Φοιτητικά συγγράμματα Εύδοξος

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Καλέ τι να ανοίξει σήμερα? Ακόμα δεν άνοιξαν οι δηλώσεις μαθημάτων!
Τέλη Οκτώβρη και αν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σία94

Νεοφερμένος

Η Σία94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Ρε παιδιά στον εύδοξος τι σημαίνουν αυτές οι ημερομηνίες:

Περίοδος Υποβολής Δηλώσεων 10/03/2014 - 12/05/2014
Προθεσμία Παραλαβής Βιβλίων από Σημεία Διανομής 20/01/2014

?

Σε ποιο σημείο στην ιστοσελίδα του εύδοξου γράφει την περίοδο υποβολής δηλώσεων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Στις δηλώσεις συγγραμμάτων όταν συνδεθείς στα δεξιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σία94

Νεοφερμένος

Η Σία94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.

majestic

Νεοφερμένος

Ο majestic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Εχω περασει στο csd...ποια βιβλια μου προτεινετε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Ποτε ανοιγει ο Ευδοξος btw ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teaser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Aυριο 29/10.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Αρα απο αυριο δηλωνουμε κανονικα τα βιβλια μας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

majestic

Νεοφερμένος

Ο majestic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Απο 30 Οκτωβριου και μεχρι τις 20 Δεκεμβριου μπορεις να δηλωσεις τα συγραμματα που θες και η διανομη γινεται απο τις 30 Οκτωβριου μεχρι τις 15 Ιανουαριου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Sorry που ρωταω ξανα, αλλα αφου ανογει 29 γιατι δηλωνουμε απο 30?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

majestic

Νεοφερμένος

Ο majestic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
εμας για 30 μας ενημερωσαν απο τη γραμματεια της σχολης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Καλως, τι 29 τι 30. Εδω περιμεναμε 2 μηνες , στην 1 μερα θα κολλησουμε? Σε ευχαριστω για τις πληροφοριες σου παντως. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

majestic

Νεοφερμένος

Ο majestic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Τιποτα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spartan

Νεοφερμένος

Ο spartan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα
Δηλωσα καταλαθος στον ευδοξο πως ειναι κατοχος πτυχιου και δεν μου δινει PIN για να παρω βιβλια (δεν εκανα κλικ στο δευτερο κουτακι). Ξερει κανεις τι να κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Γινεται κανεις να παρει βιβλια απο το πρωτο εξαμηνο, αν δεν ειχε δηλωσει τοτε στον Ευδοξο? Και αν ναι μεχρι ποτε στα κρατανε στο βιβλιοπωλειο? μπορεις να τα παρεις και μετα απο μηνες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στο εξάμηνό μου υπάρχουν τρία μαθήματα επιλογής. Ξέρω ποιο θα επιλέξω. Ρώτησα την καθηγήτρια πότε αρχίζουν τα μαθήματα και μου είπε θα αρχίσουν εφόσον έχουν μαζευτεί τουλάχιστον 5 παιδιά, δηλαδή μου λέει θα περιμένει μέχρι να τελειώσουν οι δηλώσεις μαθημάτων. Οι δηλώσεις μαθημάτων βέβαια δεν άνοιξαν ακόμα. Ενώ ο εύδοξος άνοιξε. Η ερώτησή μου είναι: έχω 5 μαθήματα αυτό το εξάμηνο κι ένα το επιλεγόμενο=6. Μπορώ να κάνω τώρα τη δήλωση και να δηλώσω συγγράματα για τα 5 μαθήματα και μετά, όταν μάθω ότι θα γίνει σίγουρα το επιλεγόμενο, να ξαναπάω στον εύδοξο και να δηλώσω και σύγγραμμα για το επιλεγόμενο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Στο εξάμηνό μου υπάρχουν τρία μαθήματα επιλογής. Ξέρω ποιο θα επιλέξω. Ρώτησα την καθηγήτρια πότε αρχίζουν τα μαθήματα και μου είπε θα αρχίσουν εφόσον έχουν μαζευτεί τουλάχιστον 5 παιδιά, δηλαδή μου λέει θα περιμένει μέχρι να τελειώσουν οι δηλώσεις μαθημάτων. Οι δηλώσεις μαθημάτων βέβαια δεν άνοιξαν ακόμα. Ενώ ο εύδοξος άνοιξε. Η ερώτησή μου είναι: έχω 5 μαθήματα αυτό το εξάμηνο κι ένα το επιλεγόμενο=6. Μπορώ να κάνω τώρα τη δήλωση και να δηλώσω συγγράματα για τα 5 μαθήματα και μετά, όταν μάθω ότι θα γίνει σίγουρα το επιλεγόμενο, να ξαναπάω στον εύδοξο και να δηλώσω και σύγγραμμα για το επιλεγόμενο;
εχω την εντυπωση οτι απο τη στιγμη που παραλαβεις συγγραμμα απο τον ευδοξο δεν μπορεις να αλλαξεις τη δηλωση σου
δλδ ισως να μπορεσεις να δηλωσεις τα βιβλια για τα αλλα 5 μθμ αλλα να μην παρεις καποιο ωστε να μπορεις να αλλαξεις τη δηλωση και να προσθεσεις το αλλο βιβλιο, μεχρι ομως να κλεισουν και οι δηλωσεις μαθηματων θα σου εχει μεινει ενας μηνα για εξεταστικη
γι αυτο περιμενε να δεις τι θα σου πουν και αλλοι χρηστες, πιθανοτατα ειμαι λαθος:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Όταν πάω να δηλώσω τα συγγράμματα, δε μου βγάζει "δημιουργία νέας δήλωσης", όπως πρέπει. Τι φταίει;; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Όταν πάω να δηλώσω τα συγγράμματα, δε μου βγάζει "δημιουργία νέας δήλωσης", όπως πρέπει. Τι φταίει;; :/:

Πάτα ανανέωση-περίμενε λίγο και θα φτιάξει. Και εμένα δεν μου έδειχνε τις επιλογές για το πρώτο εξάμηνο της σχολής μου για λίγο αλλά μετά ολα οκ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ξέρεις κανείς σε ποιο σημείο του site του Ευδόξου πρέπει να προηγηθούμε για να δούμε πόσες πιστωτικές μονάδες(που κερδίζεις με ανταλλαγές συγγραμμάτων) "κοστίζει" ένα σύγγραμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top