Φοιτητικές Εστίες Κομοτηνής

sofaki__18

Νεοφερμένος

Η sofaki__18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
γνωριζει κανεις ενα μεσο ορο εισοδηματος για τις εστιες για να μην κανω τελικα χαρτια χωρις λογο !!!!!!! χιλια ευχαριστω...
εχω την εντυπωση οτι το ειδοδημα σου δεν πρεπει να ξεπερναει τα 30.000€...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
βεβαια αν εχεις μεσο δεν μετραει το εισοδημα!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια ποτε τα δινουν τ δωματια;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodoros777

Νεοφερμένος

Ο theodoros777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
τα δωματια τα δινουν τελος οκτοβρη με αρχες νοεμβρη...ρωτησα την υπευθηνο...παιδια δυστυχως οσοι εχετε εισοδημα κατω απ 10 χιλ να μην ελπιζετε κ πολυ...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
και ποτε θα αναρτηθουν πινακες με τα παιδια που τα πηραν;;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aftonoi

Νεοφερμένος

Η aftonoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Όχι δεν πάω στη λέσχη εγώ.. όπως είπα είμαι Κομοτηναίος. Οπότε έχω τη μητέρα μου που μου ετοιμάζει φαγητό και κάνει όλες τις λοιπές δουλειές..

Εγώ κάθομαι στον Η/Υ και διαβάζω μόνο :D xexe!!
σε καταλαβαινω...και γω σπουδασα στη Θεσσαλονικη που ειναι και η πολη μου ...αλλη φαση βεβαια...τωρα περασα κομοτηνη και μιας που εισαι και απο κει ...μηπωσ ξερεις κανενα ξενοδοχειο καλο , φτηνο , η ενοικιαζομενα δωματια επειδη θελω να παρακολουθησω καποια στιγμη μερικα μαθηματα? δουλευω θεσσαλονικη ...και καταλαβαινεις ...δυσκολα τ πραγματα για μετακομιση...αφου και η σχολη που περασα δν μ ενδιαφερει ...ελπιζω να μπορεις να με βοηθησεις η και οποιος αλλος γνωριζει κατι !!
-----------------------------------------
παιδια οποιοσ γνωριζει κατι για ξενοδοχεια καλα στην πολη και κοντα στο πανεπιστ. καθωσ και ατομα να νοικιαζουν δωματια για λιγεσ ημερες ...σος!!!!! πρεπει να παρακολουθησω καποια μαθηματα στο πανεπιστημιο και δν εχω που να μεινω ! χιλια ευχαριστω !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
σε καταλαβαινω...και γω σπουδασα στη Θεσσαλονικη που ειναι και η πολη μου ...αλλη φαση βεβαια...τωρα περασα κομοτηνη και μιας που εισαι και απο κει ...μηπωσ ξερεις κανενα ξενοδοχειο καλο , φτηνο , η ενοικιαζομενα δωματια επειδη θελω να παρακολουθησω καποια στιγμη μερικα μαθηματα? δουλευω θεσσαλονικη ...και καταλαβαινεις ...δυσκολα τ πραγματα για μετακομιση...αφου και η σχολη που περασα δν μ ενδιαφερει ...ελπιζω να μπορεις να με βοηθησεις η και οποιος αλλος γνωριζει κατι !!
-----------------------------------------
παιδια οποιοσ γνωριζει κατι για ξενοδοχεια καλα στην πολη και κοντα στο πανεπιστ. καθωσ και ατομα να νοικιαζουν δωματια για λιγεσ ημερες ...σος!!!!! πρεπει να παρακολουθησω καποια μαθηματα στο πανεπιστημιο και δν εχω που να μεινω ! χιλια ευχαριστω !

Είμαι από διπλανό χωριό...Ξενοδοχείο υπάρχουν αρκετά: Αχίλλειο, Αρκάδια, Ροδόπη, Ξενία...https://www.greekhotels.gr/gr/north_greece_hotels/thraki_hotels/komotini_hotels.asp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια κανενα νεο για το ποτε θα μπουμε στα δωματια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Regina Phanalnge

Νεοφερμένος

Η Regina Phanalnge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
τα δωματια τα δινουν τελος οκτοβρη με αρχες νοεμβρη...ρωτησα την υπευθηνο...παιδια δυστυχως οσοι εχετε εισοδημα κατω απ 10 χιλ να μην ελπιζετε κ πολυ...!!!



μήπως εννοείς πάνω απο 10000?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
πηρα δωματιο.κανενας αλλος;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Μένεις μόνη σου;;;;Είναι ωραία;;;Πώς είναι;;Με έπιασε μια περιέργεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
την αλλη εβδομαδα ανεβαινω να το παρω.απλα εμαθα οτι ειμαι στη λιστα.
μενουν δυο δυο την πρωτη χρονιά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Serena

Νεοφερμένος

Η Serena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Πηγα σημερα και πήρα δωμάτιο.....:down: Δεν φαντάζεστε...Εχω απογοητευτει τοσο πολυ...Το δωμάτιο ειναι στο ισογειο...Ειναι μαζι με το μπανιο το ΠΟΛΥ!!!10 τετραγωνικά,μες στην μαυρη βρόμα και την λίγδα...Εχει ενα κρεββάτι,ενα σανιδι που βγαινει και καλα σαν γραφειο,ενα ράφι και μια ξεχαρβαλωμένη ντουλάπα...Το μπανιο εχει ενα νιπτηρα,την τουαλέτα και μια ντουζιέρα...Σκετη φρίκη...
Αλλα................Για να μην τα παρουσιασω τελειως αρνητικα εχει και τα θετικα του...
Θετικο 1->Εχει τηλέφωνο....
Θετικό2->Συντομα θα εχει και ιντερνετ...(ελπιζω)
Θετικο3->Εχω το δικαιωμα να το βαψω και να το διακοσμήσω κατα το δοκουν.
Θετικο 4->Εχω μονοκλινο(βεβαια αυτο ειναι δικοπο μαχαιρι)
Αυτα απο εμενα...Οποιος ζει εκει ας μου πει κατι θετικο γιατι ειλικρινα αρχισω να απελπιζομαι!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki__18

Νεοφερμένος

Η sofaki__18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Θετικο 4->Εχω μονοκλινο(βεβαια αυτο ειναι δικοπο μαχαιρι)
Αυτα απο εμενα...Οποιος ζει εκει ας μου πει κατι θετικο γιατι ειλικρινα αρχισω να απελπιζομαι!!!!!
μενεις μονη σου δηλαδη?ειχα την εντυπωση οτι τον πρωτο χρονο μενουν δυο ατομα μαζι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Serena

Νεοφερμένος

Η Serena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ναι,οντως ετσι ειναι αλλα πηγα απο τους τελευταιους και τα περισσοτερα δικλινα ειχαν κληρωθει οποτε μου έκατσε μονοκλινο.Αλλα τι να πω...Πολυ μικρό...Τρυπα:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ναι,οντως ετσι ειναι αλλα πηγα απο τους τελευταιους και τα περισσοτερα δικλινα ειχαν κληρωθει οποτε μου έκατσε μονοκλινο.Αλλα τι να πω...Πολυ μικρό...Τρυπα:'(

Σαν φοιτητικη εστια νομιζω λογικο ειναι να ειναι μικρα τα δωματια..
Διακοσμησε ομορφα με το δικο σου γουστο τον οσο χωρο εχεις και θα δεις πως θα νιωσεις πιο ομορφα και πιο ανετα ανεξαρτητως που ειναι μικρος ο χωρος..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Serena

Νεοφερμένος

Η Serena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αχ Κωστα Κωστα ολοι αυτο μου λενε αλλα οπως και να το διακοσμησω ο χωρος ειναι ποντικοτρυπα...Θα προσπαθησω να προσαρμοστω και βλεποντας και κανοντας...Στην τελικη η καβαλα διπλα ειναι οποτε μου την βαρεσει γυρναω σπιτι μου...Αι σιχ... και αυτοι κ οι εστιες τους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaretz

Νεοφερμένος

Η xristinaretz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ενα χρόνο μετά έχω κι εγώ να κάνω την ίδια ερώτηση....δυστυχώς τα οικονομικά είναι πολύ δύσκολα. ζητώ τη βοήθειά σας....πειτε μου για τις εστίες της κομοτινής....και τι πρεπει να εχω για να δικαιούμαι διαμονή.
σας ευχαριστώ και αγωνιώ για τις απαντήσεις σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki__18

Νεοφερμένος

Η sofaki__18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
παιδια,εχω ακουσει οτι για να μπεις στις εστιες,πρεπει να συγκεντρωνεις ενα συγκεκριμενο αριθμο μοριων...για παραδειγμα ξερω οτι στην κρητη ενω μεχρι περυσι επρεπε να εχεις 7 μορια για να μπεις, φετος τα αυξησαν στα 9...τα μορια αυτα τα συγκεντρωνεις απ το εισοδημα(αναλογα το εισοδημα,τοσα μορια παιρνεις)...και μετα 1 μοριο παιρνεις για καθε ανηλικο αδερφο-η που εχεις, ενα απ την αποσταση κτλπ...και ηθελα να ρωτησω..γνωριζει μηπως κανεις ποσο ειναι το οριο στην κομοτηνη?δηλαδη ποσα μορια πρεπει να εχουμε για να μπουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Martha<3

Νεοφερμένος

Η Martha<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Τελικά πόσες είναι οι εστίες στην Κομοτηνή; Αλλη αυτή πάνω από το kosmopolis και άλλη αυτή στην πανεπιστημιόπολη; Έχω μπερδευτεί...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top