Υποψήφιοι με το 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Μόνο ο Στέφανος, η starry_eyed και η Μαρία με καταλαβαίνουν σε τουτο τον κόσμο:group: :P . Ποιός ύπνος Ηλία μου;, ποιός καφές; Μόνο που σκέφτομαι ''Δευτέρα πρωί'' με πιάνει ταχυπαλμία.

ολοι μαζι θα ξενυχτησουμε!:yawn:
τι καλα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
ολοι μαζι θα ξενυχτησουμε!:yawn:
τι καλα!!!!!
Oh yes =D Λοιπόν έχουμε και λέμε Μαρία, starry_eyed, Στέφανος, Γιάννης και εγώ βεβαίως βεβαίως ραντεβού Κυριακή βράδυ, εδώ. Άλλος με την βάρκα μας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Μόνο ο Στέφανος, η starry_eyed και η Μαρία με καταλαβαίνουν σε τουτο τον κόσμο:group: :P . Ποιός ύπνος Ηλία μου;, ποιός καφές; Μόνο που σκέφτομαι ''Δευτέρα πρωί'' με πιάνει ταχυπαλμία.

Εμένα να δεις τι με πιάνει αλλά ο υπνός είναι το καλύτερο πράγμα στο κόσμο :P Θα σας κάνω και εγώ παρέα μέχρι να την πέσω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Εμένα να δεις τι με πιάνει αλλά ο υπνός είναι το καλύτερο πράγμα στο κόσμο :P Θα σας κάνω και εγώ παρέα μέχρι να την πέσω :)
Χαχ, άντε κι ο Ηλίας με την βάρκα μας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stez

Νεοφερμένος

Ο stez αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
αν δε σε ικανοποιει η σχολη που θα περασεις τωρα μπορεις να παραμεινεις στη σχολη που εισαι.δε χρειαζεται να διαγραφτεις.

ωραια, δηλαδη απλα δεν παω στην σχολη που περασα με το 10% και ειμαι καλυμενος.

ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lalak

Νεοφερμένος

Ο lalak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Παιδια πιστευετε οτι η οικονομικη κριση θα παιξει ρολο φετος στο 10%?Το οτι η συμπληρωση των μηχανογραφικων συνεπεσε με την περιοδο που ολοι μιλουσαν για πτωχευση της ελλαδας και γινοταν πανικος πιστευετε οτι επηρεασε τα παιδια στο να μην προτιμησουν επαρχια αλλα αστικα κεντρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Παιδια πιστευετε οτι η οικονομικη κριση θα παιξει ρολο φετος στο 10%?Το οτι η συμπληρωση των μηχανογραφικων συνεπεσε με την περιοδο που ολοι μιλουσαν για πτωχευση της ελλαδας και γινοταν πανικος πιστευετε οτι επηρεασε τα παιδια στο να μην προτιμησουν επαρχια αλλα αστικα κεντρα?

Δεν νομίζω γιατί όλο βλέπω όσους έχουν κάνει 10% να ρωτάνε για τι βάσεις θα έχουν τα περιφεριακά τμήματα περισσότερο παρά τα αστικά κέντρα αν εξερέσεις τα βασικά ιατρικες, νομικές, οικονομικά etc σε ΑΕΙ πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
ωραια, δηλαδη απλα δεν παω στην σχολη που περασα με το 10% και ειμαι καλυμενος.

ευχαριστω!

πολύ σωστά :) απλα σε περίπτωση που δωσεις πανελλήνιες να εχεις υποψιν πως αν δεν ανανεώσεις την εγγραφή σου επί 2 (δύο) συνεχόμενα εξάμηνα σπουδών ή 3 (τρία) μη συνεχόμενα, χωρίς καμιά προειδοποίηση, αυτόματα διαγραφεσαι απο τη σχολη σου.Αυτα..ό,τι αλλο χρειαστείς εδώ είμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lalak

Νεοφερμένος

Ο lalak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Δεν νομίζω γιατί όλο βλέπω όσους έχουν κάνει 10% να ρωτάνε για τι βάσεις θα έχουν τα περιφεριακά τμήματα περισσότερο παρά τα αστικά κέντρα αν εξερέσεις τα βασικά ιατρικες, νομικές, οικονομικά etc σε ΑΕΙ πάντα.
Toτε τι ελεγε στα ΝΕΑ σημερα ο Κατσικας οτι φετος μετρησε ο τοπος διαμονης και οτι 1 στους 2 φοιτητες επιλεγει τις σπουδες με βαση τον τοπο διαμονης.Το οτι καποιοι δηλωσαν επαρχια το καναν ως τελευταια επιλογη για να περασουν καπου αν δεν πιασουν τα αστικα κεντρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Toτε τι ελεγε στα ΝΕΑ σημερα ο Κατσικας οτι φετος μετρησε ο τοπος διαμονης και οτι 1 στους 2 φοιτητες επιλεγει τις σπουδες με βαση τον τοπο διαμονης.Το οτι καποιοι δηλωσαν επαρχια το καναν ως τελευταια επιλογη για να περασουν καπου αν δεν πιασουν τα αστικα κεντρα.

Για το 90% θα έλεγε άλλο το 10% βασικά δεν μπορούμε να προβλέψουμε τίποτα με το 10%. Τεσπα 2 μέρες έμειναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Ξέρει κανείς πόσοι έκαναν φέτος μηχανογραφικό με το 10%?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lalak

Νεοφερμένος

Ο lalak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 77 μηνύματα.

Pride

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
21500 περιπου

Μαλιστα, δηλαδη αρκετοι περισσοτεροι απο τους περσινους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Μαλιστα, δηλαδη αρκετοι περισσοτεροι απο τους περσινους.

Ναι πέρσι ήταν 9000 κοντά και πρόπερσι που ήταν οι βάσεις στο θεό ήταν 18000 νομίζω αν δεν απατόμαι. Βέβαια μην ξεχνάμε ότι το 2009 που οι βάσεις ήταν σε τρελά επίπεδα μπορούσαν να κάνουν μηχανογραφικό και όσι έδωσαν το 2001 οπότε φέτος δνε πιστεύω σε μεγάλη άνοδο των βάσεων λόγο του ότι δεν είναι τόσοι πολλοί με ψηλές βαθμολογίες. Προσωπική άποψη πάντα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrichris

Νεοφερμένος

Ο chrichris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδια...σε περιπτωση που πετυχουμε με το 10% πρεπει να ξανακανουμε εξετασεις(ιατρικες) για την νεα σχολη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Παιδια...σε περιπτωση που πετυχουμε με το 10% πρεπει να ξανακανουμε εξετασεις(ιατρικες) για την νεα σχολη??

Δεν ήξερα ότι ακόμα κάνουν εξετάσεις :P Άμα το ζητάει η σχολή τότε λογικά ναι αν και νομίζω μόνο ασοεε και πολυτεχνείο νομίζω ότι ζητάει ακόμα. Αν και ένας γνωστός μου που πήγε στην ασοεε τις έκανε και στο τέλος του είπαν ότι και να μην τις έφερνε και πάλι θα γινόταν η εγραφή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pride

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Ναι πέρσι ήταν 9000 κοντά και πρόπερσι που ήταν οι βάσεις στο θεό ήταν 18000 νομίζω αν δεν απατόμαι. Βέβαια μην ξεχνάμε ότι το 2009 που οι βάσεις ήταν σε τρελά επίπεδα μπορούσαν να κάνουν μηχανογραφικό και όσι έδωσαν το 2001 οπότε φέτος δνε πιστεύω σε μεγάλη άνοδο των βάσεων λόγο του ότι δεν είναι τόσοι πολλοί με ψηλές βαθμολογίες. Προσωπική άποψη πάντα :)

Ελεος!! Φετος εκαναν περισσοτεροι μηχανογραφικο που ηταν μονο απο τα 2 προηγουμενα ετη και το 2009 εκαναν λιγοτεροι που εκεινη την περιοδο εκανε οποιος ηθελε;
Πολυ περιεργο.. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Ελεος!! Φετος εκαναν περισσοτεροι μηχανογραφικο που ηταν μονο απο τα 2 προηγουμενα ετη και το 2009 εκαναν λιγοτεροι που εκεινη την περιοδο εκανε οποιος ηθελε;
Πολυ περιεργο.. :whistle:

Σκεψου ομως οτι απο τους 21500 οι μισοι ειναι στανταρ κατω απο 14000 μορια! Οποτε περιπου λογικα οι ιδιοι με περσυ ειναι αυτοι που διεκδικουν τα καλα τμηματα με αξιολογα μορια δλδ απο 15000+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Σκεψου ομως οτι απο τους 21500 οι μισοι ειναι στανταρ κατω απο 14000 μορια! Οποτε περιπου λογικα οι ιδιοι με περσυ ειναι αυτοι που διεκδικουν τα καλα τμηματα με αξιολογα μορια δλδ απο 15000+

Μην σου πω και πάνω παο τους μισούς και πιο λίγα μόρια απο 14000.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Ρεεε εγώ απο τώρα δεν μπορώ να κοιμηθω:/: Πφφφφφφ...
Να ρωτήσω κάτι περίπου άσχετο και κομματάκι ''χαζό''; Τα τμήματα της Πάτρας ανήκουν στα λεγόμενα περιφερειακά ή στα κεντρικά; Γιατί έχω μπερδευτεί ολίγον:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top