Φοιτητικά συγγράμματα Εύδοξος

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ο εύδοξος έχει μείνει ακόμα στο ακαδημαϊκό έτος 2011-2012 :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Σας αντιγράφω από την σελίδα του Ευδόξου (τουλάχιστον για το ΑΠΘ έτσι θα ισχύει, δεν ξέρω αν είναι διαφορετικά για κάθε ίδρυμα):

Γενικές Πληροφορίες
Περίοδος Υποβολής Δηλώσεων: 22/10/2012 - 11/01/2013
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeoSrch

Νεοφερμένος

Ο GeoSrch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
η υποβολη των συγγραματων ποτε αρχιζει??στον ευδοξο που μπηκα λεει οτι η περιοδος υποβολης ειναι απο 24/10/2011 ως 15/15/2011.....παλιο ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
μάλλον ναι , θα βγει ανακοίνωση για πότε είναι μην ανχώνεσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Utopian Persona

Νεοφερμένος

Ο Utopian Persona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Περίοδος Υποβολής Δηλώσεων: 22/10/2012 εώς 21/12/2012
Προθεσμία Παραλαβής Βιβλίων από Σημεία Διανομής: 11/01/2013
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
η υποβολη των συγγραματων ποτε αρχιζει??στον ευδοξο που μπηκα λεει οτι η περιοδος υποβολης ειναι απο 24/10/2011 ως 15/15/2011.....παλιο ειναι?
Θελει πολυ εξυπναδα για να καταλαβεις οτι

1) Ναι,ειναι παλιο αφου αναφερεται στο 2011
2)Αναφερεται στον μηνα 15 !!!!

Βαλτε το να δουλευει λιγο #@$ την Java μου μεσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Αφου δηλωσουμε συγγραματα ,λαμβανουμε ενα sms με ενα pin,που,λεει, ειναι απαραιτητο για να τα παραλαβουμε!
Περα απο αυτο,θα μας ενημερωσουν εκ νεου,οταν τα συγγραματα ειναι διαθεσιμα στα σημεια διανομης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Αφου δηλωσουμε συγγραματα ,λαμβανουμε ενα sms με ενα pin,που,λεει, ειναι απαραιτητο για να τα παραλαβουμε!
Περα απο αυτο,θα μας ενημερωσουν εκ νεου,οταν τα συγγραματα ειναι διαθεσιμα στα σημεια διανομης?

Δήλωσες τα συγγράμματα; Τα μαθήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Δήλωσες τα συγγράμματα; Τα μαθήματα;
Συγγραματα ναι!
Μαθηματα οχι ,γιατι δεν μπορω να το κανω! Δηλαδη,δεν μου το επιτρεπει ακομα το συστημα!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Συγγραματα ναι!
Μαθηματα οχι ,γιατι δεν μπορω να το κανω! Δηλαδη,δεν μου το επιτρεπει ακομα το συστημα!:/:

Και πως γίνεται η γραμματεία να σου εγκρίνει σύγγραμα για μάθημα που δεν ξέρει αν παρακολουθείς;;;:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Kι εγω τα δηλωσα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Nα ρωτησω κατι τους μεγαλυτερους?
Εγω αυτη τη στιγμη ειμαι σιγουρη για ενα βιβλιο που θελω. Μπορω να δηλωσω μονο αυτο και αυριο πχ και δηλωσω τα υπολοιπα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Nα ρωτησω κατι τους μεγαλυτερους?
Εγω αυτη τη στιγμη ειμαι σιγουρη για ενα βιβλιο που θελω. Μπορω να δηλωσω μονο αυτο και αυριο πχ και δηλωσω τα υπολοιπα?

έχε υπόψιν ότι το τι ισχύει γύρω από αυτό ίσως διαφέρει από τμήμα σε τμήμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
A oκ. Αρα καλυτερα να τα δηλωσω ολα μαζι γιατι σκεφτομουν οτι μπορει να θεωρηθεια οτι αφου δηλωσα μια φορα για το εξαμηνο δεν δικαιουμε παλι...
Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
εγώ πέρσι είχα κάνει αλλαγή, αλλά μάλλον πιο καλά να τα δηλώσεις μία φορά!

ναι πιο καλά έτσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anna-anna94

Νεοφερμένος

Η Anna-anna94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
και εγω τα δηλωσα..ενα συγγραμα λεει οτι εχει 46 διαθεσιμα..αρα μπορω να παω ακομη και σημερα να το παραλαβω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι αλλο?
Εμας στον Ευδοξο στα μαθηματικα του πρωτου ετους για να εχεις ολοκληρωμενη την υλη πρεπει να εχεις 2 βιβλια, ομως μονο ενα μπορουμε να παρουμε! Τι προτινετε εσεις για το δευτερο? Ποσο ευχρηστο ειναι να το διαβαζουμε απο φωτοτυπιες? Το εινα ειναι 980 και το αλλο 530 σελιδες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΙΟΥ

Νεοφερμένος

Ο ΠΙΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
και εγω τα δηλωσα..ενα συγγραμα λεει οτι εχει 46 διαθεσιμα..αρα μπορω να παω ακομη και σημερα να το παραλαβω?

Nαι :P:P:P:P:P

Να ρωτησω κατι αλλο?
Εμας στον Ευδοξο στα μαθηματικα του πρωτου ετους για να εχεις ολοκληρωμενη την υλη πρεπει να εχεις 2 βιβλια, ομως μονο ενα μπορουμε να παρουμε! Τι προτινετε εσεις για το δευτερο? Ποσο ευχρηστο ειναι να το διαβαζουμε απο φωτοτυπιες? Το εινα ειναι 980 και το αλλο 530 σελιδες...

ρωτάς τα μεγαλύτερα έτη , ή περιμένεις λίγο να δεις τι θα κάνουν αλλοι φοιτητές

Nα ρωτησω κατι τους μεγαλυτερους?
Εγω αυτη τη στιγμη ειμαι σιγουρη για ενα βιβλιο που θελω. Μπορω να δηλωσω μονο αυτο και αυριο πχ και δηλωσω τα υπολοιπα?

Κάνει μια πρόχειρη διαλογή και ανά πάσα στιγμή μπορεις να την αλλάξεις. Όταν προμηθευεσαι ένα βιβλίο κλειδώνει από το βιβλιοπωλείο η αντίστοιχη επιλογή αλλά μπορείς να αλλάξεις τις άλλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Σκεφτηκαμε με μια κοπελα να παρει η μια το ενα, η αλλη το αλλο και να βγαλουμε φωτοτυπιες το βιβλιο που δεν θα εχουμε!
Ειναι καλη ιδεα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΙΟΥ

Νεοφερμένος

Ο ΠΙΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Σκεφτηκαμε με μια κοπελα να παρει η μια το ενα, η αλλη το αλλο και να βγαλουμε φωτοτυπιες το βιβλιο που δεν θα εχουμε!
Ειναι καλη ιδεα?
Καλή ιδέα το κάνουν πολλοί αλλά πρέπει να λάβετε υπόψη και το κόστος των φωτοτυπιών (αν η τιμή τους δεν ειναι τοσο μικρότερη όσο το κανονικό βιβλίο) τοτε σας συμφέρει να αγοράσετε το βιβλιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top