Φιλία ανάμεσα στα δύο φύλα

Jimacos

Νεοφερμένος

Ο Jimacos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Διόνυσος (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εγω πηστευω οτι ενα εμποδιο ειναι οι γονεις!επειδη σου λενε τα κοριτσια με τα κοριτσια κ τα αγορια με τα αγορια κ διαφορα αλα!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elante???

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι καποιες φορες η φιλια αναμεσα σε ενα αγορι κ ενα κοριτσι ειναι πιο δυνατη...
κ το λεω απο προσωπικη εμπειρια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Jimaco συμφωνω και επισης συμφωνω και με την elante???...στο Δημοτικο οταν τσακωνομουν με καποιο κοριτσι ειχα για κολλητο ενα αγορι και παντα με συμβουλευε και ηταν και πολυ καλο παιδι....αλλα σπανια συμβαινει να βρεις για καλο φιλο ενα αγορι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsaras7

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κατούνα (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Φυσικα και μπορει να υπαρξει. Εγω κανω καλη παρεα και με τα δυο φυλα.

+1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Φυσικα μπορει να υπαρξει, αρκει ομως να ειναι φιλια με ολη την εννοια της λεξης και τα ατομα να μην αποβλεπουν σε κατι μεγαλυτερο απο μια απλη φιλια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Δεν μπορώ να πω κ όχι...Εγώ προσωπικά έχω κορίτσια φίλες η αλήθεια είναι όμως ότι με τις περισσότερες είτε έχω κάνει κάτι ερωτικό είτε υπάρχει κ ερωτική προσέγγιση...Πιστεύω έιναι η αλήθεια ότι προδωσίες μπορούν να υπάρξουν ανεξαρτήτως φύλου κ υπάρχουν άνθρωποι που δεν θα σε προδώσουν ποτέ αρκεί να επιλέξεις σωστά...Επί της ουσίας εγώ έχω ζήσει ότι δύο αντίθετα φύλα μπορούν να αναπτύξουν καλύτερους επικοινωνιακούς δεσμούς κ όπου οδηγήσουν γιατί στις μέρες μας συνύθως δυστυχώς υπάρχει ζήλεια κ φθόνος κ όχι ευγενής ανταγωνισμός ή συναγωνισμός...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alkmini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλκμήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω πως μπορεί να υπάρξει άνετα φιλία ανάμεσα στα δύο φύλα χωρίς αναγκαία να "παίζεται" κάτι το ερωτικό...έτσι κι αλλιώς μια πραγματική φιλία στηρίζεται στα άτομα και το χαρακτήρα όπως και τις πράξεις τους, όχι στο φύλο τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Πιστεύω ότι ουσιαστική φιλία δε μπορεί να υπάρξει. (πλην κάποιων εξαιρετικών περιπτώσεων.)
Και μιλάω για ουσιαστική φιλία όχι απλά για έναν καφέ στο τόσο ή για δυο πλάκες στο σχολείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι μπορει να υπαρξει φιλια
τωρα αν αυτη εξελιχθει σε κατι περισσοτερο δεν νομιζω οτι ειναι κακο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι μπορει να υπαρξει φιλια
τωρα αν αυτη εξελιχθει σε κατι περισσοτερο δεν νομιζω οτι ειναι κακο!!!
:iagree::iagree::iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω πως μπορεί να υπάρχει φιλία ανάμεσα στα δύο φύλα! Όλοι μας έχουμε και κορίτσια και αγόρια για φίλους! Όμως είναι πολύ λυπηρό και σε κάνει να νιώθεις αμηχανία όταν κάποιος που θεωρούσες φίλο ή φίλη σου τρέφει κάποια συναισθήματα για σένα, και δεν εννοώ φιλικά.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
φιλια μπορει να υπαρξει αλλα οχι τετοια κολλητη που γινεται με ατομα του ιδιου φιλου.αν κανεις ετσι κολλητη παρεα,φυσικο ειναι να νιωσει ο ενας κατι παραπανω...ειναι στη φυση μας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
φιλια μπορει να υπαρξει αλλα οχι τετοια κολλητη που γινεται με ατομα του ιδιου φιλου.αν κανεις ετσι κολλητη παρεα,φυσικο ειναι να νιωσει ο ενας κατι παραπανω...ειναι στη φυση μας:P

μπα μην το ορκιζεσαι
περσυ εκανα πολυ παρεα με ενα κοριτσι, με το οποιο γιναμε πολυ καλοι φιλοι. περναγαμε πολυ ωρα μαζι αλλα δεν την ειδα ερωτικα. ακομα κραταμε καλη επαφη αλλα ψιλοχαθηκαμε λογω των πανελλαδικων που εδινα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ΚΑι που ξερεις τι ενιωσε εκεινη?οκ,δε λεω,αλλα μπορει να νιωσεις κατι τοσο μικρο που δε θα το καταλαβεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
right x-filer
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
μπα οταν τη γνωρισα με τραβαγε αλλα μετα απλα την εβλεπα φιλικα
δεν γνωριζω αν ενιωθε κατι για μενα. μονο για τον εαυτο μου μπορω να πω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
κ το γεγονός όει κ μόνο στην αρχή σε τράβαγε σημαίνει κάτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
δεν νομιζω οτι σημαινει κατι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
κ το γεγονός όει κ μόνο στην αρχή σε τράβαγε σημαίνει κάτι...
Τι σημασια εχει αυτο?Ολοι οι ανθρωποι σε τραβανε στην αρχη λιγο πολυ φυσιολογικο ειναι..αυτο τι σημαινει οτι τους γουσταρεις ολους??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Καλά εντάξει δεν ξαναμιλάω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top