Υποψήφιοι με το 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Ρε παιδιά Μηχανολόγος & Αεροναυπηγός Πάτρας πέρσι είχε 10107 με 18166 έχω ελπίδες ? γύρω στα 20 άτομα μπαίνουν . Δεν θέλω να μείνω ceid πφφφ
αν εισαι κοντα στη περσινη βαση με το 90% και βεβαια εχεις ελπιδες:)

εσυ που περασες και ποια σχολη δηλωσες?(αμα βαριεσαι να τα ξαναπεις στη περιπτωση που το ειπες σε προηγουμενη σελιδα στειλε μου το λινκ γιατι ειναι πολλεσ οι σελιδες και θα παιδευτω :P)
ημουν σε ΤΕΙ Λογιστικης στην επαρχια και εχω δηλωσει μονο στην Αθηνα οικονομικα τμηματα:)για περαιτέρω πληροφοριες μπορεις να μπεις στα μηνυματα μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
αν εισαι κοντα στη περσινη βαση με το 90% και βεβαια εχεις ελπιδες:)


ημουν σε ΤΕΙ Λογιστικης στην επαρχια και εχω δηλωσει μονο στην Αθηνα οικονομικα τμηματα:)για περαιτέρω πληροφοριες μπορεις να μπεις στα μηνυματα μου:)
καλη τυχη σου ευχομαι τα καλυτερα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

delon

Νεοφερμένος

Ο delon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
καλη επυτηχια νανσυ..!ποσα μορια εχεις αν επιτρεπεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Οχι να σας αγχώσω αλλά... 3 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑΑΑ(σχεδόν 2)! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!! Φοβάμαι :'( .. Γίνετε το πρωί της δευτέρας να είναι το καλύτερο αυτού του καλοκαιριού;;; ε; ΜΌΝΟ αυτό θέλω. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

newline

Νεοφερμένος

Ο newline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
-kalh epitixia se olous
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dougrou

Νεοφερμένος

Ο dougrou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ρε παιδια εχω δηλωσει γεοπωνικο και εχψ απο το τμημα φυσικων πορων 3.500 μορια παραπνω μπορει να ειμαι Αθηνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Οχι να σας αγχώσω αλλά... 3 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑΑΑ(σχεδόν 2)! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!! Φοβάμαι :'( .. Γίνετε το πρωί της δευτέρας να είναι το καλύτερο αυτού του καλοκαιριού;;; ε; ΜΌΝΟ αυτό θέλω. :|
Μακαρι να ειναι...Φανταζομαι ολοι αυτο θελουν.
Btw με δυσκολια κοιμηθηκα προχθες που νομιζα οτι θα εβγαιναν οι βασεις λογω του downtime του υπουργειου και επρεπε να ξυπνησω και νωρις.Επομενως την Κυριακη...δεν εχει καθολου υπνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baggelis32

Νεοφερμένος

Ο baggelis32 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδιά εχω 17.200 και θα ήθελα πολύ η νομική η πολιτικό νομικής! μακαρι να περασω! αν και δεν το βλεπω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Επομενως την Κυριακη...δεν εχει καθολου υπνο!

Αυτό ακριβώς σκεφτόμουν κ εγώ. Κυριακή βράδυ θα την βγάλουμε στο i school αναμένοντας αποτελέσματα! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΊΑ ΣΕ ΌΛΟΥΣ:D:D Μακάρι το πρωί της Δευτέρας να είναι για όλους καλό.. και η συνέχεια ακόμα καλύτερη, όντας φοιτητές στη σχολή και την πόλη που θέλει ο καθένας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Αυτό ακριβώς σκεφτόμουν κ εγώ. Κυριακή βράδυ θα την βγάλουμε στο i school αναμένοντας αποτελέσματα! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΊΑ ΣΕ ΌΛΟΥΣ:D:D Μακάρι το πρωί της Δευτέρας να είναι για όλους καλό.. και η συνέχεια ακόμα καλύτερη, όντας φοιτητές στη σχολή και την πόλη που θέλει ο καθένας..

Χωρίς ύπνο???? ΧΑΧΑΧΑΧΑ ούτε καν έγω θα σηκωθώ το μεσημεράκι θα πιο καφεδάκι και μετά θα δω βάσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Χωρίς ύπνο???? ΧΑΧΑΧΑΧΑ ούτε καν έγω θα σηκωθώ το μεσημεράκι θα πιο καφεδάκι και μετά θα δω βάσεις :P

ουτε εγω το κοβω να κοιμαμαι...ηδη εχω αρχισει αυτες τις μερες να μη κοιμαμαι καλα το βραδυ...:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
γεια χαρα! τι κανει η παρεα? αγχος πολυ βλεπω...ειμαι διακοπες και επιστρεφω αυριο, αλλα δεν κρατηθηκα να μην μπω...φοβομουν μην εχει γινει καμια μακακια απο το υπουργειο, εχουν ηδη βγει και εγω κανω μπανια χωρις σημα στο κινητο στη μεση του πουθενα κ χωρις να εχω επιγνωση του τι μου γινεται...:P:P ενταξει ξεχνιεμαι αρκετα που δεν εχω ιντερνετ, αλλα ωρες ωρες τρελαινομαι στο αγχος...χτες το βραδυ σκεφτομουν πως θα δω τα αποτελεσματα...αν θα τα δω εγω βασικα...σκεφτομουν διαφορους τροπους για να μην τους δω εγω πχ να βαλω το αγορι μου να το δει εκεινος και να μου γραψει σε χαρτακι το αποτελεσμα...χαχαχαχα...θα φρικαρω...αλλη λυση ειναι να περιμενω να δω τη λιστα ολων των σχολων με το 10% και να τις πιασω απο κατω προς τα πανω σιγα σιγα...χωρις να βλεπω βαθμολογια...αλλα δεν ξερω αν θα κρατηθω να περιμενω ξεροντας οτι εχουν ηδη βγει στο σαιτ του υπουργειου...φρικηηη...τεσπα, ετσι κοιμηθηκα κ γω χτες...αυτα σκεφτομουν...την κυριακη παντως εννοειται no sleep...για κανενα λογο...φανταζομαι ομως οτι το αγχος ηδη απο το πρωι θα βαραει κοκκινο και το βραδυ θα γινει χειροτερα μεσα στο ιschool...θα μπορουσα να μεθυσω και να κοιμηθω απο το απογευμα ξερω γω:P αλλα το προβλημα ειναι οτι...δεν πινω:P θα βγω καμια βολτα και μετα το βραδακι εδω...αντε...ενα σκ εμεινε...τα λεμε αυριοοοοοοοοοο καλη μας υπομονη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas16

Νεοφερμένος

Ο thomas16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
τη δευτερα που ανακοινωνονται οι βασεις, υπαρχει κατι στο ιντερνετ να δεις απευθειας με τον κωδικο σου που περασες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
γεια χαρα! τι κανει η παρεα? αγχος πολυ βλεπω...ειμαι διακοπες και επιστρεφω αυριο, αλλα δεν κρατηθηκα να μην μπω...φοβομουν μην εχει γινει καμια μακακια απο το υπουργειο, εχουν ηδη βγει και εγω κανω μπανια χωρις σημα στο κινητο στη μεση του πουθενα κ χωρις να εχω επιγνωση του τι μου γινεται...:P:P ενταξει ξεχνιεμαι αρκετα που δεν εχω ιντερνετ, αλλα ωρες ωρες τρελαινομαι στο αγχος...χτες το βραδυ σκεφτομουν πως θα δω τα αποτελεσματα...αν θα τα δω εγω βασικα...σκεφτομουν διαφορους τροπους για να μην τους δω εγω πχ να βαλω το αγορι μου να το δει εκεινος και να μου γραψει σε χαρτακι το αποτελεσμα...χαχαχαχα...θα φρικαρω...αλλη λυση ειναι να περιμενω να δω τη λιστα ολων των σχολων με το 10% και να τις πιασω απο κατω προς τα πανω σιγα σιγα...χωρις να βλεπω βαθμολογια...αλλα δεν ξερω αν θα κρατηθω να περιμενω ξεροντας οτι εχουν ηδη βγει στο σαιτ του υπουργειου...φρικηηη...τεσπα, ετσι κοιμηθηκα κ γω χτες...αυτα σκεφτομουν...την κυριακη παντως εννοειται no sleep...για κανενα λογο...φανταζομαι ομως οτι το αγχος ηδη απο το πρωι θα βαραει κοκκινο και το βραδυ θα γινει χειροτερα μεσα στο ιschool...θα μπορουσα να μεθυσω και να κοιμηθω απο το απογευμα ξερω γω:P αλλα το προβλημα ειναι οτι...δεν πινω:P θα βγω καμια βολτα και μετα το βραδακι εδω...αντε...ενα σκ εμεινε...τα λεμε αυριοοοοοοοοοο καλη μας υπομονη....

καλως την!!!!!!Σε καταλαβαινω κι εγω ολη την ωρα ειμαι στο ischool δε κρατιεμαι να μη μπω...μπορει να εχουμε καμια συνταραχτικη εξελιξη και να μη παρουμε χαμπαρι!!!Εγω θα δω πρωτα τις βασεις for sure...και αν η βαση της σχολης που θελω ειναι < των μοριων μου ολα κομπλε!!!μη μου αγχωνεσαι ολοι μαζι θα το ξενυχτησουμε βρε!!!!μεχρι τοτε το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι
για να γινει το θαυμα!!!!οποια μπορει ας προσευχηθει και για μενα γιατι εμενα δε με θελει ..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stez

Νεοφερμένος

Ο stez αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εδωσα πανελληνιες το 2009-2010 και φετος εδωσα με το 10% και θα ηθελα να μαθω εαν περασω σε μια σχολη που ειναι π.χ 5η - 6η στην λιστα που εβαλα και μετα θελω να ξανα δωσω πανελληνιες, θα πρεπει να παω να δηλωθω στην σχολη αυτη και να διαγραφω απο την τωρινη που ειμαι ή μπορω να μεινω σε αυτη που ειμαι τωρα?

ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
εδωσα πανελληνιες το 2009-2010 και φετος εδωσα με το 10% και θα ηθελα να μαθω εαν περασω σε μια σχολη που ειναι π.χ 5η - 6η στην λιστα που εβαλα και μετα θελω να ξανα δωσω πανελληνιες, θα πρεπει να παω να δηλωθω στην σχολη αυτη και να διαγραφω απο την τωρινη που ειμαι ή μπορω να μεινω σε αυτη που ειμαι τωρα?

ευχαριστω

αν δε σε ικανοποιει η σχολη που θα περασεις τωρα μπορεις να παραμεινεις στη σχολη που εισαι.δε χρειαζεται να διαγραφτεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Χωρίς ύπνο???? ΧΑΧΑΧΑΧΑ ούτε καν έγω θα σηκωθώ το μεσημεράκι θα πιο καφεδάκι και μετά θα δω βάσεις :P
Έτσι ρε Ηλία,πες τα. =D

Ο μόνος λόγος που θα έχανα τον ύπνο μου όλο το βράδυ θα ήταν επειδή θα έκανα αχαλίνωτο σεξ.
Όχι για να περιμένω τις βάσεις,λολζ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Μόνο ο Στέφανος, η starry_eyed και η Μαρία με καταλαβαίνουν σε τουτο τον κόσμο:group: :P . Ποιός ύπνος Ηλία μου;, ποιός καφές; Μόνο που σκέφτομαι ''Δευτέρα πρωί'' με πιάνει ταχυπαλμία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_92

Νεοφερμένος

Ο giannis_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Η μόνη περίπτωση να κοιμόμουν το βράδυ της κυριακής θα ήταν αν είχα βγάλει 19999 μόρια!! Θα μου πείτε τωρα εσείς αν είχεσ 19999 μόρια θα έκανες 10%? Άρα οι πιθανότητες να κοιμηθώ το βράδυ της κυριακής είναι??? Οποιος το βρει πρώτος κερδίζει μια καραμέλα from me! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top