Φιλία ανάμεσα στα δύο φύλα

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Νομίζω πως εξαρτάται από τους ανθρώπους: μπορεί να υπάρχουν στοιχεία ερωτισμού ανάμεσά τους, μπορεί και όχι.

Συνήθως, οι ομορφότερες σχέσεις προκύπτουν από την εξέλιξη μιας φιλίας, γιατί έχεις τον χρόνο να γνωρίσεις τον άλλον χωρίς να παρεμβάλλονται άμυνες και ωραιοποιήσεις που υπάρχουν συνήθως στις αρχές των σχέσεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Συμφωνώ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
εγω παντος εχω ενα φιλο, που ειμαστε πολυ δεμενοι αλλα δε νομιζω ποτε να τον δω ερωτικα ουτε και εκεινος εμενα....ειμαστε πολυ καλοι φιλοι και λεμε τα παντα αλλα δεν υπαρχει ερωτικη ελξη μεταξυ μας και δε νομιζω ποτε να υπαρξει, ειμαστε απλως φιλοι.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Εγώ έχοντας εδώ και 4 χρόνια 3-4 καλές φίλες, θα πω πως ποτέ δεν τις είδα σεξουαλικά και προφανώς ούτε αυτές, αφού όλες έχουν/είχαν αρκετές σχέσεις. Και πιστέψτε με, δεν υστερούν καθόλου εμφανισιακά. Ομολογώ πως ήμασταν πολύ κοντά, μου έλεγαν τα προσωπικά τους κτλ. Αλλά οκ, στο μυαλό του άλλου ποτέ δεν μπορείς να μπεις ούτε να μάθεις τις πιο σκοτεινές και κρυφές σκέψεις του :xixi:.
Ακριβώς. Κι εγώ είχα φίλες που ήμασταν πάρα πολύ καντά, μιλούσαμε πολύ για τα προσωπικά μας. Ωστόσο δεν έγινε ποτέ κάτι μεταξύ μας.
Βέβαια, υπάρχει και το άλλο. Ένας φίλος μου που ήταν κολλητός με μια κοπέλα, μετά από λίγο ήθελε να τα φτιάξουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Για εκείνους τουλάχιστον μην παίρνεις και όρκο... Ποτέ δεν ξέρεις... :P
καλά πάντως αμφιβάλω!!:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Sofia_

Νεοφερμένος

Η _Sofia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
σε εμένα δεν έχει τύχει πότε.Άλλα ξέρω μια κοπέλα και ένα αγόρι που είναι χρόνια τώρα φίλοι, ο καθένας με τις σχέσεις του και δεν έχουν δει ποτέ ο ένας τον άλλο ερωτικά. Νομίζω όμως ότι δεν είναι και πολύ συχνό. Συνήθως μία τέτοια σχέση ακόμα και αν ξεκινήσει ως φίλια αργά ή γρήγορα θα εξελιχθεί αλλιώς. Και πραγματικά οι ερωτικές σχέσεις που ξεκινάνε από φιλία είναι και οι πιο σοβαρές αι πιο βαθιές. Δένεσαι με τον άλλο περισσότερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
δεν νομιζω οτι το γεγονος οτι δυο ανθρωποι ερωτευονται αναιρει τη φιλια τους, αν υπαρχει. δεν βλεπουν τον αλλο "αλλιως", αλλα βλεπουν τον αλλο "και αλλιως"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Ε ναι. Εραστής και φίλος, κάπως. Ιδανικό.

Eραστής με την έννοια του έρωτα, όχι απαραίτητα μόνο του σεξ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΟΥΖΟΥ!!!!!

Νεοφερμένος

Η ΖΟΥΖΟΥ!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
πιστευω πως μπορει να υπαρξει αλλα σε εξαιρετικες περιπτωσεις....
τις περισσοτερες φορες κπ απο τους δυο θα το δει διαφορετικα στην πορεια.........
κ τι γινεται οταν κπ απο τους δυο αποκτησει μια σχεση κ ο αλλος συνειδητοποιησει ποσο τον/την ηθελε??????:what:
σκουρα τα πραγματα..............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
πιστευω πως μπορει να υπαρξει αλλα σε εξαιρετικες περιπτωσεις....
τις περισσοτερες φορες κπ απο τους δυο θα το δει διαφορετικα στην πορεια.........
κ τι γινεται οταν κπ απο τους δυο αποκτησει μια σχεση κ ο αλλος συνειδητοποιησει ποσο τον/την ηθελε??????:what:
σκουρα τα πραγματα..............

διαβαζε λιγο και τι γραφουν οι υπολοιποι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
τις περισσοτερες φορες κπ απο τους δυο θα το δει διαφορετικα στην πορεια.........
Ή και οι δυο, και τότε είναι πολύ όμορφα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Ή και οι δυο, και τότε είναι πολύ όμορφα :)

χαχαχαχαχαχ
εσυ ζησε στον κοσμο σου Αρνη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sadie Moody

Νεοφερμένος

Η Sadie Moody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Εγώ θεωρώ ότι μπορεί να υπάρξει φιλία μεταξύ ανδρών και γυναικών, και πολύ καλή μάλιστα - αφού περάσει μια περίοδος "ανιχνευτικού" σχεδόν φλερτ :P -. Θεωρώ πως οι γυναίκες φίλες (όταν είσαι γυναίκα) καμιά φορά είναι ό,τι χειρότερο μπορεί να σου τύχει - ΠΑΝΤΑ θα προσπαθήσουν να σου κλέψουν τον γκόμενο ή θα σε κατηγορήσουν ότι τους τον έκλεψες αν είναι κοινός σας γνωστός, λειτουργούν παρασκηνιακά συνέχεια και χίλιες δυο άλλες μπλόφες που ένας άνδρας δεν θα σκεφτόταν καν να κάνει ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
No, such thing...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μα αν δεν σε ελκύει ο άλλος ερωτικώς ,γιατί να τον δεις ερωτικά και όχι απλά φιλικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Κάποια στιγμή, κάποτε ακόμη κι αν είναι μετά από πολλά χρονιά, αυτό το φιλικό θα γυρίσει σε ερωτικό από κάποια από τις δύο πλευρές είτε σε ελκύει ερωτικά είτε όχι. Από προσωπική εμπειρία θεωρώ κάτι τέτοιο ως μη υπαρκτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maniana

Νεοφερμένος

Η Άννα-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Μπορεί να υπάρξει φιλία ανάμεσα σε άντρα και γυναίκα χωρις κανενα ερωτικό συναιίσθημα. Εχω 2 κολλητούς με τους οποιους κανω χρονια παρεα αλλα δεν εχω νιωσει ποτε κατι ερωτικο για αυτους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiginhths

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αίγινα (Αττική). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
και εγω το ιδιο.με την καλυτερη μου φιλη μοιραζομαι περισσοτερα αποτι με τον κολλητο μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
εγώ νιώθω πιο άνετα!!:) πολλές φορες με τα αγόρια απο ότι με κορίτσια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Κάποια στιγμή, κάποτε ακόμη κι αν είναι μετά από πολλά χρονιά, αυτό το φιλικό θα γυρίσει σε ερωτικό από κάποια από τις δύο πλευρές είτε σε ελκύει ερωτικά είτε όχι. Από προσωπική εμπειρία θεωρώ κάτι τέτοιο ως μη υπαρκτό...

ρε σεις, η φιλια δεν αναιρειται απο το ερωτικο συναισθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top