Φανατικοί του Grey's Anatomy

christidim

Νεοφερμένος

Η Dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Γνωρίζετε εαν θα προβληθεί και πότε η σειρά Grey's anatomy? Και βέβαια αν ξέρετε και από ποιο τηλεοπτικό κανάλι.............:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
το έχεις εργασία για το σχολείο?:Pκαλύτερα να το έβαζες στο ''χαλαρή κουβέντα''
και για να μην μείνει αναπάντητο το ερώτημα ο 5ο κύκλος θα προβληθεί στον ΑΝΤ1 ακριβή ημερομηνία δεν γνωρίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
στο foxlife δειχνουν τον 5ο κυκλο τωρα παντως





(ειναι καναλι της on telecoms για οσους δεν ξερουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίλυα

Νεοφερμένος

Η Ίλυα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Ανήκετε και εσείς μήπως στους χιλιάδες fans του grey's anatomy;
Εγώ πάντως σίγουρα ανήκω!
Εδώ μπορείτε να γράψετε τα πάντα για την σειρά(απο το ποιός σας στην σπάει περισσότερο μέχρι τι θέλετε να γίνει στο μέλλον κ γενικά ό,τι θέλετε...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.

ΒΙΚΑΚΙ36421

Νεοφερμένος

Η Βίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 39 μηνύματα.

Γνωρίζω ότι θα δείξει τον 5ο κύκλο στον ANT1 το φθινόπωρο.Ποιο μήνα ακριβώς δεν γνωρίζω αν και νομίζω τέλη Σεπτέμβρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Aυτός που τελείωσε ο 3ος δεν ήταν;:hmm:

Τέσπα αγαπημένος από τη σειρά ο Άλεξ:hehe:Kαι από τις γυναίκες φυσικά Mπέιλι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Aυτός που τελείωσε ο 3ος δεν ήταν;:hmm:

Τέσπα αγαπημένος από τη σειρά ο Άλεξ:xixi:Kαι από τις γυναίκες φυσικά Mπέιλι:P

Ναζί! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Εμένα μ άρεσε πολύ η Αντισον, και μετά ανακάλυψα ότι έχουν κάνει σειρά με κεντρικό ήρωα την Αντισον :D:D:D. Την είδα και αυτή και όλο το Γκρέις! Καλά το τελευταίο επεισόδειο του Γρέις, έκανα καμιά βδομάδα να το ξεπεράσω! :jumpy::jumpy::jumpy:

Υ.Γ: Κι η Μπέιλι τα σπαεει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Για πάντα όμως:PΤόσο κάψιμο που σε 6 μέρες έχω δει 2 κύκλους:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Ο Αντ1 έδειχνε τν δεύτερο & τν τρίτο κύκλο μέχρι πριν λίγες μέρες (:

Αγαπημένοι μου o McDreamy, ο McSteamy και ο αλεξ. :inlove: A και αντιπαθώ την Κριστινα, Πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Φανατική κι εγώ! Συμπαθώ πάρα πολύ την Κάλι Ο' Μάλι(:P) και τον Τζορτζ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nightwish 4 ever

Νεοφερμένος

Η Nightwish 4 ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Μεσω internet ειδα και τον 5ο κυκλο της σειρας και απογοητευτηκα. Αξιζαν μονο τα τελευταια 3-4 επεισοδεια....Γενικα απο τον τριτο κυκλο και μετα η σειρα με εχει κουρασει λιγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Α!! και εγώ έχω μεγάάάάλο κόλλημα με τη σειρά αυτή!!

Ιδιαίτερο κόλλημα δεν έχω αν και στις αρχές μου άρεσε ο dr. Sheperd αλλά τώρα μ'αρέσει ο άλλος ο γκριζομάλλης με τα γαλανά τα μάτια που τα είχε η Adisson. Από γυναίκες, Addison με 1000!! (Αλλά μου τη σπάει λίγο που είνια γυναικολόγος.. δεν ξέρω αλλά δεν μ'αρέσει καθόλου αθτη η ειδικότητα):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Είμαι και εγώ φανατική............!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Κι εγώ φανατικότατος του Grey's! Ο Sheperd μου αρέσει γιατί είναι νευροχειρουργός αλλά συμπαθώ πάρα πολύ την Christina και τον George Ο' Μάλι
(έχω ταυτιστεί μιλάμε με αυτούς). Μου αρέσει επίσης και η dr. Torres που έγινε dr. O' Maley
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iria*

Νεοφερμένος

Η ιρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
ειμαι κ εγω στο κλαμπ!!!!!!!!!!!!!πολυυυυ κολλημενη!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:αν κ μ τα φιλαρακια πιο πολυ:who:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒΙΚΑΚΙ36421

Νεοφερμένος

Η Βίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Kαι εγώ είμαι φανατική της σειράς!Αγαπημένος μου είναι ο mc DREAMY!!!Δηλαδή ο Sheperd!!!Είναι τέλειος με λίγα λόγια!Και από γυναίκες δεν μπορώ να πω ότι έχω αδυναμία σε κάποια συγκεκριμένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.

ΒΙΚΑΚΙ36421

Νεοφερμένος

Η Βίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 39 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top