Υποψήφιοι με 10%.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Όχι δεν νομίζω. Δεν αναφέρει κάτι τέτοιο. Μόνο την βεβαίωση πρόσβασης και τη ταυτότητα. Ξέρεις αν χρειάζονταν καμία αίτηση; Γιατί μου είπαν κάτι τέτοιο και τρόμαξα. Αλλά δε το νομίζω.

Όχι 100% δε χρειάζεται προεργασία. Από Δευτέρα πας στο λύκειο, σου δίνουν κωδικό και συμπληρώνεις μηχανογραφικό ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scorpion96

Νεοφερμένος

Η Scorpion96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Αχ ευτυχώς! Και αγχωθηκα... Σε ευχαριστώ για την απάντηση! :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariosGR

Νεοφερμένος

Ο MariosGR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ξερεις κανεις τι γινεται με το 10%? Πηγα την προηγουμενη δευτερα στο σχολειο μου και μου ειπαν οτι δεν εχει βγει αποφαση ακομα για το ποτε θα παρουμε κωδικους και να ξαναπερασω κατα τις 19 του μηνα . Μηπως τωρα μπορω μπορω να παω και να βγαλω κωδικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Ξερεις κανεις τι γινεται με το 10%? Πηγα την προηγουμενη δευτερα στο σχολειο μου και μου ειπαν οτι δεν εχει βγει αποφαση ακομα για το ποτε θα παρουμε κωδικους και να ξαναπερασω κατα τις 19 του μηνα . Μηπως τωρα μπορω μπορω να παω και να βγαλω κωδικο?

Ναι.Από χτες ξεκίνησε η διαδικασία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Πήρα κωδικό σήμερα και όλα καλά, να πάτε όσοι ενδιαφέρεστε! Καλή επιτυχία! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Πήρα κωδικό σήμερα και όλα καλά, να πάτε όσοι ενδιαφέρεστε! Καλή επιτυχία! :)

Ξέρεις μέχρι πότε είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Ξέρεις μέχρι πότε είναι;

Δεν έχω βρει κάτι σχετικό, θα υπέθετα πως μπορείς να πας όσο είναι ανοιχτό το σχολείο και κατατίθενται μηχανογραφικά, αλλά έμαθα πως στο δικό μου (πρώην) σχολείο είπαν να πάνε μέχρι και την Πέμπτη (αύριο). Νομίζω πως μετά βαράνε διάλυση γενικώς, δεν είναι και ιδιαίτερα οργανωμένο λύκειο. Πάντως, δε νομίζω να μη γίνεται να πάρεις μετά από αύριο και να εννοούσαν πως αύριο είναι η προθεσμία. Αν γίνεται να πας αύριο, όμως, να το κάνεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πήρα κωδικό σήμερα και όλα καλά, να πάτε όσοι ενδιαφέρεστε! Καλή επιτυχία! :)
Επιτρεποταν σημερα να παρουμε κωδικο; Λογω της σημερινης εξετασης του ειδικου μαθηματος (Αγγλικα) μου ειπαν πως δεν ηταν δυνατο για σημερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Επιτρεποταν σημερα να παρουμε κωδικο; Λογω της σημερινης εξετασης του ειδικου μαθηματος (Αγγλικα) μου ειπαν πως δεν ηταν δυνατο για σημερα.

Δε νομίζω πως έχει κάποια σχέση, τουλάχιστον για το 10%... :confused: Πάντως θα επιτρεπόταν, για να το έκανα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δε νομίζω πως έχει κάποια σχέση, τουλάχιστον για το 10%... :confused: Πάντως θα επιτρεπόταν, για να το έκανα. :P
Προφανως ναι :P απλα το δικο μου σχολειο εχει οριστει ως εξεταστικο κεντρο της πολης και μαλλον γι'αυτο τον λογο ,υποθετω, μου ειπαν να μην παω σημερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argyro16

Νεοφερμένος

Η argyro16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
καλησπερα παιδια!!!
να ρωτησω και εγω
1.ειναι αργα να κανω δεκα τοις εκατο?? πρεπει να ειχα κανει καποια αιτηση απο φλεβαρη η μπορω και τωρα?
2.πρεπει υποχρεωτικα να γινει στο σχολειο μου η μπορω και μονη μου??
3. σε περιπτωση που καποιος το μετανιωσει (σε μενα παιζεται το ενδεχομενο αλλαγης πολης) μπορει ουσιαστικα να αγνοησει τα αποτελεσματα του 10% και να μεινει στη σχολη που ηταν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
καλησπερα παιδια!!!
να ρωτησω και εγω
1.ειναι αργα να κανω δεκα τοις εκατο?? πρεπει να ειχα κανει καποια αιτηση απο φλεβαρη η μπορω και τωρα?
2.πρεπει υποχρεωτικα να γινει στο σχολειο μου η μπορω και μονη μου??
3. σε περιπτωση που καποιος το μετανιωσει (σε μενα παιζεται το ενδεχομενο αλλαγης πολης) μπορει ουσιαστικα να αγνοησει τα αποτελεσματα του 10% και να μεινει στη σχολη που ηταν?

1. Όχι, μπορείς να πας με τη βεβαίωση πρόσβασης...
2. ...σε οποιοδήποτε λύκειο και να αποκτήσεις κωδικό για το μηχανογραφικό δελτίο.
3. Μπορείς να επιλέξεις να μην εγγραφείς στο τμήμα εισαγωγής σου (το οποίο θα απαιτήσει τη διαγραφή σου από το τμήμα στο οποίο φοιτάς τώρα). Ωστόσο, καλό θα ήταν να συμπληρώσεις μηχανογραφικό επιλέγοντας τμήματα που πραγματικά σε ενδιαφέρουν και προτιμάς από το παρόν τμήμα σου, διότι αν επιλέξεις να μην χρησιμοποιήσεις τη θέση που θα καταλάβεις, η θέση θα χαθεί και δε θα διατεθεί στον επόμενο.

Καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argyro16

Νεοφερμένος

Η argyro16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ενταξει σε ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Σε ποιον πρέπει να απευθυνθείς για να βγάλεις κωδικό;Στο διευθυντή του σχολείου;
Δεν θα πάω στο λύκειο που φοίτησα κι έχω αγχωθεί λίγο με το πως θα γίνει η διαδικασία!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε ποιον πρέπει να απευθυνθείς για να βγάλεις κωδικό;Στο διευθυντή του σχολείου;
Δεν θα πάω στο λύκειο που φοίτησα κι έχω αγχωθεί λίγο με το πως θα γίνει η διαδικασία!:P
Συνηθως οι υποδιευθυντές και οι διευθυντές αναλαμβάνουν την διαδικασία. Θα πας στο γραφείο της διεύθυνσης και θα τους πεις ότι ενδιαφέρεσαι για το 10% και μετά άστα όλα πάνω τους, εκείνοι θα σε αναλάβουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,053 μηνύματα.
Σε ποιον πρέπει να απευθυνθείς για να βγάλεις κωδικό;Στο διευθυντή του σχολείου;
Δεν θα πάω στο λύκειο που φοίτησα κι έχω αγχωθεί λίγο με το πως θα γίνει η διαδικασία!:P
Ηρέμησε. Δεν είναι τίποτα. Θα πάρεις μαζί σου την ταυτότητά σου και τη βεβαίωση πρόσβασης, θα πας στο "ξένο" λύκειο και θα πεις "καλημέρα σας, θέλω κωδικό για το 10%". Θα σε βάλουν σε ένα υπόγειο, θα σε δέσουν με αλυσίδες, θα σε μαστιγώσουν και... ΣΤΟΠ - ΑΚΥΡΟ. Διορθώνω: Θα σε βάλουν να καθίσεις μπροστά σε έναν υπολογιστή και θα ορίσεις εσύ κωδικό (όπως όταν ανοίγεις κάπου λογαριασμό). Η διαδικασία κρατά 1-2 λεπτά και δεν θα πονέσεις καθόλου.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CIVILALEX

Νεοφερμένος

Η CIVILALEX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Παιδια θελω να ρωτησω αν με 16710 μορια εχω ελπιδες να περασω στο τμημα ημμυ της ξανθης, η βαση περσυ νομιζω ηταν γυρω στο 16100, να κανω 10% η να το ξεχασω ως ιδεα και να συγκεντρωθω στην τωρινη μου σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Παιδια θελω να ρωτησω αν με 16710 μορια εχω ελπιδες να περασω στο τμημα ημμυ της ξανθης, η βαση περσυ νομιζω ηταν γυρω στο 16100, να κανω 10% η να το ξεχασω ως ιδεα και να συγκεντρωθω στην τωρινη μου σχολη?

Δεν νομίζω ότι σε επηρεάζει ιδιαίτερα να κάνεις ένα 10%.
Έχεις ελπίδες αλλά καλό είναι να συγκεντρωθείς στη σχολή σου! :)
Βασικά, λόγω τσεκουριού των ελεύθερων μετεγγραφών, δεν πιστεύω πολύ να κάνουν 10% για να πάνε Ξάνθη. Αλλά λόγω του ότι το ΗΜΜΥ είναι σχολή 1ης ζήτησης όλα είναι πιθανά. Μην κοιτάς τις περσινές βάσεις που αφορούσαν απόφοιτους του 2013, που είχαν γράψει σε πολύ δύσκολα θέματα. Λογικά θα τη δούμε σε 16.800-17.000 αλλά δεν είσαι μακριά!
Αυτά από εμένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CIVILALEX

Νεοφερμένος

Η CIVILALEX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ φιλε μου για τη πληρη και εμπεριστατομενη σπυ απαντηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Λογικά αύριο θα πάω..Άντε,αυτή τη φορά πιο εύκολα πράγματα..μία σχολή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top