Φοιτητικά συγγράμματα Εύδοξος

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Εγω (ούτε κανένας από το τμήμα μου) έχω πάρει ακόμα...😭
 

annfire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η annfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Έχω παραλάβει 5/6. Μου έχει μείνει μονο ένα λεξικό. :)
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.
εγώ ακόμα είμαι στο 1/5, αναμένω το 2ο σύγγραμμα μου αυτές τις μέρες
 

pacheiko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pacheiko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
4 σήμερα όλα μαζί μαζεμένα !!
 

aggelosst9

Νεοφερμένος

Ο aggelosst9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Ο.Π.Α. (Αθήνα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
1/5, χθες το πρωί μου έστειλε η ACS ότι κάτι ακόμα ήρθε αλλά μάλλον μου το κρατάνε για έκπληξη γιατί ούτε σήμερα δεν ήρθαν.:bye:
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,400 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,299 μηνύματα.
Χθες ήρθε μήνυμα ότι θα περάσει ένα αυτοκίνητο με κάτι βιβλία πάνω από το χωριό στα κεντρικά και να πάμε με ταυτότητα να παραλάβουμε. Ρε είστε καλά ρε; Κινητό βιβλιοπωλείο;

Μ'αρέσει που πληρώνονται οι μεταφορικές να μας τα φέρνουν σπίτι.

Υ.Γ. το χωριό δεν είναι και τόσο μικρό όσο θα φαντάζεστε.
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 947 μηνύματα.
6/7 ! Ο Εύδοξος με έκανε περήφανο αυτό το εξάμηνο! :P
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Μωρέ,ας μου τα έφερναν και με γαϊδούρι....Δεν μας έχουν φέρει τίποτα 😭
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,299 μηνύματα.
Update: κάναμε έναν ωραίο ποδαρόδρομο για να παραλάβουμε ένα βιβλίο.
3/7 βιβλία. Έχουμε δρόμο ακόμα.
 

Xristinaqui

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristinaqui αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
7/10 με τα δύο σημαντικά να αγνοούνται (για την ακρίβεια το ένα έχει κολλήσει στα κεντρικά από τις 15/4), με λες και γουρλού!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,387 μηνύματα.
Εχω την εντυπωση οτι αυτο το εξαμηνο προχωρα συντομοτερα η αποστολη. Ισως συνετελεσε το ανοιγμα των καταστηματων ή και η ταυτοχρονη αποστολη 2 βιβλιων μαζι.
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.
Εχω την εντυπωση οτι αυτο το εξαμηνο προχωρα συντομοτερα η αποστολη. Ισως συνετελεσε το ανοιγμα των καταστηματων ή και η ταυτοχρονη αποστολη 2 βιβλιων μαζι.
Εγώ νομίζω ότι πλέον δεν έχουν τόσο φόρτο εργασίας οι μεταφορικές/κούριερ εταιρείες σε σχέση με το χειμερινό εξάμηνο όπου έπεσε με το black Friday και τα ψώνια των Χριστουγέννων.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,400 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,387 μηνύματα.
Να το λεγαμε εξαιρεση στον κανονα? ειναι ετσι? Βλεποντας απο εδω μεσα ικανοποιητικα ποσοστα ληψης αλλα και απο προσωπικη εμπειρια ( εγω 4/6 , φιλη 7/11), βλεποντας διπλες, τριπλες αποστολες, τους εκδοτικους οικους να ζητανε αναγωνιως τα χρωστουμενα λεφτα τους ( ερωτηση και στην βουλη), τα ντελιβερυ λιγοτερα λογω ανοικτων καταστηματων , ειπα αυτο που ειπα. Επισημα στοιχεια δεν εχω δει να βγαινουν.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.
3/7. Πρεπει να ΠΑΩ παρω ενα και περιμενω αλλα 3.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Εγώ 7/7 πριν το πάσχα. Ευτυχώς δεν έχουμε τα χάλια του χειμερινού εξαμήνου.Ελπίζω να συνεχίσουμε έτσι :laugh:.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,400 μηνύματα.
3/7. Πρεπει να ΠΑΩ παρω ενα και περιμενω αλλα 3.
Εμενα εστειλε μηνυμα ο οικος να παω 40 χλμ απο το σπιτι μου να παω να το παρω αλλιως θα παραδοθει στο σπιτι μου ΕΩΣ τις 21/5!Ωραια πραγματα γενικα...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top