Φέτος με το 10%

Θα καταθέσετε μηχανογραφικό δελτίο για το 10%;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 42)
  • Ναι

    Ψήφοι: 26 61.9%
  • Όχι

    Ψήφοι: 6 14.3%
  • Δεν είμαι βέβαιος

    Ψήφοι: 8 19.0%
  • Δεν ξέρω/ Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 2 4.8%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fss720

Νεοφερμένος

Ο fss720 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Αν πιστεύεις οτι θα σου αρέσει η αστυνομία και είσαι σίγουρος για το τι αναζητάς κάντα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektzhs

Νεοφερμένος

Ο aektzhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
γιατι το λες αυτο????δεν ειναι καλα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fss720

Νεοφερμένος

Ο fss720 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Η ζωή τη σημέρινή εποχή είναι δύσκολη,πόσο μάλλον να είσαι αστυνομικός.Όλα τα περίεργα και τα πιο παράξενα μιας κοινωνίας οι αστυνομικοί τα αντιμετωπίζουν.Μόνο αν πιστεύεις ότι μπορείς να προσφέρεις και ότι θα σου αρέσει αυτό που κάνεις, να πας ναι.Αν πάει κάποιος για την αποκατάσταση και μόνο δεν θα έχει μια πετυχημένη καριέρα αλλά ούτε θα έχει την αίσθηση της ικανοποίησης που πρέπει να νιώθει ένας εργαζόμενος.

Υ.Γ. Ενημερώσου από το site : www.astynomia.gr και μετά επέλεξε. Καλή τύχη σε ότι και να αποφασίσεις.Πάντως αν το λέει η καρδιά σου πάνε.
Δεν έχεις τπτ να χάσεις φίλε μου!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektzhs

Νεοφερμένος

Ο aektzhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
οντως φιλε μου σε αυτο εχεις δικιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektzhs

Νεοφερμένος

Ο aektzhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ρε παιδια δεν εχει βγαλει κανενα site ποσα ατομα εκαναν με το 10% φετος για αστυνομικες και στρατιωτικες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fss720

Νεοφερμένος

Ο fss720 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Αυτό δεν νομίζω να το ανακοινώσουν τώρα αλλά μετά αφού βγούν τα αποτελέσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
εγω θα σου ελεγα να τα κανεις τα χαρτια σου αν ειναι αυτο που πραγματικα θελεις.τι εχεις να χασεις;μονο λιγο κοπο,τιποτα αλλο.και τι θα γινει αν αλλαξουν τελειως τα πραγματα;φετος ειναι διαφορετικη χρονια για το 10%..δεν ξερεις ποτε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris91

Νεοφερμένος

Ο dimitris91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Παιδιά, είμαι νέος στο ischool!! :) Έδωσα πέρισυ πανελλήνιες και συγκέντρωσα 18914 στο 3ο πεδίο. Πώς το βλέπετε, περνάω με το 10% σε κάποια ιατρική;;;; Το πιο χαμηλό τμήμα πέρισυ είχε----->18780 (απέχω από αυτό 134 μόρια). Θα παίξει ρόλο(πτωτικό:P, ή έστω να διατηρήσει τις βάσεις στα ίδια επίπεδα) το νέο σύστημα του 10% στις ιατρικές;; Thank you.......:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Όταν λες το πιο χαμηλό τμήμα εννοείς με το 90% έτσι? Δες τι παίζει με το 10% δεν έχουν καμία σχέση συνήθως οι βάσεις τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris91

Νεοφερμένος

Ο dimitris91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Το τμήμα του Ηρακλείου πέρισυ είχε 18780 με το 10% :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris91

Νεοφερμένος

Ο dimitris91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Καμιά ιδέα;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Θέλω να πιστεύω πως έχεις. Άλλωστε θα είναι μόνο 2 χρόνων άτομα. Όσοι έχουν τόσα πολλά μόρια δε θα είχαν πιάσει ήδη τις Ιατρικές?
have faith και να σκέφτεσαι θετικά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris91

Νεοφερμένος

Ο dimitris91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ!!! :) Πέρισυ δυστυχώς ήταν πολλοί οι αριστούχοι και το τελευταίο τμήμα ιατρικής (με το 90%) ειχε 19006 (Αλεξ/πολη). Μακάρι, τι να πω...... ευχαριστώ πάντως για το κουράγιο :P!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Γειάς σας παιδια!! Από ότι βλέπετε είμαι νέος στο site. θα ήθελα και εγώ με την σειρά μου να κάνω μία ερώτηση για το φετινό ανανεωμένο, και θα έλεγα επιτέλους κάπως δίκαιο 10%. Πέρυσι στις εξετάσεις του 2009 κατάφερα να συγκεντρώσω στο 3ο Ε. Π. 18.834 με αποτέλεσμα να μείνω εκτός Φαρμακευτικής Πάτρας για 2 μόρια! Καθώς ήμουν 99.9% σίγουρος ότι τουλάχιστον στην παραπάνω θα μπορούσα να μπώ έκανα το τραγικό λάθος να μην δηλώσω καθόλου την Κτηνιατρική Σχολή που και την έπιανα. Φέτος με το 10% ρε παιδια, τι λέτε μπορώ να την πιάσω;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cissse13

Νεοφερμένος

Ο cissse13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Γεια σε ολους!Εχασα το ιστορικο αρχαιολογικο στα γιαννενα για 12 μορια..Με τις αλλαγες που εχουν γινει φετος στο 10% υπαρχει περιπτωση να το πιασω φετος με το 10%?αν ξερει καποιος ας απαντησει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Για δώσε μας τα μόρια της σχολής με το 90% (2009), για να δούμε τι παίζει. Η βάση σε σχέση με το 2008 (90%) ανέβηκε ή έπεσε το 2009 (90%);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cissse13

Νεοφερμένος

Ο cissse13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Το 2008 το ιστορικο αρχαιολογικο στα γιαννενα ειχε 15010(90%) και το 2009 ειχε 15170(90%).Υπαρχει περιπτωση να το πιασω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Το ότι ανέβηκε φέτος, απο την μία το έχασες αλλά απο την άλλη είναι θετικό για το φετινό 10% και έτσι πως διαμορφώθηκε διότι ουσιαστικά δεν κινδυνεύεις απο υποψήφιους του 2008 που ίσως το διεκδικήσουν. Πιο απλά ο θεωρητικά πρώτος απο το 2008 που θα διεκδικήσει την συγκεκριμένη σχολή έχει 15.009 μόρια, αυτός δηλαδή που έμεινε τότε για ένα μόριο εκτός. Άρα απο αυτούς δεν έχεις να φοβηθείς πιστεύω κάτι, καθώς έχεις αρκετά περισσότερα μόρια. Τώρα για τους υποψήφιους του 2009 που έμειναν εκτός σχολής για λίγα μόρια όπως εσύ εξαρτάται πόσοι είναι με περισσότερα μόρια απο εσένα και πόσοι φυσικά θα την δηλώσουν. Το θετικό στην όλη υπόθεση φίλε μου είναι ότι επειδή την έχασες για λίγα μόρια είσαι πολύ κοντά στην βάση του 2009 και έτσι οι πιθανότητα είναι αρκετά μεγάλη... Κάτι που ξέχασα, για δώσε μου την βάση της με το 10% του 2008.

Για την Κτηνιατρική που αναφέρω παραπάνω τι λές cissse 13; Το 2009 είχε 18.690 (90%) και το 2008 είχε αν θυμάμαι καλά 18.411 (90%).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cissse13

Νεοφερμένος

Ο cissse13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Πιστευω πως εχεις πολλες πιθανοτητες να πιασεις την σχολη ετσι οπως εχουν γινει τα πραγματα.Οι διαφορες στα μορια ειναι μικρες...παντως εχω ακουσει απο πολλους οτι οι βασεις στο 10% θα ειναι αρκετα κατεβασμενες αλλα ποτε δεν μπορεις να ξερεις καθως τις πιο πολλες φορες και οι προβλεψεις πεφτουν εξω...παντως η λογικη λεει οτι θα πεσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αφροδίτη-Λυδία

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη-Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ!!! :) Πέρισυ δυστυχώς ήταν πολλοί οι αριστούχοι και το τελευταίο τμήμα ιατρικής (με το 90%) ειχε 19006 (Αλεξ/πολη). Μακάρι, τι να πω...... ευχαριστώ πάντως για το κουράγιο :P!!!

Παιδιά εγώ πάντως έχασα την ιατρική Αλ/πολης για 5 μόρια..!!! έβγαλα 19.001 μόρια! και ήμουν σίγουρη κατά 80% ότι θα περνούσα γιατί η βάση του 2008 ήταν 18.711 νομίζω. Τεσπα πέρασα κτηνιατρική Θεσσαλονίκης, αν και είναι πολύ ενδιαφέρουσα σχολή, κατά 90% θα δηλώσω συμμέτοχη με το 10% για ιατρικές....και βλέπουμε!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top