Φοιτητικά συγγράμματα Εύδοξος

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Λοιπόν, πήρα τα 6 από τα οκτώ συγγράμματα που δικαιούμαι. Σχεδόν όλες οι εκδοτικές, πλην των Gutenberg, παρ' ότι εμφάνιζαν μηδενικά αντίτυπα στο "Εύδοξος", είχαν συγγράμματα προς διάθεση. Ορισμένοι πιάστηκαν εξ απήνης, μια και δεν γνώριζαν ότι είχε ξεκινήσει η διανομή των συγγραμμάτων.
Μάλιστα σ' ένα από τα βιβλιοπωλεία, αν δεν το υπενθύμιζα στον υπεύθυνο, θα 'φευγα με 2 τόμους!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Λοιπόν, πήρα τα 6 από τα οκτώ συγγράμματα που δικαιούμαι. Σχεδόν όλες οι εκδοτικές, πλην των Gutenberg, παρ' ότι εμφάνιζαν μηδενικά αντίτυπα στο "Εύδοξος", είχαν συγγράμματα προς διάθεση. Ορισμένοι πιάστηκαν εξ απήνης, μια και δεν γνώριζαν ότι είχε ξεκινήσει η διανομή των συγγραμμάτων.
Μάλιστα σ' ένα από τα βιβλιοπωλεία, αν δεν το υπενθύμιζα στον υπεύθυνο, θα 'φευγα με 2 τόμους!:confused:


Λες ε;;Και σε εμας στα νομικα ειναι Σακκουλας, και οτι βιβλιο ειναι απο εκει, εμφανιζει 0 διαθεσιμα...Να παρω κανα τηλ;
Παντως πηρα ενα βιβλιο σημερα και μου δωσανε δωρο 3 περιοδικα και αλλα 4 βιβλια( βαριδια περιττο να πω):P:P:P:PΑυτα ειναι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
αφού σήμερα ξεκίνησε η διαδικασία πως τα πήρατε; Πως θα μαθαίνουμε ότι είναι έτοιμα για να τα πάρουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Λες ε;;Και σε εμας στα νομικα ειναι Σακκουλας, και οτι βιβλιο ειναι απο εκει, εμφανιζει 0 διαθεσιμα...Να παρω κανα τηλ;

Δεν περνάς καμιά βολτά αποκεί;

Παντως πηρα ενα βιβλιο σημερα και μου δωσανε δωρο 3 περιοδικα και αλλα 4 βιβλια( βαριδια περιττο να πω):P:P:P:PΑυτα ειναι!:P

Zηλεύω, ρε συ!..:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
αφού σήμερα ξεκίνησε η διαδικασία πως τα πήρατε; Πως θα μαθαίνουμε ότι είναι έτοιμα για να τα πάρουμε;

Αμα εχει διαθεσιμα, ειναι αμεσως ετοιμα και μπορεις να τα παρεις αμεσως!

Zηλεύω, ρε συ!..:redface::P

Να σου πω και εμενα καπως μου ηρθε:P:PΜονο η συγκεκριμενη εκδοση που ηταν το βιβλιο το εκανε βεβαια:PΜαλλον θα τους ειχαν ξεμεινει, δεν ξερω:PΠαντως καλα ειναι για τη βιβλιοθηκη:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
μου δωσανε δωρο 3 περιοδικα και αλλα 4 βιβλια( βαριδια περιττο να πω):P:P:P:PΑυτα ειναι!:P
Ξέρω ποιους εννοείς. Απλώς είναι παλιές εκδόσεις, μη εμπορικές πλέον και τα ξεφορτώνονται με αυτό τον τρόπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antwnis93

Νεοφερμένος

Ο Antwnis93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Για εμάς που δεν έχουμε γραφτεί ακόμη θα μείνει κανένα βιβλίο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Ξέρω ποιους εννοείς. Απλώς είναι παλιές εκδόσεις, μη εμπορικές πλέον και τα ξεφορτώνονται με αυτό τον τρόπο.
Αι γεια σου. Αυτο.
Για εμάς που δεν έχουμε γραφτεί ακόμη θα μείνει κανένα βιβλίο; :P
Καλε μην ανησυχεις !!:P:P:PΓια ολους εχει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αν μας ειχε πει ο πληροφορικαριος ποιο θελει τωρα θα ειχα κανει την παραγγελια :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
αν μας ειχε πει ο πληροφορικαριος ποιο θελει τωρα θα ειχα κανει την παραγγελια :S


Μα δεν γινεταινα δηλωσεις τα υπολοιπα τωρα και αυτο μετα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antwnis93

Νεοφερμένος

Ο Antwnis93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Balthazor, εσύ πώς επέλεξες βιβλία; Αφού δεν έχουμε αρχίσει μαθήματα για να μας προτείνουν οι καθηγητές συγγράμματα :P Τι κονέ έχεις; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Balthazor, εσύ πώς επέλεξες βιβλία; Αφού δεν έχουμε αρχίσει μαθήματα για να μας προτείνουν οι καθηγητές συγγράμματα :P Τι κονέ έχεις; :P


Που τετοια τυχη για κονε:whistle::P. Σχεδον σε ολα ειναι στανταρ τι να επιλεξουμε, το ειχα ψαξει και πιο παλια...Μονο στο συυνταγματικο ποικιλλει με το κλιμακιο, αλλα επειδη ηδη ειχα καποια απο την οικογενεια μου, διαλεξα αυτο που εμεινε:PΑν και πιστευω οτι η συνθεση των κλιμακιων θα ειναι οπως περισυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μα δεν γινεταινα δηλωσεις τα υπολοιπα τωρα και αυτο μετα;
καποιος ειπε πως πρεπει ολα μαζι:hmm: ε αυριο θα τον ρωτησω αν τον βρω ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
καποιος ειπε πως πρεπει ολα μαζι:hmm: ε αυριο θα τον ρωτησω αν τον βρω ..


Παντως, εγω τωρα που μπαινω στον ευδοξο για να βλεπω την κατασταση, μου λεει οτι μπορω να κανω τροποποιηση, ειτε δηλωνοντας ενα αλλο συγγραμμα αντι του αρχικου που ειχα δηλωσει( αν δεν το ειχα βεβαια παραλαβει), ειτε να αφαιρεσω απ'τη δηλωση ενα μαθημα, ή να προσθεσω( αναλογα βεβαια και με το οριο δηλωσης που θετει το εκαστοτε Τμημα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Παντως, εγω τωρα που μπαινω στον ευδοξο για να βλεπω την κατασταση, μου λεει οτι μπορω να κανω τροποποιηση, ειτε δηλωνοντας ενα αλλο συγγραμμα αντι του αρχικου που ειχα δηλωσει( αν δεν το ειχα βεβαια παραλαβει), ειτε να αφαιρεσω απ'τη δηλωση ενα μαθημα, ή να προσθεσω( αναλογα βεβαια και με το οριο δηλωσης που θετει το εκαστοτε Τμημα).
ναι αλλα μπορεις να παραγγειλεις τωρα μερικα βιβλια και μεθαυριο καποια αλλα? νομιζω πως μια φορα μπορεις να οριστικοποιησεις την δηλωση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
ναι αλλα μπορεις να παραγγειλεις τωρα μερικα βιβλια και μεθαυριο καποια αλλα? νομιζω πως μια φορα μπορεις να οριστικοποιησεις την δηλωση..


Παντως εμενα μου τα βγαζει αυτα ενω εχω οριστικοποιησει...ας πει και καποιος αλλος, αλλα πιστευω οτι γινεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Παντως εμενα μου τα βγαζει αυτα ενω εχω οριστικοποιησει...ας πει και καποιος αλλος, αλλα πιστευω οτι γινεται.
εννοω τα εχεις παραγγειλει? δηλαδη αυριο μπορει να παρεις τα μισα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
καποιος ειπε πως πρεπει ολα μαζι:hmm: ε αυριο θα τον ρωτησω αν τον βρω ..
Αρχική Δημοσίευση από συχνές ερωτήσεις:
11.Εάν αλλάξει γνώμη ο φοιτητής για το Σύγγραμμα που έχει δηλώσει μπορεί να αλλάξει τη δήλωσή του;
Εφ' όσον δεν έχει γίνει παραλαβή Συγγράμματος για ένα μάθημα, ο φοιτητής διατηρεί το δικαίωμα να αλλάξει την επιλογή του και στο "Εύδοξος", εντός της σχετικής προθεσμίας.
Αναφέρθηκε και προηγουμένως ότι μπορείς να τροποποιήσεις και να υποβάλεις την δήλωσή σου όσες φορές θέλεις. Επομένως, δεν τρέχει τίποτα αν δηλώσεις όλα τα συγγράμματα εκτός από ένα, το οποίο θα δηλώσεις αργότερα. Μπορείς να παραλάβεις κανονικά τα υπόλοιπα συγγράμματα, αν αυτά είναι διαθέσιμα στα σημεία διανομής και είσαι εντός της σχετικής προθεσμίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Αναφέρθηκε και προηγουμένως ότι μπορείς να τροποποιήσεις και να οριστικοποιήσεις την δήλωσή σου όσες φορές θέλεις. Επομένως, δεν τρέχει τίποτα αν δηλώσεις όλα τα συγγράμματα εκτός από ένα, το οποίο θα δηλώσεις αργότερα. Μπορείς να παραλάβεις κανονικά τα υπόλοιπα συγγράμματα, αν αυτά είναι διαθέσιμα στα σημεία διανομής και είσαι εντός της σχετικής προθεσμίας.

Νομιζω Γιαννη δεν πρεπει πλεον να εχεις αμφιβολια:)Αιντε κανε δηλωση, εχεις να τρεξεις αυριο:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Νομιζω Γιαννη δεν πρεπει πλεον να εχεις αμφιβολια:)Αιντε κανε δηλωση, εχεις να τρεξεις αυριο:P:P:P
μονο που σε ολα μου λεει διαθεσιμοτητα:0 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top