Υποψήφιοι με το 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

iwanna S.D

Νεοφερμένος

Η iwanna S.D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Να σας ρωτήσω,ο κωδικός που δημιουργούμε στο σχολείο πρέπει να έχει 8 ψηφία?Στο δικο μου σχολείο δεν μου είπαν κατι τέτοιο,ενω σ'αυτό που πηγαίνει μια φίλη μου της τόνισαν τον συγκεκριμένο περιορισμό..Τί ισχύει τελικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Να σας ρωτήσω,ο κωδικός που δημιουργούμε στο σχολείο πρέπει να έχει 8 ψηφία?Στο δικο μου σχολείο δεν μου είπαν κατι τέτοιο,ενω σ'αυτό που πηγαίνει μια φίλη μου της τόνισαν τον συγκεκριμένο περιορισμό..Τί ισχύει τελικά?
Εμάς δεν μας είπαν κάτι,
αλλά εντελώς τυχαία ο κωδικός που έβαλα εκείνη την ώρα για μένα, ήταν 8 ψηφία ακριβώς. Χαχαχα. :P

Δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα πάντως,μην ανησυχείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
εγώ έβαλα 5ψήφιο και τον πήρε κανονικά και οριστικοποίησα επιτυχώς το μηχανογραφικό μου...Ξέρουμε πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
παιδια οταν συμπληρωνω το προχειρο μηχανογραφικο δεν μου εμφανιζει σε ποιο σχολειο ημουν.εχει κενο.ετσι ειναι σε ολους με το 10%;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
παιδια οταν συμπληρωνω το προχειρο μηχανογραφικο δεν μου εμφανιζει σε ποιο σχολειο ημουν.εχει κενο.ετσι ειναι σε ολους με το 10%;

Ναι, όταν πάρεις τον κωδικό ασφαλείας, θα συμπληρωθουν αυτόματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Ναι, όταν πάρεις τον κωδικό ασφαλείας, θα συμπληρωθουν αυτόματα!

σε ευχαριστω, θα παω αυριο για τον κωδικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apla

Νεοφερμένος

Ο apla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Όταν το οριστικοποιήσουμε και πάμε να ξαναμπούμε βγάζει το μηχανογραφικό συμπληρωμένο και έτοιμο, με το σήμα του Υπουργείου πάνω αριστερά και με τίτλο: "ΕΚΤΥΠΩΣΗ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΟΥ ΔΕΛΤΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ",ενώ στο τέλος αριστερά την ημερομηνία, ε; Τώρα αυτό είναι οριστικό και αμετάκλητο, έτσι; (Λογικά είναι επειδή αυτό επέλεξα αλλά όπως ξέρουμε δεν παίζουμε με αυτά τα πράγματα και λίγη σιγουριά για τη σωστή συμπλήρωση δε βλάπτει κανένα, αντιθέτως! :p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna S.D

Νεοφερμένος

Η iwanna S.D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ευχαριστωω!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosDrak1

Νεοφερμένος

Ο PanosDrak1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ρε παιδια να ρωτησω κατι;

τον κωδικο μεχρι ποτε ειναι η προθεσμια να τον παρω μεχρι τις 23 η μεχρι τις 28??? γιατι ηξερα μεχρι τις 28 και μου φανηκε καποιος εδω εγραψε μεχρι τις 23....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zer.ioanna.92

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα Ζερικιώτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Μέχρι της 23 πρέπει να πάρεις τον κωδικό και μέχρι της 28 να οριστικοποιήσεις το μηχανογραφικό σου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

philippas

Νεοφερμένος

Ο philippas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδιά καλημέρα, θα δηλώσω και εγώ με το 10% φέτος, αλλά θα ήθελα να ρωτήσω κάτι αν γνωρίζει κανείς.. Επειδή ποτέ μου δεν είχα ασχοληθεί με μηχανογραφικά κτλ παρόλο π έχω αποφοιτήσει από το 2008(ξαναέδωσα το 2009). Έβαλα τον κωδικό εξεταζομένου και μπήκα στην φόρμα συμπλήρωσης μηχανογραφικού και όλα καλά.. έχω 6751 μόρια ( μικρές οι πιθανότητες να πάω κάπου άλλα ας προσπαθήσω ) και θέλω να περάσω σε κάποια σχολή πληροφορικής ή Ακαδημία Εμπορικού Ναυτικού. Προτιμώ το πρώτο από το δεύτερο.
Το μηχανογραφικό μου θα πρέπει να συμπληρωθεί ώς εξής δηλαδή;;;
  1. Πρώτη σχολή προτεραιτότητας
  2. 2η σχολή
  3. ΑΕΝ
  4. λοιπες σχολες
Και ήθελα να ρωτήσω. Αν τα μόρια μου φτάνουν για να πάω σ;την 2η σχολή, αναγκαστικά πάω σ;την 2η ή μπορώ να επιλέξω να πάω στην ΑΕΝ; κτλ. Ευχαριστώ πολύ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zer.ioanna.92

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα Ζερικιώτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Για να πας ΑΕΝ πρέπει να έχεις κάνει αίτηση το Φεβρουάριο και να πας για κάποιες εξετάσεις ακτινογραφία θώρακος και μετά στα γραφεία τους για παθολογική κ οφθαλμολογική εξέταση (βγαίνει προκήρυξη στο σαιτ τους, και είναι περίπου όταν βγαίνουν τα μόρια) τουλάχιστον αυτό ξέρω.

Όσο αναφορά τις σχολές με τα μόρια σου έχεις κάποια πιθανότητα για 10% σε σχολή πληροφορικής για αυτό προσπάθησε, από ότι έχω καταλάβει στο 10% δεν μετράνε τα μόρια αλλά πόσοι θα δηλώσουν την ίδια σχολή.

Και κάτι τελευταίο αν δεν σου αρέσει η θάλασσα και γενικά να ταξιδεύεις μην πας καθόλου... θα την παρατήσεις μετά από λίγο καιρό... φαντάσου ότι είναι 2 εξάμηνα που πας ταξίδι για 6 μήνες!!! Και αργότερα μπορεί να κάνεις 1 χρόνο να δεις στεριά!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxc

Νεοφερμένος

Η zxc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Πηγα τη Δευτερα για τον κωδικο ασφαλειας και εβαλα τον 10ψηφιο αριθμο του κινητου μου για να τον θυμαμαι:D Σας ζητηθηκε να συμπληρωσετε καποιο αλλο στοιχειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zer.ioanna.92

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα Ζερικιώτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Πηγα τη Δευτερα για τον κωδικο ασφαλειας και εβαλα τον 10ψηφιο αριθμο του κινητου μου για να τον θυμαμαι:D Σας ζητηθηκε να συμπληρωσετε καποιο αλλο στοιχειο?

Είχαν ένα χαρτί στο οποίο έγραφες το ονοματεπώνυμο σου, όνομα των γονιών σου, των κωδικό από το καρτελάκι των πανελληνίων και υπογραφή. κ μετά κράτησαν την βεβαίωση και φωτοτυπία της ταυτότητας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bbbg55

Νεοφερμένος

Ο bbbg55 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδιά βοήθεια,δίνω με το 10%για να πιάσω αγγλική φιλολογία.......μετράει ο βαθμός που έγραψα πέρυσι στο ειδικό μάθημα η έπρεπε να το ξαναδώσω φέτος;; help παιδιά

Παιδια βοήθεια, όποιος ξέρει να μου πει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

zxc

Νεοφερμένος

Η zxc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Είχαν ένα χαρτί στο οποίο έγραφες το ονοματεπώνυμο σου, όνομα των γονιών σου, των κωδικό από το καρτελάκι των πανελληνίων και υπογραφή. κ μετά κράτησαν την βεβαίωση και φωτοτυπία της ταυτότητας.

εγω οταν πηγα το μονο που μου ζητησε ο υπευθυνος καθηγητης ηταν να δει την βεβαιωση προσβασης και το καρτελακι οπου αναγραφεται πανω ο κωδικος του καθε υποψηφιου και στη συνεχεια μου ζητησε να πληκτρολογησω στον υπολογιστη του τον προσωπικο κωδικο ασφαλειας που διαλεξα 2 φορες(η δευτερη για την επαληθευση του).Επισης,δεν κρατησαν καμμια βεβαιωση ουτε φωτοτυπια της ταυτοτητας..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Εμένα κράτησαν την βεβαίωση και μου είπαν (στο τηλέφωνο, γιατί νόμιζα ότι εγώ ξέχασα να την πάρω πίσω. :P ) θα μου την δώσουν στις 28 του μήνα με το τέλος της διαδικασίας των μηχανογραφικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxc

Νεοφερμένος

Η zxc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
το οτι σε μενα δεν κρατησαν τη βεβαιωση δεν σημαινει οτι θα εχω προβλημα με το μηχανογραφικο ,σωστα?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Ε ναι καλέ, αφού σου κράτησαν τα στοιχεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bbbg55

Νεοφερμένος

Ο bbbg55 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδιά βοήθεια,δίνω με το 10%για να πιάσω αγγλική φιλολογία.......μετράει ο βαθμός που έγραψα πέρυσι στο ειδικό μάθημα η έπρεπε να το ξαναδώσω φέτος;; help παιδιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top