Υποψήφιοι με το 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
παιδια υπομονουλα!με τ να αγχεστε δεν κερδιζετε τπτ και δεν μπορειτε να αλλαξετε τιποτα...ηρεμια...
βεβαια κ εγω ειχα αγχος οταν εκανα 10% αλλα τελικα επεσαν τοσο πολυ που μετα γελαγα...λεω τοσο
αγχος γ αυτο;χαχα τεσπα πειτε κατι ευχαριστο να ξεχαστειτε!:)
εσυ ησουν στην καλυτερη χρονια που θα μπορουσε κανεις να κανει μηχανογραφικο ομως...πφφφ...αντε μακαρι ολα να μας πανε καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
εσυ ησουν στην καλυτερη χρονια που θα μπορουσε κανεις να κανει μηχανογραφικο ομως...πφφφ...αντε μακαρι ολα να μας πανε καλα...

ναι οντως... :) ημουν τυχερη !αλλα δν τ ηξερα οτι θα πεσουν.αφου ημουν 3000 μορια και πανω απο τη περσινη βαση και παλι αγχος ειχα...δεν εχει θεμα ποσα μορια εχεις.ειναι ολη η διαδικασια επιπονη....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Παει και σε μας γιατι καταβαθος ξερω οτι δεν εχω πολλες πιθανοτητες αλλα προσπαθω να το ξεχασω.Και με αυτα που ποσταρεις μονο να το ξεχασω δεν μπορω.
:sorry:δε το κανω επιτηδες ειλικρινα....οκ σταματαω...
εσυ ησουν στην καλυτερη χρονια που θα μπορουσε κανεις να κανει μηχανογραφικο ομως...
οντως!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Ρε παιδια, από το minedu θα μάθουμε και για το 10%;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
https://www.edu4u.gr/Comments.aspx?qId=6198
λεει 10000 με 12000 οι υποψηφιοι με το 10%!!!!τελειο;;;;;;;;;;;;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
https://www.edu4u.gr/Comments.aspx?qId=6198
λεει 10000 με 12000 οι υποψηφιοι με το 10%!!!!τελειο;;;;;;;;;;;;:)
αυτο ειναι σιγουρο τωρα???????????????????????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.

alfisti

Νεοφερμένος

Ο alfisti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Σε κανα 9ωρο λογικα θα ξερουμε.Δεν καταλαβαινω ομως γιατι λεει οτι οι υποψηφιοι εφτασαν στον θεο αφου στην αρχη υπολογιζανε οτι ειναι πανω απο 20.000 και εδω λεει 10.000-12.000.Τωρα για το αν θα το επαναφερουν και του χρονου χλωμο το κοβω να ειδε το υπουργειο τους υποψηφιους και να ειπε αντε να δωσουμε αλλη μια χρονια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Σε κανα 9ωρο λογικα θα ξερουμε.Δεν καταλαβαινω ομως γιατι λεει οτι οι υποψηφιοι εφτασαν στον θεο αφου στην αρχη υπολογιζανε οτι ειναι πανω απο 20.000 και εδω λεει 10.000-12.000.Τωρα για το αν θα το επαναφερουν και του χρονου χλωμο το κοβω να ειδε το υπουργειο τους υποψηφιους και να ειπε αντε να δωσουμε αλλη μια χρονια.:P
αυτος που το αναρτησε μαλλον απο το αγχος μπερδευτηκε λιγο γιατι λεει για 2011-2012 που ειναι το ερχομενο ετος το ακαδημαικο για οσους μπουνε σε λιγες ωρες. μακαρι να ναι τοσοι και να μην εχουν πολλα μορια. τωρα τελειωσε οτι κ να λεμε περιττευει. εχω φαει τα νυχια μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
https://www.edu4u.gr/Comments.aspx?qId=6198
λεει 10000 με 12000 οι υποψηφιοι με το 10%!!!!τελειο;;;;;;;;;;;;:)

Αυτό το άρθρο το είχα διαβάσει πριν λίγο καιρό στο https://edu.klimaka.gr/ αλλά δεν είμαι σίγουρος ξέρουμε τι ημερομηνία το έβγαλαν? Και λινκ από κάποια πηγή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Αυτό το άρθρο το είχα διαβάσει πριν λίγο καιρό στο https://edu.klimaka.gr/ αλλά δεν είμαι σίγουρος ξέρουμε τι ημερομηνία το έβγαλαν? Και λινκ από κάποια πηγή?
εγω πρωτη φορα το διαβαζω κ εχω να δηλωσω οτι αν δε δω επισημη ανακοινωση αριθμου απο το υπουργειο δεν πιστευω ΚΑ.ΝΕ.ΝΑΝ. ΑΠΟΛΥΤΩΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
εγω πρωτη φορα το διαβαζω κ εχω να δηλωσω οτι αν δε δω επισημη ανακοινωση αριθμου απο το υπουργειο δεν πιστευω ΚΑ.ΝΕ.ΝΑΝ. ΑΠΟΛΥΤΩΣ.

Ούτος η άλλος και ότι είναι 22.000 δεν το λέει πουθενά το υπουργείο 1και μόνο 1 εφημερίδα το είπε όχι το υπουργείο δηλ. ουσιαστικά έχουμε μία πηγή η οποία δεν ξέρουμε αν λέει αλήθεια η βλακείες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_92

Νεοφερμένος

Ο giannis_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
αυτος που το αναρτησε μαλλον απο το αγχος μπερδευτηκε λιγο γιατι λεει για 2011-2012 που ειναι το ερχομενο ετος το ακαδημαικο για οσους μπουνε σε λιγες ωρες. μακαρι να ναι τοσοι και να μην εχουν πολλα μορια. τωρα τελειωσε οτι κ να λεμε περιττευει. εχω φαει τα νυχια μου!

Θες να φας και τα δικα μου μηπως?? 1 ευρώ το νύχι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alfisti

Νεοφερμένος

Ο alfisti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια.Σε 8+ ωρες θα ξερουμε.Εχω τρελαθει απο την αγωνια.:'(:bounce::verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Θες να φας και τα δικα μου μηπως?? 1 ευρώ το νύχι!
αχαχαχα οχι ευχαριστω:P:Pενταξει δεν τα εχω φαει φαει αλλα ξες, κανω αυτο το νευρικο συνεχεια με το χερι στο στομα σαν τα μωρα :redface::redface:
ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΑΝΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxc

Νεοφερμένος

Η zxc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Εχει δηλωσει κανεις τη σχολη διαχειρισης πολιτισμικου περιβαλλοντος και νεων τεχνολογιων στο Αγρινιο? πειτε μου ναιιιιιιι:D
την εχω βαλει στο μηχανογραφικο μου και μαλιστα ως 4η επιλογη αλλα τωρα απευχομαι να περασω εκει γιατι θελω τη σχολη που εχω βαλει 8η :whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Εχει δηλωσει κανεις τη σχολη διαχειρισης πολιτισμικου περιβαλλοντος και νεων τεχνολογιων στο Αγρινιο? πειτε μου ναιιιιιιι:D
την εχω βαλει στο μηχανογραφικο μου και μαλιστα ως 4η επιλογη αλλα τωρα απευχομαι να περασω εκει γιατι θελω τη σχολη που εχω βαλει 8η :whistle::P
δε θελω να φανω εξυπνακιας αλλα επρεπε να 'προσεχες'...με το 10% δεν υπαρχουν περιθωρια λαθους ειδικα για φετος που δε θα ισχυει του χρονου...σου ευχομαι να περασεις στην 8η!!!!!!!!!:D:D:D

μαρια και erinta, που ειστε?!??!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxc

Νεοφερμένος

Η zxc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
δε θελω να φανω εξυπνακιας αλλα επρεπε να 'προσεχες'...με το 10% δεν υπαρχουν περιθωρια λαθους ειδικα για φετος που δε θα ισχυει του χρονου...σου ευχομαι να περασεις στην 8η!!!!!!!!!:D:D:D
μακαρι,καθε μερα προσευχομαι(λεμε τωρα:P) να βρεθουν 8 ατομα(τοσα παιρνει με το 10% φετος) με μεγαλυτερη βαθμολογια απο μενα που να την εχουν δηλωσει και μαλιστα σε υψηλοτερη θεση,δηλαδη 1η,2η ή 3η για να μου παρουν τη θεση:D
Καλη επιτυχια σε ολους:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
μακαρι,καθε μερα προσευχομαι(λεμε τωρα:P) να βρεθουν 8 ατομα(τοσα παιρνει με το 10% φετος) με μεγαλυτερη βαθμολογια απο μενα που να την εχουν δηλωσει και μαλιστα σε υψηλοτερη θεση,δηλαδη 1η,2η ή 3η για να μου παρουν τη θεση:D
Καλη επιτυχια σε ολους:)
στο ευχομαι!!! αντε, 7 ωρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(το πολυ 8 )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top