Υποψήφιοι με το 10% 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ariana_Era

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ariana_Era αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Αντε επιτελους τοτε, να ερθει η Παρασκευη! Εγω ειχα παει να παρω κωδικο στην πρωτη προθεσμια, οποτε τωρα με την δευτερη δεν ξερω τι γινεται... ελπιζω να βρεις ακρη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
thankss,..... καλα ασυγκρατητη φαινεσαι..... τετοια απελπισια να αλλαξεις σχολη!!! τι θες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

quintana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
αμα καποιος παει για 10 % ως πολυτεκνος , αμα τα μορια του ξεπερνανε τον τελευταιο που ειναι για 10 τοις εκατο κανονικα και οχι ειδικη κατηγορια μπαινει εκει ή διεκδικει μονο τις θεσεις πολυτεκνων ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
περνά στη σχολή κανονικά, όχι από τις θέσεις των πολύτεκνων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

quintana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
η βαση 10% πολυτεκνοι στην πληροφορικη εκπα και πληροφορικη παπει προβλεπεται να ανεβουν ? γιατι περσι ανεβηκαν αρκετα οι βασεις πολυτεκνων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
οι βασεις του 10% ειναι πολυ..... ανωμαλες.... κανεις δεν μπορει να κανει καμια προβλεψη επειδη εκφραζουν απολυτη επιθυμια και μετεχουν παιδια που εξεταστηκαν σε αλλα θεματα.... μην ξεχνας οτι οι εκτιμησεις για βασεις του 90% γινονται με γνωμονα τις επιδοσεις, την επαγγελματικη αποκατασταση και την πολη πλεον....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana_Era

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ariana_Era αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
thankss,..... καλα ασυγκρατητη φαινεσαι..... τετοια απελπισια να αλλαξεις σχολη!!! τι θες???

Απλα η σχολη μου, δεν ειναι αυτο που περιμενα, οχι οτι ηταν απ'τις πρωτες επιλογες μου, αλλα εχασα τα Ναυτιλιακα για σχετικα λιγα μορια και βλεποντας τις βασεις του 10% παρατηρησα οτι ειναι πιο κατω, πραγμα περιεργο, οποτε στηριζω τις ελπιδες μου εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosxanthi

Δραστήριο μέλος

Ο christosxanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
παρασκευη οι βαθμοι.... σαν περσι τα μηχανογραφικα. με τους κωδικους γινεται μπαχαλο ομως.... πηγα 2 φορες για την δευτερη προθεσμια και μου λενε δεν εχει ανοιξει το συστημα....... 3 με 28 ιουνιου και καλα, παω στις 11 τιποτα κλειστο... παω στις 18 παλι κλειστο...... ελεος πια μεχρι και εξουσιοδοτηση για τον κωδικο αναγκαστηκα να κανω....
Για που θα κάνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Το Παιδαγωγικό Θεσ/νικης απο 200 τους πήγε 210! Πόσα άτομα θα πάρει με το 10%; 21; Με 17,340 έμεινα απ έξω πέρυσι για 75 μόρια!Φέτος τι λέτε; το ΄χω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntina94

Νεοφερμένος

Η ntina94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
μεχρι ποτε ειναι η προθεσμια για τους κωδικους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
μου φαινεται για την παραλαβη κωδικων σημερα εληγε η προθεσμια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

GordonGekko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GordonGekko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
θα μπορουσε να μου εξηγησει καποιος πως λειτουργει το 10% ??
φτιαχνουμε νεο μηχανογραφικο? ισχυει το περσινο? ισχυει κατι αλλο? με τις νεες βασεις?
εχω μπερδευτει τελειως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana_Era

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ariana_Era αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
θα μπορουσε να μου εξηγησει καποιος πως λειτουργει το 10% ??
φτιαχνουμε νεο μηχανογραφικο? ισχυει το περσινο? ισχυει κατι αλλο? με τις νεες βασεις?
εχω μπερδευτει τελειως...

Καθε σχολη βγαζει ενα συγκεκριμενο αριθμο θεσεων , δηλαδη ποσα ατομα δεχεται για παραδειγμα πες 180 ατομα . Οσοι δινουν παννεληνιες διαγωνιζονται για το 90% των θεσεων, οχι για το 100%, καθοτι ενα μικρο ποσοστο, το λεγομενο 10% των θεσεων το δεσμευουν για τα παιδια που ξανακανουν μηχανογραφικο χωρις πανελληνιες, δηλαδη θα εισαχθουν με τον βαθμο που ειχαν γραψει, οταν εκεινοι εδιναν, αρα ουσιαστικα "διαγωνιζονται" με τα υπολοιπα παιδια που αποφασιζουν να ξανακανουν μηχανογραφικο, οχι με τα παιδια που δινουν πανελληνιες, γι'αυτο και οι βασεις του 10% ειναι διαφορετικες! Οποτε αυτες θα πρεπει να κοιταξεις, συνηθως ειναι υψηλοτερες, διοτι παιρνουν λιγα ατομα και εκεινα με το μεγαλυτερο βαθμο μπαινουν στην σχολη. Το περσινο μηχανογραφικο δεν ισχυει πια, απ'οτι καταλαβαινεις, και αμα τελικα περασεις καπου που δεν θες, κανενα προβλημα, δεν πας να γραφτεις στην ταδε σχολη και παραμενεις στην δικη σου. Το 10% ισχυει κανονικα για 2 χρονια μετα απ'οταν εχεις δωσει πανελληνιες, διοτι μεχρι τοτε ισχυει και ο προφορικος βαθμος σου.
Αυτα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GordonGekko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GordonGekko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Καθε σχολη βγαζει ενα συγκεκριμενο αριθμο θεσεων , δηλαδη ποσα ατομα δεχεται για παραδειγμα πες 180 ατομα . Οσοι δινουν παννεληνιες διαγωνιζονται για το 90% των θεσεων, οχι για το 100%, καθοτι ενα μικρο ποσοστο, το λεγομενο 10% των θεσεων το δεσμευουν για τα παιδια που ξανακανουν μηχανογραφικο χωρις πανελληνιες, δηλαδη θα εισαχθουν με τον βαθμο που ειχαν γραψει, οταν εκεινοι εδιναν, αρα ουσιαστικα "διαγωνιζονται" με τα υπολοιπα παιδια που αποφασιζουν να ξανακανουν μηχανογραφικο, οχι με τα παιδια που δινουν πανελληνιες, γι'αυτο και οι βασεις του 10% ειναι διαφορετικες! Οποτε αυτες θα πρεπει να κοιταξεις, συνηθως ειναι υψηλοτερες, διοτι παιρνουν λιγα ατομα και εκεινα με το μεγαλυτερο βαθμο μπαινουν στην σχολη. Το περσινο μηχανογραφικο δεν ισχυει πια, απ'οτι καταλαβαινεις, και αμα τελικα περασεις καπου που δεν θες, κανενα προβλημα, δεν πας να γραφτεις στην ταδε σχολη και παραμενεις στην δικη σου. Το 10% ισχυει κανονικα για 2 χρονια μετα απ'οταν εχεις δωσει πανελληνιες, διοτι μεχρι τοτε ισχυει και ο προφορικος βαθμος σου.
Αυτα :)
σε ευχαριστώ πάρα πολύ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntina94

Νεοφερμένος

Η ntina94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

gth

Νεοφερμένος

Ο gth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.

Γιάννακας

Νεοφερμένος

Ο Γιάννακας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
εχει κανεις ιδεα εαν μπορω να βρω την βαθμολογια μου στα αγγλικα του 2011; θυμαμαι πανω κατω αλλα δεν ειμαι σιγουρη.
thanks
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
εχει κανεις ιδεα εαν μπορω να βρω την βαθμολογια μου στα αγγλικα του 2011; θυμαμαι πανω κατω αλλα δεν ειμαι σιγουρη.
thanks

Στο σχολείο δεν έχουν ακόμα τα καρτελάκια του 2011 ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.

shit. πρεπει να στειλω καποιον. να παρω τηλεφωνο......ωχ

ευχαριστω για την απαντηση.ευελπιστουσα να αποφυγω τετοια στενη επαφη με το παρελθον:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top