Φέτος με το 10%

Θα καταθέσετε μηχανογραφικό δελτίο για το 10%;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 42)
  • Ναι

    Ψήφοι: 26 61.9%
  • Όχι

    Ψήφοι: 6 14.3%
  • Δεν είμαι βέβαιος

    Ψήφοι: 8 19.0%
  • Δεν ξέρω/ Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 2 4.8%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

zzzeir

Νεοφερμένος

Η zzzeir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Αχ, μακαρι!!! Σου ευχομαι και εσενα dimitris91 οτι καλυτερο! Καλη μας επιτυχια!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Παιδια μια ερώτηση. Οι αυτοι που έδωσα πανελλήνιες το 2008 μπορουν να δηλώσουν φέτος με το 10%, έτσι?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektzhs

Νεοφερμένος

Ο aektzhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ναι μπορουν.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Astraxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Σε λιγότερες από 4 μέρες ξεκινάνε οι πανελλήνιες του 10!Έχω κάνει ήδη την αίτηση και δεν έχω προετοιμαστεί καθόλου για να δώσω!Θα θελά λοιπόν να κάνω την εξής ερώτηση..Πέρυσι είχα 9.300 μόρια σε 5ο πεδίο και 8.000 σε 2ο και 4ο!
Μπορώ να μην πάω να ξαναδώσω πανελλαδικές και να δώσω το μηχανογραφικό μου με το 10%?
Τι πιθανότητες υπάρχουν να περάσω σε μια σχολή όπως για παράδειγμα Διοίκηση επιχειρήσεων Καβάλας που η περσινή βάση ήταν 9.000 χιλιάδες μόρια?

Σας παρακαλώ θα ήθελα σαφής απαντήσεις γιατί καίγομαι!
Ευχαριστώ προκαταβολικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
γεια σας παιδια!μολις διαβασα την συζητηση σας και πραγματικα την βρηκα πολυ ενδιαφερουσα.θελω να ευχηθω καλη επιτυχια σε οσους ξαναδινουν ειτε με το 90 % ειτε με το 10% γιατι πραγματικα χρειαζεται δυναμη για να το κανεις.:)
και εγω οπως εχω ξαναπει θα δωσω με το 10% για την φιλολογια του πανεπιστημιου πελοποννησου και θελω να σκεφτομαι θετικα.(συγκεντρωσα 18.888 μορια κ περσι η βαση του 10% ηταν 17970).
καλη επιτυχια σε ολους μας και υπομονη μεχρι να ανακοινωθουν οι βασεις!
υ.σ.ηθελα να ρωτησω ποτε περιπου κατατιθενται τα μηχανογραφικα φετος ;αν ξερετε.
ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cissse13

Νεοφερμένος

Ο cissse13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Γεια σε ολους!Το μηχανογραφικο το δηλωνουμε κατα πασα πιθανοτητα 1-15 ιουλιου...Ξερετε ποσοι θα ειναι οι υποψηφιοι με το 10% φετος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Γεια σε ολους!Το μηχανογραφικο το δηλωνουμε κατα πασα πιθανοτητα 1-15 ιουλιου...Ξερετε ποσοι θα ειναι οι υποψηφιοι με το 10% φετος?

Κανένας δεν γνωρίζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cissse13

Νεοφερμένος

Ο cissse13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Υπαρχει περιπτωση να κυμανθουν στα επιπεδα του 2003 που οι υποψηφιοι ηταν γυρω στους 10000-12000 χιλιαδες οπως ακουγετε οτι μπορει να ειναι και φετος?τη σχολη που με ενδιαφερει την επιανα με εκεινες τις βασεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Γεια σε ολους!Το μηχανογραφικο το δηλωνουμε κατα πασα πιθανοτητα 1-15 ιουλιου...Ξερετε ποσοι θα ειναι οι υποψηφιοι με το 10% φετος?

Το υπουργείο παιδείας εδώ και καιρό έχει πεί: ο εκτιμόμενος αριθμός των υποψήφιων θα κυμμανθεί περίπου στις 10.000 - 12.000. Βάλε σφάλμα +/- 1.000 άτομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cissse13

Νεοφερμένος

Ο cissse13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Το υπουργείο παιδείας εδώ και καιρό έχει πεί: ο εκτιμόμενος αριθμός των υποψήφιων θα κυμμανθεί περίπου στις 10.000 - 12.000. Βάλε σφάλμα +/- 1.000 άτομα.

Οταν λες βαλε σφαλμα +/- 1000 ατομα εννοεις οτι μπορουν να ειναι περισσοτερα απο 12000 η λιγοτερα απα 10000?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donald

Νεοφερμένος

Ο Δονάτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Υπαρχει περιπτωση να κυμανθουν στα επιπεδα του 2003 που οι υποψηφιοι ηταν γυρω στους 10000-12000 χιλιαδες οπως ακουγετε οτι μπορει να ειναι και φετος?τη σχολη που με ενδιαφερει την επιανα με εκεινες τις βασεις..
Πόσοι υποψήφιοι με το 10% ήταν 2003,2004 και 2005?? Μήπως γνωρίζει κανείς που μπορούμε να το βρούμε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cissse13

Νεοφερμένος

Ο cissse13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Πόσοι υποψήφιοι με το 10% ήταν 2003,2004 και 2005?? Μήπως γνωρίζει κανείς που μπορούμε να το βρούμε??

Για το 2003 νομιζω οτι ηταν 10000-12000 χιλιαδες οπως αναμενετε να ειναι και φετος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donald

Νεοφερμένος

Ο Δονάτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Ok ευχαριστώ, για να δούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διώνη

Νεοφερμένος

Η Διώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Μέχρι ποιά χρονιά του πανεπιστημίου έχεις δικαίωμα να δώσεις με το 10%? Η ξαδέρφη μου έδωσε πέρυσι με το 10% για να αλλάξει πόλη και πέρασε, χάνοντας βέβαια μια χρονιά . Μία φίλη-συμμαθήτριά της όμως μετάνιωσε που δεν έκανε το ίδιο και θέλει να το κάνει φέτος. :hmm:Είναι κάτι τέτοιο εφικτό ή έχουν λήξει οι προθεσμίες (τώρα είναι στο δεύτερο έτος- έχει δώσει πανελλήνιες το 2008 ). Αν κάποιος είναι βέβαιος ας μου απαντήσει.:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zzzeir

Νεοφερμένος

Η zzzeir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Φετος εχουν δικαιωμα να δωσουν με το 10% μονο οι αποφοιτοι του 2009 και 2008, οποτε ναι μπορει μεχρι και φετος (τελευταια χρονια) να δωσει με το 10%!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deidara

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
νομιζω οτι φετος εχουν δικαιωμα να δωσουν μονο οι αποφοιτοι του 2009
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris91

Νεοφερμένος

Ο dimitris91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
νομιζω οτι φετος εχουν δικαιωμα να δωσουν μονο οι αποφοιτοι του 2009

Νομίζω πως κάνεις λάθος (δηλαδή είμαι σιγουρος:P:P....αλλά για λόγους ευγένειας...αχαχαχα)
Άκουσες ή διάβασες κάτι;; Εάν θέλεις βάλε κάνα λινκ!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Δεν βρίσκω την ανακοίνωση αλλά από φέτος 10% δικαιούνται μόνο οι δύο τελευταιες χρονιές. Όπως σωστά είπε η συμφορουμίτισσα παραπάνω :2007-2008 χρονιά και 2008-2009
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν βρίσκω την ανακοίνωση αλλά από φέτος 10% δικαιούνται μόνο οι δύο τελευταιες χρονιές. Όπως σωστά είπε η συμφορουμίτισσα παραπάνω :2007-2008 χρονιά και 2008-2009

Σωστά, το λέει εδώ
https://www.ypepth.gr/docs/ypodeigma_3_aithsh_gel_apofoitos_10_2010_teliko_100120.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helena9191

Νεοφερμένος

Η helena9191 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
να σας ρωτησω κατι να μου πειτε τη γνωμη σας θελω να δωσω με το 10% με την ελπιδα να μπω στο φπψ με προγραμμα ψυχολογιας ομως εγω εχω συγκεντρωσει γυρω στα 17.200 μορια ενω η βαση για το 10% ειναι καπου 18.000 μορια... εσεις τι λετε εχω καμια μικρη ελπιδα να πιασω τη σχολη η τσαμπα κοπος???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top