Φοιτητικά συγγράμματα Εύδοξος

saktop

Νεοφερμένος

Ο saktop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι για τον Εύδοξο: Γνωρίζει κάποιος, τι πρέπει να συμπληρώσω στο πεδίο: "Αριθμός συγγραμμάτων που παραλήφθηκαν πριν το Σύστημα Ευδόξος" ή κάτι τέτοιο, καθώς φέτος έδωσα και πέρασα σε νέα σχολή με το 10%;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Ρε παιδια μπαινω στον Ευδοξο αλλα δεν μπορω να δηλωσω τα συγγραμματα, δεν μου ανοιγει τη λιστα. Τι φταιει? Λεει πως εχω διορια μεχρι τις 10/10 :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να ρωτήσω κάτι για τον Εύδοξο: Γνωρίζει κάποιος, τι πρέπει να συμπληρώσω στο πεδίο: "Αριθμός συγγραμμάτων που παραλήφθηκαν πριν το Σύστημα Ευδόξος" ή κάτι τέτοιο, καθώς φέτος έδωσα και πέρασα σε νέα σχολή με το 10%;

μηδεν θα βαλεις βέβαια :p εκτός αν θελεις να σου αφαιρεθούν από τα βιβλια που θα παρεις στην καινουρια σχολή!
νομίζω αναφέρεται σε όσους έχουν πάρει βιβλία προτού ξεκινήσει να λειτουργεί με τον "Εύδοξο" η διανομή των συγγραμάτων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

saktop

Νεοφερμένος

Ο saktop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
μηδεν θα βαλεις βέβαια :p εκτός αν θελεις να σου αφαιρεθούν από τα βιβλια που θα παρεις στην καινουρια σχολή!
νομίζω αναφέρεται σε όσους έχουν πάρει βιβλία προτού ξεκινήσει να λειτουργεί με τον "Εύδοξο" η διανομή των συγγραμάτων
Χαχαχαχαχα!!! Σ' ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Ρε παιδια μπαινω στον Ευδοξο αλλα δεν μπορω να δηλωσω τα συγγραμματα, δεν μου ανοιγει τη λιστα. Τι φταιει? Λεει πως εχω διορια μεχρι τις 10/10 :hmm:

μηπως λεει απο τις 10/10;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

uncensored

Νεοφερμένος

Η uncensored αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Δεν έχω καταλάβει τί γίνεται με τον Εύδοξο. Πότε πρέπει να μπούμε; Εμένα το τμήμα μου δεν έχει βγάλει κάποια σχετική ανακοίνωση.

Εγώ πάντως μπήκα αλλά μου ζητάει κάποια υποχρεωτικά πεδία τα οποία πρέπει να συμπληρώσω. Δεν τα έχω συμπληρώσει όμως γιατί δεν είμαι σίγουρη αν πρέπει τη δεδομένη χρονική στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefanos-20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stefanos-20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Δεν έχω καταλάβει τί γίνεται με τον Εύδοξο. Πότε πρέπει να μπούμε; Εμένα το τμήμα μου δεν έχει βγάλει κάποια σχετική ανακοίνωση.

Εγώ πάντως μπήκα αλλά μου ζητάει κάποια υποχρεωτικά πεδία τα οποία πρέπει να συμπληρώσω. Δεν τα έχω συμπληρώσει όμως γιατί δεν είμαι σίγουρη αν πρέπει τη δεδομένη χρονική στιγμή.
Αμα δεν εχει βγαλει ανακοινωση ουτε στο email σου ,ουτε στη ιστοσελιδα του τμηματος σου στις ανακοινωσεις,τοτε ρωτα στη σελιδα της σχολης σου στο facebook που λογικα θα υπαρχει αντιστοιχο γκρουπακι,αμα φυσικα δε γνωριζεις καποιον συμφοιτητη σου.Και αμα δε γνωριζει κανεις τους,μην ανησυχεις ,αμα ηταν θα σε ενημερωνε η σχολη σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
βρε παιδια η δηλωση συγγραματων στο οικονομικ οεκπα οταν ειχαν παει προσφατα στον ευδοξο ελεγε 14/10 και τωρ 21/10. Τι γίνετε?? μόνο σε εμένα συνέβη???ξέρει κανείς??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
καλημερα κανεισ για την ερωτηση μου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
καλημερα κανεισ για την ερωτηση μου???

Σε ολους το ιδιο ειναι αφου απο εκει δηλωνουμε συγγραμματα ολοι !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Επειδή δεν ξέρω ακόμα ποιο βιβλίο να δηλώσω σε 2 μαθήματα επιλογής, και ανοίγουν αύριο ο δηλώσεις, γίνεται να κάνω κανονικά τη δήλωση για να πάρω βιβλίο στα υποχρεωτικά αν υπάρχει κατευθείαν και αν χρειαστεί να την τροποποιήσω μόνο όσον αφορά τα επιλογής?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επειδή δεν ξέρω ακόμα ποιο βιβλίο να δηλώσω σε 2 μαθήματα επιλογής, και ανοίγουν αύριο ο δηλώσεις, γίνεται να κάνω κανονικά τη δήλωση για να πάρω βιβλίο στα υποχρεωτικά αν υπάρχει κατευθείαν και αν χρειαστεί να την τροποποιήσω μόνο όσον αφορά τα επιλογής?
Πρέπει να το είχα κάνει αυτό πέρυσι οπότε ναι, γίνεται. Ας σου απαντήσει όμως και κάποιος άλλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steve391242

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Ναι γινεται. Και μπορεις να αλλαξεις και τις επιλογες που ηδη εχεις κανει μεχρι να παραλαβεις το εκαστοτε βιβλιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Πρέπει να το είχα κάνει αυτό πέρυσι οπότε ναι, γίνεται. Ας σου απαντήσει όμως και κάποιος άλλος.

Ναι γινεται. Και μπορεις να αλλαξεις και τις επιλογες που ηδη εχεις κανει μεχρι να παραλαβεις το εκαστοτε βιβλιο.

Τέλειαα!! :D Ευχαριστώ πολύ παιδιά!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Έχει παραλάβει κανείς σύγγραμμα από φοιτητή; Ανησυχώ για την κατάσταση στην οποία θα βρίσκεται, αν το επιλέξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
εχει ανοιξει σε κανεναν η πλατφορμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
εχει ανοιξει σε κανεναν η πλατφορμα?

Ανοιχτή είναι απλά κολλάει γιατί τώρα μπαίνουν όλοι.Το μετάνιωσα που δεν έκανα το βράδυ τη δήλωση :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Ανοιχτή είναι απλά κολλάει γιατί τώρα μπαίνουν όλοι.Το μετάνιωσα που δεν έκανα το βράδυ τη δήλωση :(

εμενα δν μου εμφανιζει επιλογή "Νεα Δήλωση". Χτες το βραδυ κολλαγε αλλα εμπαινε αν εκανες ανανεωση. Σου βγαζει επιλογη νεα δηλωση ή μονο επισκοπηση των προηγουμενων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
εμενα δν μου εμφανιζει επιλογή "Νεα Δήλωση". Χτες το βραδυ κολλαγε αλλα εμπαινε αν εκανες ανανεωση. Σου βγαζει επιλογη νεα δηλωση ή μονο επισκοπηση των προηγουμενων?

μου βγάζει επιλογή νέα δήλωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top