Φοιτητικά συγγράμματα Εύδοξος

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
παιδιά εγώ σήμερα έκανα δηλώσω συγγραμμάτων και σε δύο τρία βιβλία μου βγάζει διαθεσιμότητα 4... επειδή αύριο έχω μάθημα όλη μέρα αν πάω την τρίτη θα τα προλάβω? όταν τα δηλώνεις σου τα κρατάνε?
Οχι δεν τα κρατανε , οποιος προλαβει.
Αλλα για να μην τα εχουν παρει ακομα μαλλον θα τα προλαβεις .
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.
Οχι δεν τα κρατανε , οποιος προλαβει.
Αλλα για να μην τα εχουν παρει ακομα μαλλον θα τα προλαβεις .
βασανίζομαι...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οχι δεν τα κρατανε , οποιος προλαβει.
Αλλα για να μην τα εχουν παρει ακομα μαλλον θα τα προλαβεις .
και πώς τα παίρνω? με το pin που μου έστειλαν και το πάσο?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

βασανίζομαι...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


και πώς τα παίρνω? με το pin που μου έστειλαν και το πάσο?
περιμένω να μου στείλουν κάτι ή πάω και αύριο πρωί και τα παίρνω?
 
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
βασανίζομαι...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


και πώς τα παίρνω? με το pin που μου έστειλαν και το πάσο?
το πιν που σου εδωσαν μια ταυτοτητα και το χαρτι εμβολιου σου ή ραπιτ τεστ.

ε τι βασανιζεσαι ? και να τα παρουν θα σου φερουν αλλο.
και εγω ζοριζομαι με ενα απο τον τζιολα που δεν το ειχε, αλλα θα τα παρω.
ειχα παει στις εκδοσεις κρητης στις 2 . φυγε μου λενε μεχρι 1 δινουμε και μετα τις 6.
ε εφυγα τι να κανω , πηγα αλλη μερα στις 7 και το πηρα. Εχουν λιγο το παιδεμα τους
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.
το πιν που σου εδωσαν μια ταυτοτητα και το χαρτι εμβολιου σου ή ραπιτ τεστ.

ε τι βασανιζεσαι ? και να τα παρουν θα σου φερουν αλλο.
και εγω ζοριζομαι με ενα απο τον τζιολα που δεν το ειχε, αλλα θα τα παρω.
ειχα παει στις εκδοσεις κρητης στις 2 . φυγε μου λενε μεχρι 1 δινουμε και μετα τις 6.
ε εφυγα τι να κανω , πηγα αλλη μερα στις 7 και το πηρα. Εχουν λιγο το παιδεμα τους
καλά με βλέπω αύριο να ξυπνάω στις 7 πάλι...
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.
Εγω οταν ειπα 7, εννοούσα 7 το απογευμα.
νομιζω οτι τα καταστηματα ανοίγουν στις 10
ναι αλλά εγώ στις 12 έχω μάθημα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ναι αλλά εγώ στις 12 έχω μάθημα
και αν δεν προλάβω αυτά τα δύο βιβλία που υπάρχουν διαθέσιμα 4 στο ένα και 6 στο άλλο τι γίνεται?
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,884 μηνύματα.
ναι αλλά εγώ στις 12 έχω μάθημα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


και αν δεν προλάβω αυτά τα δύο βιβλία που υπάρχουν διαθέσιμα 4 στο ένα και 6 στο άλλο τι γίνεται?
Θα περιμένεις όταν θα φέρουν νέες παραλαβές. Κάθε εβδομάδα φέρνουν, αν τελειώσει η διαθεσιμότητα σε κάποιο βιβλίο.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,884 μηνύματα.
α δηλαδή δεν παίζει να το χάσω εντελώς?
Όχι.
Μόνο εάν εσύ δεν παραλάβεις μέχρι το τέλος της προθεσμίας παραλαβής συγγραμμάτων (14 Γενάρη), όπου σε αυτήν την περίπτωση το παραλαμβάνεις σε επόμενο εξάμηνο.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.
Όχι.
Μόνο εάν εσύ δεν παραλάβεις μέχρι το τέλος της προθεσμίας παραλαβής συγγραμμάτων (14 Γενάρη), όπου σε αυτήν την περίπτωση το παραλαμβάνεις σε επόμενο εξάμηνο.
τώρα πώς μπορώ να δω αν είναι ακόμη διαθέσιμα για να πάω αύριο?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.

aggelosst9

Νεοφερμένος

Ο aggelosst9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Ο.Π.Α. (Αθήνα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Δήλωσα και παρέλαβα το λάθος βιβλίο σε ένα μάθημα, γίνεται τίποτα ή καλό Σεπτέμβριο; :P
 

οθεσσαλονικιος

Νεοφερμένος

Ο οθεσσαλονικιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
γίνεται τα συγγράματα που δηλώνεις να τα στείλουν με κούριερ αυτοί ή πρέπει να πας ο ίδιος να τα παραλάβεις στα σημεία διανομής?
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,884 μηνύματα.

ale

Νεοφερμένος

Ο ale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Παράταση ο Εύδοξος.
 

Συνημμένα

  • Paratasi_Xeim_2021-22.pdf
    156 KB · Εμφανίσεις: 78
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MariaK11

Νεοφερμένος

Η MariaK11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Μπορώ να κάνω αλλαγή ενός συγγράμματος το οποίο επέλεξα, χωρίς προσοχή, λάθος με αυτό που μας πρότεινε ο καθηγητής μας. Να επιστρέψω δηλαδή αυτό που είχα πάρει και να πάρω το "σωστό" ;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Μπορώ να κάνω αλλαγή ενός συγγράμματος το οποίο επέλεξα, χωρίς προσοχή, λάθος με αυτό που μας πρότεινε ο καθηγητής μας. Να επιστρέψω δηλαδή αυτό που είχα πάρει και να πάρω το "σωστό" ;
Μεσω διαδικασιας ευδοξου μαλλον οχι.. δεν εχω δει τετοια διαδικασια.
Γενικα δεν δεχονται βιβλια πισω οι οικοι.
Αν παρεις αδικως βιβλιο αυτο επιστρεφεται στην βιβιοθηκη οχι στον οικο.
Τωρα αν το νεο βιβλιο που θες ειναι του ιδιου οικου (σπανιο αυτο) μιλα μαζι τους
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Μπορώ να κάνω αλλαγή ενός συγγράμματος το οποίο επέλεξα, χωρίς προσοχή, λάθος με αυτό που μας πρότεινε ο καθηγητής μας. Να επιστρέψω δηλαδή αυτό που είχα πάρει και να πάρω το "σωστό" ;
Γενικά πάντως όλα τα προτεινόμενα τα ίδια περιεχόμενα έχουν. Ο τρόπος γραφής αλλάζει. Αν θες πάντως να δεις κάποια πράγματα και από άλλο βιβλίο μπορείς να πας στη βιβλιοθήκη
 

Panos_02

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Panos_02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Τσοτίλι (Κοζάνη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Καλησπέρες,
στα μαθηματα επιλόγης ξερετε όταν παιρνούμε αλλο μάθημα τι γινεται με τα βιβλία που πηραμε ήδη?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Καλησπέρες,
στα μαθηματα επιλόγης ξερετε όταν παιρνούμε αλλο μάθημα τι γινεται με τα βιβλία που πηραμε ήδη?
θα σου στειλουν ειμαιλ να το επιστρεψεις στην βιβλιοθηκη , αν πηρες βιβλιο απο μαθημα που δεν δηλωσες
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top