Φανατικοί του Grey's Anatomy

ΖΟΥΖΟΥ!!!!!

Νεοφερμένος

Η ΖΟΥΖΟΥ!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Λοιπόν, επειδή μπερδεύτηκα λίγο... Θέλω να ρωτήσω στον ΑΝΤ1 προβάλλεται ο 4ος ή 5ος κύκλος...Ο καινούριος πότε αρχίζει;


τωρα ειχνει τον 4ο σε επαναληψη κ μετα θα ξεκινησουν τα νεα επεισοδια του 5ου...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

microbio

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Είναι σίγουρο ότι θα βάλει 5ο κύκλο? Το Prison Break δεν το έχει φέρει ακόμα παρόλο που το διαφήμιζε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Είναι σίγουρο ότι θα βάλει 5ο κύκλο? Το Prison Break δεν το έχει φέρει ακόμα παρόλο που το διαφήμιζε...


Οταν τελειωσει ο 4ος κυκλος θα το βαλουν σιγουρα. Αυτο που λες για το Prison Break δε το'χω δει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Αλήθεια εσείς ποιά υποστηρίζετε: την Ίζι ή την Κάλι (Τόρρες);
Εγώ πιο πολύ την Κάλι, γιατί είναι αυτή που παντρεύτηκε ο Ο'Μάλεϊ, η Ίζι τους χώρισε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Αλήθεια εσείς ποιά υποστηρίζετε: την Ίζι ή την Κάλι (Τόρρες);
Εγώ πιο πολύ την Κάλι, γιατί είναι αυτή που παντρεύτηκε ο Ο'Μάλεϊ, η Ίζι τους χώρισε...

Λες για το χθεσινο επεισοδιο...
Και εγω την Καλι υποστηριζω:iagree:...Επειδη αυτη ειναι παντρεμενη με τον Ο'Μαλει αλλα και επειδη αυτη ειναι απο τους αγαπημενους μου χαρακτηρες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίλυα

Νεοφερμένος

Η Ίλυα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Αλήθεια εσείς ποιά υποστηρίζετε: την Ίζι ή την Κάλι (Τόρρες);
Εγώ πιο πολύ την Κάλι, γιατί είναι αυτή που παντρεύτηκε ο Ο'Μάλεϊ, η Ίζι τους χώρισε...

Εγώ την Ίζυ..Δεν ξέρω αλλά την προτιμώ περισσότερο απ' την Κάλι.
Εξάλλου φταίει και ο Τζόρτζ που πήρε την βιαστική απόφαση να παντρευτεί την Κάλι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Εγώ την Ίζυ..Δεν ξέρω αλλά την προτιμώ περισσότερο απ' την Κάλι.
Εξάλλου φταίει και ο Τζόρτζ που πήρε την βιαστική απόφαση να παντρευτεί την Κάλι..

Συμφωνώ.

Άσε που η Κάλι είναι και αχώνευτη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

n1kous

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top