Φοιτητικά συγγράμματα Εύδοξος

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πονηρός αυτός ρε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dresden

Νεοφερμένος

Ο Dresden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Δεν γίνεται να δηλώσω μερικά μαθήματα, να κάνω οριστικοποίηση για να μπορώ να τα παραλάβω και μετά να δηλώσω και κάποιο άλλο ε?:/:

Γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Δεν γίνεται να δηλώσω μερικά μαθήματα, να κάνω οριστικοποίηση για να μπορώ να τα παραλάβω και μετά να δηλώσω και κάποιο άλλο ε?:/:

Τσ τσ τσ... Δεν την περιμενα αυτη την ερωτηση απο 'σενα:P!!

Δηλωνεις ολα τα μαθηματα για τα οποια πρεπει να παρεις βιβλια και για οσα δεν εισαι σιγουρος διαλεγεις ενα τυχαιο συγγραμα. Παραλαμβανεις ΜΟΝΟ οσα εισαι σιγουρος πως ειναι τα προτεινομενα και περιμενεις να μαθεις για τα υπολοιπα. Αν εχεις επιλεξει το "λαθος" συγγραμα τοτε πατας τροποποιηση δηλωσης και εισαι κομπλε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Τσ τσ τσ... Δεν την περιμενα αυτη την ερωτηση απο 'σενα:P!!

Δηλωνεις ολα τα μαθηματα για τα οποια πρεπει να παρεις βιβλια και για οσα δεν εισαι σιγουρος διαλεγεις ενα τυχαιο συγγραμα. Παραλαμβανεις ΜΟΝΟ οσα εισαι σιγουρος πως ειναι τα προτεινομενα και περιμενεις να μαθεις για τα υπολοιπα. Αν εχεις επιλεξει το "λαθος" συγγραμα τοτε πατας τροποποιηση δηλωσης και εισαι κομπλε.
Δεν θυμόμουν αν γίνεται εφόσον πατάς οριστική υποβολή αίτησης..και κάποια συμφοιτήτρια μου είπε πως όχι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
δεν μπορεις να το επιστρεψεις ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
δεν μπορεις να το επιστρεψεις ε; :P

Έκανα μία σχετική χοντράδα στο χειμερινό εξάμηνο με τα συγγράμματα , και απ' ό,τι κατάλαβα, όχι.

Πήρα βιβλία για όλα τα προτεινόμενα επιλεγόμενα, και τελικά, ενώ έχω δηλώσει μόνο ένα, έμαθα ότι θα επιβαρυνθώ, υπό την άποψη ότι θα μού αφαιρεθούν από το συνολικό αριθμό, άρα και θ'αναγκαστώ να τα δώσω, προκειμένου να γλιτώσω τη χρηματική επιβάρυνση για άλλα μαθήματα, όταν εξαντλήσω (πρόωρα) τα συγγράμματα που διατίθενται.

Προσοχή, λοιπόν!:warn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Έκανα μία σχετική χοντράδα στο χειμερινό εξάμηνο με τα συγγράμματα , και απ' ό,τι κατάλαβα, όχι.

Πήρα βιβλία για όλα τα προτεινόμενα επιλεγόμενα, και τελικά, ενώ έχω δηλώσει μόνο ένα, έμαθα ότι θα επιβαρυνθώ, υπό την άποψη ότι θα μού αφαιρεθούν από το συνολικό αριθμό, άρα και θ'αναγκαστώ να τα δώσω, προκειμένου να γλιτώσω τη χρηματική επιβάρυνση για άλλα μαθήματα, όταν εξαντλήσω (πρόωρα) τα συγγράμματα που διατίθενται.

Προσοχή, λοιπόν!:warn:

Εγώ νόμιζα ότι σου έρχεται μήνυμα από τον Εύδοξο να τα πας στην βιβλιοθήκη της σχολής σου και τελείωνε εκεί το θέμα. Not?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Εγώ νόμιζα ότι σου έρχεται μήνυμα από τον Εύδοξο να τα πας στην βιβλιοθήκη της σχολής σου και τελείωνε εκεί το θέμα. Not?:worry:
Ασε με γιατι εγω πηγα χθες στη βιβλιοθηκη να επιστρεψω ενα παραπανω συγγραμμα που δεν ειχα βαλει στο mystudies και επειδη ειχα κανει δηλωση ηδη απο χθες το πρωι για το χειμερινο εξαμηνο δε μου το δεχονταν! Τι κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Πω, καλά που το έγραψες γιατί χτες βράδυ στο τσακ ήμουν να κάνω δήλωση και να επέστρεφα σήμερα το βιβλίο....Καλά που δεν την έκανα..Πάω πρώτα να το επιστρέψω και μετά....Τι παράξενα συστήματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ασε με γιατι εγω πηγα χθες στη βιβλιοθηκη να επιστρεψω ενα παραπανω συγγραμμα που δεν ειχα βαλει στο mystudies και επειδη ειχα κανει δηλωση ηδη απο χθες το πρωι για το χειμερινο εξαμηνο δε μου το δεχονταν! Τι κανω?

Δεν κατάλαβα καν τι έκανες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα καν τι έκανες. :P
Πολλοι δεν καταλαβαινουν, οντως ακουγεται περιεργο. Λοιπον, ειχα παρει ενα συγγραμμα(Πνευματικη Ιδιοκτησια) στο πρωτο εξαμηνο αλλα τελικα δε χωραγε στη δηλωση μαθηματων κ ετσι μου μεινε. Εκανα δηλωση χθες τ πρωι για αυτο το εξαμηνο και το μεσημερι πηγα να επιστρεψω την πνευματικη ιδιοκτησια...Αλλα δε μου τη δεχονταν γιατι ειχα ηδη κανει δηλωση συγγραμματων εαρινου εξαμηνου.Αυτο, και ειμαι σε αδιεξοδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Εγώ νόμιζα ότι σου έρχεται μήνυμα από τον Εύδοξο να τα πας στην βιβλιοθήκη της σχολής σου και τελείωνε εκεί το θέμα. Not?:worry:
Όχι.:(
Πολλοι δεν καταλαβαινουν, οντως ακουγεται περιεργο. Λοιπον, ειχα παρει ενα συγγραμμα(Πνευματικη Ιδιοκτησια) στο πρωτο εξαμηνο αλλα τελικα δε χωραγε στη δηλωση μαθηματων κ ετσι μου μεινε. Εκανα δηλωση χθες τ πρωι για αυτο το εξαμηνο και το μεσημερι πηγα να επιστρεψω την πνευματικη ιδιοκτησια...Αλλα δε μου τη δεχονταν γιατι ειχα ηδη κανει δηλωση συγγραμματων εαρινου εξαμηνου.Αυτο, και ειμαι σε αδιεξοδο.
Εννοείς ότι θα μπορούσες να είχες επιστρέψει το έξτρα σύγγραμμα του α' εξαμήνου, αν δεν είχες κάνει τη δήλωση συγγραμμάτων του β', παρ' όλο που έχει λήξει το α'; Αν είναι έτσι, τότε ίσως βγάλω άκρη. Εγώ πήρα 2 παραπάνω ρε, γαμώτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Όχι.:(

Εννοείς ότι θα μπορούσες να είχες επιστρέψει το έξτρα σύγγραμμα του α' εξαμήνου, αν δεν είχες κάνει τη δήλωση συγγραμμάτων του β', παρ' όλο που έχει λήξει το α'; Αν είναι έτσι, τότε ίσως βγάλω άκρη. Εγώ πήρα 2 παραπάνω ρε, γαμώτο.
Eγω πηρα 3 παραπανω, αλλα τα 2 χωραγαν στο mystudies αλλα το αλλο δε χωραγε γιατι ηδη ειχα επιλεξει 8...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Ασε με γιατι εγω πηγα χθες στη βιβλιοθηκη να επιστρεψω ενα παραπανω συγγραμμα που δεν ειχα βαλει στο mystudies και επειδη ειχα κανει δηλωση ηδη απο χθες το πρωι για το χειμερινο εξαμηνο δε μου το δεχονταν! Τι κανω?

που;;; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Και καλα για την εξεταστικη ενα site.

μόνο που δεν συνδέεται κάπως με το Εύδοξος αυτό... :|
έχω λάθος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Έχεις.
Ο Εύδοξος συγκρίνει τα δεδομένα της δήλωσής σου σε αυτόν, με τη δήλωση μαθημάτων που έχεις υποβάλει στην Ηλεκτρονική Γραμματεία του τμήματός σου. Αυτό είναι το mystudies για το ΕΚΠΑ ουσιαστικά (η ηλεκτρονική γραμματεία), και έχει διαφορετική ονομασία σε κάθε πανεπιστήμιο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πήρα χθες το ένα βιβλίο και αύριο γράφω πρόοδο σε αυτό το μάθημα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
σε εμάς πάντως ο αριθμών μαθημάτων που μπορούμε να δηλώσουμε σε κάθε εξάμηνο είναι απεριόριστος. Όσο για τα συγγράμματα, μπορούμε να πάρουμε τόσα όσα είναι τα μαθήματα της σχολής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Σας έρχεται κατευθείαν ειδοποίηση αν δικαιούστε ή όχι το σύγγραμα που παίρνετε;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top