Φαγητό: απόλαυση και συνάμα δυστυχία

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Μπακαλιάρος λεμονάτος με μπόλικο σκορδάκι και μπόλικη πηκτή σάλτσα...
ελεος θα ξερασω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Α παστίτσιο.Μεγάλη αγάπη κι αυτό.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
εγω δεν μπορω με τιποτα να φαω λαγο στιφαδο ουτε εχω δοκιμασει ουτε θελω!ειναι το μονο φαγητο που δεν μπορω να φαω γιατι σκεφτομαι το λαγο πριν μαγειρευτει!:Pπολυ ωραιο ειναι το στιφαδο με χταποδι και κοκκινο κρασι!:D
-----------------------------------------
Παστίτσιο τουλάχιστον τρως;:P
τρελαινομαι!:D
Στον μουσακα βγαζω τις μελιτζανες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
εγω δεν μπορω με τιποτα να φαω λαγο στιφαδο ουτε εχω δοκιμασει ουτε θελω!ειναι το μονο φαγητο που δεν μπορω να φαω γιατι σκεφτομαι το λαγο πριν μαγειρευτει!:Pπολυ ωραιο ειναι το στιφαδο με χταποδι και κοκκινο κρασι!:D
Έλεος!!Αυτό τρως μια μπουκιά και νιώθεις σαν να έχεις φάει ένα βόδι!:P
Πολύ βαρύ φαγητό.Νόστιμο αλλά με ανακατεύει.Χταπόδι ψητό στο κάρβουνο.:D
Ο λαγός btw είναι όλα τα λεφτά στιφάδο.Ή πουλάκια κυνήγι με λαδάκι και ρίγανι στο τσικάλι σκέτα.Μιαμμ...

Μετά από όλα αυτά πας και σε ένα γυμναστήριο γιατί αλλιώς...άστα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitroula!

Νεοφερμένος

Η Δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
παιδια εγω αν και τρωω μουσακα και μακαρονια με κιμα,σιχαινομαι το παστιτσιο!!!!!δν ξερω πς γινεται αυτο..!

κατα τ'αλλα ψοφαω για κοτοπουλο και για λαχανικα....!!!!με το κοκκινο κρεας δεν εχω πολυ καλες σχεσεις....
οπως μ ειπε χαρακτηριστικα τ αγορι μ,τρωω οτι φυτρωνει κ πεταει(ή εστω προσπαθει)!!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Έλεος!!Αυτό τρως μια μπουκιά και νιώθεις σαν να έχεις φάει ένα βόδι!:P
εγω τα κρεμμυδια δεν τα τρωω(ξερω σε εχω εκνευρισει:P),τρωω μονο το χταποδι οποτε δεν μου φαινεται πολυ βαρυ!
Χταπόδι ψητό στο κάρβουνο.:D
αρχιζω να σε εκτιμαω!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
εγω τα κρεμμυδια δεν τα τρωω(ξερω σε εχω εκνευρισει:P),τρωω μονο το χταποδι οποτε δεν μου φαινεται πολυ βαρυ!αρχιζω να σε εκτιμαω!:D
Ούτε κι εγώ τα τρώω στο χταπόδι.Μπλιαχ.:P

Εγώ πάντα σε εκτιμούσα.:Ρ

Επίσης κορυφαίο γλυκό είναι το τσικέικ και το ζουμερό κέικ σοκολάτας!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
απο όσα είπατε μέχρι τώρα εγώ τα λατρέυω όλα εκτος το χταπόδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Εγώ πάντα σε εκτιμούσα.:Ρ
πλακα κανω!:P
εγω δεν ειμαι του γλυκου ειμαι του αλμυρου!δεν εχω καταφερει μεχρι τωρα να φαω ολοκληρο γλυκο!:Pενα ομως που μου αρεσει ιδιατερα ειναι το εκμεκ κανταιφι!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Α ρε παιδιά,με όλα αυτά μου ανοίξατε την όρεξη,αλλά δεν πρόκειται να "πέσω" στον πειρασμό.Τέλος.:P
Λοιπόν με το φαγητό δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα.Από μικρό ήμουν φαγανό παιδάκι.Όλα μου άρεσαν.:P
Γενικά,απο φαγητά τα τρώω όλα,εκτός από φασολάδα και οτιδήποτε έχει σχέση με ψάρι(εκτός από γλώσσα:P).Ποτέ δε μου άρεσε το ψάρι.Επίσης δεν τρελαίνομαι για παστίτσιο,δηλαδή θα το φάω,αλλά με το ζόρι.Μου αρέσουν πολύ οι μπάμιες,όπως αναφέρατε,τα μακαρόνια με κιμά(λατρεία),πατάτες στο φούρνο με μουστάρδα και πορτοκάλι(απόλυτο),κεφτεδάκια,μπριζόλα,χταπόδι ψητό όπως είπε και η Κυριακή,γαμοπίλαφο(όσοι είναι από Κρήτη θα καταλάβουν).
Από γλυκά δεν τρώω και πολύ.Μου αρέσει το γαλακτομπούρεκο(το αγαπημένο μου) και το μιλφειγ.
Αυτά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Α γαμοπίλαφο έχω φάει και μου άρεσε.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N@D!@

Νεοφερμένος

Η N@D!@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
μου αρεσει το κινεζικο το ρωσικο (πιροσκι-πιλιμενι-κλ)και το μεξικανικο φαγητο.......ξερω να κανω ρωσικο απο τα αλλα μονο τροω:P
-----------------------------------------
Α γαμοπίλαφο έχω φάει και μου άρεσε.:D



να εινα πολλυ ωραιο!!!!!!!!!!!!:iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rock_Sugar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 176 μηνύματα.
γαμοπίλαφο(όσοι είναι από Κρήτη θα καταλάβουν).

Ναιιιιιι :D
Επίσης, έφαγα πρόσφατα πιλάφι με χοιρινό και σάλτσα μανιταριών, νόστιμο :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Ναιιιιιι :D
Επίσης, έφαγα πρόσφατα πιλάφι με χοιρινό και σάλτσα μανιταριών, νόστιμο :xixi:
και εγω το ιδιο αλλα με κοτοπουλο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Λατρεύω το φαγητό.Για μένα είναι απόλαυση.Πολλές φορές τρώώ επειδή μου αρέσει το φαγητό και όχι επειδή πειναώ.Προσπαθώ όμως να το περιορίσω.Τώρα τελευταία τα καταφέρνω.Τρώώ δηλαδή όταν πεινάω.
Αγαπημένο πιάτο,συνήθως ότι περιέχει κρέας.
Κάτι υγιεινό όμως που λατρεύω είναι μαρούλι-πατάτα βραστή-τόνος (όλα μαζί)
Βασικά θα μπορούσα να ζήσω μόνο με αυτό :p
Mικρή έτρωγα και πιο πολύ και ήμουν και πιο αδύνατη χμμμ περίεργο :p
Ελπίζω να μην εννοείς εμένα:P





















ον-τόπικ:
Λατρεύω το φαΐ. Είναι για μένα μία απόλαυση και ΠΟΤΕ μία δυστυχία. Τρώω ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ποσότητες φαγητού, και βώμικο κιόλας, και όμως δεν παίρνω ΟΥΤΕ γραμμάριο. Όσο απίστευτο κι αν ακούγεται....εγώ νομίζω ότι οφείλεται στο ότι γυμνάζομαι και στο ότι έχω καλό μεταβολισμό. Όμως οι γονείς μου μου λένε ότι οφείλεται και στο ότι έχω πάρει τον σωματότυπο του πατέρα μου που είναι αδύνατος.:what:δε ξέρω τι ισχύει και το μόνο που με ενδιαφέρει είναι το ότι πολύ απλά δεν παχαίνω.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Το φαι ειναι μεγαλο πραγμα. Το αγαπω παρα πολυ, μεσα στις 3 απολαυσεις της ζωης(υπνος σεξ και αυτο).
Αρκετα πραγματα δεν μου αρεσουν και κυριως εχω εφεση στα γλυκα.
Διαιτα κανω, συνεχιζω να απολαμβανω το φαι οπως και πρωτα.
Αγαπημενη κουζινα το εχουμε ξαναπει, ελληνικη ιταλικη γερμανικη μεξικανικη κινεζικη και απο ιαπωνικη αρκετα πραγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xαρά

Νεοφερμένος

Η xαρά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
το φαγητο μου αρεσει αλλα ειμαι πολυυυ περιεργη στα γουστα μου!καταρχας ειμαι χορτοφαγος,τρωω ισως κοτοπουλο 1 φορα το μηνα,και αυγα και ψαρια κανονικα...
σιχενομαι τα λαχανικα μαγειρεμενα.τρωω ωμο σπανακι.αλλα σπανακορυζο πχ μπλιαχ μπλιαχ!!
λατρευω την κινεζικη κουζινα και το σουσι^^
θα μπορουσα να τρεφομαι μονο με μακαρονια και ροδακινα=D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Αχέμ. :P
Με το φαγητό έχουμε μια πολύ καλή σχέση.
Ειδικότερα με ό,τι είναι πικάντικο :D
Το πιπέρι είναι ο καλύτερός μας φίλος:P .
Επίσης ,σε γενικές γραμμές δεν τρώω κρέας .Αντίθετα τρώω πολλά φρούτα :D
Για εμένα το φαγητό γίνεται απόλαυση όταν έχω και την ανάγκη να το φάω :iagree:

Υ.Γ.Έχω μια ιδιαίτερα καλή σχέση με τα παγωτά ,τις σοκολάτες κ.λ.π.Αλλά για εμένα ,η βασίλισσα των γλυκών είναι η πανακότα :inlove::xixi:
ααααχ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Μπάμιες φουτουγού ρε! :P 3 στο κλάμπ :D
Λατρεύω τον μουσακα (με τυρί), την ομελέτα (με τυρί), πίτσα (μαργαρίτα). Επίσης μου αρέσει η καρμπονάραααα ;)

Υ.Γ. Για να μη μιλήσω για κοτοπουλο στα κάρβουνα :P

Μπαμιες Ιου :P.Μουσακας Ιου :p.Ομελετα με τυρι και μπεικον ειναι τρελα :D,πιτσα μαργαριτα με χιλια!Και καρμποναρα!

ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ!!!!!!!ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ ΑΛΛΟ...Μου ανοιξες την ορεξη :P

Επισης,μου αρεσουν τρελα τα καλαμαρακια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top