Φοιτητικά συγγράμματα Εύδοξος

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Καλή ιδέα το κάνουν πολλοί αλλά πρέπει να λάβετε υπόψη και το κόστος των φωτοτυπιών (αν η τιμή τους δεν ειναι τοσο μικρότερη όσο το κανονικό βιβλίο) τοτε σας συμφέρει να αγοράσετε το βιβλιο.
Ναι το εχουμε υποψιν! Μαλλον θα παμε σε κανενα φωτοτυπαδικο που εχει εκπτωση στους φοιτητες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Να κάνω κι εγώ μια ερώτηση (μπορεί να είναι και χαζή):D και όποιος ξέρει ας μου απαντήσει.
Εάν δηλώσω όλα τα βιβλία του εξαμήνου αλλά δεν δώσω όλα τα μαθήματα στην εξεταστική, μετά θα πρέπει να τα επιστρέψω ή τα κρατάμε εμείς πια τα βιβλία και διαβάζουμε απ' αυτά στην επόμενη εξεταστική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΙΟΥ

Νεοφερμένος

Ο ΠΙΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Να κάνω κι εγώ μια ερώτηση (μπορεί να είναι και χαζή):D και όποιος ξέρει ας μου απαντήσει.
Εάν δηλώσω όλα τα βιβλία του εξαμήνου αλλά δεν δώσω όλα τα μαθήματα στην εξεταστική, μετά θα πρέπει να τα επιστρέψω ή τα κρατάμε εμείς πια τα βιβλία και διαβάζουμε απ' αυτά στην επόμενη εξεταστική;

'Όχι κρατάς το βιβλίο σου αλλά δεν εχει δικαίωμα να ξαναπάρεις βιβλίο του συγκεκριμένου μαθηματος του χρόνου και για όσο καιρό χρωστάς το μαθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
'Όχι κρατάς το βιβλίο σου αλλά δεν εχει δικαίωμα να ξαναπάρεις βιβλίο του συγκεκριμένου μαθηματος του χρόνου και για όσο καιρό χρωστάς το μαθημα

Ευχαριστώ! Έχω κι άλλη μία ερώτηση. :hmm:
Υπάρχει πιθανότητα ν' αλλάξουν τα συγγράμματα και αυτό που έχω πάρει, αλλά δεν το έχω δώσει, να είναι άχρηστο; Η επόμενη κίνησή μου θα είναι απλώς να το αγοράσω (το διαφορετικό σύγγραμμα του ίδιου μαθήματος;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΙΟΥ

Νεοφερμένος

Ο ΠΙΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ευχαριστώ! Έχω κι άλλη μία ερώτηση. :hmm:
Υπάρχει πιθανότητα ν' αλλάξουν τα συγγράμματα και αυτό που έχω πάρει, αλλά δεν το έχω δώσει, να είναι άχρηστο; Η επόμενη κίνησή μου θα είναι απλώς να το αγοράσω (το διαφορετικό σύγγραμμα του ίδιου μαθήματος;;)

Kαθε ακαδημαική χρόνια είναι ξεχωριστή και οι διδάσκοντες μπορεί να προτείνουν διαφορετικά βιβλία αυτο συνήθως δε συμβαίνει και να συμβεί όμως δε θα έχεις πρόβλημα καθώς η ύλη πάνω κατω η ιδια θα είναι οποιο βιβλίο και να παρεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Έχουμε τη δυνατότητα να πάρουμε συγγράμματα μαθημάτων, τα οποία δε θα επιλέξουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Έχουμε τη δυνατότητα να πάρουμε συγγράμματα μαθημάτων, τα οποία δε θα επιλέξουμε;

Αν κατάλαβα την ερώτησή σου, νομίζω πως όχι, γιατί τα μαθήματα πρέπει πρώτα να τα δηλώσεις στη Γραμματεία της Σχολής σου και μετά να δηλώσεις τα συγγράμματα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Αν κατάλαβα την ερώτησή σου, νομίζω πως όχι, γιατί τα μαθήματα πρέπει πρώτα να τα δηλώσεις στη Γραμματεία της Σχολής σου και μετά να δηλώσεις τα συγγράμματα.;)

Αυτό δεν ισχύει. Εγώ έκανα χθες το βράδυ (02:00 π.μ.) τη δήλωση συγγραμμάτων, αλλά δεν έχω δηλώσει τα μαθήματα από την αντίστοιχη ιστοσελίδα, γιατί δεν είχε ανοίξει η φόρμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
Στον ευδοξο οταν μπαινω μου εχει ενα πλαισιο να συμπληρωσω.και καπου λεει:' Αριθμός Μαθημάτων για τα οποία έχετε ήδη παραλάβει συγγράμματα πριν τo σύστημα Εύδοξος'σε αυτο το κουτι τι βαζω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
εμεις στην φυσικη Ι εχουμε ξεκινησει την θεωρεια , απο τον 2ο τομο που ειναι οπτικη. Ομως στον ευδοξο εχει μονο εναν τομο , τον τομο Α που εχει μηχανικη ,και δε την εχουμε κανει ακομα.Πρεπει να παρω αναγκαστικα αυτον τον τομο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
καλά έτσι λένε να τα δηλώνεις πρώτα στη γραμματεία (στο My stydies σε μας( και μετά στν εύδοξο! Εγω 4 χρόνια τώρα πρώτα στον εύδοξο τα κάνω γιατί αργεί να ανοίξει το σύστημα της γραμματείας και δεν είχα θέμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
καλά έτσι λένε να τα δηλώνεις πρώτα στη γραμματεία (στο My stydies σε μας( και μετά στν εύδοξο! Εγω 4 χρόνια τώρα πρώτα στον εύδοξο τα κάνω γιατί αργεί να ανοίξει το σύστημα της γραμματείας και δεν είχα θέμα
οταν λες στο my studies ? που ακριβως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Θα μας στείλουν εκ νέου SMS για να πάμε να παραλάβουμε τα συγγράμματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas-p

Νεοφερμένος

Ο (no way) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Θα μας στείλουν εκ νέου SMS για να πάμε να παραλάβουμε τα συγγράμματα?
Οχι δεν θα σου στείλουν... μπαινεις πάλι στο σύστημα και βλέπεις πότε έχει διαθέσιμα βιβλία σε κάθε βιβλιοπωλείο και πας και τα παίρνεις. Δηλαδή αν κάποιο βιβλίο που έχεις δηλώσει υπάρχει διαθέσιμο μπορείς να πας επιτόπου και να το πάρεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Οχι δεν θα σου στείλουν... μπαινεις πάλι στο σύστημα και βλέπεις πότε έχει διαθέσιμα βιβλία σε κάθε βιβλιοπωλείο και πας και τα παίρνεις. Δηλαδή αν κάποιο βιβλίο που έχεις δηλώσει υπάρχει διαθέσιμο μπορείς να πας επιτόπου και να το πάρεις

Εγω δεν έχω δηλώσει μαθήματα,γιατί δεν ειναι εφικτό στο my studies ακόμα! Υπάρχει θέμα ή μπορώ να πάω να τα παραλάβω κανονικά?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
Δηλαδη στο κουτακι Αριθμός Μαθημάτων για τα οποία έχετε ήδη παραλάβει συγγράμματα πριν τo σύστημα Εύδοξος τι βαζω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΙΟΥ

Νεοφερμένος

Ο ΠΙΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Στον ευδοξο οταν μπαινω μου εχει ενα πλαισιο να συμπληρωσω.και καπου λεει:' Αριθμός Μαθημάτων για τα οποία έχετε ήδη παραλάβει συγγράμματα πριν τo σύστημα Εύδοξος'σε αυτο το κουτι τι βαζω?
:P 0

Εγω δεν έχω δηλώσει μαθήματα,γιατί δεν ειναι εφικτό στο my studies ακόμα! Υπάρχει θέμα ή μπορώ να πάω να τα παραλάβω κανονικά?:/:

Δηλωσε τα στο eydoxos και παρτα το mystudies είναι εντελώς τυπικό ότι και να δηλώσει δε μετράει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.

ΠΙΟΥ

Νεοφερμένος

Ο ΠΙΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Δεν εχω παει στη γραμματεια...για αυτο ρωταω.

18 χρονών είσαι δεν έχει πάρει βιβλία 0 βάζεις πας δε πας γραμματεια αυτό την επιλογή την έχει για τους παλιούς φοιτητές προ ευδοξος εποχή που πέρνανε τα βιβλία αβέρτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
18 χρονών είσαι δεν έχει πάρει βιβλία 0 βάζεις πας δε πας γραμματεια αυτό την επιλογή την έχει για τους παλιούς φοιτητές προ ευδοξος εποχή που πέρνανε τα βιβλία αβέρτα
οκ ευχαριστω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top