Φοιτητικά συγγράμματα Εύδοξος

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα!! :)
Ήθελα να ρωτήσω κάτι σχετικά με τη δήλωση συγγραμάτων. Μπορώ να δηλώσω τα συγγράματα που ξέρω για ορισμένα μαθήματα, να πατήσω οριστική υποβολή δήλωσης, να παραλάβω αυτά και όταν μάθω για τα υπόλοιπα να τροποποιήσω τη δήλωση; Ή από τη στιγμή που πατήσεις οριστική υποβολή δήλωσης, δεν μπορείς να την τροποποιήσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά καλησπέρα!! :)
Ήθελα να ρωτήσω κάτι σχετικά με τη δήλωση συγγραμάτων. Μπορώ να δηλώσω τα συγγράματα που ξέρω για ορισμένα μαθήματα, να πατήσω οριστική υποβολή δήλωσης, να παραλάβω αυτά και όταν μάθω για τα υπόλοιπα να τροποποιήσω τη δήλωση; Ή από τη στιγμή που πατήσεις οριστική υποβολή δήλωσης, δεν μπορείς να την τροποποιήσεις;
Μπορείς άνετα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Countdown

Νεοφερμένος

Η Countdown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Πρέπει να έχουμε κάνει εγγραφή στη σχολή μας για να δηλώσουμε τα συγγραμματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Πρέπει να έχουμε κάνει εγγραφή στη σχολή μας για να δηλώσουμε τα συγγραμματα;

Ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Να ρωτήσω στον Ευδοξο λέει ότι δικαιούμαστε τόσα βιβλία όσα είναι και τα μαθήματα (κάπως έτσι). Εγώ στο 1ο εξάμηνο έχω 6 μαθήματα και βιβλία μέσω Ευδοξου παίρνω για τα 4. Αυτό σημαίνει ότι κάποια στιγμή θα πρέπει να δηλώσω επιπλέον βιβλία για να έχω πάρει το σωστό αριθμό συγγραμμάτων στο τέλος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Να ρωτήσω στον Ευδοξο λέει ότι δικαιούμαστε τόσα βιβλία όσα είναι και τα μαθήματα (κάπως έτσι). Εγώ στο 1ο εξάμηνο έχω 6 μαθήματα και βιβλία μέσω Ευδοξου παίρνω για τα 4. Αυτό σημαίνει ότι κάποια στιγμή θα πρέπει να δηλώσω επιπλέον βιβλία για να έχω πάρει το σωστό αριθμό συγγραμμάτων στο τέλος?

δικαιουσαι, δν ειναι υποχρεωτικο να τα παρεις. απλα σου δινει τη δυνατοτητα να παρεις κι επιπλεον ή απο μαθημα μεγαλυτερου εξαμηνου (οπως στη δικια μου σχολη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
εχω καποιες ελευθερες μοναδες. ειναι δυνατον να παρω βιβλιο περα απο τη δηλωση μαθηματων μου ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
εχω καποιες ελευθερες μοναδες. ειναι δυνατον να παρω βιβλιο περα απο τη δηλωση μαθηματων μου ;

Τι είναι οι ελεύθερες μονάδες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
εδωσα βιβλιο σε φοιτητη και μου εδωσε καποιες μοναδες. με αυτες ηλπιζα να παρω καποιο extra βιβλιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
εδωσα βιβλιο σε φοιτητη και μου εδωσε καποιες μοναδες. με αυτες ηλπιζα να παρω καποιο extra βιβλιο

Αααα, το Εύδοξος+ λες?
Νομίζω σου βγάζει λίστα με τα συγγράμματα που δικαιούσαι ανάλογα με τις μονάδες που έχεις μαζέψει. Δεν το 'χω κάνει ποτέ, δεν ξέρω, αυτό έχω ακούσει.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι,σε εμάς που η σχολή είναι κλειστά κάποια παιδιά έχουν κάνει δήλωση συγγραμμάτων για το χειμερινό.....εγώ να κάνω ή όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Αν δεν εχετε κανει δηλωση μαθηματων, οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Αααα, το Εύδοξος+ λες?
Νομίζω σου βγάζει λίστα με τα συγγράμματα που δικαιούσαι ανάλογα με τις μονάδες που έχεις μαζέψει. Δεν το 'χω κάνει ποτέ, δεν ξέρω, αυτό έχω ακούσει.:hmm:

βρηκα τι παιζει. Ενημερωνω για οποιον ενδιαφερεται.
Μετα τη δηλωση των μαθηματων και πριν την ολοκληρωση της διαδικασιας σου δινεται η δυνατοτητα να επιλεξεις βιβλια με βαση τις μοναδες που εχεις συμπληρωσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steve391242

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Απο το σ/κ δεν μπορω να μπω στο συστημα.εχετε κ εσεις προβλημα η παλι κατι επαθε ο λογαριασμος μ και πρεπει να παιρνω τηλεφωνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Έχει πάρει κάποιος 2 βιβλία για 1 μάθημα; Αν ναι, υπήρχαν κυρώσεις στην επόμενη δήλωση που έκανε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Έχει πάρει κάποιος 2 βιβλία για 1 μάθημα; Αν ναι, υπήρχαν κυρώσεις στην επόμενη δήλωση που έκανε;
BOOM:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Έχει πάρει κάποιος 2 βιβλία για 1 μάθημα; Αν ναι, υπήρχαν κυρώσεις στην επόμενη δήλωση που έκανε;
αφου δικαιουμαστε 1 βιβλιο για καθε μαθημα,αν προσπαθησεις να δηλωσεις 2 βιβλια δεν θα σου βγαζει καποιο σφαλμα στη δηλωση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Είναι μάθημα που θα το δώσω 2η φορά, οπότε στην δήλωση μπορώ να το δηλώσω κανονικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
α δεν ξερω τι γινεται αν το ξαναδινεις γιατι ειμαι ακομη στο α εξαμηνο..αν ρωτησεις στη γραμματεια δεν παιζει να απαντησουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ξέρω την απάντηση...απλά ήθελα να δω αν το έχει κάνει κάποιος από δω μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top