Φοιτητικά συγγράμματα Εύδοξος

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
επισης ακουσα οτι απτο εαρινο εξαμηνο δεν θα υπαρχει πλεο το συστημα του ευδοξου....αν ισχυσει κατι τετοιο τι θα γινει?
Τίποτα. Αφού δε θα υπάρχεις κι εσύ. Οι προφητείες των Μάγιας, βλέπεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Βιάστηκα να παραλάβω ένα σύγγραμα για μάθημα και τελικά χρειάζεται η άλλη επιλογή συγγράμματος. Γίνεται κάτι σε αυτή την περίπτωση? να επιστρέψω δλδ αυτό και να πάρω το άλλο??? Help!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Από την στιγμή που έχεις παραλάβει σύγγραμμα, δεν μπορείς να τροποποιήσεις την δήλωση για το συγκεκριμένο σύγγραμμα και να το επιστρέψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stauros.

Νεοφερμένος

Ο Stauros. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Αντε να δουμε τι θα γινει στο θερινο εξαμηνο με τα βιβλια απο την αρχη της χρονια για εκεινο φοβομασταν... αν και το βρησκω υπερβολικο να μας κοψουν τα βιβλια/...
Και μην ακουω βλακιες για E-readers... πειτε μου εσεις σαν σαβαρα φοιτιτες... τι κοστιζει ενα βιβλια... πνευματικα δικαιοματα... μελανι χαρτι , μεταφορες και μπλα μπλα... αλλα την τιμη του κατα κυριο λογο την ανεβαζουν τα δικαιοματα του βιβλιου... για το θεο δηλαδη να μας δωσουν e-readers απο τα οποια δεν θα μπορουμε να διαβασουμε και να τους και ιδια τιμη...
απο που τοσα πραγματα παιζουν με τους εκδοτικους οικους... εγω δν ακουσα να παιζει τπτ με καμια microsoft ... αν ακουτε τπτ τετοιο προετοιμαστείτε για e-readers :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
απο που τοσα πραγματα παιζουν με τους εκδοτικους οικους... εγω δν ακουσα να παιζει τπτ με καμια microsoft ... αν ακουτε τπτ τετοιο προετοιμαστείτε για e-readers :P

εδώ σ'έχασα βασικά... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Πλάκα πλάκα... ζορίστηκαν να φτιάξουν ολόκληρο "Εύδοξο" για την διανομή των συγραμμάτων
και τελικά μέσα σε 2 χρόνια θα το κόψουν; χμμμ

Πάντως εμένα προσωπικά δεν με βολεύουν τα pdfs... θέλω να έχω βιβλίο να το υπογραμμίζω, τσακίζω, σημειώνω xD
Βίτσια :P

Αν και τελευταία έχω κάπως συνηθίσει με τις διαφάνειες και τα pdfs και πάλι δε νομίζω πως μπορούν να αντικαταστήσουν τα βιβλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stauros.

Νεοφερμένος

Ο Stauros. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εδώ σ'έχασα βασικά... :worry:
ετσι οπως εγραφα εκεινη την ωρα λιγο λογικο :P
Θελω να πω οτι υπαρχουν παλλα συμφεροντα με τους εκδοτικους οικους για να σταματισουν...
Δεν εχω ακουσει για συμφεροντα με κανεναν κατασκευαστη e-readers ..

Και ομως blaze8 το μεγαλυτερο ποσοστο στην Ελλαδα υποστιριζει τα e-readers εστω και χωρις να το ξερει οταν το εμαθα εμεινα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
την παραλαβη απο τα βιβλιοπωλεια μεχρι μπορουμε να την κανουμε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
την παραλαβη απο τα βιβλιοπωλεια μεχρι μπορουμε να την κανουμε ;
25/1 λεει στο σαιτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stauros.

Νεοφερμένος

Ο Stauros. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εγω ηξερα για 8/1 λογικα για να λεει 25/1 πηρε παραταση αλλα θα σου προτεινα να πας μεχρι τις 8 γιατι ποτε δεν ξερεις...

Επισης κακος αφηνεται στο τελος να παρετε τα βιβλια μερικες φορες τελειωνει το αποθεμα των βιβλιοπωλείων πριν απο την τελικι ημερομηνία και δεν μπαινουν στον κοπο να φερουν αλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
την παραλαβη απο τα βιβλιοπωλεια μεχρι μπορουμε να την κανουμε ;
λογικά πρέπει να το λέει στο σαιτ του Ευδοξου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
25/1 λεει στο σαιτ

εγω ηξερα για 8/1 λογικα για να λεει 25/1 πηρε παραταση αλλα θα σου προτεινα να πας μεχρι τις 8 γιατι ποτε δεν ξερεις...

Επισης κακος αφηνεται στο τελος να παρετε τα βιβλια μερικες φορες τελειωνει το αποθεμα των βιβλιοπωλείων πριν απο την τελικι ημερομηνία και δεν μπαινουν στον κοπο να φερουν αλλα...

λογικά πρέπει να το λέει στο σαιτ του Ευδοξου!
ευχαριστω παιδια. Δεν ειχα δει να γραφει κατι για τα βιβλιοπωλεια! Απο δευτερα ... θα παω να τα παρω . :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stauros.

Νεοφερμένος

Ο Stauros. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
θα σου πρότεινα να τα παρεις ολα σημερα...
https://twitter.com/eudoxusgr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Έχει δοθεί προθεσμία μέχρι 25 του μηνός.
Εμένα πάλι ένα μου έχει μείνει και βαριέμαι να το παραλάβω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
ρε παιδιά εδώ το κράτος κερνάει βιβλία και δεν πάτε να τα παραλάβετε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

xaxaaria

Νεοφερμένος

Η xaxaaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
και στο αλλο εξάμηνο θα παίρνουμε τα βιβλια δωρεάν?
γιατι κατι ακουγόταν οτι θα τα πληρώναμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
και στο αλλο εξάμηνο θα παίρνουμε τα βιβλια δωρεάν?
γιατι κατι ακουγόταν οτι θα τα πληρώναμε....




Ναι κανονικα ευτυχως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Τα βιβλία του 1ου εξαμήνου τα πήραμε δωρεάν. Τα βιβλία του 2ου πάλι δωρεάν θα τα πάρουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Τα βιβλία του 1ου εξαμήνου τα πήραμε δωρεάν. Τα βιβλία του 2ου πάλι δωρεάν θα τα πάρουμε;
Επίσημα δε γνωρίζουμε κάτι άλλο ως τώρα. Οπότε, ελπίζουμε...
(Ήδη, βέβαια, αγοράζουμε μέρος των βιβλίων εμείς.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top