Φοιτητικά συγγράμματα Εύδοξος

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
δεν μπηκα ακομα ,ασχοληθηκα με τη μετεγγραφη σημερα :) θα μπω αργοτερα να χαζολογησω η θα μπω με τους κωδικους της κορης μου στο εκπα να δω τι παιζει...
κατσε θα παρεις μετεγγραφη και θα παρεις και βιβλια? δεν ειναι δοκιμο.
 

Alin22

Νεοφερμένος

Η Alin22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
κατσε θα παρεις μετεγγραφη και θα παρεις και βιβλια? δεν ειναι δοκιμο.
οχι οχι δεν θα κανω δηλωση εννοειται. απλως να δω τι γινεται
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

δεν μου λες σε ρωτησε αν εχεις δηλωμενα τα μαθηματα? σου εκανε καμια δυσκολια?
οχι μου εβγαλε κανονικα το γ εξαμηνο νορμαλ,αλλα μου εβγαλε και αυτο :) :)
Screenshot_146.png
 
Τελευταία επεξεργασία:

snowy

Νεοφερμένος

Η snowy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Μπορούμε να κάνουμε αίτηση σε δύο φάσεις; Πχ να ζητήσω τώρα δύο βιβλία και αργότερα τα υπόλοιπα.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
δεν το εχω κανει αλλα δεν θα το διακινδύνευα
Πάντως όσον αφορά το αν θα τα πάρουμε εμείς ή αν θα σταλούν επειδή κάποιοι που γνωρίζω το κάνανε ήδη τους έβγαλε σημεία παραλαβής οποτε υποθέτω πως δεν θα γίνει με κούριερ
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Πάντως όσον αφορά το αν θα τα πάρουμε εμείς ή αν θα σταλούν επειδή κάποιοι που γνωρίζω το κάνανε ήδη τους έβγαλε σημεία παραλαβής οποτε υποθέτω πως δεν θα γίνει με κούριερ
Νομιζω ναι ξεκαθαρισε το θεμα , ευτυχως
 

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Αν εχεις μπει στη σχολη με κατατακτηριες δικαιουσε δωρεαν βιβλια απο τον ευδοξο?
 

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Ενταξει το κουριερ τωρα δεν θα κανει πανω απο εβδομαδα
Πως θα πληρωσεις 60€?
Προταση , Ναρθω να σε παρω απο την σχολη να παμε κεντρο να τα παρουμε, 5 λεπτα το καθενα θελει , ειναι γρηγοροι δινεις κωδικο στο σακουλιαζουνε εφυγες, απεξω θα περιμενω.
Τελικά στάθηκα τυχερή και είναι όλα τα συγγράματα απέναντι από το ΠΑΔΑ 🥳🥳
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.

Georgiam21

Νεοφερμένος

Η Georgiam21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Μόλις έκανα δήλωση συγγραμμάτων στον ευδοξο και έλαβα το πιν μου, παρόλα αυτά κάποια σημεία διανομής δείχνουν 0 στο απόθεμα, λογικά δεν τα έχουν ακόμη έτσι; όχι ότι δεν θα τα φέρουν καθόλου; αλλιώς πως θα τα παραλάβω;
Επίσης πάτησα οριστική υποβολή και βλέπω ότι υπάρχει ακόμη δυνατότητα τροποποίησης γιατί δεν έχω δηλώσει ένα σύγγραμμα καθώς η γραμματεία έκανε λάθος και δεν συμπεριέλαβε το συγκεκριμένο μάθημα.. (αλλιώς φωτοτυπιες πάλι καλά είναι μικρό)
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Μόλις έκανα δήλωση συγγραμμάτων στον ευδοξο και έλαβα το πιν μου, παρόλα αυτά κάποια σημεία διανομής δείχνουν 0 στο απόθεμα, λογικά δεν τα έχουν ακόμη έτσι; όχι ότι δεν θα τα φέρουν καθόλου; αλλιώς πως θα τα παραλάβω;
Επίσης πάτησα οριστική υποβολή και βλέπω ότι υπάρχει ακόμη δυνατότητα τροποποίησης γιατί δεν έχω δηλώσει ένα σύγγραμμα καθώς η γραμματεία έκανε λάθος και δεν συμπεριέλαβε το συγκεκριμένο μάθημα.. (αλλιώς φωτοτυπιες πάλι καλά είναι μικρό)
Στη φιλολογια τι θεωρειται μικρο οτι ειναι κατω απο 2000 σελιδες?
Δωστους χρονο να μετφερουν τα βιβλια τους , μαλλον δεν ειχαν παρει εγκαιρα ειδοποίηση διαφορετικα δεν θα υπηρχε ελλειψη για το ΑΠΘ.
Για το αλλο που λες για την γραμματεια ,τι ακριβως ? δεν υπαρχει τιτλος βιβλιου στο μαθημα να επιλεξεις
 

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
να σε ρωτησω , 2/6 ηταν διαθεσιμα
τα υπολοιπα θα πρεπει να κοιταμε τον ευδοξο για να δουμε αν τυχον ερθουν ?
θα ερθει καποιο εμαιλ?
Εννοεις οτι δεν ειναι στο ραφι του καταστηματος?
Το σκηνικο αυτο ειναι γενικο παντου.
Προφανως το υπουργειο δεν ενημερωσε εγκαιρα τους εκδοτες, ειδαλως ειδικα τα μεγαλα πανεπιστημια οπως παδα και απθ θα ηταν οκ αλλα δεν ειναι.
Οχι δεν αναμενω προσωπικες ειδοποιήσεις.
Ισως καποια γενικη δημοσιογραφικη ανακοινωση οτι βελτιωθηκε η διαθεσιμοτητα.
Ναι μπορεις να βλεπεις τον ευδοξο η βαση του ειναι δυναμικη προσθετει οτι βαζουν οι εκδοτες και αφαιρει οτι παιρνουν οι φοιτητες
 
Τελευταία επεξεργασία:

KTr!

Νεοφερμένος

Ο KTr! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Τώρα που έκανα την δήλωση, τα βιβλία που εμφανίζονται ως διαθέσιμα, πάω κανονικά και τα παίρνω;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Τώρα που έκανα την δήλωση, τα βιβλία που εμφανίζονται ως διαθέσιμα, πάω κανονικά και τα παίρνω;
ναι , παιρνεις τον κωδικο σου , ταυτοτητα, βγαζεις τα σκουλαρικια , κρυβεις τα τατοο , πας χαμογελας και στα δινουν.
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Τα συγγράματα που δεν είναι διαθεσιμα ξέρουμε ποσο θα αργήσουν;; Αξίζει να περιμένω ή να το πάρω από αλλον φοιτητή που το δίνει;;
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Τα συγγράματα που δεν είναι διαθεσιμα ξέρουμε ποσο θα αργήσουν;; Αξίζει να περιμένω ή να το πάρω από αλλον φοιτητή που το δίνει;;
Συνήθως δεν αργούν. Εμένα όσες φορές μου είχε τύχει αυτό στο παρελθόν, σε λιγότερο από βδομάδα έφερναν νέα παρτίδα στον εκδοτικό οίκο. Επίσης, μερικές φορές έτυχε να λέει "Διαθεσιμότητα 0" και να πηγαίνω εκεί και να βλέπω παλέτες ολόκληρες και απλά να μη τις είχαν δηλώσει στο σύστημα (πήγαινα παρόλο που έλεγε ότι δεν είχε διαθέσιμα επειδή ήταν ακριβώς δίπλα στη σχολή μου).
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Τα συγγράματα που δεν είναι διαθεσιμα ξέρουμε ποσο θα αργήσουν;; Αξίζει να περιμένω ή να το πάρω από αλλον φοιτητή που το δίνει;;
Νομιζω οτι την ερχομενη ευδομαδα θα το τακτοποιησουν.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,971 μηνύματα.
Καλημέρα και καλό μήνα! Πιστεύετε ότι αξίζει να περιμένει κανείς μέχρι να προχωρήσει σε οριστική δήλωση στον Εύδοξο, για συγγράμματα, που μέχρι στιγμής δεν υπάρχουν σε διαθεσιμότητα;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Καλημέρα και καλό μήνα! Πιστεύετε ότι αξίζει να περιμένει κανείς μέχρι να προχωρήσει σε οριστική δήλωση στον Εύδοξο, για συγγράμματα, που μέχρι στιγμής δεν υπάρχουν σε διαθεσιμότητα;
Ουτε κρυο ουτε ζεστη, καντο οπως σε βολευει. Κανοντας τωρα την δηλωση ξερουν και οι εκδοτες καλυτερα τις αναγκες τους.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top