Φοιτητικά συγγράμματα Εύδοξος

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
μπορείς μέχρι να κλείσει η προθεσμία δηλώσεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Να σαι καλα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Να σαι καλα !

μάζεψες μονάδες για νέο βιβλίο;
αν ναι στις ποσες περίπου είδες ότι μπορείς να πάρεις κάτι;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Γιωτα, σε λιγο λεω να κανω τη δηλωση . θα σου στειλω !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Καλησπέρα! Μια φίλη πάτησε κατά λάθος στον Εύδοξο ότι είναι κάτοχος άλλου πτυχίου και της βγάζει ότι δεν δικαιούται βιβλία! Το έχει πάθει και κανένας άλλος;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Μήπως να επικοινωνήσει με τη Γραμματεία του τμήματός της ή με τον Εύδοξο, για να πάρει σίγουρη απάντηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Μήπως να επικοινωνήσει με τη Γραμματεία του τμήματός της ή με τον Εύδοξο, για να πάρει σίγουρη απάντηση;

Έστειλε μειλ στην υπηρεσία αρωγής χρηστών του Ευδόξου και αύριο θα πάρει τηλέφωνο και στη γραμματεία. Απλά λέγαμε μήπως μπορούσε να το αλλάξει μόνη της, αλλά κι εγώ που κοίταξα δεν είδα να υπάρχει τέτοια επιλογή... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλησπέρα! Μια φίλη πάτησε κατά λάθος στον Εύδοξο ότι είναι κάτοχος άλλου πτυχίου και της βγάζει ότι δεν δικαιούται βιβλία! Το έχει πάθει και κανένας άλλος;;;;
Εγώ μια φορά πάτησα κατά λάθος τικ στην επιλογή αυτή και δε με άφηνε να προσωρησω, λέγοντάς μου ότι είμαι κάτοχος άλλου πτυχίου και ότι δεν δικαιούμαι συγγράματα. Μετά την ξετσέκαρα την επιλογή κι όλα καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Εγώ μια φορά πάτησα κατά λάθος τικ στην επιλογή αυτή και δε με άφηνε να προσωρησω, λέγοντάς μου ότι είμαι κάτοχος άλλου πτυχίου και ότι δεν δικαιούμαι συγγράματα. Μετά την ξετσέκαρα την επιλογή κι όλα καλα.

Μήπως θυμάσαι να μου πεις πως το έκανες;;; Γιατί έφαγα τον τόπο χθες και δεν το έβρισκα!!! Από τη δική μου δήλωση θυμάμαι που είχε ένα κουτάκι που έλεγε "Δεν είμαι κάτοχος άλλου πτυχίου Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης". Αν δεν το τίκαρες σου έβγαζε κάτι σαν "Δηλώσατε ότι έχετε άλλο πτυχίο και δεν δικαιούστε συγγράμματα κλπ". Πως το αλλάζεις όμως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μήπως θυμάσαι να μου πεις πως το έκανες;;; Γιατί έφαγα τον τόπο χθες και δεν το έβρισκα!!! Από τη δική μου δήλωση θυμάμαι που είχε ένα κουτάκι που έλεγε "Δεν είμαι κάτοχος άλλου πτυχίου Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης". Αν δεν το τίκαρες σου έβγαζε κάτι σαν "Δηλώσατε ότι έχετε άλλο πτυχίο και δεν δικαιούστε συγγράμματα κλπ". Πως το αλλάζεις όμως;
Αυτό το "Δηλώσατε ότι έχετε άλλο πτυχίο και δεν δικαιούστε συγγράμματα κλπ" βγαίνει περίπου σαν "ένα νέο παράθυρο" κατά κάποιον τρόπο. Το κλείνεις(έχει ενα Χ) και μετά μπορείς να αλλάξεις τα τετράγωνα που έχεις κάνει τικ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Αυτό το "Δηλώσατε ότι έχετε άλλο πτυχίο και δεν δικαιούστε συγγράμματα κλπ" βγαίνει περίπου σαν "ένα νέο παράθυρο" κατά κάποιον τρόπο. Το κλείνεις(έχει ενα Χ) και μετά μπορείς να αλλάξεις τα τετράγωνα που έχεις κάνει τικ.

Δεν μου δείχνει τίποτα τέτοιο! :( Μόλις μπαίνεις στο προφίλ εκεί που λεέι στην αρχική Γενικές πληροφορίες βγάζει από κάτω το "Βάσει της νομοθεσίας δεν δικαιούστε δωρεάν διανομής συγγραμμάτων εφόσον είστε ήδη κάτοχος πτυχίου Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης ή άνω των ν+2 ετών φοίτησης. Μπορείτε να αποκτήσετε συγγράμματα μόνο μέσω της Ανταλλαγής Συγγραμμάτων (Eudoxus+)". Αλλά δεν βλέπω κάποια δυνατότητα αλλαγής. Μήπως επειδή έχει πατήσει οριστικοποίηση δήλωσης; Δεν έχει πάρει όμως βιβλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Παιδιά βοήθεια!!! :/:
Έκανα σήμερα τη δήλωση στον Εύδοξο, δήλωσα κανονικά τα βιβλία, αλλά όταν ξαναμπαίνω στο λογαριασμό μου δεν μπορώ να βρω πουθενά τη δήλωση που έκανα, για να την τροποποιήσω! Φαίνεται μόνο η δήλωση που είχα κάνει στο 1ο εξάμηνο... Τι έκανα λάθος; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Παιδιά βοήθεια!!! :/:
Έκανα σήμερα τη δήλωση στον Εύδοξο, δήλωσα κανονικά τα βιβλία, αλλά όταν ξαναμπαίνω στο λογαριασμό μου δεν μπορώ να βρω πουθενά τη δήλωση που έκανα, για να την τροποποιήσω! Φαίνεται μόνο η δήλωση που είχα κάνει στο 1ο εξάμηνο... Τι έκανα λάθος; :worry:
Έχεις πάρει αριθμό PIN για το εαρινό ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Έχεις πάρει αριθμό PIN για το εαρινό ;
Νομίζω ξέρω τη χαζομάρα που έκανα. :P
Δεν πάτησα "Οριστική Υποβολή Δήλωσης". Νόμιζα ότι εφόσον δεν την έχω οριστικοποιήσει, απλά θα αποθηκευτεί στο λογαριασμό μου. Όχι, PIN δεν πήρα για αυτό το λόγο, απ'ότι κατάλαβα. :D
Ξέρεις μήπως, αν αφού πατήσω "Οριστική Υποβολή Δήλωσης", θα μπορώ να την τροποποιήσω μετά; Ή δεν θα γίνεται γιατί θα την έχω πλέον οριστικοποιήσει; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ξέρεις μήπως, αν αφού πατήσω "Οριστική Υποβολή Δήλωσης", θα μπορώ να την τροποποιήσω μετά; Ή δεν θα γίνεται γιατί θα την έχω πλέον οριστικοποιήσει; :hmm:
Εφόσον δεν παραλάβεις το βιβλίο ναι μπορείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Ερωτησις: Εστω οτι καποιος εχει κανει τα κουμαντα του με το maximum αριθμο συγγραματων που μπορει να δηλωσει στον Ευδοξο και δε θα πιαστει π.χ. στο τελευταιο ετος εξαπινης και να μην μπορει να παρει συγγραμα για καποιο μαθημα,εχει το δικαιωμα να δηλωσει π.χ. 2 απο τις 4 προτεινομενες επιλογες του Ευδοξου για ενα μαθημα?

Ελπιζω να ημουν σαφης!:$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
Ερωτησις: Εστω οτι καποιος εχει κανει τα κουμαντα του με το maximum αριθμο συγγραματων που μπορει να δηλωσει στον Ευδοξο και δε θα πιαστει π.χ. στο τελευταιο ετος εξαπινης και να μην μπορει να παρει συγγραμα για καποιο μαθημα,εχει το δικαιωμα να δηλωσει π.χ. 2 απο τις 4 προτεινομενες επιλογες του Ευδοξου για ενα μαθημα?

Ελπιζω να ημουν σαφης!:$

λογικα δεν θα πρεπει να γινεται εφοσον για να παρεις συγγραμα πρεπει να το εχεις δηλωσει το μαθημα . τωρα εαν γινεται να το δηλωσεις δυο φορες δεν ξερω . παντως θα ναι καλη φαση αμα γινεται:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Μα αν π.χ εγω για καποια μαθηματα δεν παρω συγγραματα (επειδη ειναι επιλογης και βολευεσαι με σημειωσεις απο τον καθηγητη)κι ετσι εχω πλεονασμα στο μεγιστο αριθμο συγγραματων που μπορω να δηλωσω συνολικα,γιατι να μην το εκμεταλλευτω και να παρω δυο συγγραματα για ενα μαθημα?
Ισως υπαρχει τετοιο παραθυρακι!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Δυστυχώς δεν γίνεται!Ρητά επιτρέπεται να πάρεις ένα μόνο σύγγραμμα για κάθε μάθημα ακόμα και αν έχεις πλεόνασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Κριμα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top