[Φοιτητές] Είστε υπέρ ή κατά των καταλήψεων;

[Φοιτητές] Είστε υπέρ ή κατά των καταλήψεων;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 105)
  • Υπέρ

    Ψήφοι: 25 23.8%
  • Κατά

    Ψήφοι: 77 73.3%
  • Δεν έχω άποψη

    Ψήφοι: 3 2.9%

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Είδα σήμερα έναν τίτλο στις ειδήσεις αλλά δεν πρόλαβα το ρεπορτάζ... Έλεγε 'Τελεσίγραφο Διαμαντοπούλου για καταλήψεις' ή κάτι τέτοιο! Ξέρετε κάτι?
ολγα ξερεις κανεναν να την υπολογιζει?:P εγω οχι παντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Δεν είναι θέμα της Διαμαντοπούλου δυστυχώς αυτό. Αν δεν βγαίνουν οι βδομάδες, θα χαθεί το εξάμηνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δεν είναι θέμα της Διαμαντοπούλου δυστυχώς αυτό. Αν δεν βγαίνουν οι βδομάδες, θα χαθεί το εξάμηνο.
οντως ετσι παει..αλλα το να βγαινει και να μιλαει καθε μερα και να επιτιθεται οπως στην προηγουμενη δηλωση μαλλον δεν κανει και καλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
σιγουρα ισχυουν οι 13 βδομαδες αλλα αυτο το ξερουμε ηδη. Αυτη το λεει σα να μας απειλει.:knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
η κυρια διαμαντοπουλου σε μια στιγμη απελπισιας αρχισε τις κουφιες απειλες και τα μεγαλα λογια του αερα!!! Σε συναργασια με τα μαγαλα ΜΜΕ (η μαλλον ΜΕΠ μεσα ενημερωσης προβατων) προσπαθουν να ριξουν λασπη το κινημα που βλεπουν οτι θεριευει! απλα οι προσπαθειες τους ειναι αστειες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Αν χαθεί το εξάμηνο, ποιος από εσάς θα μου δώσει όλα αυτά τα νοίκια?? Με ρωτήσατε εμένα αν μου περισσεύουν αυτά τα χρήματα?

Αν περάσει το νομοσχέδιο,sugar,θα σου κοστίσει πολύ περισσότερο απ'τα νοίκια ενός μήνα,in the long run.

Που και στην τελική τίποτα δεν θα καταφέρετε.

Your opinion.Αλλά και να χάσουμε,τουλάχιστον προσπαθήσαμε,δεν σκύψαμε μοιρολατρικά το κεφάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Από τι στιγμή που κάθε νέα κυβέρνηση που εκλέγεται αλλάζει και το σύστημα,ποτέ δε πρόκειτε να πάμε
μπροστά...
Οι φωνές και όλα αυτά είναι ωραία αλλά γιατί να γίνονται όταν είναι οι εξεταστικές και όχι ενδιάμεσα στο χρόνο ;
Κάποιοι κομματοποιημένοι βάζουν το λιθαράκι τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MurdereSs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Αν περάσει το νομοσχέδιο,sugar,θα σου κοστίσει πολύ περισσότερο απ'τα νοίκια ενός μήνα,in the long run.



Your opinion.Αλλά και να χάσουμε,τουλάχιστον προσπαθήσαμε,δεν σκύψαμε μοιρολατρικά το κεφάλι.

Αρχικά.. Ενός μήνα, ή 6 μηνών ?? Και έπειτα... Αφού το έχουμε δει άπειρες φορές.. Από το σχολείο, από τις καταλήψεις των άλλων στα πανεπιστήμια.. Δεν γίνεται ποτέ τίποτα.. Αυτοί πάντα κάνουν το δικό τους.. Προφανώς η λύση δεν είναι να βγαίνουμε κι εμείς χαμένοι.. Εμάς ποτέ δεν μας ακούν! Ξέρω τι θα πεις τώρα.. Ότι δεν συντονιζόμαστε ΟΛΟΙ μαζί και αν γινόταν αυτό κάτι θα καταφέρναμε.. Ας γίνει πρώτα αυτή η πανελλαδική συνεννόηση και μετά είμαι κι εγώ μέσα.. Όχι όμως έτσι.. Να γίνεται εις βάρος μας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orthologistis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
ρε παιδια να σας ρωτησω κατι??? πως αλλιως θα ακουστει η φωνη των φοιτητων??? εδω χθες δεν ανεφεραν (τα λαμογια μμε)ουτε την τεραστια φοιτητικη πορεια στην θεσσαλονικη, γιατι αυτο που ενδιαφερει την ελληνικη κοινη γνωμη ειναι μονο τα επεισοδια (δηλαδη αν δεν κανουμε επεισοδεια δεν ακουγωμαστε , αυτο θελουν να μας πουν???)..... το οτι βγηκαν τοσοι χιλιαδεσ φοιτητες και περιφρουρησαν τις πορειες τους απο εξωπανεπιστημιακους ουτε λογος..... η πασπ που φωναζε τις προαλες να μην γινει καταλειψη στο πανεπιστημιο, αλλα να συμμετεχουμε μαζικα στις κινητοποιησεις, χθες, ουτε ενας απο αυτους που το ελεγαν, δεν υπηρχε στην πορεια... διαφωνω καθετα με καταλειψεις σε γυμνασια και λυκεια γιατι τα παιδια που πανε σχολειο στα δημοσια ιδρυματα μειονεκτουν εναντι των ιδιωτικων σχολειων, αλλα για τα πανεπιστημια ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 'Η ΔΕΝ ΜΑΣ ΔΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
ρε παιδια να σας ρωτησω κατι??? πως αλλιως θα ακουστει η φωνη των φοιτητων??? εδω χθες δεν ανεφεραν (τα λαμογια μμε)ουτε την τεραστια φοιτητικη πορεια στην θεσσαλονικη, γιατι αυτο που ενδιαφερει την ελληνικη κοινη γνωμη ειναι μονο τα επεισοδια (δηλαδη αν δεν κανουμε επεισοδεια δεν ακουγωμαστε , αυτο θελουν να μας πουν???)..... το οτι βγηκαν τοσοι χιλιαδεσ φοιτητες και περιφρουρησαν τις πορειες τους απο εξωπανεπιστημιακους ουτε λογος..... η πασπ που φωναζε τις προαλες να μην γινει καταλειψη αλλα να συμμετεχουμε μαζικα στις κινητοποιησεις χθες ουτε ενας απο αυτους που το ελεγαν δεν υπηρχε στην πορεια... διαφωνω καθετα με καταλειψεις σε γυμνασια και λυκεια γιατι ειναι εναντια ατα δημοσια ιδρυματα αφου υπαρχουν τα ιδιωτικα σχολεια αλλα για τα πανεπιστημια ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 'Η ΔΕΝ ΜΑΣ ΔΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ....

φιλε μου αυτο που κανουν λεγεται ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ. πολυ καλα τα πες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
η καταληψη για μενα ειναι ο χειροτερος τροπος διαμαρτυριας ,δεν εχουν κανενα δικαιωμα μερικα ατομα να κλεινουν σχολες, να διακοπτουν εξεταστικες και να διωχνουν απο τα αμφιθεατρα φοιτητες και καθηγητες γιατι ετσι τους Γκ****** . Πριν μπω στο πανεπιστημιο ημουν αντιθετη σχετικα με την καταργηση του ασυλου, αλλα τωρα πλεον τασσομαι υπερ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonathannnnnnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
το οτι αυτη τη στιγμη μας κυβερναει το 20% του 70% του πλυθησμου της χωρας δεν ειναι παρανομο?το οτι σε καθε διαδηλωση τα ματ βαρανε αλυπητα χωρις κανενα λογο δεν ειναι παρανομο?το οτι καποιοι εχουν πλουτισει παρανομα και ζουν εις βαρος του υπολοιπου λαου στο ονομα της ελευθερης αγορας δεν ειναι παρανομο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orthologistis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
η καταληψη για μενα ειναι ο χειροτερος τροπος διαμαρτυριας ,δεν εχουν κανενα δικαιωμα μερικα ατομα να κλεινουν σχολες, να διακοπτουν εξεταστικες και να διωχνουν απο τα αμφιθεατρα φοιτητες και καθηγητες γιατι ετσι τους Γκ****** .

καλα συμφονω μαζι σου και εμενα δεν μου αρεσει να χανω το 6μηνο μ ουτε να σταματω την λειτουργεια του πανεπιστημιου.... ΑΛΛΑ ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ???? ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΜΑΜΙΣΟΥΝ (οπως κανουν οι μεγαλυτεροι γιατι νιωθουν ενοχοι σε αυτο που εχουν φτιαξει)???? πως θα αντιδρασεις αν κατι δεν σου αρεσει σε αυτα που γινονται???? γιατι στα λογια ολοι καλοι ειμαστε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Συμφωνώ στην αντίδραση, αλλά δεν έχετε καταλάβει ότι δεν τους καίγεται καρφί για τους μαθητές και τους φοιτητές...
Οι μόνοι που ζημιώνονται είμαστε εμείς (το εμείς με την ευρύτερη έννοια καθώς δεν είμαι προπτυχιακή). Επίσης, δεν υπάρχει καμία σοβαρή αντιπρόταση. Λες και ΟΛΑ μας τα προβλήματα θα λυθούν ως δια μαγείας αν επανέλθει το άσυλο...Μόνο γι αυτό φωνάζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonathannnnnnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Συμφωνώ στην αντίδραση, αλλά δεν έχετε καταλάβει ότι δεν τους καίγεται καρφί για τους μαθητές και τους φοιτητές...
Οι μόνοι που ζημιώνονται είμαστε εμείς (το εμείς με την ευρύτερη έννοια καθώς δεν είμαι προπτυχιακή). Επίσης, δεν υπάρχει καμία σοβαρή αντιπρόταση. Λες και ΟΛΑ μας τα προβλήματα θα λυθούν ως δια μαγείας αν επανέλθει το άσυλο...Μόνο γι αυτό φωνάζουν.
κανεις λαθος.αυτο ειναι απλως η αποδειξη οτι δεν σεβονται κανενα αγωνα και ουτε οτι το ασυλο κερδηθηκε με αιμα .ακραια νεοφιλελευθερη πολιτικη εφαρμοζουν οποτε δε θελουν σε κανενα χωρο να υπαρχει διακινηση ιδεων χωρις να μπορουν να επεμβουν οταν χρειαστει με τα σκυλια τους.το οτι πλεον μετα τα 3χρονια δεν θεωρειται προπτυχιακο ,σημαινει οτι μπορουν να βαλουν διδακτρα αφου η δωρεαν παιδεια πλεον υπαρχει μονο στα προπτυχιακα χρονια .αρα τελος δωρεαν παιδεια ΚΑΙ στη τριτοβαθμια εκπαιδευση.για τη διοικηση του πανεπιστημιου και τα ν+2 χρονια αλλα και για τη δωρεαν σιτιση ειναι γνωστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Νομιζω πως και εμεις οι μαθητες πρεπει να οργανωθουμε και να παρουμε μερος στις πορειες των φοιτητων.σε λιγα χρονια και εμεις θα ειμαστε φοιτητες και εμας θα επιβαρυνουν οσα παει να κανει η Διαμαντοπουλου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
καλα συμφονω μαζι σου και εμενα δεν μου αρεσει να χανω το 6μηνο μ ουτε να σταματω την λειτουργεια του πανεπιστημιου.... ΑΛΛΑ ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ???? ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΜΑΜΙΣΟΥΝ (οπως κανουν οι μεγαλυτεροι γιατι νιωθουν ενοχοι σε αυτο που εχουν φτιαξει)???? πως θα αντιδρασεις αν κατι δεν σου αρεσει σε αυτα που γινονται???? γιατι στα λογια ολοι καλοι ειμαστε.....
-------------------------------------------------
και αμα εμεις κανουμε καταληψεις...η διαμαντοπουλου στεναχωριααααα που θα τραβηξει....ειδικα αμα δωσουμε κ διπλη εξεταστικη εκει ειναι που θα την αποτελειωσουμε...:P
η επανασταση δν γινεται με το ζορι ,για να γινει πρεπει να υπαρχουν ατομα που να σε εμπνεουν και να σε σεβονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonathannnnnnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Νομιζω πως και εμεις οι μαθητες πρεπει να οργανωθουμε και να παρουμε μερος στις πορειες των φοιτητων.σε λιγα χρονια και εμεις θα ειμαστε φοιτητες και εμας θα επιβαρυνουν οσα παει να κανει η Διαμαντοπουλου..
σωστος εσενα θα σε επιβαρυνει περισσοτερο απο εμενα που μπηκα φετος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Orthologistis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
-------------------------------------------------
και αμα εμεις κανουμε καταληψεις...η διαμαντοπουλου στεναχωριααααα που θα τραβηξει....ειδικα αμα δωσουμε κ διπλη εξεταστικη εκει ειναι που θα την αποτελειωσουμε...:P
η επανασταση δν γινεται με το ζορι ,για να γινει πρεπει να υπαρχουν ατομα που να σε εμπνεουν και να σε σεβονται...

βρε κοριτσι μου καλο,τι μου πρωτεινεις ως αντιδραση δεν εχω καταλαβει..... θες να μην κανουμε καταλειψη, να μην κανουμε..... πως αλλιως πρεπει να ενεργησουμε ως φοιτητες για να αντιδρασουμε και να ακουστουμε, απο την στιγμη που σου λεω οτι στις πορειες αν ΔΕΝ γεινουν επεισοδεια μας εχουν γραμμενους (σε καμια περιπτωση δεν ειμαι υπερ των επεισοδειων, για να μην παρεξηγηθω!!)???? ......να κανουμε απεργεια πεινας???? εδω και ενα χρονο που ειμαι φοιτητης και τρωω απο την λεσχη εχω χασει 10 κιλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
βρε κοριτσι μου καλο,τι μου πρωτεινεις ως αντιδραση δεν εχω καταλαβει..... θες να μην κανουμε καταλειψη, να μην κανουμε..... πως αλλιως πρεπει να ενεργησουμε ως φοιτητες για να αντιδρασουμε και να ακουστουμε, απο την στιγμη που σου λεω οτι στις πορειες αν ΔΕΝ γεινουν επεισοδεια μας εχουν γραμμενους (σε καμια περιπτωση δεν ειμαι υπερ των επεισοδειων, για να μην παρεξηγηθω!!)???? ......να κανουμε απεργεια πεινας???? εδω και ενα χρονο που ειμαι φοιτητης και τρωω απο την λεσχη εχω χασει 10 κιλα!!!
οι περισσοτεροι εδω μεσα προτεινουν αντιδραση απο τον καναπε θα επρεπε να το εχεις αντιληφθει:P και το βασικοτερο..κραξιμο απο το ιντερνετ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top