & Διοίκησης Τουρισμού Αιγαίου. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Καλη αρχή.

Περασες Σάμο να υποθέσω.

Οι εστίες της Σαμου είναι σε πολύ καλή κατάσταση όπως και στη Χίο που σπουδάζω εγω, δυστυχώς δεν ξέρω κάτι παραπάνω να σου πω, παρα μονο ότι απέχει κανα 10 λεπτό με 15 με τα πόδια από το πανεπιστήμιο από ότι μου έχουν πει φοιτητες εκει.

Τσέκαρε το σαιτ της σχολής σου.

Καλη ακαδημαϊκή χρονιά να έχουμε.
 

ilovekpop

Νεοφερμένος

Η ilovekpop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλη αρχή.

Περασες Σάμο να υποθέσω.

Οι εστίες της Σαμου είναι σε πολύ καλή κατάσταση όπως και στη Χίο που σπουδάζω εγω, δυστυχώς δεν ξέρω κάτι παραπάνω να σου πω, παρα μονο ότι απέχει κανα 10 λεπτό με 15 με τα πόδια από το πανεπιστήμιο από ότι μου έχουν πει φοιτητες εκει.

Τσέκαρε το σαιτ της σχολής σου.

Καλη ακαδημαϊκή χρονιά να έχουμε.
Έχω ψαξει ολο το ιντερνετ για πληροφοριες σχετικα με την εστια και δεν υπαρχει τιποτα, ουτε φωτογραφιες, μονο στο google maps ειχε μια φωτογραφια εξωτερικα. Ας ελπισουμε για το καλυτερο. Ευχαριστω Μαρία. Καλη φοιτητικη χρονια.
 

Maria_Xagorari

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικής & Διοίκησης Τουρισμού Αιγαίου. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Έχω ψαξει ολο το ιντερνετ για πληροφοριες σχετικα με την εστια και δεν υπαρχει τιποτα, ουτε φωτογραφιες, μονο στο google maps ειχε μια φωτογραφια εξωτερικα. Ας ελπισουμε για το καλυτερο. Ευχαριστω Μαρία. Καλη φοιτητικη χρονια.
Μεσα στη σχολή σου θα έχει οδηγο για πρωτοετης σε μορφή pdf με χαρτη και στιγματισμενα σημεία για τα κτήρια του πανεπιστημίου και τις εστίες.

Ολα τα τμήματα της Χίου έχουν, φαντάζομαι και στη Σάμο θα ισχύει το ίδιο
 

ilovekpop

Νεοφερμένος

Η ilovekpop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
δυστυχώς σε μας δεν περιλαμβανει φωτογραφιες...
Στιγμιότυπο οθόνης 2023-09-11 113253.png
 

Maria_Xagorari

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικής & Διοίκησης Τουρισμού Αιγαίου. Έχει γράψει 315 μηνύματα.

Nick_nt

Νεοφερμένος

Η Nick_nt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Σαμος: κάθε δωμάτιο είναι για ένα ατομο. Εχει μπαλκονι, μπάνιο με ντουζιέρα, κουζινακι για αποθηκη τροφιμων (χωρίς εστίες μαγειρέματος), ψυγειακι, ένα μεγάλο γραφείο, μια μεγάλη ντουλάπα και ένα μεγάλο μονό κρεβάτι (και κάτι λοιπά έπιπλα). Δεν εχει θέρμανση. Γενικά καλά δωμάτια. Τα πλυντήρια/στεγνωτηρια και οι κουζίνες ειναι κοινόχρηστα. Η λέσχη ειναι ακριβώς δίπλα στα κτήρια των εστιών (ολοι εκει τρωνε).
Αυτά βρήκα κάτω από ένα βιντεάκι στο youtube
 

ilovekpop

Νεοφερμένος

Η ilovekpop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Αχχ αυτο βίντεο, είναι από τα μόνα στο διαδίκτυο και δείχνει για την Σάμο μόνο πλάνα από πάνω και την τραπεζαρία 💀💀 Φαντάζομαι ομως ότι η εστία μοιάζει με αυτής της Χίου ή είναι μεγαλύτερη σαν την Μυτιλήνης... Ευχαριστώ πάντως.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top