Υποψήφιοι με το 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
anestios εδωσες με 10%?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lukas

Νεοφερμένος

Ο lukas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια φετος εχω παει με το 10 τοις εκατο...εχω 17700 μορια απο περυσι και εχω δηλωσει χημικων μηχανικων και στις 3 πολεις που υπαρχει αυτη η σχολη...στην πατρα ειναι 17500 περιπου...λετε να ανεβει 200 μορια...?ποια ειναι η αποψη σας για τις βασεις του 10 τοις εκατο για φετος...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
θα ανεβουν πολυ πιστευω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSayian

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Εγω πάλι δεν πιστεύω να ανέβουν πολύ.Δεν προκύπτει απο πουθενά οτι θα ανέβουν πολύ.Και πέρσι και πρόπερσι τα παιδία πάνω κάτω στην ίδια κλίμακα είχαν γράψει.Δεν υπήρχαν μεγάλες διαφορές στις βαθμολογίες του 2009 με του 2010 και αν υπολογίσει κανείς την βάση του 10 που δεν ίσχυε το 2010 συνολικά περισσότερα παιδία πέρασαν κάπου πέρυσι παρα το 2009.Εγω πιστεύω οτι θα υπάρχει +/- 500-1000 μορίων κυρίως επειδή φέτος θα κάνουν περισσότεροι πραγματικά ενδιαφερόμενοι 10%.Αυτό που ακούγετε πάλι οτι θα αυξηθούν πολύ οι βάσεις λόγω των 24 τμημάτων ΤΕΙ που κλείνουν,κατα την γνώμη μου είναι αβάσιμο.Πολλές απ αυτές τις σχολές πέρσι είχαν βάση 3-4000 μόρια και πάλι το 70% των θέσεων έμεινε κενό που σημαίνει οτι κανείς δεν τις δήλωσε αυτές τις σχολές.Πχ η διοίκηση επιχειρήσεων Χαλκίδα που το 2009 ήταν γύρω στο 17000,το 2010 4.000(κάτι) ε και φέτος πάνω κάτω στα ίδια επίπεδα θα είναι αυτές οι σχολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
εχουν μειωθει και οι εισαχθεντες σε σχεση με περσι αμα παρατηρησεις...οσο αυτο για τα 24 τει δεν ισχυουν γιατι τα δηλωνανε ατομα με 2000 μορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
εχουν μειωθει και οι εισαχθεντες σε σχεση με περσι αμα παρατηρησεις...οσο αυτο για τα 24 τει δεν ισχυουν γιατι τα δηλωνανε ατομα με 2000 μορια.
redman αν και φανταζομαι εισαι οσφπ και δεν πρεπει να σου απαντησω:P για πια σχολη ενδιαφερεσαι?σε βλεπω γραφεις συνεχεια σε ρυθμο τρολαρισματος και ειπα να ρωτησω:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
ειμαι απο θεωρητικη αποφοιτος 2009 και εχω 9140 στο πρωτο και 9021 στο τριτο..εχω δηλωσει σχεδον ολες τις σχολες εκτος απο μερικες..με σειρα προτιμησεις βεβαια..αλλα φοβαμαι οτι δεν θα περασω πουθενα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

killbill

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο killbill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
ΕΠΕΙΓΟΝ:
Όσοι δίνουν με το 10% που καταθέτουν την πρωτότυπη βεβαίωση πρόσβασης και αντίγραφο απολυτηρίου;
παλιά τα κατέθεταν με την υποβολή μηχανογραφικού που γινόταν στην Δευτεροβάθμια διεύθυνση.
Τώρα που η διαδικασία γίνεται από το σπίτι, πότε και που θα κατατεθούν τα παραπάνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Atsop

Νεοφερμένος

Η Atsop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εχω δωσει και εγω με το 10%.
Εχω 15113 μορια και θελω να περασω Λογοθεραπεια Ιωαννινων.
Περσι με το 10% περνουσες με 11445 μορια.
Εχω ελπιδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Εχω δωσει και εγω με το 10%.
Εχω 15113 μορια και θελω να περασω Λογοθεραπεια Ιωαννινων.
Περσι με το 10% περνουσες με 11445 μορια.
Εχω ελπιδα;
Eχμ.
Βασικά Λογοθεραπεία με τέτοια μόρια στο 3ο περνούσες και πέρυσι άνετα,με το 90%.
Αν την δήλωνες από τότε θα ήσουν σίγουρα μέσα τώρα. Σε ποια σχολή είχες περάσει?

Anywayz,εγώ πιστεύω πως έχεις πολλές πιθανότητες. Αν και με 10% είναι λίγο δύσκολο να προβλέψεις τι θα γίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Atsop

Νεοφερμένος

Η Atsop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Περυσι δεν δηλωσα Λογοθεραπεια.
Περασα Κοινωνικης Εργασιας ΤΕΙ Αθηνων .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catspid

Νεοφερμένος

Η catspid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Παιδια σιγουρα θα ανεβουν οι βασεις φετος..εχετε δει το γραφημα των βασεων?Το 2009 ηταν στον ουρανο και το 2010 επεσε κατω απο τη γη...ειχαν να πεσουν τοσο οι βασεις απο το 2002...φετος θα δηλωσουν πολλοι με 10% γιατι δεν περασανε και οταν λεω πολλοι σκεφτητε οτι θα δωσει σχεδον ολο το τμημα μου που ειμασταν στο σχολειο και μιλαω μονο για τη δικη μου περιπτωση..δυστυχως τουλαχιστον για μενα γιατι δεν εχω κανενα δικαιωμα να μιλησω για εσας ειναι ελαχιστες οι πιθανοτητες εως μηδαμινες να περασω καπου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
εγω με 9160 και 9020 παιζει να περασω πουθενα απο 1ο κ 3ο επιστημονικο παιδιο? εσυ catpid γιατι εχεις μηδαμινες πιθανοτητες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catspid

Νεοφερμένος

Η catspid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εγω Redman20 ημουν θεωρητικη σαν εσενα και εχω βγαλει 10580 στο πρωτο και 11051 στο τριτο γιατι ειχα γραψει καλυτερα εκθεση και βιολογια!Προσωπικα εχω δηλωσει οσες σχολες ηθελα αλλα μονο Αθηνα γιατι δεν γινοταν καπου αλλου για καποιους προσωπικους λογους οποτε το βρισκω λιγο απιθανο να περασω δυστυχως :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Παιδια σιγουρα θα ανεβουν οι βασεις φετος..εχετε δει το γραφημα των βασεων?Το 2009 ηταν στον ουρανο και το 2010 επεσε κατω απο τη γη...ειχαν να πεσουν τοσο οι βασεις απο το 2002...φετος θα δηλωσουν πολλοι με 10% γιατι δεν περασανε και οταν λεω πολλοι σκεφτητε οτι θα δωσει σχεδον ολο το τμημα μου που ειμασταν στο σχολειο και μιλαω μονο για τη δικη μου περιπτωση..δυστυχως τουλαχιστον για μενα γιατι δεν εχω κανενα δικαιωμα να μιλησω για εσας ειναι ελαχιστες οι πιθανοτητες εως μηδαμινες να περασω καπου..
Ποια σχολή θέλεις?

Ναι θα δώσουν άπειροι φέτος,πραγματικά κι εγώ όταν πήγα στο σχολείο είδα τον κάθε άκυρο.
Δηλαδή και με 5 χιλιάδες μόρια,κάναν μηχανογραφικό. ο.Ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Εγω Redman20 ημουν θεωρητικη σαν εσενα και εχω βγαλει 10580 στο πρωτο και 11051 στο τριτο γιατι ειχα γραψει καλυτερα εκθεση και βιολογια!Προσωπικα εχω δηλωσει οσες σχολες ηθελα αλλα μονο Αθηνα γιατι δεν γινοταν καπου αλλου για καποιους προσωπικους λογους οποτε το βρισκω λιγο απιθανο να περασω δυστυχως :/

περσυ παντως καπου περναγες στην παντειο..φετος θα γινει μαχη παντως..και εγω εχω δηλωσει αθηνα και μετα περιφερεια..αμα ειναι καντε ενα ποστ με το τι εχετε δηλωσει σε ενα τοπικ που ανοιξα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catspid

Νεοφερμένος

Η catspid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Πρωτη μου επιλογη ειναι νοσηλευτικη τει αθηνας και εχω 11051!!επειτα μου αρεσουν ολα τα παραιατρικα του 3ου πεδιου αλλα δυστυχως λογω καποιων προσωπικων λογων επρεπε να δηλωσω μονο Αθηνα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Πρωτη μου επιλογη ειναι νοσηλευτικη τει αθηνας και εχω 11051!!επειτα μου αρεσουν ολα τα παραιατρικα του 3ου πεδιου αλλα δυστυχως λογω καποιων προσωπικων λογων επρεπε να δηλωσω μονο Αθηνα :(
δεν εισαι η μονη..εγω πονταρω οτι πολλοι θα το εχουν κανει αυτο..ετσι μηπως και βρω καποια σχολη στην επαρχια τουλαχιστον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Μη σπέρνετε τον πανικό πως θα ανέβουν πάρα πολύ οι βάσεις.
1ον Οι βάσεις πέρυσι έπεσαν τόσο πολύ για έναν σημαντικό λογο, βρήκε ανακοινωση απο το υπουργείο πως θα έχουν δικαίωμα για το 10% αυτοί των προηγούμενων 2 χρόνων, ενώ πιο παλιά ο καθένας τελείωνε μια σχολή και επέλεγε με το 10% άλλη για δεύτερο πτυχίο.....αυτός ήταν και ο λόγος των υψηλών βάσεων.
2ον αυτό που πιστεύω εγώ είναι πως θα ανέβουν σε φυσιολογικά επίπεδα, όχι και υπερβολές όπως παλιά... όπως ακόμα δεν νομίζω να υπάρξει κανείς που θα περάσει φυσικό με 6000μόρια, όπως και χημικό με 4000μόρια…κτλ.
Καλή επιτυχία σε όλους μας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

killbill

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο killbill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
ΕΠΕΙΓΟΝ:
Όσοι δίνουν με το 10% που καταθέτουν την πρωτότυπη βεβαίωση πρόσβασης και αντίγραφο απολυτηρίου;
παλιά τα κατέθεταν με την υποβολή μηχανογραφικού που γινόταν στην Δευτεροβάθμια διεύθυνση.
Τώρα που η διαδικασία γίνεται από το σπίτι, πότε και που θα κατατεθούν τα παραπάνω;

κανείς;
εσείς που κάνατε μηχανογραφικό με το 10% σας τα ζήτησαν απο το σχολείο σας;
Ας πει κάποιος ρε παιδιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top