Φέτος με το 10%

Θα καταθέσετε μηχανογραφικό δελτίο για το 10%;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 42)
  • Ναι

    Ψήφοι: 26 61.9%
  • Όχι

    Ψήφοι: 6 14.3%
  • Δεν είμαι βέβαιος

    Ψήφοι: 8 19.0%
  • Δεν ξέρω/ Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 2 4.8%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Άντε ήρθε ο καιρός της κατάθεσης,....... ένα τελευταίο βήμα πρίν το τέλος. ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΥΣΥΝΕΙΔΗΤΟΙ ΟΣΟΙ ΚΑΤΑΘΕΣΟΥΜΕ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΟ. ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ. ΑΣ ΦΕΡΘΟΥΜΕ ΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΕΞΥΠΝΑ, ΚΑΙ ΟΙ <<ΥΨΗΛΟΤΕΡΟΙ>> ΟΧΙ ΑΛΑΖΟΝΙΚΑ.Καλή επιτυχία παιδιά :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
καλα αποτελεσματα και να ειμαστε προσεκτικοι στη συμπληρωση μηχανογραφικου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
παιδια θελω τη βοηθεια σας.....θελω εκτιμηση για την διαιτολογια χαροκοπειου....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
παιδια θελω τη βοηθεια σας.....θελω εκτιμηση για την διαιτολογια χαροκοπειου....:worry:

Πιστεύω πως θα κυμανθεί γύρω στα 18.800 αρκετά δύσκολο παρακάτω απο αυτά. Μην ξεχνάμε πέρνει και μόνο 4 άτομα, άρα ο ανταγωνισμός πάρα πολύ σκληρός.

Όσο αφορά το 90%, να κάνουμε ένα σχόλιο, τα βλέπω ακριβώς ίδια με πέρυσι.΄Όλοι λένε πιο δύσκολα από πέρυσι, άρα πτώση, αλλά άμα δείς τα ποσοστά είναι 0,0000000123456789% χειρότερα. Πέρυσι παρατηρούσα τα ποσοστά στα μαθήματα σε σχέση με το 2008 και ενώ ρε παιδιά ήταν χειρότερα σε Φυσική, Χημεία, Βιολογία Γ. και ελαφρώς Βιολογία Κ. οι βάσεις ξεσκίστηκαν. Τα ποσοστά αν θυμάστε ήταν ψηλότερα σε Μαθηματικά Κ και Γ.Φέτος τι θα γίνει, είμαι περίεργος; Να πούμε ότι η Βιολογία Κατεύθυνσης απο 32,52% πέρυσι πήγε 43,κάτι % !!! (ήταν τέταρτο θέμα αυτό, ξεφτύλα)ενώ η Χημεία απο 45, κάτι στο 42,κάτι.Πιστεύω πως για την πορεία των βάσεων όλων των σχολών που απο πέρυσι ήταν ανοδική φταίει η αλλαγή του τρόπου βαθμολόγησης της έθεσης. Για παράδειγμα εμένα η έκθεση και μόνο με βαθμό σε αυτή 17 μου έδωσε 350 μόρια. Εγώ πιστεύω ότι οι βάσεις στην θετική τουλάχιστον θα ανέβουν οριακά. Επειδή αυτό το ποστ θα βρεί ίσως αρκετούς αντίθετους, παρακαλώ ας κρατήσουμε τους τύπους!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
το 10% ισχυει για 2 χρονια;δλδ εγω που ειμαι αποφοιτος του 2009 μπορω να κανω τα χαρτια και ο 2011;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Παιδιά μια ερωτηση! Το απολυτήριο και την βεβαίωση μόνο ο λυκειάρχης μπορεί να τα επικυρώσει? Θελω να πω σε καποιες άλλες υπηρεσίες που επικυρώνουν έγγραφα όπως στα ΚΕΠ δεν γίνεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jasiu

Νεοφερμένος

Ο Jasiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Παιδιά μια ερωτηση! Το απολυτήριο και την βεβαίωση μόνο ο λυκειάρχης μπορεί να τα επικυρώσει? Θελω να πω σε καποιες άλλες υπηρεσίες που επικυρώνουν έγγραφα όπως στα ΚΕΠ δεν γίνεται?
Δεν θες να τον ξαναδείς, ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Ακριβως! Αν και βασικα δεν είναι ότι δεν θέλω να τον ξαναδώ, απλά θα ειναι και οι άλλοι οι καθηγητες τριγύρω και μπορεί να αρχίσουν να ρωτάνε. Αυτο ειναι βασικα που δεν μου αρεσει! Τον ίδιο εντάξει δεν έχω και τόσο μεγάλο πρόβλήμα.

Η ερώτηση παραμένη όμως ακόμα αναπάντητη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Το απολυτήριο στο επικυρώνει και το ΚΕΠ και ο δήμος και η αστυνομία,διαλέγεις και πέρνεις.Τη βεβαίωση πρόσβασης θα πας με την πρωτότυπη εκεί που θα παραδώσεις το μηχανογραφικό και θα την επικυρώσουν αυτοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,047 μηνύματα.
Παιδιά μια ερωτηση! Το απολυτήριο και την βεβαίωση μόνο ο λυκειάρχης μπορεί να τα επικυρώσει? Θελω να πω σε καποιες άλλες υπηρεσίες που επικυρώνουν έγγραφα όπως στα ΚΕΠ δεν γίνεται?
Γίνεται και στο ΚΕΠ. Νομίζω όμως ότι στο ΚΕΠ χρειάζεται και φωτογραφία ενώ στο σχολείο οχι.
Αααα!!!! και στα ΚΕΠ αυτές τις μέρες με την απογραφή γίνεται της ...χαμός από ουρές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται φωτογραφία.Εγώ πήγα με τη φωτοτυπία του απολυτηρίου και το πρωτότυπο στο Δήμο και μου τ επικύρωσε κανονικά,οπώς και στο ΚΕΠ άλλες φορές που το είχα χρειαστεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Τελικά και εγώ στα ΚΕΠ πήγα, αλλα δεν χρειάστηκα φωτό. Τέλος πάντων...
Δεν μου λετε και κατι ακόμα...πότε βγαίνουν τα αποτελεσματα και πως μπορουμε να μάθουμε αν περασαμε ή όχι? Πρεπει να παμε στο σχολειο και να ρωτήσουμε εκει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Μπορουμε κι απο το δυκτιο...λογικα θα βγαλουν παλι τη γνωστη πλατφορμα που θα βαζουμε στοιχεια και κωδικο και θα μας λεει που περασαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Και για κωδικό ποιον βαζουμε? Αυτόν που είχαμε τότε παλιά στην καρτελα που, όταν δίναμε πανελλήνιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Ναι αυτον λογικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πφφφ εγώ το έδωσα:
1. ΗΜΜΥ ΕΜΠ
2. ΗΜΜΥ Σαλόνικα
3. ΗΜΤΥ Πάτρα

Μακάρι να πέσουν οι βάσεις να περάσω εμπ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
και πότε θα βγουν τα αποτελέσματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
τελη αυγουστου η μπορει και αρχες σεπτεμβρη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Κανείς υποψήφιος για ΣΜΥΝ ή ΣΜΥ υπάρχει παιδιά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top