Φοιτητικές Εστίες Ιωαννίνων

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Πώς μπορεί κάποιος να ζητήσει να μείνει μόνος του στην εστία?χωρίς συγκάτοικο?
:DΕισαι σοβαρη? ολοι μονοι τους μενουν.... Αυτο ελειπε να κοιμασαι με τον καθε ασχετο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Σοβαρά?Εγώ ξέρω ότι οι περισσότεροι στις εστίες μένουν με συγκάτοικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athina evlavi

Νεοφερμένος

Η athina evlavi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
γεια εγω ειμαι απο κυπρο και φετοσ θα παω για σπουδεσ στα τει ιωανινα και εχω καποιεσδ αποριεσ
1)μπορει καποιοσ απο κυπρο να μενει στισ φοιτιτικεσ εστιεσ του τει ιωανινα?
2)ειναι ευκολο να βρεισ συγκατικο?
3)ποτε γινονται οι εγγραφεσ και που?
αν μπορειτε λυστε μου αυτεσ τησ αποριεσ
ευχαριστω προκαταβολικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
γεια εγω ειμαι απο κυπρο και φετοσ θα παω για σπουδεσ στα τει ιωανινα και εχω καποιεσδ αποριεσ
1)μπορει καποιοσ απο κυπρο να μενει στισ φοιτιτικεσ εστιεσ του τει ιωανινα?
2)ειναι ευκολο να βρεισ συγκατικο?
3)ποτε γινονται οι εγγραφεσ και που?
αν μπορειτε λυστε μου αυτεσ τησ αποριεσ
ευχαριστω προκαταβολικα

:D:bye: Γεια σου..!
:'(ωχ.......τοση ωρα απαντουσα και μονο τωρα ειδα οτι λες για τα τει.. Αν ηθελες για τα αει κατι ξερω αλλα για τα τει τιποτα... Απο οτι ξερω τα τει δεν εχουν και τις καλυτερες εστιες. Για να μπεις ομως στην εστια λογικα θα πρεπει να εχεις χαμηλο εισοδημα..Αν δεν εχεις τοτε δε θα μπορεις να μπεις. Ετσι γινονται σε ολες τις εστιες θαρρω.. Αν κανω λαθος ας με διαψευσει καποιος. Ακομα αν δεν εχετε χαμηλο εισοδημα τοτε συγνωμη που το λεω τοσο ψυχρα αλλα θα χρειαστεις μεσω για να μπεις . Ναι δεν υπερβαλω μπαινουν συνεχεια πολλα παιδια σε εστιες που εχουν και του πουλιου το γαλα αλλα με ενα μεσω μπορουν να κλεψουν, να παρουν την θεση απο ενα αλλο παιδι που εχει πραγματικα αναγκη. Μονο για τις εγγραφες ειμαι σιγουρη Και ξερω πως αυτες θα γινουν κατα πολυ μεγαλη πιθανοτητα 16 με 30 Σεπτεμβριου. Η ακριβης ημερομηνια θα ανακοινωθει πολυ αργοτερα... Η εγγραφη γινεται στη γραμματεια της σχολης.. Και αν δεν γινομαι αδιακριτη σε πιο τμημα εισαι στο τει Ιωαννινων? Εγω Στη Λογοθεραπεια :D

Συγνωμη αλλα για τις εστιες των τει γω δεν ξερω τιποτα απολυτως...:(:(
Γιατι δεν παιρνεις ενα τηλ. στη γραμματεια????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dethspike

Νεοφερμένος

Ο dethspike αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ρε παιδια μπορει κανεις να πει τι εχει το καθε δωματιο στις εστιες του πανεπηστημιου....ας πουμε εχει κουζινα ή αναγκαστικα τρως στις εστιες?...μπαλκονι?...ή αν υπαρχει καποια φωτογραφια γιατι εγω προσωπικα δεν βρικα τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θωμη92

Νεοφερμένος

Η θωμη92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια γεια σας...σκεφτομαι να κανω αιτηση για τις εστιες στα γιαννενα ...μπορειτε να μου πειτε πληροφοριες για τουσ χωρους??? στην ξανθη τα παιδια στις εστιες δεν μοιρααζονται το δωματιο τους, ισχυει κατι τετοιο για τα γιαννενα???οι χωροι ειναι καθαροι??? αν γινεται να μου δωσετε οσες περισσοτερες πληροφοριες γινεται θα το εκτιμουσα πολυ!!!!!!!!!!!!!!!:clapup:

παιδια γεια σας...σκεφτομαι να κανω αιτηση για τις εστιες στα γιαννενα ...μπορειτε να μου πειτε πληροφοριες για τουσ χωρους??? στην ξανθη τα παιδια στις εστιες δεν μοιρααζονται το δωματιο τους, ισχυει κατι τετοιο για τα γιαννενα???οι χωροι ειναι καθαροι??? αν γινεται να μου δωσετε οσες περισσοτερες πληροφοριες γινεται θα το εκτιμουσα πολυ!!!!!!!!!!!!!!!:clapup:
ουτε εγς καταφερα να βρω καποια φωτογραφια.....για ποιο τμημα του πανεπιστημιου ενδιαφερεσαι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vivi-psin

Νεοφερμένος

Η vivi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
πουφφ παιδιά κ γω γιαννενα περασα κ ψαχνομαι για τισ εστιες...κανα τηλ ξερει κανεις??:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Ρε παιδια μπορει κανεις να πει τι εχει το καθε δωματιο στις εστιες του πανεπηστημιου....ας πουμε εχει κουζινα ή αναγκαστικα τρως στις εστιες?...μπαλκονι?...ή αν υπαρχει καποια φωτογραφια γιατι εγω προσωπικα δεν βρικα τιποτα...
ένας συμφοιτητής μου μένει στις εστίες μέσα στην πανεπιστημιούπολη. Μου είχε πει πως υπάρχει κουζίνα αλλά είναι κοινόχρηστη, δεν έχει το κάθε δωμάτιο δική της!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argiro k

Νεοφερμένος

Η argiro k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
γεια σασ παιδια...!!!περασα και εγω σε τει στα γιαννενα και ενδιαφερομαι για τισ εστιεσ...!!πωσ ειναι??? ειναι καλεσ???ξερετε μηπωσ τι εχει μεσα το δωματιο...???καποια στιγμη θα παω να τισ δω αλλα θα ηθελα να εχω μια πρωτη εντυπωση....!!!! αν μπορειται να με βοηθησετε φυσικα...!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki2010

Νεοφερμένος

Η sofaki2010 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Έχω κάνει και εγώ αίτηση στις εστίες των ΤΕΙ στα Γιάννενα. Δεν μπήκα μέσα αλλά από έξω δεν φαίνονται και πολύ ωραίες! Σε αντίθεση με του πανεπιστημίου που ήταν super!!! Για όσους ενδιαφέρεστε μέσα Οκτωβρίου θα ανακοινωθεί ποιος πήραν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Λαχανοντολμάς

Νεοφερμένος

Η Λαχανοντολμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εγώ τις είδα, έχουν ντουλάπα, ράφια, γραφείο, καρέκλα, κρεβάτι, μπαλκόνι(κοινόχρηστο) και μετά προσθέτεις εσύ ότι χρειάζεσαι, επίσης μπορείς να δώσεις την καρέκλα πχ,αν δεν τη θες και να βάλεις δική σου, κάθε δωμάτιο έχει και μπάνιο, αλλά γενικά μικρές μου φάνηκαν,δεν ξέρω βέβαια τι γίνετε με τα καινούρια κτήρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki2010

Νεοφερμένος

Η sofaki2010 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Δηλαδή όλα τα δωμάτια έχουν δικό τους μπάνιο γιατι κάτι άκουσα ότι στις παλιές εστίες των τει οι τουαλέτες είναι κοινόχρηστες!
Και κάτι άλλο, ξέρει κανείς πόσες αιτήσεις γίνονται και πόσα άτομα παίρνουν τελικά?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mp3dj

Νεοφερμένος

Ο mp3dj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
τα αποτελεσματα για τισ εστιες του Πανεπιστημιου θα βγουν κατα της 8/10 αλλα αυτο δεν ειναι και σιγουρο!!!!!
Ξερει κανεις ποτε ειναι το πρωτο εργαστηριο στο τμημα Πληροφορικης γτ περιμενω τα αποτελεσματα των εστιων?????:worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandra007

Νεοφερμένος

Η alexandra007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γεια σας!! :)
Mένω Θεσσαλονίκη κ ενδιαφέρομαι πολύ για το τμήμα λογοθεραπείας τει Ιωαννίνων...
Μήπως γνωρίζει κάποιος για τις φοιτητικές εστίες ?? ....για τις προϋποθέσεις.. τις συνθήκες ..και την ποιότητα ζωής??
Μ' ενδιαφέρει πολύ η σχολή αλλά προβληματίζομαι αρκετά. ( Κυριως για οικονομικούς λόγους):/:

Ευχαριστώ εκ των προτέρων..!!!! :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θάλασσα

Νεοφερμένος

Η θάλασσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Με ενδιαφερει να μαθω γιατι εχω στο νου μου λογοθεραπεια ιωαννινων.Ομως γενικα πιστευω οτι ισως αρκετοι θα ενδιαφερονται μιας και μαλλον οι βασεις θα πεσουν περισσοτερο στην επαρχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ma7sa

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Το πιθανότερο είναι να περάσω στα Ιωάννινα και θα κάνω αίτηση για την εστία του Πανεπιστημίου , οπότε θέλω να ρωτήσω 1)μένεις χωρίς συγκάτοικο; 2)κάθε δωμάτιο έχει δικό του μπάνιο;; 3) η κουζίνα είναι κοινόχρήστη;; 4) είναι μακριά από την πόλη; 5) πληρώνεις κάποιο συμβολικό ποσό κάθε μήνα; και 6)είναι καθάρα/άνετα;;;

ευχαριστώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ρανιααααα

Δραστήριο μέλος

Η ρανιααααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
γεια! σε ποια σχολη περνας???
1) μια φιλη μ που μενει στην εστια δεν εχει συγκατοικο
2)ναι εχει δικο του ξεχωριστο
3)αυτο δεν το γνωρίζω
4)ειναι ενα 10 λεπτο με το λεωφορειο( το αστικο περνα συχνα μην εχεις αγχος)
5) δεν πληρωνεις τιποτα
6)ειναι ολοκαινουριες οι εστιες και κα8αρες ειναι και ανετες σε σχεση με τις περισσοτερες εστιες της Ελλαδας
ελπιζω να σε βοη8ησα!!! και ενα ακομα υπερ ειναι οτι εχει τζαμπα internet και ειναι μεσα στην πανεπιστημιουπολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ma7sa

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ!!! :-D περνάω φυσικό! και τζάμπα internet! τέλεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vivi-psin

Νεοφερμένος

Η vivi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Το πιθανότερο είναι να περάσω στα Ιωάννινα και θα κάνω αίτηση για την εστία του Πανεπιστημίου , οπότε θέλω να ρωτήσω 1)μένεις χωρίς συγκάτοικο; 2)κάθε δωμάτιο έχει δικό του μπάνιο;; 3) η κουζίνα είναι κοινόχρήστη;; 4) είναι μακριά από την πόλη; 5) πληρώνεις κάποιο συμβολικό ποσό κάθε μήνα; και 6)είναι καθάρα/άνετα;ευχαριστώ:)
γειά!λοιπόν μένω στις εστίες ένα χρόνο τώρα...γαματες είναι ειδικά οι καινούριες.εγώ μένω στις παλιές.λοιπόν δύο επισημάνσεις,κάθε όροφος έχει κουζίνα κ ναι είναι κοινόχρηστες.κ κτ άσχημο..πληρώνουμε 45 ευρώ το μήνα..κ ένα μπόνους..έχουμε κ κυλικείο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliza garg

Νεοφερμένος

Η eliza garg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδιά καλησπερα! κ εγω μαλλον περναω στα τει στα γιαννενα. κ ενδιαφερομαι κ εγω να μεινω στην εστια. χαιρομαι που διαβαζω καλα σχολια. γιατι μεχρι τωρα ειχα δει κ ακουσει διαφορα. επισης εχω ακουσει οτι καποιες απο τις εστιες ειναι εκτος πολης. ισχυει? κ γενικα με τι κριτηρια διαλεγουν σε ποια εστια θα μεινεις? εχει σχεση με το αν εχεις περασει σε τει ή αει? κ γενικα αν γινεται διαχωρισμος τα παιδια των τει σε ποια μενουν?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top