Φοιτητικά συγγράμματα Εύδοξος

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Εγώ έκανα δήλωση. Και τώρα αρχίζει ο αγώνας δρόμου για να προλάβουμε να πάρουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Μα δεν είναι για όλους ίδια η ημερομηνία που ξεκινούν οι δηλώσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Αναλογα μαλλον το ιδρυμα. Ειρηνη, ενα μοτιβο προκυπτει μεχρι τωρα. Κρητη 7/4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petros77

Νεοφερμένος

Ο Petros77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Άλλαξε πάλι η ημερομηνία παιδιά; Γιατί στο τμήμα μου δεν υπάρχει νέα ανακοίνωση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άλλαξε πάλι η ημερομηνία παιδιά; Γιατί στο τμήμα μου δεν υπάρχει νέα ανακοίνωση..
Όχι, κανονικά, από σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Και σε μένα τα ίδια!!! Με το που μπαίνεις στη σελίδα γράφει, ότι οι δηλώσεις και οι διανομές για το εαρινό εξάμηνο ξεκινούν (ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ, ΚΑΙ ΚΑΛΑ) την Τετάρτη 26 Μαρτίου, ενώ όταν έβαλα τα στοιχεία μου, πάτησα αποδοχή και με έβαλε στο λογαριασμό μου, λέει ότι ξεκινούν στις 7 Απριλίου :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Και σε μένα τα ίδια!!! Με το που μπαίνεις στη σελίδα γράφει, ότι οι δηλώσεις και οι διανομές για το εαρινό εξάμηνο ξεκινούν (ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ, ΚΑΙ ΚΑΛΑ) την Τετάρτη 26 Μαρτίου, ενώ όταν έβαλα τα στοιχεία μου, πάτησα αποδοχή και με έβαλε στο λογαριασμό μου, λέει ότι ξεκινούν στις 7 Απριλίου :confused:

Είναι ανάλογα με την σχολή. Κάποιες σχολές ανοίγουν τις διανομές στις 7 Απριλίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Και για εμάς στις 7 ανοίγουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Νόμιζα ότι το 7 Απριλίου ίσχυε μόνο για τη δικιά μου σχολή. Η ανακοίνωση έλεγε ότι η περίοδος υποβολής δηλώσεων ξεκινάει στις 26 Μαρτίου, και εκείνη τη μέρα εγώ όταν είδα ότι δε μπορούσα να κάνω δήλωση τους έστειλα mail. Μού είπαν ότι οι δηλώσεις ξεκίνησαν, και από εκεί και πέρα το πότε θα μπορούμε εμείς να κάνουμε θα καθοριστεί από τις γραμματείες των αντίστοιχων τμημάτων μας.

Το θέμα είναι, εγώ μένω Θεσσαλονίκη, και στις 26 Μαρτίου το πρωί ενώ δε μπορούσα να κάνω δήλωση, το μεσημέρι είδα παιδιά με σακούλες από το βιβλιοπωλείο που παίρνουμε τα περισσότερα βιβλία. Και ακόμα δε μπορώ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Παιδιά, εγώ μπορώ να κάνω δήλωση -- εσείς; ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Όχι... από τις 7/4 εμείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Όχι... από τις 7/4 εμείς.

Και σε εμένα αυτό έλεγε αλλά τώρα που μπήκα είδα ότι μπορώ να κάνω. Δοκίμασες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Εμείς απο την προηγούμενη εβδομάδα μπορούμε να τα πάρουμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα τους πάρει και τους σηκώσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Ρε μας δουλεύουν! Δεν μπορώ να το πω διαφορετικά.

Μόλις μπήκα στον Εύδοξο και λέει συγγράμματα από τις 14/4.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
το ιδιο! Ελεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
ΑΛΗΘΕΙΑ? :mad: Οπότε και εμένα το ίδιο θα λέει... Κατά τον Ιούλιο είναι καλά να μας τα δώσουν πια? :mpinelik:
Μαρέσει λέει που ήθελα να πάρω το βιβλίο ενός μαθήματος νωρίς για να το διαβάσω καλά γιατί δεν έχουμε σημειώσεις σε αυτό... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
ΑΝΟΙΞΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!! :D Πήρα 2 στα 4 και αύριο μου είπε ότι θα φέρει και το 3ο :) το άλλο που μένει αγνοείται ακόμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peplin123

Νεοφερμένος

Η peplin123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
παιδια, μου γραφει στον ευδοξο να επιστρεψω πισω ένα βιβλιο. Το εχω παραλαβει λεει "κατ'απόκλιση του κανονισμού διανομής συγγραμμάτων". Αυτό δεν ισχύει, ειχα δηλωσει κανονικα το μαθημα και το αντιστοιχο βιβλιο και τωρα ζηταει να το επιστρεψω. Συγγνωμη, εχει συμβει και σε καποιον αλλον αυτό;..μηπως ξετετε που να απευθυνθώ;...Ευχαριστω εκ των προτερων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top