Φέτος με το 10%

Θα καταθέσετε μηχανογραφικό δελτίο για το 10%;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 42)
  • Ναι

    Ψήφοι: 26 61.9%
  • Όχι

    Ψήφοι: 6 14.3%
  • Δεν είμαι βέβαιος

    Ψήφοι: 8 19.0%
  • Δεν ξέρω/ Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 2 4.8%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
Ξέρει κανείς πότε κάνουμε αίτηση για διαγραφή και σε πόσες μέρες βγαίνει?
ναι ρε παιδια και εγω αυτο θελω να μαθω.και επισης τι πρεπει να παρουμε μαζι μας οταν παμε στο κεπ.(εγω λεω γ τν διαγραφη απο μακρια).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Λογικά απο τη στιγμή που θα είναι ανοιχτή η γραμματεία της σχολής σου θα μπορείς να υποβάλλεις και αίτηση για διαγραφή.Τώρα πόσο θα κάνεις να τη πάρεις δεν ξέρω,αλλά πόσο να κάνεις πια...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Hello people!!! Τι κανετε;; Εγω εκανα μηχανογραφικο για ιατρικες!! :):) Με 18915....και αναμενουμε τον Αυγουστο:P:P
Εσυ Biologist??? Καλη επιτυχια σε ολους!;)
Πως τα βλεπετε για μενα;;

Εγώ έβαλα:
1] Φαρμακευτική Θεσσαλονίκης
2] Φαρμακευτική Πάτρας
3] Φαρμακευτική Αθήνας
4] Κτηνιατρική Θεσσαλονίκης
5] Κτηνιατρική Θεσσαλίας (Καρδίτσα)

Αυτά τα 5 και τίποτα άλλο, βέβαια κάποιοι μου είπαν ότι έκανα βλακία που δεν έβαλα και την Ιατρική.... αλλά με 18.834.... λες να έκανα μαλ...:hmm: . Εσύ πως τις έβαλες τις Ιατρικές; Good luck πάτως ρε φίλε, και σε όλους μας δηλαδή, άντε να μπούμε να τελείωνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
Εγώ έβαλα:
1] Φαρμακευτική Θεσσαλονίκης
2] Φαρμακευτική Πάτρας
3] Φαρμακευτική Αθήνας
4] Κτηνιατρική Θεσσαλονίκης
5] Κτηνιατρική Θεσσαλίας (Καρδίτσα)

Αυτά τα 5 και τίποτα άλλο, βέβαια κάποιοι μου είπαν ότι έκανα βλακία που δεν έβαλα και την Ιατρική.... αλλά με 18.834.... λες να έκανα μαλ...:hmm: . Εσύ πως τις έβαλες τις Ιατρικές; Good luck πάτως ρε φίλε, και σε όλους μας δηλαδή, άντε να μπούμε να τελείωνουμε.
καλη σου επιτυχια!!!!!!δικιο εχεις...αντε να τελειωνουμε!λιγο εμεινε ομως....τον φαγαμε τον γαιδαρο:):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cissse13

Νεοφερμένος

Ο cissse13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδια ξερετε αν το ιστορικο αρχαιλογικο γιαννενα θα κυμανθει με το 10% γυρω στις 15000 οσο και η βαση του με το 90%??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
δεν νομιζω να πεσει τοσο αλλα ποτε δν ξερεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donald

Νεοφερμένος

Ο Δονάτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Πότε λέτε να βγει πόσοι έκαναν μηχανογραφικό με το 10%??
Μήπως γνωρίζει κανείς ρε παιδιά ή που θα μπορέσουμε να το βρούμε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αφροδίτη-Λυδία

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη-Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Μήπως γνωρίζει κανείς ρε παιδιά ή που θα μπορέσουμε να το βρούμε??

Λογικά τέλος αυγούστου στην ιστοσελίδα του υπουργείου παιδείας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Τι είναι αυτό ρε παιδιά φέτος, τίποτα; Δεν πειράζει όμως.....ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ....καλό μήνα, κάλα αποτελέσματα, και όπως είπε και η GABRIELLA τον φάγαμε τον γάϊδαρο τώρα θα κολλήσουμε. It's a matter of time....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donald

Νεοφερμένος

Ο Δονάτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Λογικά τέλος αυγούστου στην ιστοσελίδα του υπουργείου παιδείας...
Γιατί μαζί με τις βάσεις βγαίνει, δεν βγαίνουν πιο νωρίς??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Αργοπορειμένα κάπως.... δίκιο έχει ο Donald λογικά ο αριθμός των υποψηφίων που κατέθεσαν μηχανογραφικό θα έπρεπε να είχε ανακοινωθεί (15 ημέρες πέρασαν) όπως ανακοινώνεται και ο αριθμός των υποψηφίων που πήραν μέρος (προσήλθαν) τελικά στις πανελλαδικές εξετάσεις. Πολύ φλου τα πράγματα φέτος, τελοσπάντων, τίποτα καινούργιο ακούσατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris91

Νεοφερμένος

Ο dimitris91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Αργοπορειμένα κάπως.... δίκιο έχει ο Donald λογικά ο αριθμός των υποψηφίων που κατέθεσαν μηχανογραφικό θα έπρεπε να είχε ανακοινωθεί (15 ημέρες πέρασαν) όπως ανακοινώνεται και ο αριθμός των υποψηφίων που πήραν μέρος (προσήλθαν) τελικά στις πανελλαδικές εξετάσεις. Πολύ φλου τα πράγματα φέτος, τελοσπάντων, τίποτα καινούργιο ακούσατε;

Bιολόγε (:P:P:P, να μιλαμε ελληνικα....χαχαχα) προχθες το εθνος ειχε ενα αρθρακι που ειχε στοιχεια προτιμησεων για το 90%!! Λογικα θα βγαλουν και καποια στοιχεια για το 10%....
Εσυ καποιο νεο;;;; (για ιατρικες;;;:P απο τον ευρυ σου κυκλο, οι ιατρικες εχουν συμμετοχη υψηλη, στο 10%)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Διαιτολόγε :P:P:P. Με μπέρδεψες κάπως, υψηλή συμμετοχή έχουν στο 90% ή 10%; Καλά στο 90% δεν νομίζω να έχουν χαμηλή ζήτηση, ωστόσο για το 10% τα πράγματα θεωρώ ότι είναι πιο χλωμά για την Ιατρική, μπορεί να μην δούμε και την παραδοσιακά υψηλή ζήτηση σε 20 περίπου ημέρες. Από την σχολή μου, και συγκεκριμένα από την παρέα μου εγώ και άλλα 3 άτομα (από 18.800 και πάνω) κάναμε μηχανογραφικό καλά εννοείται ότι έκαναν και άλλοι αλλά γενικά απο ότι ξέρω σε πολλά άτομα οι βαθμολογίες δεν βοηθούν για την διεκδίκηση κάποιας Ιατρικής, Φαρμακευτικής (οι πλειονότητα των βαθμολογιών κυμμένεται απο τα 18.400-18.600). Εκτός αυτών, μπήκε και η τζίφρα για το άνοιγμα των κλειστών επαγγελμάτων. Πιστεύω ότι δεν έχει κινηθεί τόσο πολύ κόσμος όσο κάποιος μπορεί να φαντάζεται, εξάλλου δεν είναι και εποχές για μεγάλα ανοίγματα, βόλτες από σχολή σε σχολή για αλλαγή πόλης και παρέας, άλλο αν κάποιος θέλει πραγματικά να σπουδάσει Ιατρ., Φαρμα. κ.α και είναι πλήρως κατασταλαγμένος. Κλείνοντας Jim πιστεύω ότι η τελευταία Ιατρική θα έχει περίπου κοντά στα 18.820, η τελευταία Φαρμακευτική 18.750.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donald

Νεοφερμένος

Ο Δονάτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Αργοπορειμένα κάπως.... δίκιο έχει ο Donald λογικά ο αριθμός των υποψηφίων που κατέθεσαν μηχανογραφικό θα έπρεπε να είχε ανακοινωθεί (15 ημέρες πέρασαν) όπως ανακοινώνεται και ο αριθμός των υποψηφίων που πήραν μέρος (προσήλθαν) τελικά στις πανελλαδικές εξετάσεις. Πολύ φλου τα πράγματα φέτος, τελοσπάντων, τίποτα καινούργιο ακούσατε;
Αμάν ρε ακόμα δεν έχει βγει τπτ, να πάρουμε και μια ιδέα τι θα γίνει.
Θα ανακοινωθεί στο καινούργιο site όταν είναι έτοιμα τα στοιχεία??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Η Καθημερινή έδινε σήμερα με το 90%:

ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ 19.480
ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 19.350
ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ 19.150
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ 19.030
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 19.000
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ) 18.760.

Και επίσης ότι υποψήφιοι απο τα μεγάλα αστικά κέντρα επέλεξαν να δηλώσουν σχλολές που δεν έχουν σχέση με την πρώτη επιλογή, την σχολή που ήθελαν πραγματικά μόνο και μόνο για να παραμείνουν στο τόπο κατοικίας τους, να γλιτώσουν έξοδα και άλλα. Αρχίζω να πιστεύω ότι έγινε αυτό που είπα στο προηγούμενο μήνυμα. Εσείς καμία εκτίμηση ρε παιδιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια γεια σας!επειδη ελειπα στο εξωτερικο για 2 εβδομαδες μπορειτε να μου πειτε αν ακουσατε τιποτα νεοτερο;ξερετε καμια προβλεψη;ποτε περιπου θα βγουνε;για τις φιλολογιες που με ενδιαφερει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arch_91

Νεοφερμένος

Ο arch_91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Θα ανακοινωθουν 26-27 αυγουστου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Και εγώ αυτό άκουσα για τις 27 του μήνα......Όσο για προβλέψεις με το ζόρι βρίσκεις για το 90% πόσο μάλλον για το 10%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Σε 13 ημέρες........:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donald

Νεοφερμένος

Ο Δονάτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Πήρα την παρασκευή τηλ στο υπουργείο και μου είπε πως ο αριθμός βγαίνει μαζί με τις βάσεις, ενώ της είπα τις προηγούμενες χρονιές έβγαινε πιο νωρίς μου λέει όχι δεν ισχύει κάτι τέτοιο, τεσπα. Και την ρώτησα για 27 και μου λέει όχι δεν έχει βγει καμια επίσημη ανακοίνωση για 27. Αλλά από ότι άκουσα 25 με 27 το αργότερο. Good luck!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top