Φοιτητικά συγγράμματα Εύδοξος

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Πολυ κουραση αυτο το περα-δωθε για τα συγγραμματα (ειδικα αν εχεις την προθεση να εισαι και στη σχολη το πρωι..)
Παω δυο η ωρα, και λεει η τυπισσα "εχει κολλησει το συστημα, ελατε σε μια ωρα.."
Πηγαινω μετα απο 3 ωρες (δεν γινοταν πιο νωρις) και ειχαν τα τελειωσει τα βιβλια..
Αχ.. Αντε τρεχα αυριο παλι..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
παιδια,μεχρι ποτε μπουρουμε να δηλωσουμε συγγραμματα στον ευδοξο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
παιδια,μεχρι ποτε μπουρουμε να δηλωσουμε συγγραμματα στον ευδοξο;
Μεχρι τις 15 Δεκεμβριου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
λιγο γκαντεμια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ:)
τιποτα:)αλλα να ξερεις οτι και η προθεσμια παραλαβης βιβλιων ειναι τοτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
και σε μας λειπουν 3 βιβλια.Σκεφτομαι αν δεν ερθουν μεχρι την δευτερα θα κανω κρουση στον προεδρο.Δεν παει αλλο χρειαζομαστε τα βιβλια και κυριως αυτο της Γραμμικης Αλγεβρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
και σε μας λειπουν 3 βιβλια.Σκεφτομαι αν δεν ερθουν μεχρι την δευτερα θα κανω κρουση στον προεδρο.Δεν παει αλλο χρειαζομαστε τα βιβλια και κυριως αυτο της Γραμμικης Αλγεβρας

Και σε εμάς λείπει ένα βιβλίο, αλλά ευτυχώς δεν είναι κάτι που επείγει!:P
οφφ: Γιατί δεν δοκιμάζεις να βολευτείς προσωρινά με κάτι από τη βιβλιοθήκη του πανεπιστημίου? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Εγώ πήγα σήμερα για δύο και το σύστημα είχε κολλήσει...
και το ένα τέλειωσε και το άλλο δεν το προλαβαίνω με την καμία=.=
Θα ξανακυκλοφορήσουν,έτσι; :P

''Μια ψαρωμένη 1ετής :P ''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Εγώ πήγα σήμερα για δύο και το σύστημα είχε κολλήσει...
και το ένα τέλειωσε και το άλλο δεν το προλαβαίνω με την καμία=.=
Θα ξανακυκλοφορήσουν,έτσι; :P

''Μια ψαρωμένη 1ετής :P ''
Θα φέρουν κι'άλλα,χαλάρωσε:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Ρε παιδια ναι αμαν και αυτο το συστημα.Ουτε στη θεσσαλονικη διανομες λογω του οτι πεφτει συχνα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγώ πήγα σήμερα για δύο και το σύστημα είχε κολλήσει...
και το ένα τέλειωσε και το άλλο δεν το προλαβαίνω με την καμία=.=
Θα ξανακυκλοφορήσουν,έτσι; :P

''Μια ψαρωμένη 1ετής :P ''
φυσικα και θα φερουν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Έκανα σήμερα τη δήλωση, πήρα και 2/6 συγγράμματα :P
Αλλά σε ένα βιβλίο που δήλωσα, στην τελική εμφάνιση της δήλωσής μου μου εμφανίζει αυτό κι ένα άλλο ενός συγγραφέα που δεν το είχα επιλέξει (πρόκειται για συγγράμματα που αφορούν το ίδιο μάθημα).
1. Έχει κανείς ιδέα γιατί έγινε αυτό? Την κοίταξα 100 φορές πριν την υποβάλω, δεν έκανα κάποιο λάθος.
2. Αξίζει να πάω να το πάρω? Γιατί το σημείο διανομής είναι σε μια διεύθυνση που δεν έχω την παραμικρή ιδέα προς τα που πέφτει ή πως να πάω εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Έκανα σήμερα τη δήλωση, πήρα και 2/6 συγγράμματα :P
Αλλά σε ένα βιβλίο που δήλωσα, στην τελική εμφάνιση της δήλωσής μου μου εμφανίζει αυτό κι ένα άλλο ενός συγγραφέα που δεν το είχα επιλέξει (πρόκειται για συγγράμματα που αφορούν το ίδιο μάθημα).
1. Έχει κανείς ιδέα γιατί έγινε αυτό? Την κοίταξα 100 φορές πριν την υποβάλω, δεν έκανα κάποιο λάθος.
2. Αξίζει να πάω να το πάρω? Γιατί το σημείο διανομής είναι σε μια διεύθυνση που δεν έχω την παραμικρή ιδέα προς τα που πέφτει ή πως να πάω εκεί.


Πες βρε συγκεκριμενα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Πες βρε συγκεκριμενα:P

Ναι σωστά:P
Στην ιστορία δικαίου, επέλεξα το σύγγραμμα Βελισσαροπούλου και στην επισκόπηση μου εμφανίζει αυτό και "Πηγές ιστορίας του δικαίου"- Καράμπελας Δημήτρης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XARA62

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η XARA62 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Ναι σωστά:P
Στην ιστορία δικαίου, επέλεξα το σύγγραμμα Βελισσαροπούλου και στην επισκόπηση μου εμφανίζει αυτό και "Πηγές ιστορίας του δικαίου"- Καράμπελας Δημήτρης.
Αν δεις στον Εύδοξο:
https://service.eudoxus.gr/public/departments/courses/2785/2011
τα δύο αυτά συγγράμματα είναι "σετάκι" στην 1η επιλογή του μαθήματος. Γενικά, όπου μια επιλογή περιλαμβάνει δύο συγγράμματα, τα παίρνουμε και τα δύο δωρεάν (ισχύει και για συνταγματικό και για γενικές αρχές αστικού).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παιδια, βοηθεια, γιατι κοντευω να τρελαθω!! Πηγα να μπω στη σελιδα του ευδοξου για να δω αν ηρθε το τελευταιο βιβλιο που περιμενουμε και μου εβγαλε αυτο:
"Ο λογαριασμός σας έχει απενεργοποιηθεί, είτε επειδή δεν έχετε τακτοποιήσει τα βιβλία που παραλάβατε στο προηγούμενο εξάμηνο χωρίς να τα δικαιούστε είτε επειδή βρέθηκε εγγραφή φοιτητή με ίδια στοιχεία με εσάς. Δεν επιτρέπονται αλλαγές στη Δήλωση σας και δεν θα μπορείτε να παραλάβετε βιβλία από τα Σημεία Διανομής. Παρακαλούμε να επικοινωνήσετε με το Γραφείο Αρωγής Χρηστών."
Παιδια τι μπορει να συμβαινει?? Ειλικρινα τα εχω παιξει!! Ειμαι 100% σιγουρος πως ΔΕΝ εχω παρει παραπανω βιβλια, αοφυ ποτε δε χρωστουσα καποια μαθηαμα απο προηγουμενο εξαμηνο και ετσι δηλωνα μονο εκεινα του τρεχοντος εξαμηνου... Το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι ενα βιβλιο που ειχα δανειστει απο τη βιβλιοθηκη της σχολης και επειδη το ξεχασα στην πολη μου, το εχω πολλους μηνες στην κατοχη μου!! Αχ, αυτο μου ελειπε τωρα:(...

Εdit: Εχω απελπιστει ηδη... Τους εστειλα μηνυμα, αλλα αυριο ειναι Κυριακη, οποτε δεν το βλεπω να μου απαντανε συντομα!! Ρε παιδια, ειναι αδικο ρε γαμωτο!!! Δεν εχω κανει ΠΟΤΕ λαμογια και χαθηκαν και οι μοναδες που ειχα απο την ανταλλαγη συγγραματων... Θα σκασω!! Χθες-Προχθες που το κοιταξα τελευταια φορα ηταν ολα μια χαρα...

Reedit: Επικοινωνησα με αλλους δυο συμφοιτητες μου και εχουν ακριβως το ιδιο προβλημα!! Μπορει να μου δωσει καποιος μια λογικη εξηγηση??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Τελικά, foreverfreak, βρήκες λύση με το ζήτημα αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ασε ρε, κοντεψα να τρελαθω χωρις λογο με τους μ@@@@@ς:mad:...
Για καποιον αγνωστο λογο ειχαν απενεργοποιησει τους λογαριασμους απ'ολο το ετος μου και εμεις τρεχαμε και ψαχνομασταν σαν πανικοβλητα:P:P!! Τελικα τους εστειλα mail και τον ξαναενεργοποιησαν... Τη Δευτερα παω να παρω και το τελευταιο μου βιβλιο!! Φρεσκο φρεσκο... Μολις τωρα εκδοθηκε;)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top