Φοιτητικά συγγράμματα Εύδοξος

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
έκανα τελική επιλογή και μου έστειλαν το κωδικό παραλαβής...ξαναμπαίνω στο σύστημα και γράφει Πατήστε "Τελική Υποβολή Δήλωσης" για να υποβάλετε τη δήλωσή σας, μόνο εάν είστε βέβαι........... Υπάρχει πρόβλημα; βασικά εγώ θα πάω να πάρω τα βιβλία και ποιος τους !@# :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
έκανα τελική επιλογή και μου έστειλαν το κωδικό παραλαβής...ξαναμπαίνω στο σύστημα και γράφει Πατήστε "Τελική Υποβολή Δήλωσης" για να υποβάλετε τη δήλωσή σας, μόνο εάν είστε βέβαι........... Υπάρχει πρόβλημα; βασικά εγώ θα πάω να πάρω τα βιβλία και ποιος τους !@# :)


Οχι δεν υπσρχει θεμα! Απο τη στιγμη που πηρες pin εισαι οκ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Αρχικό επωνύμου Κ. Σκέφτομαι να μην πάρω επιλογής, είμαι επιφυλακτική για το πώς θα προσαρμοσθώ στα νέα δεδομένα παρακολούθησης/διαβάσματος/εξετάσεων και δε μ' αρέσει να βγαίνουν τα πόδια μου έξω από το πάπλωμα:P
Μην ανησυχείς, τίποτα δεν είναι η προσαρμογή. Δε θα κρυώσουν τα πόδια σου με ένα επιλογής.:P Εγώ στη θέση σου θα ανησυχούσα για το Κ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XARA62

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η XARA62 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Μην ανησυχείς, τίποτα δεν είναι η προσαρμογή. Δε θα κρυώσουν τα πόδια σου με ένα επιλογής.:P Εγώ στη θέση σου θα ανησυχούσα για το Κ.
Για την προσαρμογή: είδες ότι με έχεις τρομοκρατήσει και με λυπήθηκες, μου φαίνεται:D.
Για το μάθημα επιλογής δεν έχω καταλήξει. Υποψήφια είναι τα "θεωρητικά" μαθήματα (υποχρεωτικά και υποχρεωτικής επιλογής) μεγαλυτέρων εξαμήνων που έχετε ήδη συστήσει (εσύ και άλλοι μεγαλύτεροι) στο thread της Νομικής Αθήνας και όχι τα επιλογής του 1ου. (Παίζει και η εγκληματολογία στα "θεωρητικά", σωστά?). Μια παράμετρος της επιλογής μου (ενδεχομένως άστοχη) είναι η δυνατότητα παρακολούθησης του επιπλέον μαθήματος βάσει του προγράμματος. Ήθελα μια διευκρίνιση για το τι έχω να χάσω: υπάρχει περιορισμός για το πόσο μπορεί κάποιος να "κουβαλάει" μάθημα; Εννοείται ότι δε μιλάω για τα "ν+2" έτη, αλλά για μεμονωμένα μαθήματα.
Για το Κ, κάτι έχει πάρει το αυτί μου:(, αλλά κάνω ότι δεν άκουσα:P
Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Για την προσαρμογή: είδες ότι με έχεις τρομοκρατήσει και με λυπήθηκες, μου φαίνεται:D.
Για το μάθημα επιλογής δεν έχω καταλήξει. Υποψήφια είναι τα "θεωρητικά" μαθήματα (υποχρεωτικά και υποχρεωτικής επιλογής) μεγαλυτέρων εξαμήνων που έχετε ήδη συστήσει (εσύ και άλλοι μεγαλύτεροι) στο thread της Νομικής Αθήνας και όχι τα επιλογής του 1ου. (Παίζει και η εγκληματολογία στα "θεωρητικά", σωστά?). Μια παράμετρος της επιλογής μου (ενδεχομένως άστοχη) είναι η δυνατότητα παρακολούθησης του επιπλέον μαθήματος βάσει του προγράμματος. Ήθελα μια διευκρίνιση για το τι έχω να χάσω: υπάρχει περιορισμός για το πόσο μπορεί κάποιος να "κουβαλάει" μάθημα; Εννοείται ότι δε μιλάω για τα "ν+2" έτη, αλλά για μεμονωμένα μαθήματα.
Για το Κ, κάτι έχει πάρει το αυτί μου:(, αλλά κάνω ότι δεν άκουσα:P
Ευχαριστώ!
Για προσαρμογή ισχύει ότι σου είπα.
Εγκληματολογία είναι καλή επιλογή. Αμιγώς θεωρητικό.
Κανένας περιορισμός δεν υπάρχει. Αλλιώς όλοι θα τελείωναν στην ώρα τους και όχι στα 6+ έτη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dante ravenclaw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dante ravenclaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Υπάρχει κάποια διορία για τη δήλωση συγγραμμάτων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πηγα και ρωτησα σε 2 βιβλιοπωλεια που η διαθεσιμοτητα ηταν 0 στο ιντερνετ..το πρωτο ειχε ενα απο τα βιβλια παει να το δωσει αλλα μου λεει δεν γινεται γιατι δεν το εχει εξαργυρωσει η σχολη :S ο αλλος μου ειπε πως δεν εχουν σταλει ακομα βιβλια για τον Ευδοξο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Αλλα 2 βιβλια μου εγιναν διαθεσιμα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.


Μπα:| Πηγα και μου ειπαν απ'την αλλη βδομαδα για να οργανωθουν λιγο, ενω στο ιντερνετ εβγαλαν διαθεσιμα 100 και 80...Ελα Χριστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μπα:| Πηγα και μου ειπαν απ'την αλλη βδομαδα για να οργανωθουν λιγο, ενω στο ιντερνετ εβγαλαν διαθεσιμα 100 και 80...Ελα Χριστε.
ε οτι να ναι:P και γω απο βδομαδα το κοβω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OHTO

Νεοφερμένος

Ο OHTO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Παιδιά, μια ερώτηση. Επιλέγουμε μόνο τα βιβλία αυτού του εξαμήνου, σωστά? Γιατί μου βγάζει και όλων των χειμερινών εξαμήνων και φοβάμαι μην πρέπει να πάω να τα δηλώσω και να να τα πάρω όλα με την μία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mr K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
μόνο αυτού του εξαμήνου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Ναι, δηλώνεις σύγγραμα μόνο για μάθημα που έχεις δηλώσει.

Εγώ πρώτη φορά κάνω Εύδοξο και έχω απορίες. 3 από τα βιβλία μου έχουν διαθεσιμότητα 0, δηλαδή πρέπει να ανταλλάξω με παλιότερο. Πώς λειτουργεί το σύστημα ; Και τι ρόλο βαράνε οι μονάδες ;;; Δεν έχει γίνει καθόλου καλή ενημέρωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Ναι, δηλώνεις σύγγραμα μόνο για μάθημα που έχεις δηλώσει.

Εγώ πρώτη φορά κάνω Εύδοξο και έχω απορίες. 3 από τα βιβλία μου έχουν διαθεσιμότητα 0, δηλαδή πρέπει να ανταλλάξω με παλιότερο. Πώς λειτουργεί το σύστημα ; Και τι ρόλο βαράνε οι μονάδες ;;; Δεν έχει γίνει καθόλου καλή ενημέρωση...


Οχι!!!Κανεις δεν σε υποχρεωνει να ανταλλαξεις!!!(Αλιμονο δλδ). Απλα θα περιμενεις και θα αυξησουν τη διαθεσιμοτητα! Γι'αυτο κοιτα τον ευδοξο καθε μερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mr K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Όταν λέει 0 διαθεσιμότητα εννοεί ότι το βιβλίο δεν έχει σταλεί ακόμα, δεν είναι απαραίτητο να το ανταλλάξεις αν δεν θες απλά περιμένεις πότε θα έρθει.Το όλο σύστημα με τις ανταλλαγές δεν έχω πολυκαταλάβει ούτε κι εγώ πως λειτουργεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Παιδιά, μια ερώτηση. Επιλέγουμε μόνο τα βιβλία αυτού του εξαμήνου, σωστά? Γιατί μου βγάζει και όλων των χειμερινών εξαμήνων και φοβάμαι μην πρέπει να πάω να τα δηλώσω και να να τα πάρω όλα με την μία.

Τα εμφανίζει όλα γιατί μπορείς δυνητικά να επιλέξεις βιβλία από όλα τα χειμερινά π.χ. αν επιλέξεις κάποιο μάθημα μεγαλύτερου εξαμήνου ως επιλογής.
Σε καμία περίπτωση δεν είσαι υποχρεωμένος να τα δηλώσεις όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
αν ενα βιβλιο εχει δυο τομους εμεις μονο τον ενα τομο θα παρουμε?η θα ερθουν και οι δυο?και που βλεπεισ ποσες πιστωτικες μοναδες χρειαζεσαι γι καθε βιβλιο παραπανω?γιατι πηρα ενα βιβλιο απο ανταλλαγη και εχω 6 μοναδες αλλα τι να τις κανω?να τις χρησιμοποιησω στο επομενο εξαμηνο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
αμάν μόνο εγώ δεν έχω δηλώσει μαθήματα/συγγράματα ακόμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top