Φοιτητικά συγγράμματα Εύδοξος

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
μονο που σε ολα μου λεει διαθεσιμοτητα:0 :P


Και σε εμενα εκτος απο δυο, ηλπιζα οτι σε εσενα θα ειναι διαφορετικα:PΝα το κοιτας καθε μερα και συχνα γιατι τα ανανεωνουν...ετσι και εμενα μου εβγαλε σημερα διαθεσιμα δυο βιβλια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Και σε εμενα εκτος απο δυο, ηλπιζα οτι σε εσενα θα ειναι διαφορετικα:PΝα το κοιτας καθε μερα και συχνα γιατι τα ανανεωνουν...ετσι και εμενα μου εβγαλε σημερα διαθεσιμα δυο βιβλια...
ε θα τα ξαναδω το πρωι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγώ μπήκα τώρα :P
Αύριο τρέχω πρωί νομική βιβλιοθήκη και στη βιβλιοδιανομή της ασοεε να πάρω μόνο 2 απο τα 5 συγγράματα :P
Στη Νομική βιβλιοθήκη έχουν 5 ΜΟΝΟ διαθέσιμα!!!ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΘΑ ΠΑΩ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Εμενα χθες δεν μου εμφανιζε τα βιβλια της ειδικοτητας μου, μονο τα επιλογης(που στο α εξαμηνο δεν εχουμε) της πληροφορικης και της ηλεκτρολογιας,
αλλα σημερα το εφτιαξαν και λογικα θα παραγγειλω μες την εβδομαδα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XARA62

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η XARA62 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Που τετοια τυχη για κονε:whistle::P. Σχεδον σε ολα ειναι στανταρ τι να επιλεξουμε, το ειχα ψαξει και πιο παλια...Μονο στο συυνταγματικο ποικιλλει με το κλιμακιο, αλλα επειδη ηδη ειχα καποια απο την οικογενεια μου, διαλεξα αυτο που εμεινε:PΑν και πιστευω οτι η συνθεση των κλιμακιων θα ειναι οπως περισυ...
Ψάχνοντας είδα ότι έγινε αλλαγή κλιμακίων στις αρχές αστικού από 2009 σε 2010:hmm:
Αν δε σου κάνει κόπο, ποστάρισε λίγο τα στάνταρ (αριθμό της επιλογής στον εύδοξο https://service.eudoxus.gr/public/departments/courses/2785/2011):worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Ψάχνοντας είδα ότι έγινε αλλαγή κλιμακίων στις αρχές αστικού από 2009 σε 2010:hmm:
Αν δε σου κάνει κόπο, ποστάρισε λίγο τα στάνταρ (αριθμό της επιλογής στον εύδοξο [:worship:
Απλά τα πράγματα. Αρχές Γεωργιάδη, Εισαγωγή Σούρλα, Ιστορία Τρωϊάνος- Βελισσαροπούλου. Συνταγματικό περιμένεις κλιμάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Ψάχνοντας είδα ότι έγινε αλλαγή κλιμακίων στις αρχές αστικού από 2009 σε 2010:hmm:
Αν δε σου κάνει κόπο, ποστάρισε λίγο τα στάνταρ (αριθμό της επιλογής στον εύδοξο https://service.eudoxus.gr/public/departments/courses/2785/2011):worship:


Ναι εγινε αλλαγη γιατι εφυγε ενας καθηγητης, ενω αν δεις στον οδηγο σπουδων οι καθηγητες φετος ειναι σχεδον ιδιοι με περισυ. Επισης πρεπει να μου πεις απο τι αρχιζει το επιθετο σου για να ειμαστε σιγουροι:)

Απλά τα πράγματα. Αρχές Γεωργιάδη, Εισαγωγή Σούρλα, Ιστορία Τρωϊάνος- Βελισσαροπούλου. Συνταγματικό περιμένεις κλιμάκια.


Α ρε veni, με προλαβες πονηρουλη:P:P:P:PΑυτα Χαρα, απλα ηθελα να σιγουρευτω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

XARA62

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η XARA62 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
@veni, @balth (κατά σειρά αρχαιότητας) σταθερά κορυφαίοι:worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
@veni, @balth (κατά σειρά αρχαιότητας) σταθερά κορυφαίοι:worship:


Ο Veni οντως ειναι κορυφαιος...επισης πες το αρχικο γραμμα, μπορει να ειναι ξεκαθαρο τι πρεπει να παρεις, και πες αν ενδιαφερεσαι για κανα επιλογης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XARA62

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η XARA62 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Ο Veni οντως ειναι κορυφαιος...επισης πες το αρχικο γραμμα, μπορει να ειναι ξεκαθαρο τι πρεπει να παρεις, και πες αν ενδιαφερεσαι για κανα επιλογης...
Αρχικό επωνύμου Κ. Σκέφτομαι να μην πάρω επιλογής, είμαι επιφυλακτική για το πώς θα προσαρμοσθώ στα νέα δεδομένα παρακολούθησης/διαβάσματος/εξετάσεων και δε μ' αρέσει να βγαίνουν τα πόδια μου έξω από το πάπλωμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Αρχικό επωνύμου Κ. Σκέφτομαι να μην πάρω επιλογής, είμαι επιφυλακτική για το πώς θα προσαρμοσθώ στα νέα δεδομένα παρακολούθησης/διαβάσματος/εξετάσεων και δε μ' αρέσει να βγαίνουν τα πόδια μου έξω από το πάπλωμα:P


Νταξει αστικο σιγουρα δηλωσε Γεωργιαδη...τωρα συνταγματικο ειναι θεμα...μαλλον θα εισαι στου Παντελη Βλαχοπουλου, οποτε μαλλον θα επρεπε να δηλωσεις αυτη την επιλογη(?). Σ'αυτο επιφυλασσομαι... Παντως τα αλλα 3 δηλωσε τα
Παντως βλεπω ο,τι βιβλια ειναι απο Σακκουλα να ειναι 0...Ακουσα οτι δεν το πληρωνουν οποτε μηπως αυτο ειναι ενα ειδος αντιποινων με αποτελεσμα να καθυστερησουμε να τα παρουμε; Δεν ξερω, θα δουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XARA62

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η XARA62 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Νταξει αστικο σιγουρα δηλωσε Γεωργιαδη...τωρα συνταγματικο ειναι θεμα...μαλλον θα εισαι στου Παντελη Βλαχοπουλου, οποτε μαλλον θα επρεπε να δηλωσεις αυτη την επιλογη(?). Σ'αυτο επιφυλασσομαι... Παντως τα αλλα 3 δηλωσε τα
Παντως βλεπω ο,τι βιβλια ειναι απο Σακκουλα να ειναι 0...Ακουσα οτι δεν το πληρωνουν οποτε μηπως αυτο ειναι ενα ειδος αντιποινων με αποτελεσμα να καθυστερησουμε να τα παρουμε; Δεν ξερω, θα δουμε...
Μόλις χτες άνοιξε ο Εύδοξος, θα δούμε στην πορεία τι παίζει - ελπίζω όχι το σενάριο των καθυστερήσεων... Ευχαριστώ και πάλι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εκανα αιτηση για ολα αλλα σε ολα λεει διαθεσιμοτητα 0 :P μου εδωσαν ενα πιν ...οταν θα ερθουν τα βιβλια θα μου στειλουν μηνυμα ιμειλ η απλα πρεπει να πηγαινω καθε μερα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
εκανα αιτηση για ολα αλλα σε ολα λεει διαθεσιμοτητα 0 :P μου εδωσαν ενα πιν ...οταν θα ερθουν τα βιβλια θα μου στειλουν μηνυμα ιμειλ η απλα πρεπει να πηγαινω καθε μερα? :P

Όταν εννοείς όλα δηλαδή επέλεξες όλα τα προτεινόμενα συγγράματα για κάθε μάθημα; Αυτό πώς γίνεται; Γιατί εγώ μόνο ένα για κάθε μάθημα μπορώ να επιλέξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
εκανα αιτηση για ολα αλλα σε ολα λεει διαθεσιμοτητα 0 :P μου εδωσαν ενα πιν ...οταν θα ερθουν τα βιβλια θα μου στειλουν μηνυμα ιμειλ η απλα πρεπει να πηγαινω καθε μερα? :P

Θα μπαινεις στον ευδοξο και θα κοιτας τη διαθεσιμοτητα! Καποια στιγμη θα την αυξησουν!
Όταν εννοείς όλα δηλαδή επέλεξες όλα τα προτεινόμενα συγγράματα για κάθε μάθημα; Αυτό πώς γίνεται; Γιατί εγώ μόνο ένα για κάθε μάθημα μπορώ να επιλέξω.

Υποθετω εννοει για ολα τα μαθηματα του ετους...εξυπακουεται οτι μια επιλογη μονο δηλωνεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Colorful_World

Νεοφερμένος

Η Μ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εγω τα δηλωσα μολις σημερα...Σε καποια βιβλια υπάρχει ενας αριθμός με τα διαθέσιμα κομματια.Αυτο σημαινει οτι μπορω αυτα τα βιβλια να τα παρω+αυριο πχ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Εγω τα δηλωσα μολις σημερα...Σε καποια βιβλια υπάρχει ενας αριθμός με τα διαθέσιμα κομματια.Αυτο σημαινει οτι μπορω αυτα τα βιβλια να τα παρω+αυριο πχ?

Ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Μέχρι πότε είναι οι δηλώσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.

Colorful_World

Νεοφερμένος

Η Μ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top