Φανατικοί του Grey's Anatomy

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Άντε.:DΝα γνωριστούμε αμα είναι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Παιδιά είμαι κι'εγώ φανατικός της σειράς! Περιμένω τώρα τον 6o κύκλο!!! Μάλλον 24 Σεπτεμβρίου θα δείξει στην Αμερική το πρώτο επεισοδιο του 6ου κύκλου! Μέχρι τότε .. ΥΠΟΜΟΝΗ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Και εγώ βλέπω φανατικά grey's anatomy.Ο αγαπημένος μου είναι ο Sloan και η αγαπημένη μου η Μπέιλι..:D

Έχω να πω πως το φινάλε του 5ου κύκλου ήταν το καλύτερο φινάλε της σειράς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Eγώ μόλις επιστρέψω θα δω τον 4ο:)Πάντως είδα αυτό-->https://www.greysanatomyinsider.com/characters/ και προιδεάστηκα για κάτι καλό:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Και εγώ βλέπω φανατικά grey's anatomy.Ο αγαπημένος μου είναι ο Sloan και η αγαπημένη μου η Μπέιλι..:D

Έχω να πω πως το φινάλε του 5ου κύκλου ήταν το καλύτερο φινάλε της σειράς...

Νααααααααι ήταααααν!!! :jumpy::jumpy::jumpy:
Είχα πάθει τέτοιο τραπάκουλο που απ την ανάγκη που να μοιραστώ με κάποιον το σοκ,καθόμουν κι εξηγούσα 5 κύκλους απ την αρχή για να φτάσω στο τελευταίο επεισόδιο:jumpy::jumpy: [πίου-πίου είμαι,μη το ψάχνουμε:P:P ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yiannis123

Νεοφερμένος

Ο yiannis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
ακούω πολλά για αυτήν την σειρά, όμως στην Κύπρο κανένα κανάλι μέχρι τώρα δεν άρχισε την προβολή της:(
μπορείτε να μου πείτε περιληπτικά την υπόθεση του έργου και αν είναι ας πούμε κωμωδία ή θρίλερ η κάτι τέτοιο;;
ευχαριστώ εκ των προτέρων:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nightwish 4 ever

Νεοφερμένος

Η Nightwish 4 ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Προκειται για ενα ιατρικο δραμα.Κεντρικο προσωπο της σειρας ειναι η ειδικευομενη χειρουργος Meredith Grey. Μεσα απο τη σειρα παρακολουθουμε την πορεια της στη χειρουργικη, διαφορα ιατρικα περιστατικα που αντιμετωπιζει αλλα και τα προβληματα που αντιμετωπιζουν αυτη και οι αλλοι συναδελφοι της στις προσωπικες τους ζωες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δεν θα το λεγα δράμα:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Μου αρέσει επίσης γιατί εμπεριέχει και το κωμικό στοιχείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από [URL="https://ischool.e-steki.gr/member.php?u=36335":
yiannis123[/URL]]ακούω πολλά για αυτήν την σειρά, όμως στην Κύπρο κανένα κανάλι μέχρι τώρα δεν άρχισε την προβολή της:(
μπορείτε να μου πείτε περιληπτικά την υπόθεση του έργου και αν είναι ας πούμε κωμωδία ή θρίλερ η κάτι τέτοιο;;
ευχαριστώ εκ των προτέρων:thanks:

λοιπών πρόκειται για μία αμερικάνικη σειρά που διαδραματίζεται σε ένα νοσοκομείο, οπου οι γιατροί τα φτιάχνουν με τις ειδηκευόμενες και μετά τα χαλάνε για να τα ξαναφτιάξουν με άλλες ειδηκευόμενες και πάει λέγοντας.

το greys anatomy είναι μιά σειρά φτιαγμένη απο γυναίκες, για γυναίκες.

νά και ένα δείγμα

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=RS5KvBdP_NQ[/ame]

και εδώ guest strar στο greys anatomy o dr house (μακράν πολύ καλήτερη σειρά)

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=5JImyMGNQSs&feature=related[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίλυα

Νεοφερμένος

Η Ίλυα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Ό,τι και να ναι εμένα μ αρέσει πάρα πολύ!!!!!!!!
Οι αγαπημένοι μου πάντως είναι η Ίζι και ο Τζώρτζ αλλά και η Μπέιλι!
Κρίμα πάντως που τελικά μάλλον ο Τζώρτζ θα πεθάνει...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Εμένα μ άρεσε πολύ η Αντισον, και μετά ανακάλυψα ότι έχουν κάνει σειρά με κεντρικό ήρωα την Αντισον :D:D:D. Την είδα και αυτή και όλο το Γκρέις! Καλά το τελευταίο επεισόδειο του Γρέις, έκανα καμιά βδομάδα να το ξεπεράσω! :jumpy::jumpy::jumpy:

Υ.Γ: Κι η Μπέιλι τα σπαεει


Και εγω το ιδιο :'(

αληθεια, σου αρεσε το private practice? θελω να το δω κ εγω... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Και εγώ βλέπω φανατικά grey's anatomy.Ο αγαπημένος μου είναι ο Sloan και η αγαπημένη μου η Μπέιλι..:D

Έχω να πω πως το φινάλε του 5ου κύκλου ήταν το καλύτερο φινάλε της σειράς...

Συμφωνώ!!!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Aυτή με κόλλησε:P

Kαι εμένα!!!
Χαχαχα...Ναι,το χω αυτό:PΕμένα οι αγαπημένοι μου είναι ο Burce και ο Karev!!!Από γυναίκες μου αρέσει η Antison!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
σαν το λοστ δεν ειναι και ουτε προκειται να γινει ποτε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Και εγω το ιδιο :'(

αληθεια, σου αρεσε το private practice? θελω να το δω κ εγω... :D

Κοίτα στην αρχή έκανα ασυναίσθητα σύγκριση με το γκρέης,κι επειδή δεν τους ξέρω τους χαρακτήρες δε το πολυσυμπαθούσα.Δλδ είδα 2 επεισόδεια και το παράτησα. Και μετά από κανα μήνα λεω ας το δω, οπότε μπήκα σιγά σιγά στο νοήμα, γνώρισα και τους χαρακτήρες και μπορώ να πω ότι δεν μ απογοήτευσε! Βασικά έιναι αρκετά παράλληλο με το το Γκρεης κι έχει αναφορές σ αυτό, ένα επεισόδειο μάλιστα στον 2ο κύκλο είναι γυρισμένο στο νοσοκομείο του Σιάτλ,και είναι η ίδια μέρα που χε γυρίσει η Άντισον στο γκρεις! Ουσιαστικά δλδ βλέπεις τί αλλο έγινε εκείνη τη μέρα.
Γενικά είναι καλή σειρά και με ωραία μουσική!:no1:
Γουί λοβ Άντισον:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Σε κανέναν δεν αρέσει η κακιασμένη η Γιανγκ;:mad2:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Όχι! Εμένα μου αρέσει ΠΑΡΑ πολύ! Σε ομορφια όχι τόσο, αν και έχει πολύ ιδιαίτερο πρόσωπο που την κάνει ξεχωριστή. Ωστόσο τη συμπαθώ πάρα πολύ, δεν τη βρίσκω καθόλου κακιά. Για να μη μιλήσω για τις γνώσεις της. Ο dr. Berck την έκανε αστέρι! (Το ότι την έβαζε στα χειρουργεία επειδή ήταν γκόμανά του είναι άλλο θέμα, και γι αυτό φταίει o Berck!)
-----------------------------------------
Χαχαχα...Ναι,το χω αυτό:PΕμένα οι αγαπημένοι μου είναι ο Burce και ο Karev!!!Από γυναίκες μου αρέσει η Antison!!!:no1:
Κι εμένα μ' άρεζε ο Karev αλλά σπάστηκα όταν του την έπεσε η ΘΕΑ Addison και αυτό ο βλάκας αρνήθηκε! Αν είναι δυνατόν! Τέτοια κούκλα και την αφήνει έτσι????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒΙΚΑΚΙ36421

Νεοφερμένος

Η Βίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Όχι! Εμένα μου αρέσει ΠΑΡΑ πολύ! Σε ομορφια όχι τόσο, αν και έχει πολύ ιδιαίτερο πρόσωπο που την κάνει ξεχωριστή. Ωστόσο τη συμπαθώ πάρα πολύ, δεν τη βρίσκω καθόλου κακιά. Για να μη μιλήσω για τις γνώσεις της. Ο dr. Berck την έκανε αστέρι! (Το ότι την έβαζε στα χειρουργεία επειδή ήταν γκόμανά του είναι άλλο θέμα, και γι αυτό φταίει o Berck!)
-----------------------------------------

Κι εμένα μ' άρεζε ο Karev αλλά σπάστηκα όταν του την έπεσε η ΘΕΑ Addison και αυτό ο βλάκας αρνήθηκε! Αν είναι δυνατόν! Τέτοια κούκλα και την αφήνει έτσι????

Αφού ο άνθρωπος ήταν ερωτευμένος με άλλη,γιατί να πήγαινε με την Άντισον αφού δεν την αγαπούσε πραγματικά!!!Καλά έκανε και δεν πήγε μαζί της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nightwish 4 ever

Νεοφερμένος

Η Nightwish 4 ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Σε κανέναν δεν αρέσει η κακιασμένη η Γιανγκ;:mad2:
Την Κριστινα την παω πολυ, δεν συμπαθω ομως τη Μερεντιθ! Αγαπημενη μου ειναι η Αντισον βεβαια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top