Φοιτητικά συγγράμματα Εύδοξος

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Έχω δηλώσει όλα τα βιβλία που θέλω και πατάω στο "τελική υποβολή δήλωσης" αλλά δεν μου βγάζει κάτι...Είναι όλα οκ ή έχει κολλήσει...???
Όταν θα ολοκληρωθεί η διαδικασία θα σου σταλεί μήνυμα απο τον Εύδοξο με έναν κωδικό-έτσι μπορείς να ελέγχεις αν όλα πήγαν καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Όταν θα ολοκληρωθεί η διαδικασία θα σου σταλεί μήνυμα απο τον Εύδοξο με έναν κωδικό-έτσι μπορείς να ελέγχεις αν όλα πήγαν καλά.
Άρα όλα είναι καλά..! Ευχαριστώ..!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Ενας φίλος μου στην Κομοτηνή πήρε τα συγγράμματά μου, απο εβδομάδα θα τα έχω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Το ένα βιβλίο που θέλω έχει τελειώσει και θα το πάρω μέσω ανταλλαγής..! Η κοπέλα που θα μου το δώσει αυτή τη στιγμή βρίσκεται στην......Κομοτηνή..! ! !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Εμείς ένα σύγγραμα περιμένουμε οι ταλαίπωροι , το οποίο εδώ και εβδομάδες έχει 0 διαθεσιμότητα. Όλα τα άλλα να έχουν διαθεσιμότητα συνεχώς κι αυτό όχι! Τους σκοτώνεις ή δεν τους σκοτώνεις;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Εμείς ένα σύγγραμα περιμένουμε οι ταλαίπωροι , το οποίο εδώ και εβδομάδες έχει 0 διαθεσιμότητα. Όλα τα άλλα να έχουν διαθεσιμότητα συνεχώς κι αυτό όχι! Τους σκοτώνεις ή δεν τους σκοτώνεις;:P
:kill: them all...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Αυτό θα κάνω, κρυωμένη όπως είμαι θα πάω και θα βήχω πάνω τους να αρρωστήσουν του θανατά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Αυτό θα κάνω, κρυωμένη όπως είμαι θα πάω και θα βήχω πάνω τους να αρρωστήσουν του θανατά.:P
Υπάρχουν και πιο αποτελεσματικές μεθοδοι. :P Πάντως υπομονή. Αν έχει έρθει πριν δώσετε το μάθημα, είστε τυχεροί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Υπάρχουν και πιο αποτελεσματικές μεθοδοι. :P Πάντως υπομονή. Αν έχει έρθει πριν δώσετε το μάθημα, είστε τυχεροί. :P
Xμ, αν αποφασίσω να τους δολοφονήσω, σε εσένα θα απευθυνθώ για τον τρόπο με τον οποίο θα το κάνω. Να ήταν κανένα άλλο βιβλίο θα έκανα υπομονή, αλλά είναι το Συνταγματικό.:P Τέλος πάντων, υπομονή κι ο ουρανός θα γίνει πιο γαλανός. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Xμ, αν αποφασίσω να τους δολοφονήσω, σε εσένα θα απευθυνθώ για τον τρόπο με τον οποίο θα το κάνω. Να ήταν κανένα άλλο βιβλίο θα έκανα υπομονή, αλλά είναι το Συνταγματικό.:P Τέλος πάντων, υπομονή κι ο ουρανός θα γίνει πιο γαλανός. :P
:D

To δικό μου το πήρα μετά τις εξετάσεις, ώστε να δω τα λάθη μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
:D

To δικό μου το πήρα μετά τις εξετάσεις, ώστε να δω τα λάθη μου. :P
Αλήθεια;! Χαχαχαχαχα, υπάρχουν και χειρότερα τότε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Αλήθεια;! Χαχαχαχαχα, υπάρχουν και χειρότερα τότε.:P
Δε με πείραξε τόσο αυτό. Περισσότερο με πείραξε το από βδομάδα στον εκδοτικό οίκο. Λες και δεν είχα πιο σημαντικά πράγματα να κάνω. Αυτή η ανηφόρα δεν παλευόταν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Δε με πείραξε τόσο αυτό. Περισσότερο με πείραξε το από βδομάδα στον εκδοτικό οίκο. Λες και δεν είχα πιο σημαντικά πράγματα να κάνω. Αυτή η ανηφόρα δεν παλευόταν. :P

Ποια ανηφόρα καλέ? :eek:
Έχει κανένας σάκκουλας ανηφόρα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Επειδή εχω μια διαφωνία με μια φιλη, αν είστε σίγουροι, πείτε μου.

Ας υποθέσουμε πως ένα τμήμα, έχει απαιτούμενο αριθμό μαθημάτων για τη λήψη πτυχίου, τα 50.
Από αυτα, υποχρεωτικά είναι τα 40 και επιλογής είναι τα υπόλοιπα 10 (εννιά υποχρεωτικά επιλογής και ένα ελεύθερης επιλογής, από οποιοδήποτε άλλο τμήμα του πανεπιστημίου).
Ας υποθέσουμε τώρα πως από όλα αυτα τα (50) μαθηματα, μόνο τα 25 έχουν σύγγραμμα (15 υποχρεωτικά και όλα τα επιλογής (10).
Ένας φοιτητής, μπορεί να συνεχίσει να δηλώνει επιπλέον μαθηματα επιλογής, στα οποία ενδεχομένως να μην εξεταστεί ποτέ (μιας και δεν είναι απαραίτητα για τη λήψη πτυχίου), για να πάρει τα συγγράμματά τους, μέχρι να φτάσει να έχει στη διάθεσή 50 συγγράμματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Ναι αρκει να υπαρχει ταυτιση της δηλωσης των συγγραμματων με τη δηλωση των αντιστοιχων μαθηματων στο εκαστοτε ηλεκτρονικο συστημα δηλωσεων που εχει το καθε πανεπιστημιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Μετά από ένα μήνα υπομονής και αναμονής, πήρα επιτέλους την Ανατομία...τώρα μου έμεινε η Φυσιολογία, η οποία υποτίθεται θα είναι διαθέσιμη μέσα στην εβδομάδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
:eek:
Σ'ευχαριστώ για την απάντηση.

Άρα ένας φοιτητής του τμήματός μου μπορεί να πάρει περίπου 50 συγγράμματα κατ'αυτόν τον τρόπο. Μετά σου λέει δεν έχει παραθυράκια ο Ευδοξος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeoSevilla

Νεοφερμένος

Ο GeoSevilla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
υπαρχει περιπτωση τα συγγραμματα να μην φτασουν για ολους?επισης ακουσα οτι απτο εαρινο εξαμηνο δεν θα υπαρχει πλεο το συστημα του ευδοξου....αν ισχυσει κατι τετοιο τι θα γινει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
υπαρχει περιπτωση τα συγγραμματα να μην φτασουν για ολους?επισης ακουσα οτι απτο εαρινο εξαμηνο δεν θα υπαρχει πλεο το συστημα του ευδοξου....αν ισχυσει κατι τετοιο τι θα γινει?
Αν σου λέει για κάποιο βιβλίο "διαθεσιμότητα:0" το βιβλιοπολείο θα ξαναφέρει μετά από καμιά βδομάδα..αλλά και πάλι μπορείς να πάρεις τα βιβλία σου από άλλους φοιτητές της σχολής σου πάλι μέσω του εύδοξος..
Τώρα για το αερινό εξάμηνο που λές δεν ξέρω τι παίζει..πάντως το μόνο σίγουρο είναι ότι κάποια στιγμή θα αρχίσουμε να τα πληρώνουμε τα βιβλία..δεν το γλιτώνουμε, αλλά δεν ξέρουμε το πότε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top