Φανατικοί του Grey's Anatomy

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Κοίτα στην αρχή έκανα ασυναίσθητα σύγκριση με το γκρέης,κι επειδή δεν τους ξέρω τους χαρακτήρες δε το πολυσυμπαθούσα.Δλδ είδα 2 επεισόδεια και το παράτησα. Και μετά από κανα μήνα λεω ας το δω, οπότε μπήκα σιγά σιγά στο νοήμα, γνώρισα και τους χαρακτήρες και μπορώ να πω ότι δεν μ απογοήτευσε! Βασικά έιναι αρκετά παράλληλο με το το Γκρεης κι έχει αναφορές σ αυτό, ένα επεισόδειο μάλιστα στον 2ο κύκλο είναι γυρισμένο στο νοσοκομείο του Σιάτλ,και είναι η ίδια μέρα που χε γυρίσει η Άντισον στο γκρεις! Ουσιαστικά δλδ βλέπεις τί αλλο έγινε εκείνη τη μέρα.
Γενικά είναι καλή σειρά και με ωραία μουσική!:no1:
Γουί λοβ Άντισον:P:P:P

θυμαμαι αυτο το επεισοδειο που λες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Αφού ο άνθρωπος ήταν ερωτευμένος με άλλη,γιατί να πήγαινε με την Άντισον αφού δεν την αγαπούσε πραγματικά!!!Καλά έκανε και δεν πήγε μαζί της.
Ας ήμουνα ο Karev και θα σ' έλεγα εγώ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΟΥΖΟΥ!!!!!

Νεοφερμένος

Η ΖΟΥΖΟΥ!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
τεεεελεεειααα σειρα!!!!!πεθαινω...........περιμενω πως και πως να αρχισει ξανα...........στην τηλεοραση εχει δειξει μονο μεχρι τον 3 κυκλο....
εχω ψιλοκαταλαβει τι γινεται στον 4 με βιντεακια απο το youtube.....
αλλα δε καταλαβαινω καθολου τον 5......πεθαινει ο τζορτζ??????
οποιος ξερει κατι παραπανω ας μου πει........ευχαριστω


Υ.Γ οποιος ξερει καποιο site που μπορω να βρω και να κατεβεσω τον 5 κυκλο ας πει.....ψαχνω κ δε μπορω να βρω κατι
:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
https://www.greysanatomyinsider.com Έχει περίληψη για κάθε επεισόδιο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eleni Oooo

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
τεεεελεεειααα σειρα!!!!!πεθαινω...........περιμενω πως και πως να αρχισει ξανα...........στην τηλεοραση εχει δειξει μονο μεχρι τον 3 κυκλο....
εχω ψιλοκαταλαβει τι γινεται στον 4 με βιντεακια απο το youtube.....
αλλα δε καταλαβαινω καθολου τον 5......πεθαινει ο τζορτζ??????
οποιος ξερει κατι παραπανω ας μου πει........ευχαριστω


Υ.Γ οποιος ξερει καποιο site που μπορω να βρω και να κατεβεσω τον 5 κυκλο ας πει.....ψαχνω κ δε μπορω να βρω κατι
:bye:

Το είδα σημερα... Πεθαίνει και μαλιστα με φρικτό τροπο... :'(:'(:'(:'( Εριξα ΠΟΛΥ κλαμα... Ξερω οτι ακουγεται ηλιθιο but...
https://www.warezakias.info/index.php?showtopic=130869[ame="https://www.youtube.com/watch?v=gv1WLb3ksRM"][/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Iliaso σε ποιο κύκλο βρίσκεται; :D
-----------------------------------------
Παιδιά έλεος δηλαδή καταστρέφετε παιδιά που δεν έχουν δει ακόμη τον τελευταίο κύκλο.Μην λέτε τι γίνετε στο τέλος..ή αν θέλετε χρησιμοποιήστε τα spoiler tags.

["spoiler]εδώ το μήνυμα σας["/spoiler"] χωρίς τα "

Οκ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Παιδιά έλεος δηλαδή καταστρέφετε παιδιά που δεν έχουν δει ακόμη τον τελευταίο κύκλο.Μην λέτε τι γίνετε στο τέλος..ή αν θέλετε χρησιμοποιήστε τα spoiler tags.


Nαι κι εγώ συμφωνώ,καλύτερα μήν κάνετε σπόιλερς γιατί χάνεις τη μισή μαγεία,για να μην πω όλη :what:, κρίμα είναι!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΟΥΖΟΥ!!!!!

Νεοφερμένος

Η ΖΟΥΖΟΥ!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
ο.κ σοορυ.....................
ειναι που δε μπορω να καταλαβω τι γινεται κ ειπα να ρωτησω.....

ευχαριστω για τισ διευθυνσεισ!
θα τις ψαξω αυριο το πρωι!
οποιος γνωριζει κ καποια αλλη ας στειλει!
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Βλέπω που και που, αλλά δεν μου αρέσει και τόσο...Προτιμώ τον Dr. House. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
λατρευω grey's anatomy...............
κ δεν ξερω κ που να βρω τη συνεχεια....
κ αυτο το αντ1 γιατι το εκοψε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΟΥΖΟΥ!!!!!

Νεοφερμένος

Η ΖΟΥΖΟΥ!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
https://www.greysanatomyinsider.com Έχει περίληψη για κάθε επεισόδιο:)


αυτη η διευθηνση και το www.twittergrey'sanatomy.com ειναι πολυ καλες!!!
δεν δειχνει τα επεισοδια μα σου δινει πολυ ενδιαφεροντα νεα!!

Υ.Γ ξερει κανεις καποιο site οπου μπορουμε να ΔΟΥΜΕ τα επεισοδια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.

flo0ra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
προσθεστε και εμενα στη λιστα των υπερφανατικων παρακαλω!:jumpy:
αλλη μια διευθυνση για online streaming ειναι
https://www.cucirca.com/2007/06/16/watch-greys-anatomy-online/

αγαπημενοι η κριστινα και ο οουεν.Τη μερεντιθ δεν μπορω καθολου.Ας της πει καποιος πως ολος ο κοσμος δεν περιστρεφεται γυρω της:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ ξέρω τι γίνεται και στον 5ο κύκλο,τον έχω δει όλο,αλλά αφού δεν θέλετε δεν σας λέω. Ένα πολύ καλό σίτε είναι αυτό=www.sidereel.com εδώ μπορείτε να δείτε ότι σειρά θέλετε και έχει όσους κύκλους έχουν κυκλοφορήσει!
Α!Ο 5ος κύκλος σταματάει σε σπαστικό σημείο:P
-----------------------------------------
Το είδα σημερα... Πεθαίνει και μαλιστα με φρικτό τροπο... :'(:'(:'(:'( Εριξα ΠΟΛΥ κλαμα... Ξερω οτι ακουγεται ηλιθιο but...
Καλά πως είδες τί γίνεται?Δεν δείχνει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnboy16

Νεοφερμένος

Ο Giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια αν θελετε επισκεφθείτε το blog μου : www.greysanatomygr.blogspot.com ειναι μονο για τους φαν του Grey's
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Σου κάνω την τιμή να το παρακολουθώ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
παιδια αν θελετε επισκεφθείτε το blog μου : www.greysanatomygr.blogspot.com ειναι μονο για τους φαν του Grey's
Κ εγώ το παρακολουθώ επίσης!!είναι πολύ ωραίο!!!:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίλυα

Νεοφερμένος

Η Ίλυα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Το ant1 το ξαναβάζει τωρα απο το τέταρτο κύκλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Και από Οκτώβριο τον 5ο κύκλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βικτωρία39112

Νεοφερμένος

Η Βικτωρία39112 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
λοιπόν εχει ξεκινησει απο χθεσ ο καινουργιοσ κυκλοσ αγαπητοι φανατικοι τηλεθεατεσ!ευτυχωσ για εμασ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!παρ'ολα αυτα εγω το ειδα πιο μπροστα σε ενοικιαζομενη ταινια.αλλα και παλι αξιζει τον κοπο.χθεσ πετυχα στην τηλεοραση το επεισοδιο,αλλα προσ το τελοσ:'(καλη τηλεθεαση!!!!!!!!!!!!!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top