Φοιτητικά συγγράμματα Εύδοξος

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Εγώ έκανα την δήλωση το μεσημέρι από την βιβλιοθήκη της σχολής μου και ήδη πήρα όλα τα βιβλία εκτός από 2 (το ένα δεν είναι ακόμα διαθέσιμο και το άλλο δεν πρόλαβα να πάω να το πάρω:P). Αυτά είναι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Yπάρχει περίπτωση να μπορώ να δηλώσω και βιβλία άλλων εξαμήνων;;;Στη δήλωση πάντως είναι διαθέσιμα σαν επιλογές.
Αφού μπορείς να δηλώσεις και μαθήματα άλλων εξαμήνων, προφανώς ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dgr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Αφού μπορείς να δηλώσεις και μαθήματα άλλων εξαμήνων, προφανώς ναι.
Εεε τελικά δυστυχώς όχι,διότι: ''Πατήστε "Τελική Υποβολή Δήλωσης" για να υποβάλετε τη δήλωσή σας, μόνο εάν είστε βέβαιος/η ότι παρακολουθείτε νομίμως όλα τα αντίστοιχα μαθήματα. Σε περίπτωση ψευδούς δηλώσεως φέρετε πλήρη ευθύνη για τις συνέπειες.''

Ένας καφές κέρασμα αν ήταν οι συνέπειες θα το έκανα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Εεε τελικά δυστυχώς όχι,διότι: ''Πατήστε "Τελική Υποβολή Δήλωσης" για να υποβάλετε τη δήλωσή σας, μόνο εάν είστε βέβαιος/η ότι παρακολουθείτε νομίμως όλα τα αντίστοιχα μαθήματα. Σε περίπτωση ψευδούς δηλώσεως φέρετε πλήρη ευθύνη για τις συνέπειες.''

Ένας καφές κέρασμα αν ήταν οι συνέπειες θα το έκανα:P
Still, δε βλέπω που 'ναι το θέμα:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dgr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Still, δε βλέπω που 'ναι το θέμα:confused:

E φίλος μου που είχε πάρει βιβλία ενώ δεν είχε δηλώσει μαθήματα στο ιστορικό αθήνα, τον πήραν τηλέφωνο και του ζητούσαν είτε τα βιβλία είτε τα λεφτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
E φίλος μου που είχε πάρει βιβλία ενώ δεν είχε δηλώσει μαθήματα στο ιστορικό αθήνα, τον πήραν τηλέφωνο και του ζητούσαν είτε τα βιβλία είτε τα λεφτά!
Ωραία. Εσύ να πάρεις βιβλία από μαθήματα άλλου εξαμήνου που παρακολουθείς κανονικά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω και εγώ κάτι; Συγγνώμη αν είναι χαζή η ερώτησή μου :redface:
Επειδή δεν μας έχουν πει όλοι οι καθηγητές ακόμα βιβλία λόγω των καταλήψεων κλπ. μπορώ να πάρω πρώτα αυτά που γνωρίζω και μετά από κάποιο διάστημα όταν μας πουν και οι υπόλοιποι τα βιβλία που θέλουν να ξανακάνω αίτηση και να πάρω τα υπόλοιπα; Ή γίνεται μόνο μία φορά και μετά δεν μπορείς να ξαναμπείς / ξανακάνεις αλλαγή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dgr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω και εγώ κάτι; Συγγνώμη αν είναι χαζή η ερώτησή μου :redface:
Επειδή δεν μας έχουν πει όλοι οι καθηγητές ακόμα βιβλία λόγω των καταλήψεων κλπ. μπορώ να πάρω πρώτα αυτά που γνωρίζω και μετά από κάποιο διάστημα όταν μας πουν και οι υπόλοιποι τα βιβλία που θέλουν να ξανακάνω αίτηση και να πάρω τα υπόλοιπα; Ή γίνεται μόνο μία φορά και μετά δεν μπορείς να ξαναμπείς / ξανακάνεις αλλαγή;

Μπορείς να τροποποιείς την αίτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Μπορείς απλά θα γεμίσει το κινητό σου με σμσ με κωδικούς από τον Εύδοξο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Καταλάβα! Ούτε το αμόρε τόσα μηνύματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΙΟΥ

Νεοφερμένος

Ο ΠΙΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
1 κωδικός/εξάμηνο είναι από το ευδοξος όσες αλλαγές και να κάνετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Μπορείς απλά θα γεμίσει το κινητό σου με σμσ με κωδικούς από τον Εύδοξο :P

Ο κωδικός ένας είναι, δεν αλλάζει, ανεξάρτητα με την τροποποίηση ή όχι της δήλωσης...
ανανεώνεται με την δήλωση του επόμενου εξαμήνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
Ρε παιδια να ρωτησω κατι θελω εγω! Λοιπον εχω βιβλια εκτος ευδοξου τα οποια θελω να δηλωσω για ανταλλαγη πως μπορω να δω ποσες μοναδες πιανουν???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Ο κωδικός ένας είναι, δεν αλλάζει, ανεξάρτητα με την τροποποίηση ή όχι της δήλωσης...
ανανεώνεται με την δήλωση του επόμενου εξαμήνου.

Aν αλλάξεις κάποιο σύγγραμα σου τον ξαναστέλνουν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
έγινε σήμερα η δήλωση :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Aν αλλάξεις κάποιο σύγγραμα σου τον ξαναστέλνουν :)

Εγώ είχα αλλάξει πέρσι σύγγραμμα και δεν μου άλλαξε ο κωδικός πάντως. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Δε σου λέω να σου αλλάξει ο κωδικός.Να σου στείλουν τον ίδιο ξανά με σμσ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Nα ρωτησω κατι? Αν ενα βιβλιοπωλειο δεν εχει τωρα διαθεσιμα, πως θα ξερω ποτε θα εχει για να παω να παρω το βιβλιο???

Ααα και τι χρειαζεται να εχουμε μαζι μας για να παρουμε τα βιβλια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top