Φίλοι που μετανιώσατε να έχετε

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Έχω μετανιώσει για πολλούς δυστυχώς. Δεν ξέρω αν θα προτιμούσα να μη τους είχα γνωρίσει καθόλου, αλλά σίγουρα είναι καλύτερα που τώρα δε βρίσκονται μέσα στη ζωή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
μου ετυχε μια που την ειχα φιλη για 2 χρονια περιπου.ειχε και εχει σοβαρο προβλημα η κοπελα.φετος τσακωθηκαμε και σταματησαμε να κανουμε παρεα.α ναι,μετα απο μενα την ξεμυτησαν και ολοι οι αλλοι που την εκαναν παρεα,την εκαναν περα (βασικα εμεις της μιλησαμε ανοιχτα οσον αφορουσε τι μας χαλαγε,αλλα αυτη το εξελαβε ως "μη αποδοχη του <<τοσο προβληματικου χαρακτηρα της>>") και πλεον βρηκε την αληθινη φιλια στις κατινες της ταξης/του σχολειου γενικα.ειναι απο τα ατομα που σε εχουν φιλο εφοσον τους λες αυτο που θελουν να ακουσουν.

βεβαια πηρα και εμαθα πολλα πραγματα απο αυτην,και απο αυτο το γεγονος προσπαθω να βελτιωνω τη συμπεριφορα μου.
θεωρω πως το να μετανιωνουμε για οποιοδηποτε ατομο που επαιξε καποιο ρολο στη ζωη μας ειναι λαθος,γιατι απο ολους,καλους η κακους,μαθαινουμε πραγματα και ειμαστε πιο υποψιασμενοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mefrkod

Νεοφερμένος

Ο Νικολας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ναι δυστυχως μου ετυχε..Αποκαλυφθηκε στην αρχη της χρονιας.Με κοροιδευε πισω απο την πλατη μου!!! και επισης το χειροτερο οτι μεχρι εναν μηνα με εβριζε στα μουτρα μου και ελεγε οτι μπορειτε να φανταστειτε.Πλεον θελει να ειμαστε παλι κολλητοι και φυσικα δεν υπαρχει καμια περιπτωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Φέτος μετάνιωσα για πολλές φιλίες... Γενικά είδα πως τόσο καιρό, πολλοί με είχαν γραμμένο και πως εγώ μόνο έτρεχα για να διατηρήσω την φιλία μας. Κάποιοι άλλοι με έθαβαν από κακία και μόνο, δίχως να τους έχω κάνει κάτι ανάλογο. Τι να πω... δύσκολο να βρεις πραγματικούς φίλους σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mefrkod

Νεοφερμένος

Ο Νικολας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Φέτος μετάνιωσα για πολλές φιλίες... Γενικά είδα πως τόσο καιρό, πολλοί με είχαν γραμμένο και πως εγώ μόνο έτρεχα για να διατηρήσω την φιλία μας. Κάποιοι άλλοι με έθαβαν από κακία και μόνο, δίχως να τους έχω κάνει κάτι ανάλογο. Τι να πω... δύσκολο να βρεις πραγματικούς φίλους σήμερα.
κοιτα να δεις εε, ακριβως αυτο εγινε και σε εμενα φετος.Ειδικα αυτο που ειπες με την κακια και που ετρεχες εσυ για να της σωσεις.Αφου εγω ειμαι τοσο μακακας που ακομα και να μου εκαναν κατι μετα ξερεις προσπαθουσα να το διορθωσω και να τους βοηθησω.Πλεον αυτοι με κυνηγανε και μαρεσει.Και φυσικα τουσ απποριπτω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mefrkod

Νεοφερμένος

Ο Νικολας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
εντάξει και ποιος δεν έχει προδωθεί από φίλους...ακόμα και εγώ πολύ πρόσφατα...με κάνει να αναθεωρώ για πολλά....και εγώ λέω πωωωω και έκανα τόσα πολλά..

ένα πράγμα το καλό το κάνουμε γιατί θέλουμε και το κάνουμε και όχι για να αναγνώριση μετέπειτα..κάνε το καλό και ρίξτο στο γυαλό που λένε;)τους τελευταίους κυρίως 3-4 μήνες έχω φάει πολλά shit από ανθρώπους που είτε θεωρούσα φίλους ακόμα και αδέρφια μου...αλλά ούτε κλαίω ούτε τπτ..μαθαίνεις από αυτά..καλώς ή κακώς...το θέμα είναι να είσαι δυνατός και να στηρίζεσαι στα δικά σου πόδια..πονάς, θυμώνεις,αλλά μαθαίνεις...να έχετε τα κότσια να πάτε μπροστά..μπορώ να πω ότι το μόνο κακό στην όλη ιστορία είναι ότι αυτά τα γεγονότα με έχουν κάνει πολύ σκληρή σαν άνθρωπο και αμείλικτη..πονάει χέρι..κόβει χέρι...

όμως φράσεις του τύπου
''Πλεον αυτοι με κυνηγανε και μαρεσει.Και φυσικα τουσ απποριπτω''
τα θεωρώ μικρότητες και κακίες γιατί πολύ απλά γίνεστε το ίδιο με αυτούς..εκδικητότητα...κακό συναίσθημα..και σύμβουλος..

αυτην την φραση δεν την εννουσα ακριβως ετσι.Δεν τους μισώ να κανουν οτι θελουν στην ζωη τους απλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mefrkod

Νεοφερμένος

Ο Νικολας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
να το πάλι...γιατί βάζετε τόσο μεγάλες λέξεις όπως αγάπη και μίσος με το παραμικρό..?προσωπικά δεν μπορώ να τις χρησιμοποιήσω αν δεν τις εννοώ γιατί έχουν μεγάλη σημασία για μένα

Δεν είπα ότι μισείς απλά είσαι πληγωμένος από την συμπεριφορα τους με αποτέλεσμα να σου αρέσει τώρα που αυτοί ''σε κυνηγάνε''..εκεί βάζω και τον όρο εκδηκητικότητα. Είναι λάθος να αντιδράς με βάση τα συναισθήματα σου κυρίως όταν είσαι πληγωμένος εκεί είναι που κάνεις και τα μεγαλύτερα λάθη.. Προσπάθησε να βάζεις την λογική...

Και φυσικά όσο και να μας πληγώσουν το σημαντικό είναι να συγχωρούμε ..και ας μην τους έχουμε ξανά στη ζωή μας γιατί δεν παίρνουμε μόνο κακά πράγματα αλλά και καλά.. :)
σε πλυροφορω πως εχω συνχωρεσει απειρες φορες .Αλλα αρκετες φορες συνγχωρεσα αυτα τα ατομα και μου βγηκαν και παλι μακακες.Δηλαδη ηλιθιος ειμαι να τους συνγχωρεσω για χιλιοστη φορα ? :hmm: αλλα διαβασα πολλες φορες την απαντηση σου και καταλαβα πραγματικα τωρα.Ωραια θα τους συνχωρεσω... αλλα μακρια και αγαπημενοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
δυστυχως ναι..και μαλιστα δυο
και στις 2 φιλιες ειχε πολυ ασχημη καταλη3η
στην πρωτη με την κοπελα που καναμε παρεα μπλεχτηκε κ τ 9εμα σχεσης..δεν η9ελε να εχω σχεση και συνεχεια σχολιαζε για το οτι εβγαινα μαζι του,μιλουσα στο κντ,πηγαινα σπιτι του...τλκ πετυχε αυτο που η9ελε χωρισα με το παιδι που μαλιστα ηταν κ ο μεγαλος μου ερωτας και ειπε πολλα λογια και σε κεινον κ σε μενα
εννοειται πως δν υπηρχε περιπτωση οχι να της 3ανα μιλησω αλλα ουτε να τν 3αναδω ποτε
παλι καλα που εδω και ενα χρονο πυ περασε δν τν εχω δει αλλα κ να τν εβλεπα πλεον τα ματια περνανε μεσα απο αυτη την κοπελα...
δν μετανιωνω που εκανα παρεα μαζι της ισα ισα εμα9α οτι δν πρεπει ποτε να βαζουμε σχεση κ φιλια μαζι γτ μπερδευονται πολυυυυυυυυυυυ
με στεναχωρησε ειλικρινα οχι οτι οτι δν ε3ελιχ9ηκε καλα η σχεση μας αλλα οτι εχασα τον μεγαλο μου ερωτα πυ μπορει πλεον να μην εχω τοσο δυνατα αισ9ηματα γτ καλως ή κακως προχωρησα αλλα ε3ακολου9ει να ειναι ενα μεγαλο κομματι του εαυτου μου κ οτι δν μιλαω μαζι του εστω τυπικα με πικραινει ...
η δευτερη φιλια που δν α3ιζε ηταν περσι με μια κοπελα απο τ φροντιστηριο δυνατη μα9ητρια,ισχυρογνωμων,χωρις προσωπικοτητα και μεγαλη εγωιστρια.....αν δν γινοταν τ δικο της εσκαγε
καναμε παρεα απο το καλοκαιρι της δευτερας λυκειου αφου εκλεισε το φροντιστηριο αλλα μιλαγαμε απο μνματα και 2 φορες πηγαμε για καφε
αφου ανοι3αν τ φροντιστηρια..3η λυκειου ηρ9αμε πιο κοντα..δν ετυχε ουτε να βγουμε πολλες φορες μαζι ουτε να κανουμε τα συνη9ισμενα πραγματα που κανεις σε μια παρεα...ηταν πορρωμενη στο να περασει που δν μπορουσα ουτε καν να της προτεινω οτιδηποτε..
σταματησαμε να μιλαμε ή μαλλον να μου μιλαει οταν της ανακοινωσα ζητωντας της συγνωμη οτι δν 9α μπορουσα να παω στν εκδρομη γτ ο μπαμπας μου αποφασισε να μην μ αφησει τελικα κ ενω αρχικα μου εδει3ε οτι κτλβαινε κ οτι δν πειραζε κ οτι απλα 9α πρεπε να βρει νεα παρεα την επομενη μερα επιασε ολο το τμημα στο φροντιστηριο για να τους πει ποια ειμαι εγω που αποφασισα να σαμποταρω την προσπα9εια της κ να την ρι3ω ψυχολογικα.....τελικα πηγε στν εκδρομη με μια παρεα που εγω κανω ακομα κ τωρα παρεα,που ηταν σαν ακυρη και που τις εσπασε τα νευρα με τον εγωισμο της κ το πεισμα....τλκ εβγαλε 19.150 μορια ενω εγω 11000...
ε3αιτιας της ολης καταστασης δν καταφερα να βγαλω την υλη..
ειχα πεσει ψυχολογικα γτ δν ειναι λιγο να μπαινεις στην τα3η και να την ακους να μουρμουραει κ να γελαει κα9ε φορα λες κ ειπα αστειο..τα παιδια στο τμημα δν συμμετειχαν κ τις ειπα κιολας οτι 9α ηταν καλο να σταματησει γτ δν της εφταιγα σε τπτ κ οτι δν πηρα εγω την αποφαση για την εκδρομη αλλα εκεινη εκει...ακα9εκτη...
δν την εχω 3αναδει απο τοτε δλδ κοντα ενα χρονο κ ειλικρινα δν με ενδιαφερει να την δω....
γενικα παω κ κολλαω σε πολλλλλλλλλλλλλλυυυυυυυυυυυυυυ ντα3ει ατομα με βλεπουν χαζο κ δεκτικο,με υπομονη κ χτυπανε..εγω σαν το βλημα γινομαι χαλι να με πατησεις κ εσυ το εκμεταλλευεσαι???μπραβο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
ειμασταν κολλητοι με ενα παιδι απο εκτη δημοτικου μεχρι φετος τελος πρωτης λυκειου...5 χρονια δηλαδη...φετος μπηκε αλλο ενα παιδι στην παρεα μας και δημιουργιθηκαν πολλα προβληματα...με αποτελεσμα να σταματησουμε να κανουμε παρεα και να κανουν 2 τους..δε μετανιωσα που εκανα παρεα μαζι του,με πειραξει οτι μια βδομαδα πριν μαλωσουμε ηταν στο χειρουργιο και εγω και η μανα του ηταν απε εξω..αλλα δε το εκτημισε..με πειραξε δηλαδη η αχαριστια του..δε πειραζει..χαλαλι του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
με ενα παιδι αρχισαμε να κανουμε παρεα εδω και αρκετους μηνες ωσπου ξαφνικα για εναν χαζο λογο τσακωθηκαμε και μου εδειξε το πιο σκληρο του προσωπο το θεμα ειναι οτι εγω εκανα συνεχως προσπαθειες να τα ξαναβρω μαζι του οι οποιες αποδειχτηκαν ασκοπες...Οχι μονο μετανιωσα που τον εκανα παρεα αλλα θυμωσα και με τον εαυτο μου που τον αφησα να εκτεθει ετσι......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALadinX

Νεοφερμένος

Η ALadinX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Μετανιώνω για μια κοπέλα συγκεκριμένα -οχι για το οτι είμαστε φίλοι ( γιατι ακομα ειμαστε) αλλα επειδή την ειχα πιο ψηλά απο οτι θα έπρεπε :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Ποτε μα ποτε δε μετανιωσα για φιλους που ειχα ...
Μπορει να μου εκαναν τοοοσα πολλα:να με πληγωσαν, μα με προδωσαν , να μου ειπαν ψεματα (και για να μην βγαζω τον εαυτο μου αγγελακι θα σας πω οτι ισως φταιω και εγω) αλλα μου προσφεραν μοναδικες εμπειριες, παρεα , μοιραστηκαμε αποψεις ιδεες κ.α Το οτι στο τελος παψαμε να κανουμε παρεα λογω ασυμφωνιας χαρακτηρων δε σημαινει οτι τους διαγραφω τελιως απο τη ζωη μου απο τη στιγμη που αποτελεσαν μερος αυτης :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
εγώ έκανα 6 ολόκληρα χρόνια παρέα με τα λάθος άτομα...
και το ανακάλυψα στην 6ημέρη... (με έθαβαν πίσω απο την πλάτη μου, δεν είχαν καταλάβει πως είμαι απο πίσω τους και τους ακούω)

anywayz... την φετινή χρονιά κατάλαβα πόσο ζώο ήμουν που τους ανεχόμουν
κατάλαβα επίσης πως με άτομα με τα οποία δεν είχαμε πολλές σχέσεις όλα αυτά τα χρόνια, τελικά περνάω καλύτερα :) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Όλες οι φιλίες που είχα so far ήταν λυκοφιλίες. Θα το ξανασκεφτώ πολύ να ανοιχτώ τόσο σε φίλη ξανά. Ανθρώπους που νόμιζες ότι τους ήξερες 12 χρόνια, σε ένα λεπτό γίνονται άγνωστοι. Χειρότεροι από εχθροί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Δεν θα την έλεγα φίλη...θα την έλεγα σκ@τούλα :pfff::pfff: Η Παλιοχωριάτα, να χαθεί να χάνεται!
Οι καλύτεροι φίλοι είναι οι άντρες! (μιλάμε για φιλία, όχι τίποτα άλλο:P) χ0χ0000
Είναι τόσο αθώα τα καημένα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Θυμάμαι ένα φιλαράκι που είχα στο Λύκειο...ζηλιάρης,φθονερός,με απίστευτα μεγάλη ιδέα για το άτομό του και δική του θεωρία περί του κόσμου,που ήθελε να δίνει το minimum και να παίρνει το maximum απ'τους άλλους και παρ'ότι ομορφόπαιδο,άχυτος μέχρι αηδίας!:rolleyes:
Ήταν όμως μια κατάσταση σαν αυτό που λέμε "στους στραβούς ο μονόφθαλμος" και μια αρκετά υποφερτή παρέα εκείνο τον καιρό,που περίμενα πως και τι το ΠαρασκευοΣαββατοΚύριακο να βρεθώ με τα φιλαράκια μου (όλοι εκτός σχολείου,δυστυχώς για μένα)...

Φυσικά εντός των τειχών του σχολείου,15 ετών πορδή δεν θέλεις και πολλά πολλά απ'τον άλλο για να περνάει ευχάριστα η ώρα...όσο όμως περνάει ο καιρός αρχίζεις και κοιτάς ορισμένα πράγματα!Όπως π.χ. να τον λες τον άλλο παμε με την έτσι και την αλλιώς και να σου λέει "δεν μπορώ έχω τουρνουά Yu-Gi-Oh το πρωί και πρέπει να είμαι ξύπνιος" ή να του φέρνεις στην 5ήμερη δύο Αμερικάνες μπουκιά και συχώριο και αντί να έρθει να βγάλει έστω κάνα γούστο να πηγαίνει κάτω με τους υπόλοιπους άχυτους να παίξει PS2 και άλλα πολλά τραγελαφικά που μου διαφεύγουν!:D

Ευτυχώς ο καιρός πέρασε,το σχολείο τελείωσε και παρ'ότι ο άνθρωπος δεν αλλάζει,εγώ σαν gentleman και PRτζής που είμαι τον καλούσα που και που σε κάνα τραπέζι μπουζουκτσίδικου/club/poker κ.α. που κανονίζαμε (έτσι γιατί πάνω απ'όλα είμαστε άνθρωποι και συντοπίτες) τρώγοντας φυσικά αρκετές φορές άκυρο...ώσπου ένα πρωί είμαι στο μαγαζί και μη έχοντας τι να κάνω,τον βλέπω στο fb και του προτείνω ένα καφεδάκι στα όρθια!Ο τύπος γυρνάει στην ψύχρα και μου λέει "δεν μου αρέσει ο χαρακτήρας σου" και άλλα τέτοια!:hehe:Περιττό να σας περιγράψω το τι γέλιο έριξα στη θέα αυτών των μηνυμάτων!
Ο ανύπαρκτος αυτός ανθρωπάκος να γυρνάει και να λέει τέτοια πράγματα,λες κι εγώ πετάω τη σκούφια μου για τα μούτρα του ή λες και πρέπει να έχει βαθιά επικοινωνία ψυχής για να πάει να πιεί έναν καφέ έξω!Αστεία πράγματα...
Και για να εκφράστηκε έτσι σε μένα,φανταστείτε πως αντιμετώπιζε άλλους και άλλες στην καθημερινότητά του...κι έτσι από τότε ησύχασα μια και καλή!

Τώρα θα μου πείτε,που τα θυμήθηκα όλα αυτά;Αφενός διότι εξαιτίας αυτού του "ανθρώπου" υπήρξαν εμπειρίες της οποίες δεν έζησα ποτέ,αφετέρου γιατί έτυχε μετά από 3 ολόκληρα χρόνια να τον συναντήσω στο Cosmos μαζί μ'εναν μαντράχαλο που τον συνόδευε (γκόμενός του;Who knows:P) και δεν μπορούσε ούτε να με κοιτάξει...

Εγώ ένα έμαθα απ'αυτή την ιστορία,ότι ορισμένοι άνθρωποι είναι απλά "λίγοι" για τη ζωή και άξιοι της (όποιας) μοίρας τους...γι'αυτό απομακρύνετέ τους με ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ από κοντά σας!;)Μόνο χαμένοι θα βγείτε αν συνεχίσετε...

Οι καλύτεροι φίλοι είναι οι άντρες!

Το ίδιο ακριβώς πράγμα λέει και η κολλητή μου (κόμματος btw) η οποία έχει φτάσει σε σημείο να προτιμά να κάνει παρέα μαζί μας παρά με τις φίλες της!
Τυχαίο;Δε νομίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Δεν θα την έλεγα φίλη...θα την έλεγα σκ@τούλα :pfff::pfff: Η Παλιοχωριάτα, να χαθεί να χάνεται!
Οι καλύτεροι φίλοι είναι οι άντρες! (μιλάμε για φιλία, όχι τίποτα άλλο:P) χ0χ0000
Είναι τόσο αθώα τα καημένα :redface:
Ναι ναι θα συμφωνησω τοσο πολυ.Και γω προσωπικα τα πηγαινω καλυτερα με
τα αγορια.Μπορω να συννενοηθω καλυτερα.Ειναι πιο απλα τα πραγματα μαζι τους..anyway..

Γενικοτερα δεν εχω μετανιωσει για φιλιες που εχω κανει.Μπορει εκ των υστερων να καταλαβα
οτι δεν αξιζαν την τοση προσοχη μου αλλα οπωσδηποτε ειχαν και αυτες οι φιλιες κατι να μου δωσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Γενικοτερα δεν εχω μετανιωσει για φιλιες που εχω κανει.Μπορει εκ των υστερων να καταλαβα
οτι δεν αξιζαν την τοση προσοχη μου αλλα οπωσδηποτε ειχαν και αυτες οι φιλιες κατι να μου δωσουν.

Χεχεχε εντάξει,δεν γίνεται να υπάρξει φιλία απ'την οποία να πάρεις το απόλυτο "0",εκτός αν φίλος σου είναι ο Wilson απ'το Ναυαγό!:P

Κι εγώ π.χ. μπορώ να πω ότι έμαθα σπουδαίες στρατηγικές Yu-Gi-Oh κι απέκτησα τη δική μου μίνι συλλογή από holo cards,όπως επίσης και διάφορες συνταγές για εργένηδες (γεννημένος chef το παλουκάρι)...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Χεχεχε εντάξει,δεν γίνεται να υπάρξει φιλία απ'την οποία να πάρεις το απόλυτο "0",εκτός αν φίλος σου είναι ο Wilson απ'το Ναυαγό!:P

Κι εγώ π.χ. μπορώ να πω ότι έμαθα σπουδαίες στρατηγικές Yu-Gi-Oh κι απέκτησα τη δική μου μίνι συλλογή από holo cards,όπως επίσης και διάφορες συνταγές για εργένηδες (γεννημένος chef το παλουκάρι)...:clapup:
Ε λιγο ειναι να μαθαινεις στρατηγικες Yu-Gi-Oh??Τοσα χρονια παιδευομουν!(just kidding)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Απο την πρωτη λυκειου εκανα παρεα με μια κοπελα. Την θεωρουσα πραγματικη φιλη μεχρι που καταλαβα πως με εκανε παρεα μονο και μονο για να την καλυπτω στην οικογενεια της οταν εβγαινε με αγορια. Προσφατα,επειδη αρνηθηκα να την καλυψω,σταματησε να μου μιλαει.
Δεν με πειραζει ομως καθολου,ειναι καλυτερα ετσι τα πραγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top