Φοιτητικά συγγράμματα Εύδοξος

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Καλημέρα και καλό μήνα! Πιστεύετε ότι αξίζει να περιμένει κανείς μέχρι να προχωρήσει σε οριστική δήλωση στον Εύδοξο, για συγγράμματα, που μέχρι στιγμής δεν υπάρχουν σε διαθεσιμότητα;
Κάνε οριστική
Μέχρι να παραλάβεις κάποιο βιβλίο μπορείς να το αλλάξεις όσες φορές θες
 

maria20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Αν καποιος κανει αιτηση μετεγγραφης θα ηταν καλυτερο να δηλωσει συγγραμματα στο τμημα που φοιτει τωρα ή να περιμενει να εκδοθουν τα αποτελεσματα και να δηλωσει μονο στο νεο τμημα?Αν δηλωσει στο παλιο πρεπει να τα επιστρεψει?
 

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Αν καποιος κανει αιτηση μετεγγραφης θα ηταν καλυτερο να δηλωσει συγγραμματα στο τμημα που φοιτει τωρα ή να περιμενει να εκδοθουν τα αποτελεσματα και να δηλωσει μονο στο νεο τμημα?Αν δηλωσει στο παλιο πρεπει να τα επιστρεψει?
Κάποια πανεπιστήμια τα ζητανε ...εγώ θα σου έλεγα να περιμένεις (κι εγώ μετεγγραφή περιμένω επίσης )καθώς θα έχεις προθεσμία στο νέο τμήμα και θα πρέπει να διαγραφεις από το παλιό και για να διαγράφεις μπορεί να σου ζητήσουν σύγγραμα
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Σχετικά με τα συγγράματα που δικαιούμαστε υπάρχει συγκεκριμένος αριθμός;; Εμάς λέει ότι για την απόκτηση πτυχίου πέρα από τα υποχρεωτικά πρέπει να πάρουμε τουλάχιστον 9 μαθήματα επιλογής που να συγκεντρώνουν τουλάχιστον 47 πιστωτικές μονάδες. Αν πχ κάποιος πάρει πάνω από 9 επιλογής δικαιούται συγγράματα;;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Σχετικά με τα συγγράματα που δικαιούμαστε υπάρχει συγκεκριμένος αριθμός;; Εμάς λέει ότι για την απόκτηση πτυχίου πέρα από τα υποχρεωτικά πρέπει να πάρουμε τουλάχιστον 9 μαθήματα επιλογής που να συγκεντρώνουν τουλάχιστον 47 πιστωτικές μονάδες. Αν πχ κάποιος πάρει πάνω από 9 επιλογής δικαιούται συγγράματα;;
Τα μαθηματα που δηλωνεις τα εγκρινει η γραμματεια. Οσο η γραμματεία εγκρινει εσυ θα παιρνεις βιβλια
 

thecrazycretan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thecrazycretan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Καλησπέρα σας!
Ήθελα να ρωτήσω σχετικά με τα συγγράματα του Ευδόξου. Παρέλαβα κανονικά τα συγγράματα του πρώτου έτους απ'την σχολή που βρίσκομαι (Παν/μιο Πελοπονήσσου). Σκοπεύω να ξανά δώσω πανελλήνιες του χρόνου, θα πρέπει να τα επιστρέψω ;
Το βιβλίο για την C το μελετάω καθημερινά και είναι αρκετά ακριβό ώστε να το αγοράσω.
 

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Καλησπέρα σας!
Ήθελα να ρωτήσω σχετικά με τα συγγράματα του Ευδόξου. Παρέλαβα κανονικά τα συγγράματα του πρώτου έτους απ'την σχολή που βρίσκομαι (Παν/μιο Πελοπονήσσου). Σκοπεύω να ξανά δώσω πανελλήνιες του χρόνου, θα πρέπει να τα επιστρέψω ;
Το βιβλίο για την C το μελετάω καθημερινά και είναι αρκετά ακριβό ώστε να το αγοράσω.
Όχι δεν χρειάζεται
 

thecrazycretan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thecrazycretan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Άρα μπορώ να το κρατήσω ;
Τα υπόλοιπα συγγράματα κατά 90% θα τα δώσω σε κάποιον φοιτήτη μέσω του Ευδόξου. Αυτό της C θέλω να κρατήσω
Παρε και του εαρινου να εχεις περισσοτερα και να εχεις πιο πολλες μοναδες επιστροφης αν τα επιστρεψεις.
 

thecrazycretan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thecrazycretan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Μπορώ να τα δηλώσω τώρα ή την άνοιξη ;
Φετος ο ευδοξος εγινε αυτοματος.
Πηγα να τον γελασω και να δηλωσω βιβλιο απο μαθημα που δεν το εχω δηλωμενο στο φοιτητολογιο και μου εβγαλε μια μουτζα.
Ε θα δηλωσεις μαθηματα την σχολη για εαρινο ( μαρτη) και μετα θα παρεις τα βιβλια.
Εκτος και κανεις διακοπη σπουδων.
 

thecrazycretan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thecrazycretan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Φετος ο ευδοξος εγινε αυτοματος.
Πηγα να τον γελασω και να δηλωσω βιβλιο απο μαθημα που δεν το εχω δηλωμενο στο φοιτητολογιο και μου εβγαλε μια μουτζα.
Ε θα δηλωσεις μαθηματα την σχολη για εαρινο ( μαρτη) και μετα θα παρεις τα βιβλια.
Εκτος και κανεις διακοπη σπουδων.
Την διακοπή σπουδών πρέπει να την κάνω πριν τις πανελλήνιες ; Η οταν ειναι να κανω αιτηση για φοιτητικό πασο απο το Πανεπιστήμιο Κρήτης (εφόσον έχω περάσει)
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Την διακοπή σπουδών πρέπει να την κάνω πριν τις πανελλήνιες ; Η οταν ειναι να κανω αιτηση για φοιτητικό πασο απο το Πανεπιστήμιο Κρήτης (εφόσον έχω περάσει)
Η διακοπη σπουδων γινεται πριν αρχισει το εξαμηνο, δηλαδη, φεβρουαριο -αρχες μαρτη, οχι μετα.
 

thecrazycretan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thecrazycretan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Αρα απλα κανω διακοπη σπουδων πριν το χειμερινο του χρονου ;
Ναι πριν την εναρξη καθε εξαμηνου.
Αλλα τι σεναριο ειναι αυτο ?αν περασεις κρητη θα ξεγραφτεις απο το παπελ δεν θα κανεις διακοπη.
Εκτος και θες να πας για 3τες πανελληνιες.
 

thecrazycretan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thecrazycretan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Ναι πριν την εναρξη καθε εξαμηνου.
Αλλα τι σεναριο ειναι αυτο ?αν περασεις κρητη θα ξεγραφτεις απο το παπελ δεν θα κανεις διακοπη.
Εκτος και θες να πας για 3τες πανελληνιες.
Δεν ηξερα πως παει ευχαριστω
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Ναι πριν την εναρξη καθε εξαμηνου.
Αλλα τι σεναριο ειναι αυτο ?αν περασεις κρητη θα ξεγραφτεις απο το παπελ δεν θα κανεις διακοπη.
Εκτος και θες να πας για 3τες πανελληνιες.
παιδιά εγώ σήμερα έκανα δηλώσω συγγραμμάτων και σε δύο τρία βιβλία μου βγάζει διαθεσιμότητα 4... επειδή αύριο έχω μάθημα όλη μέρα αν πάω την τρίτη θα τα προλάβω? όταν τα δηλώνεις σου τα κρατάνε?
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,806 μηνύματα.
παιδιά εγώ σήμερα έκανα δηλώσω συγγραμμάτων και σε δύο τρία βιβλία μου βγάζει διαθεσιμότητα 4... επειδή αύριο έχω μάθημα όλη μέρα αν πάω την τρίτη θα τα προλάβω? όταν τα δηλώνεις σου τα κρατάνε?
Όχι βέβαια, δεν σου κρατάει κανείς τίποτα.
Θα πας οπότε μπορείς.
Αν τελειώσουν μέχρι τότε, θα περιμένεις να φέρουν αλλά, συνήθως φέρνουν κάθε εβδομάδα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top