Φιλία ανάμεσα στα δύο φύλα

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Πιστευω οτι μπορει να υπαρξει φιλια αναμεσα σε ενα αγορι και ενα κοριτσι και μαλιστα μπορει να ειναι και πιο σταθερη. Ισως βεβαια να εξελιχθει σε ερωτικη σχεση... αναλογα με τις συγκυριες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Παιδια ολα και ολα φυσικα υπαρχει φιλια αναμεσα στα 2 φυλλα . Εγω εχω παρα πολλους φιλους αγορια και περναμαι 1 χαρα!!!!!!!!!!!!!!! Βεβαια υπαρχουν μερικα ατομα που εχουν πολυ πονηρο μυαλο για αυτο το λογο δεν μπορουν να κανουν παρεα με το αλλο φυλλο.Ομως γενικα αν και τα 2 ατομα ειναι σωστα στην παρεα .. οσων αναφορα την εχεμυθεια κ.τ.λ μπορει να δημιουργηθει ενας πολυ γερος δεσμος και 1 πολυ δυνατη φιλια μεταξυ τους!!!!!!!!:)

περναμε*
ορθογραφικι λαθος συγγνωμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Πιστεύω ότι σίγουρα μπορεί να υπάρξει φιλία ανάμεσα στα δύο φύλα αν και κατά τη γνώμη μου,αναπόφευκτα κάποια στιγμή θα υπάρξει κάποια έλξη από έναν από τους δυο.'Η και από τους δύο (και τότε θα έχουμε μία όμορφη σχέση!Γιατί η καλύτερη σχέση για εμένα είναι αυτή που ξεκινάει από φιλική!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
σιγουρα... αλλα ειναι πιο δυσκολο οχι μονο για τα κοινα ενδιαφεροντα αλλα για το τι λενε απο πισω οι συμμαθητες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Ε οπως προαναφερθηκε ειναι και αναλογα το ατομο.Παντως,κατα τη γνωμη μου,παντα ενας απο τους δυο θα νιωσει κατι(ασχετα απο το αμα θα το δηλωσει/δειξει ή οχι).Αυτος ειναι ο κανονας για μενα(και απο αυτα που βλεπω) ,αλλα ειμαι σιγουρη πως υπαρχουν εξαιρεσεις.Για να πω ομως την αληθεια,εγω πιο καλα τα παω με τα αγορια παρα με τα κοριτσια (χωρις ομως να εχω καποιον κολλητο που να ειναι αγορι,αλλα δεν θα 'χα προβλημα).Αλλα ισως αμα ενας απο τους δυο δεν ειναι και straight τοτε μια τετοιου ειδους φιλια να ναι πολυ ευκολοτερη.

..είναι εκ φύσεως η «αγνή» φιλία αδύνατη ανάμεσα στα δυο φύλα. Εδώ πολλοί στα σόγια ερωτεύονται τρίτες και ν-οστές ξαδέρφες ή ξαδέρφες ερωτεύονται τρίτους και ν-οστούς ξαδέρφους (όπου ν μεγαλύτερο ή ίσον του 3). Ο ερωτισμός υποβόσκει πάντα στις ανθρώπινες σχέσεις, με αφετηρία την εφηβική ηλικία πάντα λόγω των βιολογικών αλλαγών (μπομπούκιασμα). Τώρα γιατί κάποιες κοπελίτσες εδώ στο φόρουμ, βλέπουν τελείως «φιλικά» άτομα του αντίθετου φίλου, πιστεύω ότι είναι θέμα ηλικίας. Τέτοια άκουγα και εγώ όταν πήγαινα λύκειο και ήμουν σαν ηλίθιος έφηβος. Τώρα, εκείνες οι «αθώες» φιλεναδίτσες, ως φοιτήτριες μας το παίζουν μοιραία άγρια θηλυκά (για άλλα κόλπα). :D Αν οι κοπελιές εδώ, ωριμάσουν λίγο και αρχίσουν οι κάψες και οι θερμοπίδακες...τα πράγματα θα αλλάξουν προς το καλύτερο. Μην βάζουμε φρένο στο φυσιολογικό. Κακό είναι να βλέπει ένα αγόρι ερωτικά μια κοπέλα; Έλεος με τις απόψεις κατηχητικού. Με κάτι τέτοιες π_π_ριές φτάσαμε στην ασεξουαλικότητα των νέων και στους ερωτικά κομπλεξαρισμένους (σιγανοπαπαδιές). Δεν καταλαβαίνω τι το άσχημο έχει ο ερωτισμός. Τι πιο ωραίο από ένα αγνό εφηβικο ρουφιχτό γλωσσόφιλο και μια τρυφερή αγκαλίτσα έτσι ξαφνικά; :P Αν μιλάμε για παιδικές ηλικίες εκεί υπάρχει άλλη λογική.


Σε μεγαλο μερος εχεις δικιο.Δεν ειπε ομως κανεις οτι ειναι κακο ενα αγορι να βλεπει ερωτικα ενα κοριτσι ή το αναποδο.Απλα,αν (για τον λογο που συνηθως οι σχεσεις των δυο αντιθετων φυλων ειναι ,τις περισσοτερες φορες,ερωτικες)θα μπορουσε να υπαρξει και αληθινη φιλια.Αλλα αποψεις κατηχητικου;:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
..είναι εκ φύσεως η «αγνή» φιλία αδύνατη ανάμεσα στα δυο φύλα. Εδώ πολλοί στα σόγια ερωτεύονται τρίτες και ν-οστές ξαδέρφες ή ξαδέρφες ερωτεύονται τρίτους και ν-οστούς ξαδέρφους (όπου ν μεγαλύτερο ή ίσον του 3). Ο ερωτισμός υποβόσκει πάντα στις ανθρώπινες σχέσεις, με αφετηρία την εφηβική ηλικία πάντα λόγω των βιολογικών αλλαγών (μπομπούκιασμα). Τώρα γιατί κάποιες κοπελίτσες εδώ στο φόρουμ, βλέπουν τελείως «φιλικά» άτομα του αντίθετου φίλου, πιστεύω ότι είναι θέμα ηλικίας. Τέτοια άκουγα και εγώ όταν πήγαινα λύκειο και ήμουν σαν ηλίθιος έφηβος. Τώρα, εκείνες οι «αθώες» φιλεναδίτσες, ως φοιτήτριες μας το παίζουν μοιραία άγρια θηλυκά (για άλλα κόλπα). :D Αν οι κοπελιές εδώ, ωριμάσουν λίγο και αρχίσουν οι κάψες και οι θερμοπίδακες...τα πράγματα θα αλλάξουν προς το καλύτερο. Μην βάζουμε φρένο στο φυσιολογικό. Κακό είναι να βλέπει ένα αγόρι ερωτικά μια κοπέλα; Έλεος με τις απόψεις κατηχητικού. Με κάτι τέτοιες π_π_ριές φτάσαμε στην ασεξουαλικότητα των νέων και στους ερωτικά κομπλεξαρισμένους (σιγανοπαπαδιές). Δεν καταλαβαίνω τι το άσχημο έχει ο ερωτισμός. Τι πιο ωραίο από ένα αγνό εφηβικο ρουφιχτό γλωσσόφιλο και μια τρυφερή αγκαλίτσα έτσι ξαφνικά; :P Αν μιλάμε για παιδικές ηλικίες εκεί υπάρχει άλλη λογική.

Συμφωνώ μαζί σου.:)
Ωστόσο μερικές φορές τα συναισθήματα κρύβονται, οπότε θεωρείται ότι υφίσταται "φιλία":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
εγω παντα πιστευα οτι μπορει να υπαρξει φιλια μεταξυ των δυο φυλων... Απ τη μερα ομωσ που συνηδητοποιησα οτι το αγορι μου που ηταν κολλητοσ τησ δικιασ μ κολλητησ, τησ την επεσε η μαλλον για να το θεσω καλυτερα ηταν ερωτευμενοσ μαζι τησ κ συνεχιζε να ειναι μαζι μου, αλλαξα τελειωσ αποψη για το συγκεκριμενο θεμα.... χωρισ αυτο να σημαινει οτι γινεται παντα ετσι..... υπαρχουν και εξαιρεσεισ φυσικα.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
εγω παντα πιστευα οτι μπορει να υπαρξει φιλια μεταξυ των δυο φυλων... Απ τη μερα ομωσ που συνηδητοποιησα οτι το αγορι μου που ηταν κολλητοσ τησ δικιασ μ κολλητησ, τησ την επεσε η μαλλον για να το θεσω καλυτερα ηταν ερωτευμενοσ μαζι τησ κ συνεχιζε να ειναι μαζι μου, αλλαξα τελειωσ αποψη για το συγκεκριμενο θεμα.... χωρισ αυτο να σημαινει οτι γινεται παντα ετσι..... υπαρχουν και εξαιρεσεισ φυσικα.......
(!)

Μόλις το έμαθες ποιά ήταν η αντίδραση σου? Με έχει φάει η περιέργεια τώρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chocopol

Νεοφερμένος

Ο chocopol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι μπορει να υπαρξει φιλια μεταξυ ενος αντρα και μιας γυναικας !!! και αυτο το ξερω επειδη τα ατομα που μου σταθηκαν και ειμαστε κολλητοι για πολλα χρονια ειναι κοριτσια! και ειναι το καλυτερο πραγμα γιατι μπορουν να σε συμβουλεψουν για ενα αλλο κοριτσι και με εχουν βοηθησει παρα πολλεσ φορες αυτη ειναι η αποψη μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
(!)

Μόλις το έμαθες ποιά ήταν η αντίδραση σου? Με έχει φάει η περιέργεια τώρα. :P

παντα πιστευα μεσα μου οτι την ηθελε αλλα παντα με εβγαζαν κ οι δυο τρελοι καθε φορα που τουσ το ελεγα.... δν ειχε το θαρροσ κανενασ απ τουσ δυο να μου το πει..... εγω ομωσ μεσα μου πονουσα πολυ..... κ οταν τελικα χωρισαμε γυρισε κ μου το ειπε η κολλητη μ μετα απο 4 μηνεσ..... ενιωθα οτι τον μισουσα κ οχι γιατι τησ την ειχε πεσει αλλα επειδη τησ εστελνε μυνηματα κ τησ ελεγε οτι την αγαπαει ενω ηταν μαζι μου......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
παντα πιστευα μεσα μου οτι την ηθελε αλλα παντα με εβγαζαν κ οι δυο τρελοι καθε φορα που τουσ το ελεγα.... δν ειχε το θαρροσ κανενασ απ τουσ δυο να μου το πει..... εγω ομωσ μεσα μου πονουσα πολυ..... κ οταν τελικα χωρισαμε γυρισε κ μου το ειπε η κολλητη μ μετα απο 4 μηνεσ..... ενιωθα οτι τον μισουσα κ οχι γιατι τησ την ειχε πεσει αλλα επειδη τησ εστελνε μυνηματα κ τησ ελεγε οτι την αγαπαει ενω ηταν μαζι μου......
Εμένα αν μου το έκανε αυτό θα τον κρεμούσα στην πλατεία για παραδειγματισμό! :mad:

Τι να πώ πάντως,πολύ άσχημη κατάσταση. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Εμένα αν μου το έκανε αυτό θα τον κρεμούσα στην πλατεία για παραδειγμάτισμο! :mad:

Τι να πώ πάντως,πολύ άσχημη κατάσταση. :(

εμενα μου λεσ...... ενασ θεοσ ξερει πωσ ενιωθα εκεινη τη περιοδο......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
παντα πιστευα μεσα μου οτι την ηθελε αλλα παντα με εβγαζαν κ οι δυο τρελοι καθε φορα που τουσ το ελεγα.... δν ειχε το θαρροσ κανενασ απ τουσ δυο να μου το πει..... εγω ομωσ μεσα μου πονουσα πολυ..... κ οταν τελικα χωρισαμε γυρισε κ μου το ειπε η κολλητη μ μετα απο 4 μηνεσ..... ενιωθα οτι τον μισουσα κ οχι γιατι τησ την ειχε πεσει αλλα επειδη τησ εστελνε μυνηματα κ τησ ελεγε οτι την αγαπαει ενω ηταν μαζι μου......

Και ακόμη την λες "κολλητή"; :mad: Κατ'εμέ και το αγόρι σου φέρθηκε λάθος αλλά και η φίλη σου, διότι έπρεπε να σου το έχει πει αυτό με τα μηνύματα.
Μη στεναχωριέσαι πάντως, προφανώς ο συγκεκριμένος δεν άξιζε τίποτα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannislftw

Νεοφερμένος

Ο giannislftw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
λοιπόν...φιλια μπορεί να υπάρχει ανάμεσα στα δεύτερο φυλα...απλά θα υπάρχουν σχεδόν πάντα συναισθήματα..!! άλλοτε θα τα δείξουμε k θα εξελιχθεί ανάλογα k άλλοτε θα τα κρύψουμε k απλά θα συνεχίσουμε σαν φίλοι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Λοιπόν η όλη αλήθεια αγόρια και κορίτσια είναι μία και μοναδική... ΕΚ ΦΥΣΕΩΣ δεν μπορεί να υπάρξει φιλία ανάμεσα στα δύο φύλα είτε το πιστεύετε είτε όχι... Δεν μπορεί ένα αγόρι να τα ζητάει από μία γκόμενα και να του λέει αυτή να μείνουμε φίλοι και όταν τη γκόμενα την παρατήσει κάποιος άλλος να κλαίγεται στους ώμους του αγοριού που την κάποτε τη γούσταρε ή ακόμη τη γουστάρει... Από μόνο του αυτό φαντάζει γελίο!!!! ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Λοιπόν η όλη αλήθεια αγόρια και κορίτσια είναι μία και μοναδική... ΕΚ ΦΥΣΕΩΣ δεν μπορεί να υπάρξει φιλία ανάμεσα στα δύο φύλα είτε το πιστεύετε είτε όχι... Δεν μπορεί ένα αγόρι να τα ζητάει από μία γκόμενα και να του λέει αυτή να μείνουμε φίλοι και όταν τη γκόμενα την παρατήσει κάποιος άλλος να κλαίγεται στους ώμους του αγοριού που την κάποτε τη γούσταρε ή ακόμη τη γουστάρει... Από μόνο του αυτό φαντάζει γελίο!!!! ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ!
Μπορεί να υπάρξει φιλία όμως όταν τα αισθήματα και των δύο βρίσκονται στο ίδιο επίπεδο. Δεν μπορεί κάποιος που σε βλέπει ερωτικά να σε δει κατευθείαν φιλικά. Χρειάζεται χρόνος. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Φυσικά και υπάρχει φιλία και, προσωπικά πάντα, τη θεωρώ πολύ πιο σημαντική από οποιαδήποτε άλλη σχέση. Όταν δεις ότι πάει να χαλάσει απλά προσπαθείς να κρατήσεις τα πράγματα όπως είναι, απλά και κατανοητά. Όσο το μπερδεύεις τόσο χάνει το ενδιαφέρον του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Μπορεί να υπάρξει φιλία όμως όταν τα αισθήματα και των δύο βρίσκονται στο ίδιο επίπεδο. Δεν μπορεί κάποιος που σε βλέπει ερωτικά να σε δει κατευθείαν φιλικά. Χρειάζεται χρόνος. ;)

Ναι, αλλά πολλές φορές, μπορεί να μην υπάρχει η πρόθεση για μια σχέση ερωτική , αλλά μέσα από τη φιλία και τη ρουτίνα και την καθημερινότητα μπορούν να αναπτυχθούν τέτοια συναισθήματα. Και οι δύο σχέσεις χρειάζονται το θαυμασμό, ο οποίος εύκολα ξυπνά τον ερωτισμό.
Και εγώ πιστεύω ότι μπορεί να υπάρξει φιλία, αλλά όχι τόσο στενή. Δεν πιστεύω ότι μπορούν δύο άτομα διαφορετικού φύλου να είναι κολλητοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constadinos

Νεοφερμένος

Ο Constadinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Εγω πιστευω οτι μπορει να υπαρξει.Και δεν το λεω "και καλα" επειδη ζουμε σε νεα αποχη που τετοια δεν μετρανε κλπ κλπ απλως θιεωρω οτι ειναι απλο το θεμα=Μεσα σε μια φιλια δεν σημαινει οτι δεν μπορει να υπαρχει και το σεξουαλικο στοιχειο!Μου φενεται ηλιθιο που καθομαστε και διαχωριζουμε τοσο πολυ τα δυο αυτα πραγματα!Δεν υπαρχει η το σεξουαλικο στοιχειο η η φιλια και τελος!Ασε που υπαρχουν τοσων διαφορων τυπων σχεσεις ανθρωπων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
:no::no::no:
δεν νομίζω ...σίγουρα σε κάποια φάση αυτής της φιλίας ένας από τους δύο θα αισθανθεί ερωτική έλξη για τον άλλον...όμως αν ξεπεραστεί αυτή η έλξη τότε ΙΣΩΣ να προχωρήσει και σε μια δυνατή φιλία ...αν και πολύ αμφιβάλλω...φιλία σαν αυτή μεταξύ κοριτσιού και κοριτσιού , είτε αγοριού με αγόρι δεν υπάρχει..αλλά ας μην είμαι και απόλυτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top