Φέτος με το 10%

Θα καταθέσετε μηχανογραφικό δελτίο για το 10%;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 42)
  • Ναι

    Ψήφοι: 26 61.9%
  • Όχι

    Ψήφοι: 6 14.3%
  • Δεν είμαι βέβαιος

    Ψήφοι: 8 19.0%
  • Δεν ξέρω/ Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 2 4.8%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

zzzeir

Νεοφερμένος

Η zzzeir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Κάτω από 13.900 το μόνο σίγουρο. Άνετα 5.000 μόρια κάτω. Το 2009 ανέβηκε το γεωλογικό ή έπεσε σε σχέση με το 2008; Το πιο πιθανό είναι να ανέβηκε ε; Άκου 18.800......, τι να πώ ρε παιδιά, έλεος.
5000 μορια κατω απο 18800 λες ε? Το 2009 το γεωλογικο επεσε λιγα μορια σε σχεση με το 2008 με το 90%. Και η βαση του 10% ανεβηκε λιγο σε σχεση με το 2008. Παντως το γεωλογικο παιρνει 9 ατομα με το 10%. Δεν ειναι και απιθανο να τη δηλωσουν τη σχολη και ατομα με αριστες ή πολυ υψηλες βαθμολογιες και φυσικα να μην πανε, διοτι θα κανουν το μηχανογραφικο οπως αυτο του 90%, με αποτελεσμα η σχολη να διατηρησει την υπερβολικα υψηλη της βασης με το 10%. Τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Πολύ δύσκολα μην το συζητάς. Επιπλέον δίναμε εξετάσεις σε 9 μαθήματα πανελλήνιες τόσο στην Β΄ όσο και στην Γ΄ Λυκείου και όσοι έδιναν ΑΟΘ έδιναν εξετάσεις σε 10 μαθήματα στην Γ΄ Λυκείου. Το ψυχικό κόστος ήταν πολύ μεγαλύτερο. Ήταν η μόνη χρονιά του νέου συστήματος που θύμιζε λίγο τις δέσμες.
Σε ευχαριστω πολυ για τη γρηγορη απαντηση και συγχαρητηρια για το κουραγιο σου!! Εγω θα ειχα βαρεσει ψυχοσωματικη διαλυση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
5000 μορια κατω απο 18800 λες ε? Το 2009 το γεωλογικο επεσε λιγα μορια σε σχεση με το 2008 με το 90%. Και η βαση του 10% ανεβηκε λιγο σε σχεση με το 2008. Παντως το γεωλογικο παιρνει 9 ατομα με το 10%. Δεν ειναι και απιθανο να τη δηλωσουν τη σχολη και ατομα με αριστες ή πολυ υψηλες βαθμολογιες και φυσικα να μην πανε, διοτι θα κανουν το μηχανογραφικο οπως αυτο του 90%, με αποτελεσμα η σχολη να διατηρησει την υπερβολικα υψηλη της βασης με το 10%. Τι λετε?

Ενοείται από τα 18.800. Να ρωτήσω κάτι, μιλάμε για ένα συγκεκριμένο Γεωλογικό τμήμα ή για όποιο να είναι; Γιατί αν είναι όποιο να είναι για το μόνο που μπορείς να δείς πιο ξεκάθαρα πράγματα είναι το τελευταίο Γεωλογικό στην βαθμολογική κλίμακα. Επίσης σημασία αρκετή θα έλεγα έχει το αν έπεσε ή αν ανέβηκε μία σχολή πέρυσι σε σχέση με το 2008 διότι κατα αυτόν τον τρόπο μπορείς να καταλάβεις αν υπολογίζεις στο παιχνίδι σου τους αποφοίτους του 2008 ή όχι. Τώρα όσο αφορά τους αριστούχους που λές ουδείς γνωρίζει:hmm:, το μόνο που δεν μπορείς να υπολογίσεις. Άποψή μου είναι ότι όταν οι Πανελλαδικές εξετάσεις σου έδωσαν αυτό που ήθελες δεν υπάρχει λόγος να ασχολείσαι με τα ίδια και τα ίδια πράγματα, το Πανεπιστήμιο μπορεί να σου προσφέρει πολύ πιο ενδιαφέροντα πράγματα από το να συμπληρώνεις μηχανογραφικό για να δεις αν θα περάσεις και στις Κουκουβάουνες:wall:. Τι να πω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zzzeir

Νεοφερμένος

Η zzzeir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ενοείται από τα 18.800. Να ρωτήσω κάτι, μιλάμε για ένα συγκεκριμένο Γεωλογικό τμήμα ή για όποιο να είναι; Γιατί αν είναι όποιο να είναι για το μόνο που μπορείς να δείς πιο ξεκάθαρα πράγματα είναι το τελευταίο Γεωλογικό στην βαθμολογική κλίμακα. Επίσης σημασία αρκετή θα έλεγα έχει το αν έπεσε ή αν ανέβηκε μία σχολή πέρυσι σε σχέση με το 2008 διότι κατα αυτόν τον τρόπο μπορείς να καταλάβεις αν υπολογίζεις στο παιχνίδι σου τους αποφοίτους του 2008 ή όχι. Τώρα όσο αφορά τους αριστούχους που λές ουδείς γνωρίζει:hmm:, το μόνο που δεν μπορείς να υπολογίσεις. Άποψή μου είναι ότι όταν οι Πανελλαδικές εξετάσεις σου έδωσαν αυτό που ήθελες δεν υπάρχει λόγος να ασχολείσαι με τα ίδια και τα ίδια πράγματα, το Πανεπιστήμιο μπορεί να σου προσφέρει πολύ πιο ενδιαφέροντα πράγματα από το να συμπληρώνεις μηχανογραφικό για να δεις αν θα περάσεις και στις Κουκουβάουνες:wall:. Τι να πω;

Μιλάω για το γεωλογικό Θεσσαλονίκης και μόνο. Για να ασχολούμαι τόσο με το 10% φυσικά και σημαίνει ότι οι πανελλαδικές δεν μου πρόσφεραν σε καμία περίπτωση αυτό που ήθελα! Γιατί αν δεν περάσω με το 10% θα αναγκαστώ να ξανάδώσω πανελλήνιες. Ανέφερα προηγουμένως ότι η συγκεκριμένη σχολή (Γεωλογία Θεσσαλονίκης πάντα) έπεσε λίγο με το 90% και ανέβηκε λίγο με το 10%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
''Άποψή μου είναι ότι όταν οι Πανελλαδικές εξετάσεις σου έδωσαν αυτό που ήθελες δεν υπάρχει λόγος να ασχολείσαι με τα ίδια και τα ίδια πράγματα, το Πανεπιστήμιο μπορεί να σου προσφέρει πολύ πιο ενδιαφέροντα πράγματα από το να συμπληρώνεις μηχανογραφικό για να δεις αν θα περάσεις και στις Κουκουβάουνες.'' Το συγκεκριμένο απόσπασμα αναφέρεται για τους αριστούχους της κατεύθυνσης σου με 19.000 και μόρια, ενοείται πως όχι για εσένα, για να ασχολείσαι με το 10% προφανώς δεν σε εννοώ.... Αν έχεις μείνει για λίγα μόρια εκτός της σχολής αυτής τότε οι πιθανότητες είναι πάρα πολλές, σχεδόν σίγουρο. Κάτι τελευταίο, γιατί θα ξαναμπείς στην διαδικασία να δώσεις πανελλαδικές και δεν φεύγεις εξωτερικό, σε σοβαρές χώρες....... πλήν Αγγλίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zzzeir

Νεοφερμένος

Η zzzeir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
''Άποψή μου είναι ότι όταν οι Πανελλαδικές εξετάσεις σου έδωσαν αυτό που ήθελες δεν υπάρχει λόγος να ασχολείσαι με τα ίδια και τα ίδια πράγματα, το Πανεπιστήμιο μπορεί να σου προσφέρει πολύ πιο ενδιαφέροντα πράγματα από το να συμπληρώνεις μηχανογραφικό για να δεις αν θα περάσεις και στις Κουκουβάουνες.'' Το συγκεκριμένο απόσπασμα αναφέρεται για τους αριστούχους της κατεύθυνσης σου με 19.000 και μόρια, ενοείται πως όχι για εσένα, για να ασχολείσαι με το 10% προφανώς δεν σε εννοώ.... Αν έχεις μείνει για λίγα μόρια εκτός της σχολής αυτής τότε οι πιθανότητες είναι πάρα πολλές, σχεδόν σίγουρο. Κάτι τελευταίο, γιατί θα ξαναμπείς στην διαδικασία να δώσεις πανελλαδικές και δεν φεύγεις εξωτερικό, σε σοβαρές χώρες....... πλήν Αγγλίας.

Βασικα εχω 16100 μόρια περίπου και η γεωλογία έχει 13900,οπότε με βλέπεις σίγουρα μέσα ε? Για το εξωτερικό δεν το σκέφτομαι καθόλου κατά αρχάς λόγω οικονομικών και δεν θέλω να φύγω από τη χώρα... Μακάρι πάντως να πέσουν αρκετά οι βάσεις με το 10%!..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cissse13

Νεοφερμένος

Ο cissse13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Γεια σας..Εχασα το ιστορικο αρχαιολογικο στα γιαννενα για 12 μορια!!...Υπαρχει περιπτωση να το πιασω η ειναι δυσκολο??Οποιος γνωριζει κατι ας απαντησει...(η βαση του ειχε περυσι 17764 με το 10%)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Βασικα εχω 16100 μόρια περίπου και η γεωλογία έχει 13900,οπότε με βλέπεις σίγουρα μέσα ε? Για το εξωτερικό δεν το σκέφτομαι καθόλου κατά αρχάς λόγω οικονομικών και δεν θέλω να φύγω από τη χώρα... Μακάρι πάντως να πέσουν αρκετά οι βάσεις με το 10%!..

Θα σου έλεγα να έρθεις Θεσσαλονίκη και να αρχίσεις να αναζητείς από τώρα σπίτι:D. 16.100 και 13.900, δεν μιλάμε καν για λίγα μόρια πιο κάτω αλλά για 2.200 μόρια παραπάνω:jumpy:. Δεν υπάρχει λόγος να ανυσηχείς, ακόμη και αριστούχοι να κάνουν τα χαρτιά τους δεν νομίζω (απίθανο) να σε θέσει εκτός. Αλήθεια, γιατί δεν την έβαλες εξ' αρχής στο μηχανογραφικό πέρυσι αφού την έπιανες; Εγώ έπιανα την Κτηνιατρική Θεσσαλονίκης, είχα 423 περισσότερα από την βάση του 2008 αλλά ο μαλ..... δεν την έβαλα, γιατί δεν το είχα ψάξει και πολύ το θέμα της σχολής, και εκτός αυτού πίστευα ότι τουλάχιστον Φαρμακευτική στην Πάτρα θα έμπαινα,αλλά για λίγο..... :hello:. Τεσπα θα κάνω φέτος για Κτηνιατρική Θεσσαλονίκης και Καρδίτσας. Καλή μας επιτυχία, όσο για τις βάσεις πιστεύω ότι θα δούμε πτώση ανάλογη της ανόδου του 2009 και μεγαλύτερη , σε πάρα πολλές σχολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Γεια σας..Εχασα το ιστορικο αρχαιολογικο στα γιαννενα για 12 μορια!!...Υπαρχει περιπτωση να το πιασω η ειναι δυσκολο??Οποιος γνωριζει κατι ας απαντησει...(η βαση του ειχε περυσι 17764 με το 10%)

Τις βάσεις του 10% από πέρυσι και πρίν δεν έχει νόημα να τις κοιτάμε, καλό είναι να βλέπουμε τι γινόταν αλλά δεν έχει πραγματική αξία η πορεία των βάσεων. Όσο αφορά αν είναι δύσκολο να μπείς ή όχι στην σχολή σου, από τον αριθμό και μόνο των μορίων που σε έθεσαν εκτός σχολής πέρυσι καταλαβαίνεις ότι οι πιθανότηες είναι πάρα πολλές, σχεδόν σίγουρο..... Αν δεν κάνω λάθος έχεις κάνει την ίδια ερώτηση αρκετές φορές στο παρελθόν, δεν σε παρεξηγώ όλοι έχουμε αγωνία να δούμε τι θα πεχτεί φέτος....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zzzeir

Νεοφερμένος

Η zzzeir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Θα σου έλεγα να έρθεις Θεσσαλονίκη και να αρχίσεις να αναζητείς από τώρα σπίτι:D. 16.100 και 13.900, δεν μιλάμε καν για λίγα μόρια πιο κάτω αλλά για 2.200 μόρια παραπάνω:jumpy:. Δεν υπάρχει λόγος να ανυσηχείς, ακόμη και αριστούχοι να κάνουν τα χαρτιά τους δεν νομίζω (απίθανο) να σε θέσει εκτός. Αλήθεια, γιατί δεν την έβαλες εξ' αρχής στο μηχανογραφικό πέρυσι αφού την έπιανες; Εγώ έπιανα την Κτηνιατρική Θεσσαλονίκης, είχα 423 περισσότερα από την βάση του 2008 αλλά ο μαλ..... δεν την έβαλα, γιατί δεν το είχα ψάξει και πολύ το θέμα της σχολής, και εκτός αυτού πίστευα ότι τουλάχιστον Φαρμακευτική στην Πάτρα θα έμπαινα,αλλά για λίγο..... :hello:. Τεσπα θα κάνω φέτος για Κτηνιατρική Θεσσαλονίκης και Καρδίτσας. Καλή μας επιτυχία, όσο για τις βάσεις πιστεύω ότι θα δούμε πτώση ανάλογη της ανόδου του 2009 και μεγαλύτερη , σε πάρα πολλές σχολές.

Βασικα από Θεσσαλονίκη είμαι οπότε δεν χρειάζεται να νοικιάσω σπίτι! Πέρσι πέρασα μαθηματικό Ιωαννίνων πηγα αλλά δεν μου άρεσε η σχολή, η πόλη... Την γεωλογία την είχα πάντα στο μυαλό μου αλλά επηρεάστηκα από άλλους που μου έλεγαν τα χειρότερα για τη γεωλογία και τα καλύτερα για το μαθηματικό, οπότε βρέθηκα εκεί.. Απλά προβληματίζομαι διότι βλέπω τις βάσεις του 10% και η γεωλογία έχει 18800 και σκέφτομαι ότι αν δεν την πιάσω θα ξαναδώσω πανελλήνιες μετά από ένα χρόνο επειδή έκανα χαζομάρα πέρσι στο μηχανογραφικό!:-( Τι εννοείς θα δούμε πτώση ανάλογη με την άνοδο του 2009? Γιατί μιλάμε για άνοδο 400-500 μορίων ενώ εγώ ευελπιστώ σε κάθοδο τουλάχιστον 2700 μορίων! Καλή επιτυχία και καλό κουράγιο σε όλους μας παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
γεια σας παιδια!επειδη δεν εχω παρακολουθησει καιρο αυτο το σαιτ ηθελα να σας ρωτησω ποτε ειναι η προθεσμια καταθεσης των μηχανογραφικων δελτιων για το 10%????:):):):)και επισης εχουν κανει καποιες προβλεψεις η ειναι τελειως ματαιο να κανει κανεις καποιες;;
ευχαριστω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris91

Νεοφερμένος

Ο dimitris91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
γεια σας παιδια!επειδη δεν εχω παρακολουθησει καιρο αυτο το σαιτ ηθελα να σας ρωτησω ποτε ειναι η προθεσμια καταθεσης των μηχανογραφικων δελτιων για το 10%????:):):):)και επισης εχουν κανει καποιες προβλεψεις η ειναι τελειως ματαιο να κανει κανεις καποιες;;
ευχαριστω:P

H περίοδος υποβολής ειναί η ίδια με αυτή του 90%! Νομίζω πως δεν έχει βγει κάποια ανακοίνωση ακόμη! Εεεεεε, οι προβλέψεις είναι λίγο δύσκολες για το 10%. Αν θυμάμαι καλά εσύ θέλεις φιλολογία! Σωστά;;; :P:P:P:P
Είσαι σίγουρα μέσα!!! Dont worry.....δεν έχεις ανάγκη από προβλέψεις!
Αλί σε μας....χαχαχαχα :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w3rsend

Νεοφερμένος

Ο w3rsend αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
αγαπητε zzzeir ειμαι ηδη φοιτητης στο γεωλογικο θεσσαλονικης απο το 2008 μπηκα.αποψη μ για τν σχολη θ σ πω ψεμματα αλλοι την λενε καλη αλλη οχι για μενα ειναι αθλια δεν αξιζει προτιμοτερο ειναι ν βγεις εξωτερικο σαν γεωλογος.θα δηλωσω φετοσ με το 10% για αστυφυλακων που παντα μ αρεζε ελπιζω ν την πιασω εχω γυρω στα 15500. αλλαζω τν θεση μ στο γεωλογικο για τα μορια σ :P 16100 δν ειπες οτι εχεισ?μια χαρα για μενα θα βολευτεις και εσυ στη ν σχολη π θεσ χεχε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enik

Νεοφερμένος

Ο enik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γεια σε ολους,ευχομαι να περασετε ολοι στην πρωτη σας επιλογη .Βρηκα πολυ ενδιαφερουσα αυτη την συζητηση για 10%,μια και εγω θα κανω τα χαρτια μου.Εδωσα πανελληνιες περσυ(2009) και εβγαλα 18.770 μορια στο 4ο και 19.091 στο 5ο.Με ενδιαφερουν μονο σχολες τις Θεσ/νικης.Ευτυχως δεν θελω ιατρικες σχολες οπου ο συναγωνισμος ειναι αρκετα εντονος...Ομως αναρωτιεμαι αν εχω ελπιδες να πιασω καποια σχολη στο πολυτεχνειο του ΑΠΘ,εκτος απο χημικους μηχανικους και αρχικτεκτονικη?(ημουν τεχνολογικη και δεν μαρεσει η χημεια καθολου).Ποιο πολυ με ενδιαφερουν οι ηλεκ/γοι μηχ που ειχαν 18731 περσυ (10%) και την πιανω αλλα θα πηγαινα και τοπογραφος μηχ που δεν τους δηλωσα περσυ και το μετανιωσα και μηχανολογος μηχ.Αν δεν πιασω αυτες,θα περασω εφαρμοσμενη πληρ στο ΠΑΜΑΚ,που ειχε 19092 !!! (10%)??Θελω να πιστευω οτι η ζητηση για το πολυτεχνειο δεν θα ειναι μεγαλη,λογω της δυσκολιας του και οτι ειναι 5 χρονια αρα +1 παει 6 κ βαλε ενα χρονο ακομη πολυτεχνειο ειναι αυτο.....7.Απο την αλλη οι βαθμολογιες του 2009 ηταν πολυ υψηλες και αυτο ισως ανεβασει τις βασεις.
Αν δεν περασω σαυτες θα δηλωσω και λογικα θα περασω χρη/κο & λογιστικο ή και απλο οικονομικο,αφου το αποκλειω να ανεβουν πολυ αυτες οι σχολες και στην χειροτερη θα κινηθουν στα ιδια επιπεδα με περσυ (βασεις 10%)

Υ.Γ:ελπιζω οι ενδιαφερομενοι για ιατρικες σχολες να φανουν σοβαροι οπως τους αρμοζει και να μην δηλωσουν πολυτεχνικες σχολες αν δεν προκειται να πανε,διοτι ψαλιδιζουν τα ονειρα των αληθινα ενδιαφερομενων....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!
Υπάρχουν τίποτα προβλέψεις για τις βάσεις των στρατιωτικών σχολών του 10% ή είναι πολύ νωρίς ακόμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektzhs

Νεοφερμένος

Ο aektzhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ειναι νωρις φιλε...γτ δινεις με το 10%?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Ναι δίνω για ΣΜΥΝ και ΣΜΥ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
οσοι ειστε για αστυφυλακων πειτε μορια να δουμε τι παιζει.εγω εχω 15834.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zzzeir

Νεοφερμένος

Η zzzeir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
αγαπητε zzzeir ειμαι ηδη φοιτητης στο γεωλογικο θεσσαλονικης απο το 2008 μπηκα.αποψη μ για τν σχολη θ σ πω ψεμματα αλλοι την λενε καλη αλλη οχι για μενα ειναι αθλια δεν αξιζει προτιμοτερο ειναι ν βγεις εξωτερικο σαν γεωλογος.θα δηλωσω φετοσ με το 10% για αστυφυλακων που παντα μ αρεζε ελπιζω ν την πιασω εχω γυρω στα 15500. αλλαζω τν θεση μ στο γεωλογικο για τα μορια σ :P 16100 δν ειπες οτι εχεισ?μια χαρα για μενα θα βολευτεις και εσυ στη ν σχολη π θεσ χεχε :)
Γιατι λες οτι δεν αξιζει η σχολη? Σαν επαγγελματικη αποκατασταση εννοεις ή το αντικειμενο της θεωρεις αθλιο? :/: Και με ποιο κριτηριο την διαλεξες πριν 2 χρονια? Τι να πω μακαρι να μπορουσαμε να ανταλλαξουμε μορια με σχολη, αν και αστυφυλακων που θες με 16100 μονο δυσκολα...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w3rsend

Νεοφερμένος

Ο w3rsend αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γιατι λες οτι δεν αξιζει η σχολη? Σαν επαγγελματικη αποκατασταση εννοεις ή το αντικειμενο της θεωρεις αθλιο? :/: Και με ποιο κριτηριο την διαλεξες πριν 2 χρονια? Τι να πω μακαρι να μπορουσαμε να ανταλλαξουμε μορια με σχολη, αν και αστυφυλακων που θες με 16100 μονο δυσκολα...:worry:
Και για επαγγελματικη αποκατασταση και για το αντικειμενο προσωπικα δν μ αρεσει..απο θετικες επιστημες ηθελα αλλα κατεληξα σε αυτο στην τελικη.τι εννοεις μονο και δυσκολα?για αστυφυλακων μιλαμε οχι αξιωματικων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top