Υποψήφιοι με το 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Ως κεντρικα χαρακτηριζονται τα τμηματα που ανηκουν στην Αθηνα και τη Θεσσαλονικη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Ως κεντρικα χαρακτηριζονται τα τμηματα που ανηκουν στην Αθηνα και τη Θεσσαλονικη :)

Ουφ, ευτυχώς! Thank you:)

Άάάάντε λίγο ακόμα !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
γιουχουου! :D τι κανετε??? ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΤΑ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΑ ΝΕΑ! αχ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
γιουχουου! :D τι κανετε??? ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΤΑ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΑ ΝΕΑ! αχ....

Allo εδώ όσο πάει και πιο πολύ άγχος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Allo εδώ όσο πάει και πιο πολύ άγχος :P
ναι αστα να πανε...αντε και σημερα το βραδυ να κοιμηθουμε (λιγο:P) και αυριο...αναμονη!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Ω ναιιιι...δεν ξέρω αν πάει παραπάνω. :P
ας προσπαθησουμε να το καταλαγιασουμε μεχρι αυριο τα ξημερωματα:P:P
το χω ρωτησει κ στο θεμα των βασεων αλλα δε νομιζω να απαντηθηκε...σε περιπτωση που δεν εχω περασει, τι θα δειχνει στο σαιτ αφου βαλω τα στοιχεια μου αραγε? θα λεει οτι δεν περασα, η απλα δε θα φορτωνει η σελιδα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaly

Νεοφερμένος

Η fotaly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ας προσπαθησουμε να το καταλαγιασουμε μεχρι αυριο τα ξημερωματα:P:P
το χω ρωτησει κ στο θεμα των βασεων αλλα δε νομιζω να απαντηθηκε...σε περιπτωση που δεν εχω περασει, τι θα δειχνει στο σαιτ αφου βαλω τα στοιχεια μου αραγε? θα λεει οτι δεν περασα, η απλα δε θα φορτωνει η σελιδα???

σε ποιο σαιτ μπορουμε να δουμε που θα εχουμε περασει (με λιγη καλη τυχη)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
σε ποιο σαιτ μπορουμε να δουμε που θα εχουμε περασει (με λιγη καλη τυχη)?
minedu.gov.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaly

Νεοφερμένος

Η fotaly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Ή στο exams.minedu.gov.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaly

Νεοφερμένος

Η fotaly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ή στο exams.minedu.gov.gr

λογικα την Δευτερα θα εχει και αλλη επιλογη!ευχαριστω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
σε ποιο σαιτ μπορουμε να δουμε που θα εχουμε περασει (με λιγη καλη τυχη)?

Στο https://www.minedu.gov.gr/ όταν θα μπεις τη Δευτέρα θα σου έχει link για να δεις που πέρασες. Από ότι θυμάμαι πέρσι το link σε πάει εδώ https://results.minedu.gov.gr/ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Themis93

Νεοφερμένος

Η Themis93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Και εσύ ''απλά'' ενδιαφέρεσαι για Νομική,έτσι?Έχεις ακούσει κάτι καινούριο μήπως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apla

Νεοφερμένος

Ο apla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Και εσύ ''απλά'' ενδιαφέρεσαι για Νομική,έτσι?Έχεις ακούσει κάτι καινούριο μήπως?

Δεν έχω ακούσει κάτι καινούριο... Ουσιαστικά ό,τι ξέραμε πριν από ένα χρόνο ξέρουμε και τώρα.
Είμαστε δίπλα (εσύ ειδικά) με τις περσινές του 90% και 220+ από τις περσινές του 10%. Η λογική λέει ότι θα ανέβουν. Αλλά και ότι θα μπούμε γιατί έχουμε αρκετή διαφορά.
Μεγάλο θετικό το ότι η Κομοτηνή είναι επαρχία και ότι έχει πολλές θέσεις (500) άρα και πολλές για το 10% (50). Λογικά στα 18 μόρια που έχεις εσύ διαφορά και στα 36 που έχω εγώ δε θα βρεθούν 50 άτομα να μας τις φάνε. Οπότε εσύ το χεις σίγουρο. Έτσι και αλλιώς μεγάλη φουρνιά για Νομικές μπήκε πέρσι οπότε δε θα έχουν τόσοι κάψα για τώρα.
Πιστεύω ότι θα ανέβει η του 10% από 18010 (προσωπική εκτίμηση) και θα πάει γύρω στο 18180+-. Δε νομίζω να περάσει τα 18200.
Αλλά και να τα περάσει άμα δε περάσει τα δικά μου είμαι οκ εγώ :p
Παρόλ' αυτά εγώ φοβάμαι πολύ. Και δεν είμαι σίγουρος για τίποτα. Γιατί όποιος καεί στα ξηρά μετά φυσάει και τα χλωρά.
Τέλος πάντων, όπως έλεγα πάντα, καλή μας επιτυχία και ο χρόνος (δεν έμεινε πολύς) θα δείξει...
Και να μην περάσω (δε λέω "περάσουμε" μη σε πάρω στο λαιμό μου και με λες γρουσούζη :p) δε χάνομαι, όπως και τόσοι άλλοι...
Θα δούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
ας προσπαθησουμε να το καταλαγιασουμε μεχρι αυριο τα ξημερωματα:P:P
το χω ρωτησει κ στο θεμα των βασεων αλλα δε νομιζω να απαντηθηκε...σε περιπτωση που δεν εχω περασει, τι θα δειχνει στο σαιτ αφου βαλω τα στοιχεια μου αραγε? θα λεει οτι δεν περασα, η απλα δε θα φορτωνει η σελιδα???
Το δεύτερο μάλλον..περίπου δηλαδή. Δεν είμαι σίγουρη αλλά πέρυσι που μια φίλη μου δεν πέρασε πουθενά και ήμασταν μαζί όταν βγήκαν τα αποτελέσματα..απλά δεν έδειχνε καν αποτέλεσμα.. ούτε ναι, ούτε ου :P Τίποτα, κενό. Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι φέτος! Ελπίζω βέβαια να μη χρειαστεί να το διαπιστώσεις, κανένας μας δηλαδή:)

Το 'χω πει πει 1.000.000 φορές, αλλά τι πειράζει άλλη μια;: ΚΑΛΉ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΊΑ ΠΑΙΔΆΚΙΑ:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dimitraaa

Νεοφερμένος

Η dimitraaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
η Ελληνική Φιλολογία Κομοτηνής πιστεύετε θα ανέβει? ή θα παραμείνει όπως πέρσι???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Το δεύτερο μάλλον..περίπου δηλαδή. Δεν είμαι σίγουρη αλλά πέρυσι που μια φίλη μου δεν πέρασε πουθενά και ήμασταν μαζί όταν βγήκαν τα αποτελέσματα..απλά δεν έδειχνε καν αποτέλεσμα.. ούτε ναι, ούτε ου :P Τίποτα, κενό. Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι φέτος! Ελπίζω βέβαια να μη χρειαστεί να το διαπιστώσεις, κανένας μας δηλαδή:)

Το 'χω πει πει 1.000.000 φορές, αλλά τι πειράζει άλλη μια;: ΚΑΛΉ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΊΑ ΠΑΙΔΆΚΙΑ:D:D
πωπω...και φανταζεσαι να εχει πεσει ο σερβερ κ να μη φορτωνει γιαυτο το λογο η σελιδα??? θα ΤΡΕΛΑΘΩ ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ-αλλα παλι καλα που δε θα τα δω μονη μου...ουφφφφ............αγχοςςςςςςςςςς.............................καλη μας επιτυχια...:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
πωπω...και φανταζεσαι να εχει πεσει ο σερβερ κ να μη φορτωνει γιαυτο το λογο η σελιδα??? θα ΤΡΕΛΑΘΩ ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ-αλλα παλι καλα που δε θα τα δω μονη μου...ουφφφφ............αγχοςςςςςςςςςς.............................καλη μας επιτυχια...:):):)

Μπα δεν πέφτει don't worry about it :P Α btw αν δεν στο βγάλει με την πρώτη μην κάνεις καμιά τρέλα σε εμένα πέρσι το έβγαλε με την 3η προσπάθεια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
πωπω...και φανταζεσαι να εχει πεσει ο σερβερ κ να μη φορτωνει γιαυτο το λογο η σελιδα??? θα ΤΡΕΛΑΘΩ ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ-αλλα παλι καλα που δε θα τα δω μονη μου...ουφφφφ............αγχοςςςςςςςςςς.............................καλη μας επιτυχια...:):):)

εγω θα τα δω μονηηηηη:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top