Φέτος με το 10%

Θα καταθέσετε μηχανογραφικό δελτίο για το 10%;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 42)
  • Ναι

    Ψήφοι: 26 61.9%
  • Όχι

    Ψήφοι: 6 14.3%
  • Δεν είμαι βέβαιος

    Ψήφοι: 8 19.0%
  • Δεν ξέρω/ Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 2 4.8%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Donald

Νεοφερμένος

Ο Δονάτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Για οικονομικά Αθήνα θέλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Φέτος πάντως θα έιναι οι μισοί υποψήφιοι από τις προηγούμενες χρονιές.Λογικά θα υπάρξει πτώση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nenaki20271

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Για την βαση ρωταω...εχω 15158 μορια με το 90% και το εχασα για 12 μορια

Καταλαβα..Για μενα αν το εχασες για τοσο λιγο παιζει να εισαι τυχερος κ να μπεις!Για να δουμε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anaxilleas46

Νεοφερμένος

Ο anaxilleas46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
γεια σε ολους !!!ειμαι καινουργιος στην παρεα σας !!!και 'γω πιστευω πως οι βασεις του 10% θα πεσουν λογω του ο,τι φετος καταθεσαμε μηχανογραφικο αυτοι του '08 και '09.πιστευω λοιπον για πρωτη φορα πως το 10% δινει φετος περισσοτερες ευκαιριες .....τοσα χρονια που υπηρχε ηταν σαν να μην υπαρχει (η πληθωρα των βασεων πανω απο 17500-σχολες που με το 90% οι βασεις τους γυρω στα 13000 μορια εφταναν μεχρι και τα 18000 με το 10%).εγω φετος ενδιαφερομαι για μαθηματικο σε οποιαδηποτε πολη και εχω 16059...το χαμηλοτερο μαθηματικο στη σαμο ειχε 17724!!!!φετος πως το βλεπετε θα τα καταφερω να το πιασω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kardinalios

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Φίλε μου πιστεύω πως το πιάνεις άνετα.Άντε καλώς να έρθεις στο όμορφο νησί μας....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anaxilleas46

Νεοφερμένος

Ο anaxilleas46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Φίλε μου πιστεύω πως το πιάνεις άνετα.Άντε καλώς να έρθεις στο όμορφο νησί μας....:)
ευχαριστω!!!! μακαρι να ειναι οπως τα λες φιλε και να βρεθω επιτελους στην σχολη που μου αρεσει!!!βασικα ειμαστε και πολυτεκνοι 4 παιδια και λογικα δικαιουμαι μετεγγραφη για αριστοτελειο γιατι μενω στο κιλκις.αλλα πραγματικα σου λεω και να μην δικαιουμουνα δε θα με χαλουσε καθολου η σαμος γιατι ειναι πολυ ωραιο νησι και επιπλεον δε σκεφτομαι πλεον οπως σκεφτομουν παλια το 2008 που εδωσα πανελληνιες και επειδη δεν ηθελα να απομακρυνθω απο τον τοπο κατοικιας μου εβαλα γεωπονια στο αριστοτελειο και παρολο που εχω προσαρμοστει δε μου κολαει καθολου η ιδεα να γινω γεωπονος !!!βλεπεις τοτε δεν ηξερα τι επαιζε με τις μετεγγραφες και εχασα την ευκαιρια που ειχα!!!εσυ φιλε για ποια σχολη ενδιαφερεσαι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arch_91

Νεοφερμένος

Ο arch_91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Παιδια,γεια σε ολους!!!22550 για αρχιτεκτονικη ΕΜΠ...τι νομιζετε?
Η βαση του 10% το 2009 ηταν 22080...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anaxilleas46

Νεοφερμένος

Ο anaxilleas46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Παιδια,γεια σε ολους!!!22550 για αρχιτεκτονικη ΕΜΠ...τι νομιζετε?
Η βαση του 10% το 2009 ηταν 22080...
ανετα αφου φαντασου εισαι πανω και απο την περσινη βαση !!!φετος οι βασεις θα κατεβουν με το 10% λογω της μειωσης των υποψηφιων!!!αρα λογικα θα μπεις και απο τους πρωτους !!!!καλη επιτυχια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arch_91

Νεοφερμένος

Ο arch_91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ανετα αφου φαντασου εισαι πανω και απο την περσινη βαση !!!φετος οι βασεις θα κατεβουν με το 10% λογω της μειωσης των υποψηφιων!!!αρα λογικα θα μπεις και απο τους πρωτους !!!!καλη επιτυχια!!!

Μακαρι!!Να 'σαι καλα μου ανεβασες το ηθικο!!!!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Ξέρουμς πόσες θα ειναι οι θέσεις για το 10% για καθε πανεπιστήμιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anaxilleas46

Νεοφερμένος

Ο anaxilleas46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ξέρουμς πόσες θα ειναι οι θέσεις για το 10% για καθε πανεπιστήμιο?
σε αυτην εδω την ιστοσελιδα μπορεις να δεις ποσες θα ειναι οι θεσεις αν ομως τον αριθμο που γραφει τον διαιρεσεις με το 10:https://www.esos.gr/index.php?option...2010&catid=229:2009-12-01-11-42-21&Itemid=807
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nenaki20271

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Μακαρι!!Να 'σαι καλα μου ανεβασες το ηθικο!!!!!:):):)

ανετα αφου φαντασου εισαι πανω και απο την περσινη βαση !!!φετος οι βασεις θα κατεβουν με το 10% λογω της μειωσης των υποψηφιων!!!αρα λογικα θα μπεις και απο τους πρωτους !!!!καλη επιτυχια!!!

Αντε μωρε παιδια να παμε ολοι καλα και να μπουμε εκει που θελουμε!!!Μια φορα το 10% ας προσφερει ευκαιρια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια να σας ρωτησω για τις βασεις της φιλολογιας εχει ακουστει καμια προβλεψη;;;
εχω 18.888 μορια και ενδιαφερομαι για την φιλολογια πελ/σου που περσι ειχε 17970 καπου νομιζω.τι λετε;;;
καλη επιτυχια σε ολους μας!!
υ.σ.ποτε θα βγουν οι βασεις ;;;περιπου...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nenaki20271

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
παιδια να σας ρωτησω για τις βασεις της φιλολογιας εχει ακουστει καμια προβλεψη;;;
εχω 18.888 μορια και ενδιαφερομαι για την φιλολογια πελ/σου που περσι ειχε 17970 καπου νομιζω.τι λετε;;;
καλη επιτυχια σε ολους μας!!
υ.σ.ποτε θα βγουν οι βασεις ;;;περιπου...:)

Νομιζω δε χρειαζεται καν να ρωτας!!!!Εισαι μεσα:clapup: Και υποτιθεται οτι θα πεσουν κιολας!Αλοιμονο σε μαςςςςςςς:cry_x:Οι βασεις λογικα γυρω στις 25 αυγουστου οπως κ περσυ αλλα δεν ειμαι και σιγουρη.Σε ποια σχολη μπηκες με τετοιο βαθμο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
Νομιζω δε χρειαζεται καν να ρωτας!!!!Εισαι μεσα:clapup: Και υποτιθεται οτι θα πεσουν κιολας!Αλοιμονο σε μαςςςςςςς:cry_x:Οι βασεις λογικα γυρω στις 25 αυγουστου οπως κ περσυ αλλα δεν ειμαι και σιγουρη.Σε ποια σχολη μπηκες με τετοιο βαθμο?
και εγω ετσι θελω να ελπιζω :):):):)και εγω παντως εχω ακουσει απο πολλους ανθρωπους οτι θα πεσουν και μαλιστα αρκετα...αντε να δουμε....nenaki ημουν στη νομικη κομοτηνης.καλη επιτυχια και σε σενα.που θες να περασεις αν επιτρεπεται;;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nenaki20271

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
και εγω ετσι θελω να ελπιζω :):):):)και εγω παντως εχω ακουσει απο πολλους ανθρωπους οτι θα πεσουν και μαλιστα αρκετα...αντε να δουμε....nenaki ημουν στη νομικη κομοτηνης.καλη επιτυχια και σε σενα.που θες να περασεις αν επιτρεπεται;;:)

Κομοτηνη???Ηταν να ερθω και εγω αλλα τελικα επελεξα τα παιδαγωγικα!Ειμαι στο παιδαγωγικο στα γιαννενα και θελω να ερθω πιο κοντα,αθηνα η πατρα.Και μετα εβαλα και τη νομικη αθηνας ως τριτη επιλογη για το 10%.Εσυ γιατι θες να φυγεις?Δε σου αρεσει η νομικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arch_91

Νεοφερμένος

Ο arch_91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Παιδια ξερετε αν υπαρχουν τυχον προβλεψεις για το 10%; Εχω ψάξει αλλά δεν βρηκα τιποτα....
Πραγματικα το 10% προσφερει μια μεγαλη ευκαιρια ειδικα φετος που ο ανταγωνισμος θα ειναι σαφως μειωμενος...Καλη επιτυχια σε ολους μας!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nenaki20271

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Παιδια ξερετε αν υπαρχουν τυχον προβλεψεις για το 10%; Εχω ψάξει αλλά δεν βρηκα τιποτα....
Πραγματικα το 10% προσφερει μια μεγαλη ευκαιρια ειδικα φετος που ο ανταγωνισμος θα ειναι σαφως μειωμενος...Καλη επιτυχια σε ολους μας!!!!:D

Δυστυχως δεν υπαρχουν καθολου προβλεψεις και καθολου βασεις για το 10% φετος!Ολα ειναι ρευστα και περιμενουμε!!Καλη επιτυχια μαςςςς:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
Κομοτηνη???Ηταν να ερθω και εγω αλλα τελικα επελεξα τα παιδαγωγικα!Ειμαι στο παιδαγωγικο στα γιαννενα και θελω να ερθω πιο κοντα,αθηνα η πατρα.Και μετα εβαλα και τη νομικη αθηνας ως τριτη επιλογη για το 10%.Εσυ γιατι θες να φυγεις?Δε σου αρεσει η νομικη?
ναι δεν μου αρεσε.ανυπομονω να παω στη φιλολογια!!!αντε να βγουν αυτες οι βασεις.....παιδαγωγικο γιαννενα ε;;η κολλητη μου ειναι φπψ στα γιαννενα.ωραια ειναι μ λεει.της αρεσει.εσυ γτ θες να φυγεις;;;:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nenaki20271

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
ναι δεν μου αρεσε.ανυπομονω να παω στη φιλολογια!!!αντε να βγουν αυτες οι βασεις.....παιδαγωγικο γιαννενα ε;;η κολλητη μου ειναι φπψ στα γιαννενα.ωραια ειναι μ λεει.της αρεσει.εσυ γτ θες να φυγεις;;;:):):)

Γιατι δε σου αρεσε ηταν δυσκολα?Εχω πολλες φιλες στο φπψ στα γιαννενα!Θα την ξερουν σιγουρα την κολλητη σου!Μωρε ειναι ωραια,αλλα επειδη ειμαι απο αθηνα ειναι μακρια και με εχει κουρασει το πηγαινε ελα.Ηθελα κατι πιο κοντα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top