Φιλία ανάμεσα στα δύο φύλα

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Ποτέ όμως δεν τα ξέρεις όλα... μπορεί να ξέρεις μόνο τα κορίτσια της περιοχής σου... και το τρόπο που σκέφτονται:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Ξέρω τα κορίτσια και τον τρόπο σκέψης τους,σας φτάνει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όχι δεν μας φτάνει.Είμαστε αχόρταγοι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Όχι δεν μας φτάνει.Είμαστε αχόρταγοι.:P
Με βάζει στον πειρασμό για οφφ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ξέρω τα κορίτσια και τον τρόπο σκέψης τους,σας φτάνει?
εχεις ιδεα ποσο αλαζονικο ακουγεται αυτο , εκτος αν μιλας μονο για τα κοριτσια που ξερεις ,(βαλε και το παλιο σου αβαταρ με την ανιμογατα by the way)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleana_@

Νεοφερμένος

Η eleana_@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
κατα τι γνωμη μου μεσα σε μια φιλια αναμεσα σε εναν ανδρα και μια γυναικα σιγουρα υπαρχουν καποια αισθηματα...τουλαχιστον απο την μερια του ενοσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Γλυκουλι το καινουργιο σου αβαταρ.[Στην κοτατσουνεκο απευθυνομαι]
Εγω επειδη δεν ειμαι καθολου στενομυαλος :P[πλακιτσα]
πιστευω πως μπορει να υπαρξει φιλια αναμεσα στα 2 φυλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Γιατί να μην μπορεί να γίνει; Η φιλία "εξαρτάται" από τον χαρακτήρα και τα πιστεύω του άλλου όχι από το φύλο του!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Γιατί το κορίτσι εκφάζεται πιο συχνά και περισσότερο:P
Εγω τουλαχιστον δεν το κανω αυτο.
Γενικα μου ειναι πολυ δυσκολο να εκφρασω τα συναισθηματα μου.

Οσο για το αρχικο ερωτημα,πιστευω πως μπορει να υπαρξει φιλια αναμεσα σε ενα αγορι και ενα κοριτσι.
Εχω αρκετους φιλους που ειναι αγορια.

Σε πολλες περιπτωσεις μαλιστα,με εχουν βοηθησει πολυ περισσοτερο σε σχεση με καποιες 'φιλες' που ειχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
cris@tos , ειναι οντως θεμα του ποσο εισαι διατεθειμενος εισαι να διευρυνεις την αντιληψη σου , μερικοι βλεπω κοιταζουνε τις προσωπικες τους εμπειριες και σκεφτονται οτι ειναι αδυνατον να υπαρξει φιλια μεταξυ αντρα-γυναικας εφοσον αυτοι μεσα τους αισθανονται κατι για τον φιλο τους που ειναι στο αντιθετο φυλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Δεν νομιζω οτι μπορουμε να πουμε με ασφαλεια οτι "τα κοριτσια συμπεριφερονται ετσι, τα αγορια ετσι". Μπορει να παρατηρει καποιος στο περιβαλλον του οτι τα κοριτσια εκφραζουν ευκολοτερα τα συναισθηματα τους, αλλα δεν σημαινει οτι ισχυει για ολα τα κοριτσια. Κι εγω ξερω κοριτσι που δεν εκφραζει ευκολα τα συναισθηματα του (οπως κι εγω επισης :P). Στοιχεια του χαρακτηρα του καθενος ειναι αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Δεν νομιζω οτι μπορουμε να πουμε με ασφαλεια οτι "τα κοριτσια συμπεριφερονται ετσι, τα αγορια ετσι". Μπορει να παρατηρει καποιος στο περιβαλλον του οτι τα κοριτσια εκφραζουν ευκολοτερα τα συναισθηματα τους, αλλα δεν σημαινει οτι ισχυει για ολα τα κοριτσια. Κι εγω ξερω κοριτσι που δεν εκφραζει ευκολα τα συναισθηματα του (οπως κι εγω επισης :P). Στοιχεια του χαρακτηρα του καθενος ειναι αυτα...
Ακριβως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
εγω σε προλαβα chris_90:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Ξέρω τα κορίτσια και τον τρόπο σκέψης τους,σας φτάνει?

θεωρητικα και εγω ξερω τον τροπο σκεψης των αγοριων. συχνα ομως εκπλησσομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αnnουlα

Νεοφερμένος

Η 'Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Τι εννοείς;




οτι εφοσν δν μπορει να γινει κτ μεταξυ τν δυο αυτων ατομων προσποιεισαι οτι δν τρεχει τπτ...τωρα βσκ αν δν τ χεις περασει ειναι λιγουλακι δυσκολο να τ καταλαβεις...μιλαω απο προσωπικη εμπειρια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Ξέρω όμως πως σκέφτονται τα περισσότερα

Βασικά αυτό είναι λίγο δύσκολο. Εγώ πχ δεν ξέρω πως σκέφτονται πολλά αγόρια.

Τεσπα, έχω γνωρίσει αρκετά κορίτσια ώστε να ξέρω ότι δεν ισχύει αυτό πάντοτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βασικά αυτό είναι λίγο δύσκολο. Εγώ πχ δεν ξέρω πως σκέφτονται πολλά αγόρια.

Τεσπα, έχω γνωρίσει αρκετά κορίτσια ώστε να ξέρω ότι δεν ισχύει αυτό πάντοτε.


Πςςς άντρας με εμπειρίες:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φανίλα

Νεοφερμένος

Η φανίλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι υπαρχει.... φιλια μεταξυ αγοριου-κοριτσιου δεν υπαρχει μετα απο σχεση, γιατι καταβαθοσ ο ενας θα θελει τον αλλον. μπερδεματα, ιστοριες.. οσο και να προσπαθησεις να το κρυψεις φαινεται :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top