Φιλία ανάμεσα στα δύο φύλα

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Φυσικα και μπορει να υπαρξει. Εγω κανω καλη παρεα και με τα δυο φυλα.


συμφωνω και εγω τ ιδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 921 μηνύματα.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Δεν υπάρχει λέμε. Η παρέα θα εξελιχθεί σε κάτι περισσότερο. Έστω και από τη μεριά του ενός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
όχι πάντα εγώ εδώ και 9 χρόνια έχω έναν φίλο που κανείς μας δεν έχει δει τον άλλον διαφορετικά εκτός από φίλο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
όχι πάντα εγώ εδώ και 9 χρόνια έχω έναν φίλο που κανείς μας δεν έχει δει τον άλλον διαφορετικά εκτός από φίλο!!!

Εσύ δεν τον έχεις δει. Αυτός όμως; Δεν ξέρεις πως νιώθει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
όχι πάντα εγώ εδώ και 9 χρόνια έχω έναν φίλο που κανείς μας δεν έχει δει τον άλλον διαφορετικά εκτός από φίλο!!!
όταν είστε απο πολύ μικροι μαζί είναι διαφορετικό γιατί είστε κάπως σαν αδέλφια αλλα φυσικά είναι και αυτο που λέει η βάμπι, δεν ξέρεις πως νιώθει ο άλλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
τον έχω ρωτήσει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
τον έχω ρωτήσει!!!

Καλά με δουλεύεις; :lol:
Σκέφτηκες ότι μπορεί να σου λέει ψέματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
ή ότι μπορεί να βρέθηκε σε δύσκολη θέση....
για μπες λίγο στη θέση του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
του έχω εμπιστοσίνη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Θα απαντούσα και θα έλεγα πως είναι άθλιο να θεωρείτε πως η φιλία χάνεται επειδή ένας από τους δύο κάποια στιγμή αρχίζει και νιώθει κάτι άλλο, αλλά βλέπω τον φας μέσα, οπότε θα απαντήσει αυτός πιο ολοκληρωμένα. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Όχι, απλά η φιλία εξελίσσεται και σε έρωτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Εγω παντως τσακωθηκα με τον κολλητο μου και καταλαβα πως οσο μεγαλωνουμε, τοσο δεν ταιριαζουμε.
Επισης οτι ειναι τρομερα ανωριμος.
Ολο το σαββατοκυριακο δεν τον ειδα και μου λειπει. Για να μην λυγισω την Δευτερα θα θυμαμαι απλα αυτα που μου ειπε.
Πιστευω ομως οτι μπορει να υπαρχει φιλια στα 2 φυλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Όχι, απλά η φιλία εξελίσσεται και σε έρωτα.

Δεν εξελίσσεται πάντα. Μην κάνουμε κύκλους κάτι σελίδες πιο πριν έχουν ειπωθεί όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrusa!

Νεοφερμένος

Η xrusa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Και εγώ πιστεύω πως υπάρχει φιλία ανάμεσα στα δύο φίλα, κάνω παρέα με πολλά αγόρια κ είμαστε απλά φίλοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Δεν υπάρχει λέμε. Η παρέα θα εξελιχθεί σε κάτι περισσότερο. Έστω και από τη μεριά του ενός.

Από του άλλου όμως, μπορεί να παραμείνουν ως έχουν τα πράγματα. Οποτε δεν έχει καν σημασία... Το τι νιώθει ο ένας καλό είναι να το εκμυστηρευτεί, αλλά και να σεβαστεί την άποψη του άλλου που δε θέλει να προχωρήσει...

Έτσι, δε νομίζω να διαλυθεί η φιλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
βαρκουμαι να απαντησω ΞΑΝΑ ολοκληρωμενα.
κυκλους κανουμε.

η υπαρξη κατι περισσοτερου δεν αναιρει τη φιλια δυο ατομων. ειναι, πως να το πουμε, κατι εντελως διαφορετικο. δεν ειναι, παρ'ολα αυτα, κατι που θα γινει σιγουρα, διαφορετικα θα βλεπαμε ολους τους επιστηθιους φιλους μας, είτε αντρες είτε γυναικες ερωτικα μετα απο καποιο καιρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giankoulas

Νεοφερμένος

Ο Giankoulas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
η ζωη ειναι μικρη...Η φιλια ειναι προσχημα.Αμα κατσει κατι....ΒΟΥΡ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
φυσικα και μπορει να υπαρξει φιλια αναμεσα σε δυο φυλα
εμενα ο καλυτεροσ μου φιλοσ ειναι αγορι και αυτο δε σημαινει παντα οτι μπορει να υπαρξει κατι παρα πανω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
καταρχας ξερει κανεις τι σημαινει πραγματικη φιλια?????? οχι, οχι μην μου πειτε για εμπιστισυνη, υποστιριξη κ.τ.λ......εννοω την σχεση των συναισθηματων που επικρατουν στο μυαλο....ναι γινεται να υπαρξει αλλα εχει ενα οριο (ενω με το ιδιο φυλλο δεν εχει ορια), αν ξεπεραστει το οριο εχουμε ερωτα......νομιζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top