Φοιτητικά συγγράμματα Εύδοξος

hecktor

Νεοφερμένος

Ο hecktor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών, Φοιτητής του τμήματος Κοινωνιολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
question και απο μενα οποιος ξερει ας μου πει. δεν εχω παρει ενα βιβλιο ακομα ( εγκληματολογια ) γιατι δεν εχει ερθει.και στον ευδοξο λεει οτι η ημερομηνια που μπορει καποιος να παρει βιβλια ειναι μεχρι 15/12. δηλαδη αν δεν εχει ερθει μεχρι τοτε και κατα συνεπεια δεν θα το παρω τι γινετε μετα? θα το παρω ετσι και αλλιως η πρεπει να το αγορασω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

watson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο watson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
question και απο μενα οποιος ξερει ας μου πει. δεν εχω παρει ενα βιβλιο ακομα ( εγκληματολογια ) γιατι δεν εχει ερθει.και στον ευδοξο λεει οτι η ημερομηνια που μπορει καποιος να παρει βιβλια ειναι μεχρι 15/12. δηλαδη αν δεν εχει ερθει μεχρι τοτε και κατα συνεπεια δεν θα το παρω τι γινετε μετα? θα το παρω ετσι και αλλιως η πρεπει να το αγορασω?

ειναι σχεδον σιγουρο οτι θα δωθει παραταση .. Εφοσον , δεν εχουν τυπωθει ολα τα βιβλια , η παραταση θεωρειται βεβαιη.. Αλλα , ακομα και αν καποιος δεν παρει βιβλιο ( πχ επειδη το ξεχασει και περασει η προθεσμια) , μπορει να το δανειστει απο φοιτητη μεγαλυτερου εξαμηνου ή απο τη βιβλιοθηκη του ιδρυματος .Ή στην χειροτερη το δανειζεται για μια μερα απο καποιον συμφοιτητη ίδιου εξαμηνου και το βγαζει φωτοτυπιες σε ενα φτηνο φωτοτυπαδικο.

μην πνιγεστε σε μια κουταλια νερο!:P
ΥΓ.. Φυσικα, αν για οποιοδηποτε λογο ενας φοιτητης δεν παραλαβει συγγραμμα για ενα μαθημα, μπορει την επομενη χρονια να ξαναδηλωσει οποιοδηποτε συγγραμμα για το μαθημα αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hecktor

Νεοφερμένος

Ο hecktor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών, Φοιτητής του τμήματος Κοινωνιολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
thanks για την γρηγορη απαντηση. για να το βρω απο αλλον δεν νομιζω γιατι δεν το εχει παρει κανεις αλλος του πρωτου εξαμηνου. το μαθημα το εχω παρει επιλογης , δεν ειναι υποχρεωτικο. ναι θα προσπαθησω με τις προτασεις που μου ειπες απλα δεν παω καθε μερα σχολη γιατι μενω νομιμα ηρακλειο και παω 2 με 3 φορες την εβδομαδα αναλογα με τις υποχρεωσεις μου. ευχαριστω και παλι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι πως η παραλαβή των συγγραμμάτων μπορεί να γίνει έως και 31 Δεκεμβρίου. Στις 15 λήγει η προθεσμία για τη δήλωση. Το μήνυμα στο site είναι αυτό:
Καταληκτική ημερομηνία δήλωσης συγγραμμάτων είναι η 15 Δεκεμβρίου 2011 - Η διανομή θα ολοκληρωθεί στις 31 Δεκεμβρίου 2011.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hecktor

Νεοφερμένος

Ο hecktor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών, Φοιτητής του τμήματος Κοινωνιολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ε δεν το ειχα δει αυτο.καλυτερα 31/12. ισως το παρω μεχρι τοτε.thanks!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalakiss

Νεοφερμένος

Ο mixalakiss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια! Μια ερωτηση γιατι θα τρελαθω!!
Δηλωσα στη γραμματεια μου μεταξυ αλλων 2 μαθηματα τα οποια εξεταζονται κανονικα...
Το προβλημα μου ειναι οτι στο ευδοξος, στη λιστα συγγραμματων δεν μου εμφανιζει αυτα τα μαθηματα ωστε να επιλεξω συγγραμμα!
Τι μπορει να παιζει?

Υ.Γ: Τα συγγραμματα αυτα ωστοσο τα βρισκω σε αλλα μαθηματα (που εχουν κοινα βιβλια με αυτα που δικαιουμαι), αλλα που δεν εχω δηλωσει τωρα..

Ευχαριστω εκ των προτερων... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Έψαξες στην κατηγορία των μαθημάτων χωρίς εξάμηνο ή κοιτάς μόνο στο δικό σου; Μην τα δηλώσεις από άλλο μάθημα, αν δεν το έχεις πάρει, δεν επιτρέπεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalakiss

Νεοφερμένος

Ο mixalakiss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εψαξα παντου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

partblah1990

Νεοφερμένος

Ο partblah1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Πως γίνεται να εξαργυρώσω τις μονάδες μου ?

Έχω ανταλλάξει κάτι βιλίο στον Εύδοξο και έχω πάρει 8 πιστωτικές μονάδες ...το ερώτημα μου είναι πως θα τις εξαργυρώσω τις μονάδες αυτές ..ή μήπως τζάμπα τα αντάλλαξα τα συγγράματα μου?Ξέρει κανείς να μου απαντήσει επί του θέματος ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Πως γίνεται να εξαργυρώσω τις μονάδες μου ?

Έχω ανταλλάξει κάτι βιλίο στον Εύδοξο και έχω πάρει 8 πιστωτικές μονάδες ...το ερώτημα μου είναι πως θα τις εξαργυρώσω τις μονάδες αυτές ..ή μήπως τζάμπα τα αντάλλαξα τα συγγράματα μου?Ξέρει κανείς να μου απαντήσει επί του θέματος ?
Δεν είναι διαθέσιμη ακόμα αυτή η δυνατότητα.
Διάβασε κι εδώ, προς το τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hecktor

Νεοφερμένος

Ο hecktor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών, Φοιτητής του τμήματος Κοινωνιολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
καλημερα.θελω να ρωτησω παλι κατι για συγγραμματα.λοιπον εχω επιλεξει μαθημα εγκληματολογια και απο τα δυο διαθεσιμα συγγραμματα διαλεξα το δευτερο το οποιο μεχρι και αυτη την στιγμη δεν εχει ερθει στο βιβλιοπωλειο.εχω την δυνατοτητα απο την γραμματεια να αλλαξω την δηλωση μου και να επιλεξω το πρωτο μηπως και υπαρχει διαθεσιμο?αλλιως αν δεν ειναι κανενα απο τα δυο διαθεσιμο υπαρχει περιπτωση να παρω καποιο απο τα δυο στο μελλον η οχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Eγώ είχα αλλάξει το βιβλίο της βοτανικής.Είχα πάρει το πρώτο προτεινόμενο αλλά τλκ ο καθηγητής ήθελε το 2ο οπότε έκανα επεξεργασία της δήλωσης:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
καλημερα.θελω να ρωτησω παλι κατι για συγγραμματα.λοιπον εχω επιλεξει μαθημα εγκληματολογια και απο τα δυο διαθεσιμα συγγραμματα διαλεξα το δευτερο το οποιο μεχρι και αυτη την στιγμη δεν εχει ερθει στο βιβλιοπωλειο.εχω την δυνατοτητα απο την γραμματεια να αλλαξω την δηλωση μου και να επιλεξω το πρωτο μηπως και υπαρχει διαθεσιμο?αλλιως αν δεν ειναι κανενα απο τα δυο διαθεσιμο υπαρχει περιπτωση να παρω καποιο απο τα δυο στο μελλον η οχι?

Δυστυχώς, δεν μπορείς να αλλάξεις τη δήλωσή σου!
Αν περάσεις το μάθημα δεν δικαιούσε το σύγγραμμα του συγκεκριμένου μαθήματος!

Πάντως, μην το αφήνεις να περάσει, δίχως να παραπονεθείς.

Η διανομή των συγγραμμάτων παρατείνεται ως τις 25 Ιανουαρίου 2012
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dante38245

Νεοφερμένος

Ο dante38245 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Μήπως έχει κάποιος ενημέρωση για το πότε θα αρχίσει η διανομή των συγγραμμάτων για το εαρινο εξάμηνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Για πέρσι απ' ότι είδα στον Εύδοξο έλεγε τέλη Μαρτίου (τώρα δε το γράφει, απλά το είχαν ξεχάσει από πέρσι όταν είχα μπει τον Οκτώβριο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Περίοδος Υποβολής Δηλώσεων 12/03/2012 - 01/06/2012
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paladin_k20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paladin_k20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Περίοδος Υποβολής Δηλώσεων 12/03/2012 - 01/06/2012

Μα γιατι αργει τοσο πολυ???Εμεις ειμαστε ηδη στην τριτη βδομαδα μαθηματων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
I know! :angry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
μα πως γινεται το καθε ιδρυμα να κανει Ο,ΤΙ θελει;;;

θυμαμαι οταν ειχαμε τελειωσει εμεις, πως υπηρχαν παιδια που εδιναν ακομα για μια βδομαδα σε αλλες σχολες και δεν ειχαν καθολου βδομαδα κενη (απαραδεκτο κατα τη γνωμη μου...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση Kaleidoscope.

Εμείς παιδιά ακόμα εξεταζόμαστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top